Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10901) Pitterix


Pitterix
őstag

Underdog: tök jó "kutyás" filmecske.

5,8\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10902) Arnold2 válasza szumoo (#10899) üzenetére


Arnold2
őstag

Hu banyek, na látod erre már nem emlékszem. Azt hiszem hogy csak megfordította és vetett rá egy pillantást. Utána meg beolvasta a vonalkódot és már nyomtatta is a jegyet.

(#10903) szumoo válasza Arnold2 (#10902) üzenetére


szumoo
senior tag

Akkor nem csak Szegeden csinálják ezt. Kicsit azért vicces, hogy beolvassa a vonalkódot, de attól még nem fogja megtudni, h valójában érvényes-e a diák, attól függetlenül, hogy van rajta matrica! ;] Csak egy kósza kérdés volt részemről. :R

A nyúlon túl?

(#10904) brownus válasza Apollyon (#10895) üzenetére


brownus
veterán

talán a bsg pilotokkal kellett volna kezdeni... bsg

(#10905) BITBOYS


BITBOYS
addikt

V mint Vérbosszú: IX/X

Rég csalódtam ekkorát kellemesen. Ez a film valami eszméletlen jóra sikeredett. Ajánlom mindenkinek aki még nem látta.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10906) #54715584


#54715584
törölt tag

V, mint verbosszu: nagyon jo film, nekem is kellemes meglepetest okozott, elveztem a hangulatot, a zenet, jol osszeraktak a filmet

Iscariah:nagyon gyorsan bsg pilot, utana 3 evad, majd a 4. es a 4.5...
amiot irtal, ez kb olyan, mintha a dallas 2000 reszebol megnezted volna az 1756-at...
a razor osszekoto resz 2 evad kozott elozmenyekkel...
szoval jogosulatlannak tartom a 3 pontot, a felhaborodasodat pedig vegkepp...

Furesz 5
hat nem lepodtem meg...
a kinzos jelenetek hoztak az eddigi szinvonalat, az operatorok mar profin bannak a kameraporgetessel a vagok meg a gyorsitasokkal...
jo volt a film, de mar semmi ujat nem tudott nekem adni...
azert sajnalom a pasit a vegen, es a 6. rezt is csak azert fogom megnenzni, hogy ez a bena utanzops pasi a vegen meghal-e?

ez a jigsaw utanzas nagyon benara sikeredett, de ha ez volt a celjuk, hogy amator modon utanozzon a nyomozo bacsi, akkor okes...

nem pontoznam a filmet, egy hetvegi mozira otthon tokeletes volt...jol szol a DTS hang es jo a hangkeveres is

[ Szerkesztve ]

(#10907) #54715584 válasza BITBOYS (#10905) üzenetére


#54715584
törölt tag

asszem a kov filme pontszamom a tiedbol kiindulva MZ/X lesz :D

(#10908) BITBOYS válasza #54715584 (#10907) üzenetére


BITBOYS
addikt

:D
Így éreztem stílusosnak :)

Fura, még most is ezen a filmen jár az agyam. Este megnézem újra. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10909) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Night of the Creeps
Ezt sikerült benézni.. nem is néztük végig

Mother Of Tears - The Third Mother
Érdekes alkotás. Az olasz rendező trilógiájának harmadik, ahogy írják többen, legjobb része. Előzöeket nem láttam, de így sem volt rossz. Néhol kicsit trash, néhol inkább okkult. Jó volt. Fsz kislány nagyon bejövős.. egyébként dj-skedik is a szentem
7/10

Mostanában többször probléma, kérdés merült fel a pontozásokkal kapcsolatban, most nekem megint felmerült egy újabb. Amikor pontozunk egy filmet, mit célszerű inkább szem előtt tartanunk? A film maga kategóriájában mennyit adnánk rá, avagy úgy globálian mennyire értékeljük?
Mert itt egy ujabb eset, kat.-ján belül erős 8/10, amugy meg kb 6.. Szóval nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#10910) BITBOYS válasza Tibiajax (#10909) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem lenne egyszerűbb 5-ig pontozni?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10911) #54715584 válasza Tibiajax (#10909) üzenetére


#54715584
törölt tag

en osszessegeben szokok pontozni...
csak neha kategoriajaban, ha tenyleg jobb, mint a tobbi hasonlo

(#10912) tiv83us


tiv83us
veterán

Fast and Furious. Ekkora a fost! "Melto" folytatasa az elozo kettonek. /Azert nem az elozo haromnak, mert az elso resz meg egesz jo volt/.
Gagyi effektek, 0 kivitelezes, -1 tortenet...

Ki ne adjatok ra penzt, de meg csak savszelt se.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10913) runner 125


runner 125
nagyúr

Karantén c. filmet látta valaki?
Vélemény?
:R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10914) Pitterix válasza tiv83us (#10912) üzenetére


Pitterix
őstag

Pedig nagyon várom már a filmet!!!
Azért adok neki egy esélyt moziban...... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10915) Pitterix


Pitterix
őstag

Halálos Iram: azért nem lehet olyan rossz...... :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10916) bagyulajuve válasza runner 125 (#10913) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Csak ezt

Resistencia eterna

(#10917) Arnold2 válasza tiv83us (#10912) üzenetére


Arnold2
őstag

Na ne máááár :O
Egy kicsit bővebben tudnál róla értekezni?

(#10918) Apollyon válasza runner 125 (#10913) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én láttam, viszont a [REC]-et nem.
Egyszer meg lehet nézni, a vége pedig nagyon jó sztem :C

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10919) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma néztem meg a spiler cimű filmet, de nekem az egész sztori egy katyvasz volt ide oda ugrottak a törtélnetbe a végén már azt se tudtam ki kicsoda, az elején még egész jó volt de a végére totál elrontották a filmet. Ez a homi ricsi nem igazán csinált eddig egy filmet se ami nekem annyira tetszett volna, még a ravasz az agy és két füstölgő puskacső is hasonlóan értelmetlen volt ehhez.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10920) runner 125 válasza Apollyon (#10918) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi az infót! :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10921) sK0t


sK0t
tag

Üdv.!
Babylon A.D. megnéztem a hétvégén, nekem nagyon bejött!
<Spoilert tartalmaz!!>
Sok kritikát olvastam róla, de azért szerintem nagyon ott volt a film, és Diesel a ,,nyálasabb" jeleneteknél is alakított. Volt a filmben minden:akció,dráma...
A végén a kisgyerekes jelenet, nagyon ütött, mikor bekísérte őket.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#10922) Tibiajax válasza Apollyon (#10918) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

spanyol változat jobb mint az amcsi

(#10924) tiv83us


tiv83us
veterán

Transporter 3

Az elso ketto ugy-ahogy tetszett, nezheto volt. Ezt a 45-50. perc utan kib@sztam a szemetbe, hogy ihaj. Gyalazatos, borzalmas, katasztrofalis.

Arnold2: Nem akarok spoilerezni, a kb az elso es a Tokyo Drift kozott helyezd el szinvonaliag. Ha az tetszett /broaff/ akkor ez is fog. A masodik reszrol meg nem is irok semmit, mert...ahhh hagyjuk.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10925) RedWing válasza runner 125 (#10920) üzenetére


RedWing
aktív tag

Egyetértek Tibiajax fórumtárssal! (#10922) :K

Az eredeti spanyol sokkal jobb, teljesen más a hangulata, picit valósághűbben adja vissza a sztorit.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10926) BITBOYS válasza brownus (#10923) üzenetére


BITBOYS
addikt

Barna! Nagyon Batman jelmezt visel :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10927) brownus válasza BITBOYS (#10926) üzenetére


brownus
veterán

ha egy meleg bárba kell bemennie üldözni a fő gonoszt akkor alkalmazkodnia kell! ez a minimum, nem?:d

(#10928) koxx válasza Tibiajax (#10909) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én mindig a teljes filmet tekintve pontozok, kategorizálva eléggé más eredmények születnének.

(#10929) Tibiajax válasza koxx (#10928) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Jó, akkor hát marad ez..

(#10930) Arnold2 válasza tiv83us (#10924) üzenetére


Arnold2
őstag

Hmmm, akkor valószínűleg "Online Téka" lesz belőle. Az első tetszett, a második tényleg szar volt, a Tokió drift meg elment (nem mondom hogy tetszett, de annyira azért nem volt rossz, leszámítva a történetet mert az über-mega dablon volt).

(#10931) runner 125 válasza tiv83us (#10924) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez általában így van a több részes filmekkel.
Az első nagyon jó, s egyre szarabbak.. (legalábbis szerintem :) )

RedWing

Köszi Neked is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10932) Mariann294


Mariann294
őstag

Sziasztok!
Találtam egy ilyen filmet:[link]
Nemtudja valaki hogy ez megjelent-e magyarul is?Meg akarom nézni ahogy igy elnézegetem eszméletlen jó film!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#10933) Wolverine válasza Mariann294 (#10932) üzenetére


Wolverine
félisten

Az IMDB nem tud róla.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10934) Wolverine


Wolverine
félisten

Hunter Prey

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10935) BITBOYS válasza Wolverine (#10934) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kicsit B kategóriásnak tűnik, de így elsőre nem rossz.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10936) adalbert1


adalbert1
veterán

Jeeee, az American History X-ből végre van HD release! :C
Ehhez képest itthon egy szaros dvd kiadást nem tudtak összehozni belőle... :(

(#10937) Wolverine


Wolverine
félisten

És egy francia Wolverine-trailer... benne egy akcióban levő Deadpoollal :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10938) MarioAna


MarioAna
senior tag

Cloverfield
Hát nem tudom, a történet nekem tetszett, bár néhol már erőltetettnek éreztem kicsit. A megvalósítás elég jó lett, végig FPS érzésem volt :DD .
Mellesleg ha jól láttam ugyanaz a csaj játszik benne, aki a The Unborn-ban ;] , bejövős a kinézete :B .
Hát ha pontozni kellene akkor kb 7.5/10.

Más: Valami jó drámát tudtok ajánlani, ami hasonlít A remény rabjai, vagy a Forrest Gump-hoz stílusilag? :R

(#10939) Tibiajax válasza adalbert1 (#10936) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

majdnem mi adtuk ki, de végül nem jött össze (drága volt)

(#10940) adalbert1 válasza Tibiajax (#10939) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen? Csak nem valamelyik kiadónál dolgozol/dolgoztál ezek szerint?
Ebből a szempontból kár hogy ilyen kis piac vagyunk hogy egy ilyen film kiadása nem térülne meg... Az viszont jó hogy nem lett kiadva valami atom gagyi kiadásban csak az olcsóság és a nagyobb eladott példányszám miatt, ez a film megérdemel valami normálisabb kiadást.
Oké, nem az a film amiből 3 lemezes extra változatot lehetne készíteni, de hogy az angol(?) változaton is annyi legyen az extra hogy van pár biography, 3 deleted scene és egy trailer az egyenesen gáz...

Arra is rohadt kíváncsi vagyok, hogy esetleg mit vágtak ki abból a változatból ami nekem is megvan az kb. 114 perc, a blu-ray változat meg kb. 119. Lehet hogy annyit nyújtottak a stáblistán, esetleg bekerült valamelyik deleted scene? :U

(#10941) RedWing


RedWing
aktív tag

Volt szerencsém belenézni az X-Men: Origins - Wolverine WORKPRINT-be.
Nos: Nem csak a trailer-ek alapján ígérkezik nagyon jónak!!! ;) :C
De várom már a bemutatót! :))

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10942) brownus


brownus
veterán

sly jól bírja:) -> The Expendables

(#10943) diablo1984 válasza brownus (#10942) üzenetére


diablo1984
veterán

annyi koksztól már szerintem elvárható! de az asszony is meget a szomszédba fütyülőért..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10944) Tibiajax válasza adalbert1 (#10940) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K a cégünk filmkiadással is foglalkozik. Végül sajnos nem lett belőle semmi.. pedig itt volt a két kezembe a beta mesterszalagja :D (legalábbis, az egyik példánya)

Más. Épp most került fel az El Orfenato egy nyers bluray-ripje, ..valahová.. és ami hihetetlen számomra, hogy a spanyol hang mellett ott figyel a magyar hang is...
Nem magyar megjelenés, nem magyar a feltöltő, és mégis... Ezt én nem értem..

(#10945) Leeza válasza Tibiajax (#10944) üzenetére


Leeza
tag

Hmm... Érdekes. Mondjuk vétek lenne magyarul nézni, az a film az eredeti nyelvvel üt.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#10946) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Elcserélt életek (Changeling)

Mostanában nagyon ritka az ilyen komoly és szép film. Nagyon tetszett!! ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10947) Mariann294 válasza Mariann294 (#10932) üzenetére


Mariann294
őstag

Senki erre? :F

(#10948) Wolverine válasza Mariann294 (#10947) üzenetére


Wolverine
félisten

[link] :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10949) bagyulajuve válasza Mariann294 (#10947) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez a Kickin it old skool és én is csak feliratosan láttam, amúgy nem rossz kis film
xpress-en, netpiacon nincs info róla

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#10950) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sikerült megnéznem a Redbelt című mozit. Egész jó volt. Szerintem egy 7/10 -et simán megér.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.