Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40401) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Kung Fu Panda 2
1080p

Legalább annyira tetszett mint az első része. Po teljesen belopja magát az ember szívébe. A végéből ítélve jöhet a harmadik rész, bár remélem arra már nem kell 3 évet várni.

9/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40402) Huma válasza rt06 (#40400) üzenetére


Huma
addikt

Én nem képzelek bele semmit. Ott van a filmben feketén fehéren a túlzott engedékenység eredménye. A film témája valóban nem erre a dologra fókuszált. Egy igazságosztó öregemberről szólt. Viszont a filmben, (nem is annyira a háttérben) többségében jelen vannak azok a dolgok amikről fentebb írtam.

Amúgy meg Anglia elég érdekes ország. Annak ellenére, hogy ott írták az 1984-et és intő példaként ott lebeghetne a szemük előtt, egyre inkább megvalósulni látszik.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40403) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Los Cronocrimenes

alacsony költségvetésből is lehet jo filmet csinálni....bár kicsit nehezen indult be.

7/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40404) TESCO-Zsömle válasza Huma (#40402) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha azt hiszed, hogy ez csak a mai világ hozománya ajánlom a Bosszúvágy c. sorozatot, azon belülis a "Terror utcája" c részt. A Harry Brown ugyanis annak a feldolgozása.

SPOILER
Az egész film-sorozat arról szól, hogy adott egy ember, akinek a bűnözők kárt okoznak és a rendőrség nem tesz semmit. A fickó pedig fegyverhez nyúl és maga tesz a bűnözők ellen. Nagyon jó kis sorozat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40405) tween


tween
őstag

s.o.s.-be kelene ez a film: Aus einem deutschen Leben (1977) ha valaki "kölcsönző" lehetőséget tud kérem jelezze, én nem találtam meg sehol :(

(#40406) pohár válasza gyuromoj (#40401) üzenetére


pohár
félisten

nekem is tetszik, egy nyolcast megér :K :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40407) tween


tween
őstag

Lopott idő (2011) : 7/10

(#40408) kovsol


kovsol
titán

A halál napja (1995)
Strange Days (original title)

tetszett a film, aki nem látta és szereti ezt a stílust szerintem nézze meg!

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#40409) tween


tween
őstag

Conan the Barbarian (2011) : felemás... 6/10

(#40410) eeXaa


eeXaa
addikt

....nna az idei év legjobb filmje is megvolt... dupla-dupla vodka redbull... The Thing....
...nagyon állat lett... talán az új predators- hoz fogható elgondolás.... amúgy elő
epizód, nem remake....brilliánsan egybefűzve, a régi film-el, vagyis a folytatással... 10/10

(#40411) pohár


pohár
félisten

Rise of the Planet of the Apes BD szinkronnal, kint :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40412) F34R válasza pohár (#40411) üzenetére


F34R
nagyúr

fúújj menj innen a szinkronnal :W :DDD

(#40413) pohár válasza F34R (#40412) üzenetére


pohár
félisten

én azért is úgy nézem meg, blöööö :P :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40414) F34R válasza pohár (#40413) üzenetére


F34R
nagyúr

de azon ne csodálkozz ha a majom (Cesar ) Pako hangon kezd el motyogni :)

(#40415) TESCO-Zsömle válasza F34R (#40414) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért? Ma már arc alapján választanak szinkron-színészt? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40416) F34R válasza TESCO-Zsömle (#40415) üzenetére


F34R
nagyúr

Simán ;]

te hulya kocsog bezarta

(#40417) mondomén


mondomén
őstag

In Time - 4/10

Az alap ötlet tetszett, ezért kíváncsian vártam a filmet. Aztán úgy 20 perc után kíváncsian vártam, hogy mikor lesz már vége. Az egészet telehányták buta párbeszédekkel, emiatt nem is nagyon tudtam komolyan venni a szereplőket. Néha olyan érzésem volt, mintha Dustin Hoffman és Sean Penn beszélgetett volna. A történet szar, egyik színész sem játszott jót, unalmas is volt. Egyedül a rendőr autók tetszettek, meg ahogy fizettek (csak oda tartja a csuklóját azt csá).:)

(#40418) DemonDani


DemonDani
addikt

Super 8 - [7 / 10]

Spoilerveszély

Az Alienes részek valahogy annyira nem jöttek át, de a legpocsékabb jelenet, mikor a kissrác elmagyarázza a 4 méteres szörnynek, hogy miért hagyja őket békén, MIVAN?! Max akkor érthette me, ha valamiféle érzelmeket tud értelmezni, de a srác nagyon mondja a magáét... Jah és még valami, miért Super 8 a cím? Hogy abszolút ne utljon semmire a filmel kapcsolatban? Elég sok baki besikerült, és azért annyira nem nagy produkció, hogy ezeket ne lehetett volna javítani benne

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#40419) rt06 válasza DemonDani (#40418) üzenetére


rt06
veterán

miert? mi legyen a cime?

SPOILER: evil alien terrorizing small town after a train accident, turns out not to be evil, and goes home

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#40420) kovsol válasza rt06 (#40419) üzenetére


kovsol
titán

te címed fülbemászó nagyon :DDD

May the Force be with you!

(#40421) tween


tween
őstag

A majmok bolygója: Lázadás (2011) : hmmm 8,5/10

DemonDani : azért super8, mert a srácok kamerája egy super8-as

(#40422) kmisi99


kmisi99
addikt

Lopott idő. Az eső kb fél óra nagyon nagyon jó volt aztán már nem volt annyira érdekes. Sokkal sokkal jobbat ki lehetett és ki kellett volna belőle hozni így csak 10/7

(#40423) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sleepers

Nagyon jó film. Nálam 8/10

(#40424) DemonDani válasza tween (#40421) üzenetére


DemonDani
addikt

:R

de az alábbi cím csak jobb lett volna rt06-tól...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#40425) pohár válasza DemonDani (#40418) üzenetére


pohár
félisten

a végén benne van miért Super 8 a címe... amúgy ha jobban figyeltél volna, a MIVAN? kérdésre is megkaptad volna a választ...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40426) bAtt001


bAtt001
addikt

the thing (2011)

erre a filmre nem lett volna szükség, de komolyan. előtörténet de kb az egész film ugyanaz mint a másik. nem is lenne ezzel sok bajom ha esetleg jobb lett volna mint a régi de a cgi-n kívül nem sok újat tudott már mutatni. a szörnyek meg mintha a dead space játékból másztak volna elő, végig ez volt az érzésem. egyszer meg lehet nézni de nem újranézős.

6/10

(#40427) darál0w


darál0w
Jómunkásember

In Time

nagyon jo alapötlet, viszont szvsz közel nem tudtak kihozni belőle annyit, mint lehetne...de ennek ellenére is tetszett a film.

6/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40428) ludsimon válasza darál0w (#40427) üzenetére


ludsimon
veterán

Haverom erre verte a héten a nyálát, hogy milyen jó...
Na mondom akkor megnézem most a hétvégén.

undefined

(#40429) ludsimon


ludsimon
veterán

The Awakening (2011)

Mikor lesz már kint??

undefined

(#40430) heihachi


heihachi
addikt

Rise of the Planet of the Apes Wow, ez nagyon király film volt. Szívesen néztem volna még. A CGI is elképesztően jó volt.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#40431) Pitterix


Pitterix
őstag

Integra ajánlásával:

Flesh Gordon Meets the Cosmic Cheerleaders

A csajok jók.....

3\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40432) kmisi99


kmisi99
addikt

Majmok bolygója lázadás.
10/7. Rohadt jó volt de valahogy mégsem volt az igazi. Az eredeti részek jobban tetszettek.

(#40433) ludsimon


ludsimon
veterán

In Time (2011)

1x elég volt megnézni. :)

6/10

undefined

(#40434) DelArco


DelArco
aktív tag

The Hangover Part II
Nem nagyon emlékszem az első részre szóval nem tudom összehasonlítani de ez nem volt rossz. Érdemes megnézni szvsz egyszer vannak benne poénok itt ott főleg a film után a képek tetszettek. Nem vártam tőle sokat így nem is csalódtam.
6/10

Youth hides the key to salvation

(#40435) tween


tween
őstag

30 Minutes or Less 2011 hun BD kinn van..

(#40436) F34R válasza tween (#40435) üzenetére


F34R
nagyúr

lassan lent van bár csak gyűjteménybe rakom mert láttam eredeti nyelven,, :D

Más ha uyge a The Dark Night : Rises a trilógia befejező része akkor igaz az hogy Bane eltöri a gerincét Bruce-nak ?

[ Szerkesztve ]

(#40437) tween válasza F34R (#40436) üzenetére


tween
őstag

én amint végeztem Bear Grylls-el nekiesek :D

(#40438) darál0w válasza tween (#40437) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

[link] :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40439) tween válasza darál0w (#40438) üzenetére


tween
őstag

ez a marha mindenre ami mozog így tekint :DDD

(#40440) darál0w válasza tween (#40439) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jah. az állat. :DDD

btw twilight befejezőrész poszter ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40441) F34R válasza darál0w (#40440) üzenetére


F34R
nagyúr

meg a jó édes anyját ennek a Taylor gyereknek is :D
Megyünk hűtőt venni és az LCD- tvken megy a hülye Abduction megy :W

(#40442) ludsimon


ludsimon
veterán

Super 8 (2011)

6,5/10

Szerk:
Faszán összekevertem a The Thing-el. :DDD Következő az lesz.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#40443) Pitterix


Pitterix
őstag

Nincs véletlenül tippetek, ezt honnan lehetne kikölcsönözni?
Amazon

Még régen ment az Rtl Klubbon

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40444) littlelion21


littlelion21
addikt

Rise of the Planet of the Apes [2011]: csípőből el szoktam utasítani a régi nagy alkotások remake/reboot-jait, de ez kurvajó lett.
Nem ér a 68'-as film nyomába, de nem is ez a célja, nem egy ligában játszik a két mozi, és ez a sajátjában igencsak helyt áll. Alig több mint 100 perc, de minden a helyén van, elmeséltek mindent ahogy kellett, sajnos nem R-es vágással. A majd' fél milliárd dolláros összbevételnek hála a folytatás borítékolható.

80% (ezt úgy hogy a hosszabb akció-orientált trailer gyakorlatilag az összes akciót ellőtte, ha azt nem látom, még nagyobb élmény lehetett volna)

(#40445) Drizzt válasza tween (#40409) üzenetére


Drizzt
nagyúr

[link]

I am having fun staying poor.

(#40446) rt06 válasza Drizzt (#40445) üzenetére


rt06
veterán

hogy...
hogya...

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#40447) somasz válasza Tibiajax (#40372) üzenetére


somasz
addikt

Gyerekek. Aki még nem látta, sürgőssen szerezze be és tekintse meg.

így tettem:

Los Cronocrimenes 10/9

SPOILER :
Most esett le a vége, éppen akartam kérdezni, hogyan akadályozta meg a gépkezelő, hogy visszamásszon a 2. a tartályba. De pont így lesz vége a sztorinak, véget ért az időcsavar, minden megy tovább és a 3. forma éli tovább az életét. Friss élmény volt :B

10/10
ilyen egy JÓ film
Köszönöm az ajánlást! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#40448) Drizzt válasza rt06 (#40446) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:o:o:((:((:((:W:DD:DDD:D:DD:DDD:D:D:DD:DD:DDD:D

I am having fun staying poor.

(#40449) DelArco


DelArco
aktív tag

Rise of the Planet of the Apes
Jobb lett mint amilyet vártam. Nem igazán az én világom a film de szerintem egészen jól megcsinálták. Egyszer meg lehetett nézni. 7/10

Youth hides the key to salvation

(#40450) rt06


rt06
veterán

ne ertem, mirefel adtok ennyi pontot a majmok (te)bolygojanak, ez a film egy vicc volt, a majmok bolygoja nev megeroszakolasa, egy estimese gyerekeknek, csak kicsit tobb eroszakkal

persze kellett bele a take your stinking paws off me you damn dirty ape mondat is, ami a film melypontja volt, tekintve hogy a karakter, akitol jott, kb egy eticsiga ertelmi szintjevel rendelkezik, s nem sokkal ezelott a mondat elott meg stupid monkey-t kiabal
meg ugy altalaban, a filmben abrazolt emberiseget a zold szemesostorosok lazadasa is legyozte volna, koszonhetoen a ket faj kozott tatongo intellektualis szakadeknak

egyetlen esetben lehetne ezeket elnezni a filmnek, ha mondjuk a cime az lenne, hogy rise of the planet of the szurkemarha*, es nem csak a cimmel akartak volna eladni, hanem ugy kezzelik, ahogy megerdemli, es stv kiadasban jelenik meg

*: ide termeszetesen tetszoleges nem foemlos behelyettesitheto

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.