Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    válasz brownus #24007 üzenetére

    Szerintem a Karate kölyök tök jó. Aranyos, nézhető, a kung-fu szempontjából néhol picit buta, de nem bántó. Összességében szívesen újranézném. Ez kicsit komolyabb hangvételű volt, mint Jackie átlagfilmjei (amiket megjegyzem imádok, de főleg a nagyon régieket, azok kincset érnek).
    A kissrác meg, hát ja. Apja fia :D 8/10 nekem.

    Emelett megvolt Salt ügynök is. Pozitívan csalódtam, de hozzáteszem, hulladékot vártam, úgyhogy ehhez mérten csak, de ehhez mérten nagyon jót csalódtam :D Egész jó lett, így visszagondolva, sztori nagyon tetszett, szerintem faszán csavargatták ide-oda. Megnézném mégegyszer, bár nem most. Egy 7,5/10 lazán mehet neki. (hozzáteszem, brutál másnaposan néztük az utolsó siófoki parti, hazavezetés és 4 sajtburger után, és végig róka kerülgetett, de ez nem befolyásolja a végeredményt :DDD)

    Ja igen, és a Predators is megvolt, de elég ratyi lett. Maradt volna zongorázni, vagy a faluban, ez nem az ő filmje volt. Az egyhez képest elbújhat, semmi újdonság varázsa, még az AvP-k is elpicsázzák. - 5,5/10

    adalbert1: Én ajánlom, szerintem megér egy misét, a Jackie filmek feelingje mérföldekre elkerüli ezt a filmet.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák

Hirdetés