Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Meghivott válasza forras2 (#2199) üzenetére


Meghivott
addikt

Köszi!
Havertz ST már megfordult a fejemben, mert elég masszív a srác :)
Kipróbálom

(#2202) david368


david368
aktív tag

F*szom ki van ezzel a retkes jatekkal, hogy mindenki olyanokat nyit, hogy lehetetlen, en meg aki 4 eve utzok, a legjobb nyitasom egy Pique... Es nem mintha nem csinalnam meg az sbcket es a kiqrt gold upgradegeket... Vicc ez az egesz, arrol nem is beszelve hogy div5ben csak olyanok jonnek szembe, akiknek egy jatekosa ér annyit mint az egesz csapatom osszesen... Ebbol is latszik, hogy fifa point nelkul itt nem lehet ervenyesulni😡😡😡😡

(#2203) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én ilyenkor mindig az untrade packokat választom, hogy legyen játékosom sbc-be meg hátha esik egy-két jobb. Jött egy 89-es Alisson, 86-os Marquinhos és Hernández:



aki egyébként is volt a csapatomba. Cseréltem is, a mostanit pedig eladtam. ;] Bár megmondom őszintén, gondolkodom azon, hogy lehet helyette jobb lenne egy Boateng. Ideiglenesen vettem egyet, amíg Hernándezt vadásztam és rögtön első meccsen fejelt is egy gólt, jól jönne az a magasság néha.

btw:
Nekem nagyon jól adják a drop ratek. Eddig a OTW RM PEPÉ volt a legjobb dropom 210k-ért. :R

Most van 570k coinom nem tudom mire költsem. Szerintem elkezdem próbálgatni az ikonokat.

We are only Stardust...

(#2204) Sasa22


Sasa22
tag

Ps4re megint jött egy patch :))

(#2205) Edgar2621 válasza david368 (#2202) üzenetére


Edgar2621
őstag

Sajnos a rendszer teljesen randomizált, véletlenszerűen ad vagy nem ad. Ettől még persze nagyon idegőrlő ha nem jön semmi ilyen hosszú időn át, szóval tudom hogy nem boldogít. Fifa pont nélkül pedig valóban semmit nem lehet már építeni, amivel fel tudod venni a versenyt, vagyis nagyon nehéz. Ha nincs pont akkor rengeteg időt bele kell ölni a játékba és a kereskedésbe, különben nem lehet előrébb lépni. Na most, aki nem fő- vagy középiskolás és egyedül tolja annak esélytelen annyi időt a játékba tenni amennyit kellene(most öcsémmel mi is ketten toljuk, de inkább hárman kellene,akkor lehetne nagyjából mindent megcsinálni). Ördögi kör ez, mert vagy nem veszel pontot és akkor nem tudod igazán élvezni a játékot amit megvettél, vagy veszel, de akkor fenntartod a rendszert amit a legtöbben rossznak tartanak.

XO: Gollami26

(#2206) Edgar2621 válasza Sasa22 (#2204) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mi az hogy megint? Tegnap töltöttem le a legutóbbit, ami 3 napja jött ki kb nem?
Ez óriási :DDD

XO: Gollami26

(#2207) MdewC válasza freddyadu (#2200) üzenetére


MdewC
nagyúr

Essienbe nehéz csalódni. :)

Inkáb várj 1-2 napot.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2208) Sasa22 válasza Edgar2621 (#2206) üzenetére


Sasa22
tag

Ps4re tegnap este jött..
Aztàn most dèlelőtt megint :D

(#2209) LedyGyuszi válasza Meghivott (#2198) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem jól néz ki...én azért adnék egy esélyt Perisicnek ST-ben
plusz egy próbát lehetne tenni IF Sanéval shadow chemen...

XONE: LedyGyusziHU

(#2210) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Jovic helyére kellene egy csatár, de nem tudok dönteni. Benzema, vagy Inaki Williams legyen? Morales mellé menne.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2211) freddyadu válasza MdewC (#2207) üzenetére


freddyadu
senior tag

Rendben, köszönöm!

(#2212) kicsi89


kicsi89
csendes tag

Üdv srácok!
Elég jól sikerűlt a div pack nyitás ( Kroos, Alli, Gnabry). Kérdsem az hogy Dembélé -t megéri cserélni Bale-re?

(#2213) Meghivott válasza LedyGyuszi (#2209) üzenetére


Meghivott
addikt

Köszi :)

(#2214) K.J válasza kicsi89 (#2212) üzenetére


K.J
senior tag

Én tuti nem cserélném le, vadászom olcsón, mint az őrült, mert kell, 18-ban op volt, most még a 5* skillt is visszakapta. :)
Nem mellesleg MdewC -nek sem jött be Bale

(#2215) LedyGyuszi válasza Meghivott (#2213) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

amúgy nem tudom, hogy Vollandot próbáltad e, de ő is elég zsivány.
monjduk eddig egyedül Lewa hozta az 1/1 meccs/gól átlagot

XONE: LedyGyusziHU

(#2216) kicsi89 válasza K.J (#2214) üzenetére


kicsi89
csendes tag

Köszi akkor lehet más poszton lesz csere.Militao - Mendy páros érkezik talán.

[ Szerkesztve ]

(#2217) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Kérdésem, hogy van egy OTW de Jongom (180K) ée s egy OTW de Ligt (55K)... Nos nekem BL csapatom van, így igazából nem tudom őket használni. de Jongot néha csereként berakom, de akkor sem az igazi...

Igazából pénzügyileg kérdezem, hogy ha fejlődik a lapja többet fog érni vagy ha minél több játékos lesz a piacon, hiába nő a rating, az ára ugyanennyi vagy kevesebb lesz?

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2218) K.J


K.J
senior tag

Sikerült nyitnom egy Akanjit, szerintetek adjam el most, amíg van értéke, vagy inkább építsem be?

(#2219) Meghivott válasza LedyGyuszi (#2215) üzenetére


Meghivott
addikt

Kipróbálom őt is :)
Tegnap nyitottam egy Lewat, de már eladtam.

(#2220) Edgar2621 válasza K.J (#2214) üzenetére


Edgar2621
őstag

Borasnak viszont bejön, akkor kinek van igaza? :)

XO: Gollami26

(#2221) K.J válasza Edgar2621 (#2220) üzenetére


K.J
senior tag

Különbözőek vagyunk, akkor ki kell próbálni, nem mondtam, hogy fogadja el a válaszomat :)

(#2222) grimmjow67


grimmjow67
tag

Manét probalta valaki? Vagy mast kene lw be vennem?

(#2223) Edgar2621 válasza grimmjow67 (#2222) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ellenem jött párszor, nem egyszerű megfogni, nagyon mozgékony és gyors, plusz elég jól is lő. Nem játszottam vele, de ha van az ellenfélnél és tud játszani a srác, akkor életveszélyes lap.

XO: Gollami26

(#2224) Arsenal9507


Arsenal9507
csendes újonc

Ez bug? Megvettem a gamet es karrier modba a nagycsapatok total ificsapatot tolnak a meccseken...
Kurva nagy elmeny egy Norwichal versengeni a bajnoki cimert mig a Pool,Chelsea kettos kiesik..vagy nagy elmeny az interrel 6ot rugni a Cagliari B-nek..total elment a kedvem az egesztol...erre adtam ki ennyi penzt??!

(#2225) akooos válasza Arsenal9507 (#2224) üzenetére


akooos
veterán

Ismert hiba, nagyon sok helyen szidják emiatt.

Karrier mód miatt kár volt a megjelenéskor megvenni, de ez csak a személyes véleményem :B

(#2226) Arsenal9507 válasza akooos (#2225) üzenetére


Arsenal9507
csendes újonc

Es erre nincs patch vagy valami?

(#2227) akooos válasza Arsenal9507 (#2226) üzenetére


akooos
veterán

A szeptember 28-ai állás szerint nincs. Amikor elkezdtek özönleni ezek a bejelentések (többek között Joel Embiidtől is (NBA kosaras sztár)), akkor az EA bezárta a hivatalos fórumot, törölgette a kommenteket.

Van a hivatalos oldalukon egy Q&A amiben hivatalos, diplomatikus válaszokat adnak a karrier móddal kapcsolatos kérdésekre: [link]

(#2228) Arsenal9507 válasza akooos (#2227) üzenetére


Arsenal9507
csendes újonc

Remek..azthiszem az utolso Fifa az amit megvettem..karrier modot csinaltam, igazolgattam, csapatot epitek stb es lemegy az elso meccs kb felesleges volt az egesz total elvezhetetlen fos...remelem mihamarabb javitjak.

(#2229) Arsenal9507


Arsenal9507
csendes újonc

4 ora ment a picsaba :)

(#2230) Arsenal9507


Arsenal9507
csendes újonc

Gondolom ha frissitik is az a megkezdett karrier modra nem lesz mar hatassal...

(#2231) akooos válasza Arsenal9507 (#2228) üzenetére


akooos
veterán

Az ultimate team tárt karokkal vár, ha szeretnél még több időt és ép észt elpazarolni a játékra :D

(#2232) redtamas


redtamas
csendes tag

Sziasztok!
Ma jön új MM ugye, hétvégén Juve - Inter... kikből éri meg bevásárolni? :D

(#2233) Readonly2 válasza redtamas (#2232) üzenetére


Readonly2
tag

Raneztem a FIFA analyticsra, mondjuk a román derbivel lehetne szivatni a népet rendesen....

a Juvét meg vicces lenne berakni a piemonte calcio névvel ...:

[ Szerkesztve ]

(#2234) redtamas válasza Readonly2 (#2233) üzenetére


redtamas
csendes tag

igen, az nagyon EA-s lenne :D

(#2235) Readonly2 válasza redtamas (#2234) üzenetére


Readonly2
tag

Attól félek oda elég lesz csak román liga nem kell csapat is, különben vennék 5-5 darabot.. de kinek adom el ha elég a liga???

(#2236) redtamas válasza Readonly2 (#2235) üzenetére


redtamas
csendes tag

én vettem steuas játékosokat párat,majd kiderül.

(#2237) dtrms válasza Readonly2 (#2233) üzenetére


dtrms
aktív tag

Juve-Inter szerintem nem lesz, akár mekkora rangadó is. Most volt a BL-es MM-ben Inter.
Viszont én olyanokra számítok, hogy:
Millwall - Leeds (nagyon nagy rangadó, szerintem tuti lesz) - erre vagy 70 embert vettem
Brugge - Gent (kiváló szívatós MM lenne) - erre meg kb 20 listán + 10-15 a klubba

A román ligával az a probléma, hogy most játszik a két bukaresti csapat is 9-10 ik hely, viszont most játszik a viitorul a cluj-jal, 1-2-ik hely. Én ebből vettem 2-3 játékost minden csapatból, hogy legalább én megtudjam csinálni, ha ezzel szívatnak.

Más:
Továbbra se nyitok semmit :D
Untrade pakkokat választottam és a 2 rare players pack egy Matát adott, meg egy 81-es már nem is tudom kit.....
A legjobb egy 84-es Hamsik volt...

Már csak arra számítok, hogy ma egyik meccs se lesz az MM-ben azok közül amire készültem és akkor totálisan bebukok mindent. A múlt heti se jött be :D

(#2238) Readonly2 válasza redtamas (#2236) üzenetére


Readonly2
tag

Gyorsba elhoztam licittel én is párat max 1000ig remelem legalább az árukat visszahozzák a jó szomszédok ...

(#2239) akooos


akooos
veterán

OTW Player Pick sbc, nem repeatable :D
Ja meg Marquee Moments wtf? :D

(#2240) redtamas


redtamas
csendes tag

Persze hogy 75 jatekosbol senki nincs mm-be, szarhazi ea

(#2241) clizer


clizer
tag

Azt megtudjátok mondani, hogy milyen rendszerességgel jön ki MM SBC?

(#2242) akooos válasza clizer (#2241) üzenetére


akooos
veterán

Minden csütörtökön sima, BL napokon néha-néha egy :)

(#2243) blasi0


blasi0
csendes tag

Javaslatok esetleg, ami minőségi javulás lenne, és nem ront a chemen?

start: [kép]
in game: [kép]

Eredeti felállásban Tolisso volt középen, és akkor a chemistryvel sincs gond (ha más nem lesz, visszaveszem amikor visszamennek a Bayern sbc miatt az árak)

Csere általában Martinez Baldé (Havertz visszalép), Draxler-Ndombele

75k keret

(#2244) clizer válasza akooos (#2242) üzenetére


clizer
tag

Köszi a választ! :)

Közben MM rare electrum pakkja megajándékozott. Végre kicsit úgy érzem nem vagyok elátkozva idén nyitások terén. :D

(#2245) A guru


A guru
addikt

Összeállt az első WL squad, meglátjuk mire lesz elég a hétvégén.

[kép]

(#2246) dtrms válasza A guru (#2245) üzenetére


dtrms
aktív tag

De Jongról irnál pár sort? Mi a véleményed róla? Illetve milyen lappal, milyen poszton használod?

Szerk.: közben látom, hogy rajta az engine :)

[ Szerkesztve ]

(#2247) MdewC válasza dtrms (#2246) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ár/érték best CM/CDM. Itt shadow (rajta maradt), gyors, mozgékony, erős, jól passzol, tapad hozzá a labda. Kötelező.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2248) Blashe


Blashe
aktív tag

Két napja tűnt fel, hogy a játék belassult a kezdetekhez képest. Folyamatos a delay, lag és a játékosok lomhasága. Mintha korcsolya pálya lenne megint az egész. Másnak is feltűnt ez az egész? :F

(#2249) Digestive válasza Blashe (#2248) üzenetére


Digestive
addikt

Én meg pont a pöccs óta áradozok, h soha nem volt még ilyen jó a game. :DDD

Van tempó, jól mozognak az emberek, ülnek a passzok, működik a driven és még helyenként a kapás finesse is. A manuális védekezés nagyon korrekt, a containt frankón lebutították. A bénáknak gatya akik csak azt használták eddig. Kapott mindegyik vagy 4et ma. :D Ha így maradna én fejet hajtanék. :R

Én tegnap óta minden meccset élveztem és letoltam vagy 20at.

Egyedül a szabadrúgás módja okádék. :(

[ Szerkesztve ]

(#2250) sz_abika


sz_abika
addikt

Semmit nem nyitottam meg idén es ezen a mostani MM sem valtoztatott.

Viszont, az aldott jo lelkem azt javasolná, hogy vegyetek most Bundesliga Silvereket, a rare electrumokbol kinyilo 300asok nagyon sokat fognak még érni ;)

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.