Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40051) Gorneck válasza TRob1 (#40049) üzenetére


Gorneck
titán

Az is... :D

Gorneck#1239

(#40052) Huma


Huma
addikt

Ma asszem megnézem Tibiajax által ajánlott Másnap (1983) című filmet. Belepörgettem és nem tűnt rossznak. Bár az ilyen régi filmeket általában hanyagolni szoktam mivel sok olyan van köztük, hogy a sztori elsőosztályú, de a megvalósítás kritikán aluli mai szemmel nézve. Ez természetesen nem a film ill a rendező hibája. Akkoriban erre volt lehetőség és nem kellett olyan igényeket kielégíteni mint manapság. Azóta sokat fejlődött a filmipar.

Valaki vígjátékot keresett itt az előbb. Nemrég néztem a Koszorúslányok című filmet. Tűrhető volt. Voltak benne jó poénok, de az biztos, hogy kell egyfajta lelkiállapot és beállítottság, hogy élvezni lehessen. Én mindenesetre nem bántam meg hogy megnéztem mert volt benne egy-két jó poén, de abban biztos vagyok, hogy nem férfiaknak készült úgyhogy max csak nőknek ajánlanám.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40053) Kassadin válasza spanyoll (#40013) üzenetére


Kassadin
addikt

Sziklák szeme, Rec.

(#40054) F34R


F34R
nagyúr

The Human Centipede II (Full Sequence)

BD

-/10

Értékelhetetlen számomra, egy fosh-t nem adhatnak ki a kezük közül. Nem tudom mennyi pénzt röccöltek bele , de nem igen érte meg nekik. Nem is gusztustalan , semmilyen érzések kavarogtak bennem hát lehet hogy megvan az eddigi legszarabb film amit láttam.

[ Szerkesztve ]

(#40055) F34R


F34R
nagyúr

(#40056) pohár


pohár
félisten

ééés a Másnaposok 2. kint van magyarul BD50-en :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40057) Pitterix


Pitterix
őstag

The man from nowhere- magyarul Bácsi!!!!---ez hogyan jött ki.... :U

Kicsit nehezen indul be. Azt hittem valami gagyi lesz, mert kicsit olyan, mintha brazil szappanoperás kamerával vették volna fel.Az elején nem értettem, miért a magas pontszám, de

10\7-et

simán megérdemel.

A fsz. ürge akár Jet Li fia is lehetne.

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40058) F34R válasza pohár (#40056) üzenetére


F34R
nagyúr

óóóó facom vár erre :DDD are fucking serious ?

(#40059) Huma válasza F34R (#40055) üzenetére


Huma
addikt

Amúgy sem szerepelt benne eredetileg. Viszont most látom, hogy két részes lesz a Hobbit? Hogy a fenébe? A Gyűrűk urának bármelyik kötete több mint kétszer vastagabb nála. Olyan érzésem van, hogy csak a pénz miatt nyújtják és vágják két részre.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40060) dokar válasza Pitterix (#40057) üzenetére


dokar
addikt

wazze, fasza egy fordítás, kb olyan, mint a "Grey's Anatomy" = "A Grace klinika" :DDD

extra - SEXRay

(#40061) Pitterix válasza dokar (#40060) üzenetére


Pitterix
őstag

A magyar nyelvészfordítók csodákra képesek..... :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40062) F34R


F34R
nagyúr

(#40063) Huma válasza F34R (#40062) üzenetére


Huma
addikt

Megnéztem a trailerét. Kár hogy az összes keleti fószer húszmétereseket ugrik benne. Abban reménykedtem, hogy olyan lesz mint az a két vadnyugatis Jackie Chan film.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40064) darál0w válasza Pitterix (#40057) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40065) F34R válasza Huma (#40063) üzenetére


F34R
nagyúr

de nem olyan és bőven van benne túlzó jelenet , de hát ez van egyébként elég jópofa történet.

(#40066) bagyulajuve válasza pohár (#40056) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem óriási csalódás volt, az első rész nagy kedvenc, de ez egy nagy nulla :(((

Resistencia eterna

(#40067) pohár válasza F34R (#40058) üzenetére


pohár
félisten

már bdrip, 720p és 1080p is :K
ú most látom van itt valami Tekken animáció is, biztos király :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40068) F34R válasza pohár (#40067) üzenetére


F34R
nagyúr

Most néztem meg, annyira nem nagy durranás.

Tekken Blood Vengeance

BD
(japán hang <3 )

6/10

Spoiler?!
inkább a vége ami brutális amikor kijön a jin testvérek igazi "arca".

[ Szerkesztve ]

(#40069) TRob1 válasza F34R (#40068) üzenetére


TRob1
veterán

Te hogy nézel meg óránként 1 filmet? :U

(#40070) Kassadin: Igen, több mint valószínű, de asszem írta is vhol (vagy vmi hasonlót, de enm vagyok benne biztos hogy ő :B ). Nah, ezért is nem veszem soha figyelembe az értékeléseit. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40070) Kassadin válasza TRob1 (#40069) üzenetére


Kassadin
addikt

Tekeréssel. ;]

Szerk: Te kinek veszed figyelembe az értékeléseit? :D

[ Szerkesztve ]

(#40071) tween válasza Tibiajax (#39990) üzenetére


tween
őstag

lehet hogy számodra ciki, nekem egyszerű tudatlanság volt, de a kedvedért most fél óráig nem veszek levegőt...

(#40072) Pitterix válasza Huma (#40063) üzenetére


Pitterix
őstag

Úgy jó az, ahogy van.
Érdemes megnézni, nagyon szép képi világa van és mint írtam, a zenéje is tök jó (legalábbis számomra :B )

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40073) TRob1 válasza Kassadin (#40070) üzenetére


TRob1
veterán

Csakis a tiéd. :D (De igazából majdhogynem senkiét, ezért is nézek meg mindent)

(#40074) F34R : Elolvasni mindig elolvasom. :K
Ja hogy már nézve volt? Csak furcsa volt hogy értékelsz 1 et, aztán semmi, max vmihez 1 hsz, megint 1 értékelés 1 óra múlva, utána megint kis csend, aztán a 3ik értékelés. :DD

ui: Jah, és Aragorn nem is kell a Hobbitba :N (me' a könyvbe se vót)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40074) F34R válasza TRob1 (#40069) üzenetére


F34R
nagyúr

nem óránként nézem ebből 2 már nézve volt , attól hogy ilyenkor írom ki ?.

Hmm :W kapdd be -----> :DDD
majd én sem olvasom el a tiéd ,mert értékelhetetlen .

Nem én vótam, :DDD

(#40073) TRob1

Lusta vagyok írni , képtelen vagyok annyit leírni ami a fejemben jár főleg meg hogy yetike is megmondta gondok vannak nálam . :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#40075) TRob1 válasza F34R (#40074) üzenetére


TRob1
veterán

:D Elsőre nem tudtam értelmezni a linken lévő szöveget (többször meg nem olvastam el)

(Privibe légyszi írd meg, honnan kölcsönözted ki a Tekkent :D Már csak az idő miatt vok kiváncsi)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40076) Kassadin válasza TRob1 (#40073) üzenetére


Kassadin
addikt

Jaj, de aranyos vagy, imádlak. :B

(#40077) F34R


F34R
nagyúr

Valamikor meg kellene nézni a "Fingot" is (The Thing) , Immortals is van jó kis hardsubbed megint, az nfo-t már csak akkor néztem mikor lent volt :W ;] .
És akkor Apollo 18 , ekkor meg is lesz a fasza kis rettegés :D

(#40078) Huma válasza Pitterix (#40072) üzenetére


Huma
addikt

Ja azt láttam. Nekem is bejövős volt a képi világ. Csak nekem muszáj lesz szuperhősként azonosítanom a szereplőket mert annyira lehetetlen dolgokat csinálnak. A régi idők kung-fu filmjeire emlékeztet mikor a ninja földhöz vág egy füstbombát és rajtaterem minden felszerelés, meg 30km/h-val fúrja magát a föld alatt. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40079) Sotho válasza Huma (#40078) üzenetére


Sotho
őstag

Dudikoff lenyomná mindet. :D

30km/h-val fúrja magát a föld alatt. - :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#40080) Pitterix válasza Huma (#40078) üzenetére


Pitterix
őstag

Hú, de szerettem azokat, sőt még most is. :B

Más:

Másnaposok 2.

Nem tudom eldönteni, hogy jobb, vagy rosszabb, mint az első.....
Bár annak 8-at adtam, ez csak:

7\10

, de lehet az is csak 7-et érdemelne...... :U
Még viccesnek találtatott ez a három baromállat.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40081) TRob1 válasza Pitterix (#40080) üzenetére


TRob1
veterán

Én most fejeztem be, de nekem meg annyira nem bejövős a 2.
1-en sokkal többet röhögtem. Nálam ez csak 5,5 / 10

(#40082) Lauda: Harmadik már nem kellene, de mivel lesz, bízom benne hogy több ütős poént fog tartalmazni...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40082) Lauda válasza TRob1 (#40081) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem is sokkal gyengebb volt a masodik resz. De azert vegigultem. :U
Eleg volt ebbol ez a ketto is szvsz. :K

[ Szerkesztve ]

(#40083) Pitterix válasza Lauda (#40082) üzenetére


Pitterix
őstag

Ameddig sikeres, lehet lesz még egy bűrke....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40084) TRob1 válasza Pitterix (#40083) üzenetére


TRob1
veterán

(#40085) Pitterix válasza TRob1 (#40084) üzenetére


Pitterix
őstag

:DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40086) Lauda válasza TRob1 (#40084) üzenetére


Lauda
félisten

;] Uj sorozat mar ez, aznaposok cimmel... :DDD

Pitterix Epp ettol tartok. :U

[ Szerkesztve ]

(#40087) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hangover 2

én jót szórakoztam. jobbat, mint az elsőn
a majom volt a legjobb
7/10

(#40088) pohár válasza Tibiajax (#40087) üzenetére


pohár
félisten

meg az hogy együtt élveztünk... :D :D
a teljesen megtelt moziteremben képzelheted mit szóltak hozzá az emberek :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40089) Dyrtyho válasza spanyoll (#40021) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Láttad már a Fanboys-t ? Ha nem,akkor szerintem mindenképp nézd meg,nem egy idei termés,hanem 2008as film,de szerintem nagyon ütnek a benne lévő poénok :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#40090) feka007


feka007
nagyúr

Szerintetek bemenjek ma megnézni a Parajelenségek 3-at Pestre, vagy nagyon gyenge film? :D Trailer alapján olyan tipikus Z kategóriás horrorfilm, amit max otthon nézek végig gépen egyszer ha vki idehozza, egy sz.r filmért meg most nem csesznék ki több ezer ft-ot inkább.

(#40091) rt06 válasza feka007 (#40090) üzenetére


rt06
veterán

szerintem, ha nagysagrendekkel jobb is, mint az elso resz, akkor is csak ugy erdemes ilyet stilusu filmet moziban nezni, ha nincs mas a teremben ^^

szerk.: marmint szerintem az ilyen paraztatos horror egyedul, sotetben a legjobb

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#40092) feka007 válasza rt06 (#40091) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát port.hu-n azt mondják rosszabb az első kettőnél is. :D Bár nem láttam egyiket se. Mondjuk az, hogy kis költségvetésű még nem is lenne baj alapjában, hiszen a Fűrész első része is nagyon olcsón készült mégis az volt a legjobb rész, az utána következők fokozatosan lettek egyre ótvarabbak, én a 4-ig néztem, 5-öt kilőttem 10 perc után anno.. Persze a kasszáknál az is aranytojás lett, ahogy ez is.
Na mindegy, sztem itthon maradok, úgyis meg vagyok fázva, láttam már meg elég gagyi filmet moziban.. Esetleg leszedem azt megnézem itthon. Addig meg nézek Star Treket inkább :D

[ Szerkesztve ]

(#40093) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kill The Irishman 1080p, angol

Méltó helyet foglal el a maffiózós filmek sorában. Megtekintése erősen ajánlott. Az ilyen alkotásokat érdemes többször is megnézni. 9/10

Tibi: ha nem láttad még akkor sürgősen pótold :)

[ Szerkesztve ]

(#40094) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Lehet kövezni, megnéztem az új, számszerint 4. Alkonyat filmet. Moziban...

Nos, úgy kezdték, hogy a kezünkbe(barátnősmozi) nyomtak egy csomag Kinder Bueno-t. Na, gondoltam akkor jó film lesz... De már megérte eljönni.

Igazából közel se vagyok olyan ellenséges a szériával, mint Ti. Mindegyik részt láttam moziban. Az első rész kilóg a sorból, az kicsit furcsább, különlegesebb volt, mint a többi. Az még szerintem egész jó is volt, egy 7/10-et is adnék rá akár. A többi gyors ütemben romlott. A második rész talán 6 pont, a következő 5, ez a mostani jó 4-nek is. Azt hittem, ezzel végre vége, de tetü pénzsóvár hozzáállás, két részre szedték azt a nyamvadt könyvet. Úgy fest, hogy az egy 3 pontos rész lesz, esetleg letöltöm, és megnézem valamikor, hogy kerek legyen.

Alkonyat, Napfogyatkozás 1 rész - 4/10

A széria eddig olyan 5 - 5,5 pont körül tanyázik, de ezt még lehet rontani. Továbbra is tartom, hogy az első rész tetszett, szerintem egész jó volt.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40095) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Bábel

Ma este 21:00-kor az m2-ön.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#40096) hoffman_ válasza Sir Pocok (#40095) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Huhuu, Brad Pitt játszik egy többnyire velem fémjelzett filmben? Tiszta ciki, hogy nem is tudtam, meg kéne nézni :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40097) pohár válasza koxx (#40093) üzenetére


pohár
félisten

ha olyan mint a London Boulevard, akkor meg se nézem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40098) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

mik ki nem derülnek :F :(

Resistencia eterna

(#40099) heihachi válasza pohár (#40097) üzenetére


heihachi
addikt

Összehasonlíthatatlanul jobb film a Kill the Irishman.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#40100) pohár válasza heihachi (#40099) üzenetére


pohár
félisten

nem ilyen elvont szarság? ez esetben meglesem majd valamelyik nap akkor :K
a stílus milyen? ilyen bandaháborús-öldöklős akció, vagy van egy két akciójelenet meg egy rakat monológ és ennyi?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.