Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10851) BITBOYS válasza Tibiajax (#10849) üzenetére


BITBOYS
addikt

Miért pont 20 perc? :D

runner 125: Egész jókat hallottam róla, érdemes megnézni. Valamiért nem viszi a lejátszóm, ezért nem láttam még. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10852) runner 125 válasza BITBOYS (#10851) üzenetére


runner 125
nagyúr

Értem, hasonlóan gondoltam én is, de pl a MaxPayne-ről is jókat hallottam, mégis lebeszéltetek. :D
Délután meglesem még.
:R

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10853) Eagle16


Eagle16
addikt

Tyűha, menni fog a mozikban a Mutant Chronicles...szerintem még DVD-n se kellett volna kiadni...

BITBOYS: A Hurt Locker-t láttam, nagyon jó film :K

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10854) #54715584 válasza Tibiajax (#10846) üzenetére


#54715584
törölt tag

:F

ez most komoly?
egy gif fileban hd es 20 perc? mi vaaaan?

meg jo, hogy blokkolja a ceg :D

egyebkent meg Moto Moto :D

[ Szerkesztve ]

(#10855) Arnold2


Arnold2
őstag

Hmm érdekesnek ígérkezik (legalább is számomra): Repo

U.i: akit érdekel, az ne keresse mozikban. Nálunk DVD-ra jött csak ki a darab, egész tűrhető áron.

[ Szerkesztve ]

(#10856) koxx válasza brownus (#10845) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sikerült a végigülni a mozit, elég fura W.S.-től ilyen filmet nézni. Biztos csak én voltam fáradt, de 2x majdnem sikerült bealudnom. Pontozni nem szeretném a filmet, félek nem kapna sokat :)

(#10857) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ong Bak 2 - jó film, szokásos bosszús történettel, semmi közi az első részhez. Tony Jaa hozza a formáját, bár most több fegyvert használ és kevesebb térdet. A folytatás remélem hamarosan következik. 7/10.

Ip Man - Szintén verekedős film. Tetszett a koreográfia és a történet is, de a japánok túlzott démonizálása kissé zavart. A következő rész 2010-ben várható állítólag és abban már Bruce Lee karaktere is megjelenik, sőt elég nagy szereppel bír majd. 7,5/10

Resistencia eterna

(#10858) Tibiajax válasza bagyulajuve (#10857) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Igen, ezt írták máshol is róla, h megint beállították a japánokat gonosz elnyomóknak..
Én nem voltam ott, akkor, tehát nem is tudhatom száz százalékosan nyilván, de én azt gondolom, annak idején a kis kínai falvakban minden formában megjelenhettek, csak kedves új jövevényként, barátságos idegenként nem... És azt sem gondolom, h túlzott lenne az Ip Man-ben ez. Pont el tudom képzelni, h benyomultak és akit értek vittek vagy demoraziáltak. Ip Man meg egyszerüen egy tök jó gyerek. Főleg itt a filmben. Engem nagyon megfogott. Életem talán legnagyobb élménnyel bíró "verekedős filmje".
ps. ja, és mondom mindezt úgy, h alapvetően rühellem a kínaiakat..főleg az ittenieket

[ Szerkesztve ]

(#10859) brownus válasza bagyulajuve (#10857) üzenetére


brownus
veterán

az ong bak 2 az elefántos sztoris?

nem , amire én gondoltam az ez: Tom yum goong...

[ Szerkesztve ]

(#10860) szumoo


szumoo
senior tag

Punisher: War Zone - 7,5/10

Elfogult vagyok ezzel az értékeléssel, mert igaz elég gyenge a film, de nagyon jól szórakoztam rajta és teljesen kikapcsolódtam! :D

A nyúlon túl?

(#10861) bagyulajuve válasza Tibiajax (#10858) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Biztos rosszalkodtak sokat a japók, csak sztem túl volt játszva a dolog, persze ez a film értékéből semmit sem von le.

brownus: így van az Ong Bak 2 az nem az elefántos sztori, vadi új film, bár ebben is van elefánt.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#10862) #54715584


#54715584
törölt tag

Valami Amerika 2

tetszett a film, jol ossze volt rakva, a zenes reszek kulonosen tetszettek, de elgondolkoztam azon, hogy ha lehet normalis filmzeneket irni, akkor a magyar zeneipar miert van szarban? :F

no mindegy :) oroszlan szonjan megborultam rendesen, szervet tibor mar unalmas, pindroch csaba szinten, es meg csunya is, a tv2-os megatancosok nem voltak rosszak ;)

ami igazan nagyon tetszett es sirva fetrengtem a rohogestol folyamatos visszatekeres mellett az az, amikor hujber bacsi majomjelmezben bemaszik a kertbe, mire a csaj tok komasan kirak egy majmot az ablakba, hogy teged keresnek :D eloszor rohogo majd sirogorcsot kaptam :D igazi ROTFL

ha pontozni kellene (megy az meg itt?) akkor olyan 7-8 korul lenne :)

(#10863) Bubee82


Bubee82
őstag

Lat den ratte komma in / Let the right one in / Engedj be: 10/10

Minden kalapomat leemeltem a film előtt. Azok közül a vámpíros témájú filmek közül, amiket eddig láttam ez szerepel az élvonalban. Sőt, azt hiszem odaítélem neki az első helyet. A másodikat pedig a 30 nap éjszakának szánom.

Engem nagyon megfogott az egész. Valóban nem a tipikus hálivúdi fröcsögésről szól az egész, VÉGRE. A szereplők szvsz telitalálatok. Jobbat nem is nagyon találhattak volna.

Szal különösen ajánlott + Bubi's Choice

(#10864) Eagle16 válasza Bubee82 (#10863) üzenetére


Eagle16
addikt

Én is 10/10-re értékeltem pár napja, szerintem is tökéletes film.
A főszereplő lány a film készítésekor amúgy 13 éves volt :Y (szerintem még sokra viszi)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10865) Bubee82 válasza Eagle16 (#10864) üzenetére


Bubee82
őstag

Igen, emlékszem rá.

A film után rákerestünk a lányra. Aranyos kiscsaj, ráadásul más főszereplőt el se tudnék képzelni a filmben :K

Spoiler lehet
Egyet viszont nem értek, bár nem vok teljesen tisztában a vámpír históriával: ha az ember nem hívja be, akkor miért murdál el? :U

[ Szerkesztve ]

(#10866) Eagle16 válasza Bubee82 (#10865) üzenetére


Eagle16
addikt

Ezt én sem értettem, de utána felvilágosítottak, hogy ez minden vámpíros filmben meg könyvben így van...most már ezt is tudom :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10867) Bubee82 válasza Eagle16 (#10866) üzenetére


Bubee82
őstag

Azt tudom h mindig ez van, csak az okát nem :) Azt nem mondták el véletlenül? :)

(#10868) Eagle16 válasza Bubee82 (#10867) üzenetére


Eagle16
addikt

Nincs oka, így van és kész :)

"A vámpírmitológia része (a fokhagymával, feszülettel és a többivel együtt), hogy a vérszívó nem léphet be az otthonodba, hacsak nem invitálod be magad - erre utal a cím is. (az egész film során mindenkitől engedélyt kér, mielőtt belép valahova)"

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10869) Bubee82 válasza Eagle16 (#10868) üzenetére


Bubee82
őstag

Értési :K

(#10870) Wolverine


Wolverine
félisten

TF2 robotlista.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10871) Arnold2


Arnold2
őstag

Ú srácok, most nézem meg a "Szörnyek az Űrlények ellen" című animációs filmet az IMAX moziban. S hát valami nagyon király volt. Bár kiskoromban voltam egy 3D filmen (4 korona kincse), de már annyira nem emlékszem rá. Viszont ez egy teljesen új élmény volt.
Maga a film hozta a szintet. Igazából úgy látom hogy a mostanában készülő animációs filmek megütik a szintet. Vicces volt, animációs film volt egyszóval nézzétek meg. Van benne egy két "easter egg" is. Kiváncsi vagyok észreveszitek e :).
S ha ebben a NAAAGY válságban futja rá, akkor mindenképp 3D-ben nézzétek meg, megéri.

(#10872) Bubee82 válasza Arnold2 (#10871) üzenetére


Bubee82
őstag

S ha ebben a NAAAGY válságban futja rá, akkor mindenképp 3D-ben nézzétek meg, megéri.

Azt hittem sokkal drágább :U

(#10873) Pitterix


Pitterix
őstag

The Strangers2: mégis lesz második része!!! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10874) Arnold2 válasza Bubee82 (#10872) üzenetére


Arnold2
őstag

Diák jegy 1440Ft (ne hagyd otthon a diákot mert csekkolják), teljes árú pedig 1800 Ft szóval annyira azért nem is olcsó, de nekem megérte, mert még nem nagyon tapasztaltam ilyet.
Én jól szórakoztam rajta.

U.i: igen, kinek mi az olcsó, tudom. De egyszer szerintem mindenkinek megéri beruházni egy ilyenre. Csak nehogy függővé váljon :)

(#10875) Arnold2


Arnold2
őstag

Brüno

U.i: Nekem igazából az ez előtti alkotása sem jöttbe, de hát ha valaki díjazza az ilyesmit.

(#10876) brownus válasza Arnold2 (#10875) üzenetére


brownus
veterán

jaksimas:)

johet, én a boratot is imádtam:d

(#10877) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ez azért nem semmi: [link]

És egy igazán ideillő filmrészlet: [link] :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10878) Eagle16 válasza BITBOYS (#10877) üzenetére


Eagle16
addikt

És még a film címét is elírták... :DDD (vagy a kínai változatról van szó? :D )

Űrgolyhók :C

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#10879) BITBOYS válasza Eagle16 (#10878) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, ez is kiakasztó :D

Mostanra érett meg igazán ez a poén :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10880) #54715584 válasza BITBOYS (#10879) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#10881) BITBOYS válasza #54715584 (#10880) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tudom...nem nekem akartad posztolni ;)

Mod:... ez az ember tuti beteg :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10882) #54715584


#54715584
törölt tag

de, de, neked akartam :D

egyebkent ram is olyan hatassal volt ma a tej, mint rad :D

(#10883) BITBOYS válasza #54715584 (#10882) üzenetére


BITBOYS
addikt

SÜN! :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10884) Pitterix


Pitterix
őstag

Valami Amerika2: nem hittem volna, de tetszett!!!
Sőt sokkal jobban mint az első!

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10885) adalbert1


adalbert1
veterán

Yes Man : Nem volt rossz, de jó sem. Jim Carrey-nek voltak ennél sokkal jobb filmjei is. Tehát nem egy Dumb és Dumber vagy Truman Show.

Valami Amerika 2 : Ez viszont tetszett, lehet hogy azért mert sokkal alacsonyabb elvárásokkal ültem le megnézni mint a Yes Man-t. :DDD
Spoiler : a majmos poénon én is borultam, de a legjobb az volt amikor Mónika bemutatkozott. :)

Őrült Stone, avagy 2008 a patkány éve : na ez az a film amit még megjelenésekor kellett volna megnézni, biztos nagyobb sikert ért volna el nálam. Így 16-7 évvel később az akciójelenetek már nagyon gagyinak hatnak, a történet is, a párbeszédeken és beszólásokon viszont lehet röhögni.

(#10886) Bubee82 válasza adalbert1 (#10885) üzenetére


Bubee82
őstag

Őrült Stone, avagy 2008 a patkány éve

Én még tini koromban láttam először. Akkor nagyon tetszett :) Mindig az Alien jut róla eszembe :)

(#10887) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ma 2 Samuel L. Jackson film volt a terítéken

Spirit: képregényadaptáció, bár magát aképregényt nem olvastam. Nagyon tetszett amúgy a film, volt egy különleges hangulata. 1 dolog nem tetszett, amit nem tudtam teljesen hova rakni, az pedig a nácis monológos rész. Eva Mendes popsija: 10/10, Csajok: 9/10. A film pedig 8/10.

Ki a fasza gyerek: jó kis vígjáték, jókat derültem rajta. 1x simán nézhető. 6/10

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#10888) Face8814


Face8814
őstag

Valami Amerika 2

Nem vártam tőle túl sok mindent. Igazából a mai magyar filmgyártást sem nézem sokra, de itt kellemes meglepetés fogadott. Nem mondom hogy ez volt életem filmje - sőt ... - de szórakoztató volt és kikapcsolt.
Egy 7/10-et megérdemel.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#10889) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Know1ng na erre a filmre piszokul kiváncsi vagyok

PSN:BiZzare_0 ️

(#10890) MarioAna


MarioAna
senior tag

The Unborn:
Jó kis parázós movie, a történet nekem nagyon tetszett, a megvalósítás is elég jó lett szvsz, nekem bejött, rég élveztem ennyire ilyen stílusú filmet :) .
8/10.
off: egyébként hogy kellene írni, 8/10, vagy 10/8? Csak mert érdekel :DDD

(#10891) Bubee82 válasza MarioAna (#10890) üzenetére


Bubee82
őstag

egyébként hogy kellene írni, 8/10, vagy 10/8?

Azt nem tudom h "kell", csak azt tudom h a 10/8-as formátum nekem nem igazán tetszik, sőt zavar is :U Nálam a default a 8/10-es forma :)

Egyébként meg gyakorlati jelentősége nincs :N :D

[ Szerkesztve ]

(#10892) MarioAna válasza Bubee82 (#10891) üzenetére


MarioAna
senior tag

Ok köszi, akkor marad a 8/10-es formátum :R

(#10893) adalbert1 válasza MarioAna (#10892) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem is a 8/10 a jobban mutató forma, persze kinek mi tetszik. :U

Tud valaki valami könnyed akciófilmet, vagy vígjátékot persze nem egy hátrány ha nem valami atomgagyi. :)

Bubee82 : az Őrült Stone végén nekem is egyből az Alien ugrott be mikor mutatták a lényt...

[ Szerkesztve ]

(#10894) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Most néztem meg a Butterfly Effect: Revelation c. filmet, ami elvileg a 3. rész de itt is különbözik a sztori.

Kicsit olyan thriller, kicsit dráma, kicsit krimi, de ami nem kicsit, az nagyon, mert ez valami iszonyat beteg. Beteg aki kitalálta, beteg állat, ez ... jééézusom :Y

Nézzétek meg! Beteg/10

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10895) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Battlestar Galactica: Razor
Megnéztem, mert a kedvenc sorozatomból a TTSCC-ból szerepel benne Stephanie Jacobsen, akinek elég érdekes és sajátos stílusa van, és ez fetűnik mindkét szerepében.

Nos, ez a BG: Razor című film bár imdb-n 7.8 pontot kapott, én max adok neki egy 3/10-et és ezt is csak azért mert benne van az előbb említett hölgy, egyébként eléggé komolytalan film, bár a történet lehetne jó de a megvalósítás egyszerűen béna, az animációk nevetségesek. Az alap sztori az, hogy az emberiség a Cylon nevű nép ellen harcol, akik valójában afféle robot nép, vagy kiborgok nem tudom de mindenképpen áramkörös életforma.
A kólám pedig ott borult ki, amikor lelőttek egy emberi űrhajót ezek a cylonok az ők egyik fighterükkel, és mutatták őket a hajóban, és robot hangon angolul beszéltek és parancsolt a főmufti a pilótának. (Eredeti nyelven néztem a filmet) Na ez ultragáz volt, talán a razfilmszerű animáció még elment volna de ez az angol duma gáz, mért nem nyomtak be inkább valami robot halandzsát és azt feliratozzák angolul? :F
Ez így nagyon gyenge, talán egy ötéves gyereknek elmenne, de nekik még túl véres, feldarabolt emberes.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10896) Wolverine válasza Apollyon (#10895) üzenetére


Wolverine
félisten

A cylonokat az ember építette, és vannak embernek kinéző cylonok is - naná, hogy angolul beszélnek :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10897) Apollyon válasza Wolverine (#10896) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen? Akkor ez nekem kimaradt :D
Ettől függetlenül elég gyenge volt. A Sikoltókat is emberek építették mégsem beszélnek egymás között angolul : P Oké, mondjuk amik már beszélnek magukat építették. (Screamers)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10898) Wolverine válasza Apollyon (#10897) üzenetére


Wolverine
félisten

Korántsem mellesleg a Razor tv-film; a BSG 4. évadának 0. epizódjának számít. Ergo a költségvetésük alacsony, a trükkjeik sem lehetnek drágák; nem mellesleg a sorozat eleve nem nagy tv-n ment, hanem a kicsi (és relatíve szegényebb) Sci-Fin :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10899) szumoo válasza Arnold2 (#10874) üzenetére


szumoo
senior tag

A matricát is megnézik a diákon vagy csak simán lecsippantják a vonalkódot?
Csak kíváncsi vagyok. :R

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#10900) Apollyon válasza Wolverine (#10898) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én az X-aktákból indultam ki, ahol az első film is a 6. évad 0. része – csak ugye az mozifilm volt, hát igen, túl nagyok voltak az elvárásaim...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.