Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) eM'82


eM'82
addikt

A "welcome packok" pechje után, az Early Access-ben már volt egy kis szerencsém az SBC-kkel (Modric, Godín, Handanovic, Skriniar akikért kaptam cash-t).
Ez jelenleg a kezdőcsapatom (brutál számomra az első xbox-os startom, nem hittem volna hogy majd 300k-t össze lehet gyűjteni).

Gulácsi, amíg nem bakizik nagyot, addig marad a kapuban. Lábbal durva miket fogott meg.
Squad Battles-ben sikerült az Elite 1-et elérni, bár párszor úgy leszivatott a gép, hogy csak pislogtam. Anno 5k volt. Láttam már 9-10-ért is.
Griezmann-nak remélem felmegy az ára, rajta kívül mindenki maradhat, mivel annyira nem kerültek sokba (ok, Goretzka 35k, de minden pénzt megért).
Partey kevés lesz Rivalsban, illetve Bellarabi sem bírja a 90percet szusszal. Őket fogom upgradelni első körben.

Az új védekezést még nem érzem. De itt van egy jó tutorial, ebből lehet okosodni.

Maradt 10k-m, meg egy IF Mignolet, meg persze sok apró.
Nem tudom, hogy mindenkit átadólistára kellene-e tenni? Egyrészt jó nekem ez így, meg a klubot se üríteném ki, mivel MM vagy egy jó SBC-kor többet kellene költenem azokra, akik jelenleg megvannak.

(#1252) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én elkezdtem kínai ligát kirakni és csak pislogtam hogy olcsón milyen atomstabil támadósort lehet kirakni. 4-5 week footok, 90 pace és társai.

Persze normális védősor ebben a ligában nincs, olaszokkal kezdtem el kipótolni.

Nem fejlesztem tovább egyik nagyobb liga felé se őket, mert ezek a játékosok még sokszor inkább jobbak, szóval szerintem brazil nemzetiségű csapat lesz az irányzat.

Jelenleg 60k zseton pislog a szatyorban, sbc-k felét raktam csak ki.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1253) clizer válasza Jinxb1rd (#1252) üzenetére


clizer
tag

Nos, 6200 pont után, 7.5k-s pakkokbol legjobb egy Papu Gomez, IF Aurier, Higuain, SB Gold 1-es rewardból 86-os Parejo, meg egy Alexis Sanchez..
Gold upgrade SBC meg beadott egy untrade Insigne-t. :D
Olasz csapatot terveztem az elejére, az legalább jól jött. :D

(#1254) Stylerr


Stylerr
addikt

Reggel telefonon beléptem, láttam, hogy jött 2 db előrendelői pack. Most ki akartam nyitni őket konzolon, de eltűnt mind a kettő. Ez hogy lehet?

(#1255) Sanyyka válasza sz_abika (#1229) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Közben lecsekkoltam mindkettőt, 100/50 a transzfer listám. :K
Nem tudom, hogy a tavalyi bővítés miatt vagy mindenkié ilyen, de a lényeg, hogy nagyon jól van ez így, legalább ezzel nem szpat az EA. :)

(#1256) Stylerr válasza Stylerr (#1254) üzenetére


Stylerr
addikt

Hivatalos FIFA fórumon is sokan panaszkodnak erre. Remélem azért visszaadják azt a 2 packot. A játék elején főleg sokat érnek, arról nem is beszélve, hogy csak kifizettem őket. :)

(#1257) Mrdevil válasza Stylerr (#1256) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem azok megjöttek rendesen, csak az OTW pakkom maradt le még mindíg.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1258) Geradossz válasza LendvaiFeri1 (#1242) üzenetére


Geradossz
aktív tag

Oksa, írtam privátot!

(#1259) PEZZY93


PEZZY93
tag

[kép]
Csak beadta..
24 k pont semmit, de az ingyen csomag meg beadja.. :D

[ Szerkesztve ]

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#1260) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Lenne pár kérdésem!

1. Azért a bevásárlásokból felmentek az árak 4-5-10-15k-t az egyes játékosoknál. Érdemes őket eladni ma és holnap bevásárolni belőle újra, hátha lejjebb mennek az árak tekintve hogy valakiknek holnap jelenik meg a játék és nyitogatnak?
2. Van már hivatalos otw lista?
3, akik holnap kapják a játékot hány órától kezdenek?

(#1261) chop


chop
őstag

Sziasztok,

ujra bunbe estem es megvettem PC-re a jatekot a CDkeys-nel, nyitnam meg a linket, erre kozli, hogy 27-tol tudja adni a kodot. Tehat hiaba pre-order, nem tudok korabban jatszani vele, van erre valami megoldas? A gond igazabol az, hogy szerdatol kulfoldon leszek es ott neccesen tudok letolteni 40-50 gigas pakkokat.

Koszi.

(#1262) s0p0q0r válasza Geradossz (#1260) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Első WLig szerintem nem fognak lefelé mozogni az árak.
A 2. Kérdés engem is izgat.

(#1263) K.J válasza chop (#1261) üzenetére


K.J
senior tag

Gondolom a standard editiont rendelted, valószínűleg azért 27-e, ugyanis ez a verzió akkor tölthető.

(#1264) v-man válasza chop (#1261) üzenetére


v-man
őstag

Töltsd le a storeból a 10 órás trialt, utána a kódot már csak rá kell aktiválni, ha ugyanaz a verzió. (Tehát ha standard, akkor annak a trialját töltsd).

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1265) chop válasza v-man (#1264) üzenetére


chop
őstag

Ramentem, erre mondja, hogy vegyek Origin Basic-et es akkor van 10 oras trial. Lehet, hogy ez lesz a vege, mert mas mod nem nagyon van. Akkor ez igy mukodhet?

(#1266) toxicjew válasza chop (#1261) üzenetére


toxicjew
addikt

Pedig amikor megveszed még írja is a pre-order mellett, hogy (27th september 2019) :) Ebben a trialos dologban nem vagyok biztos, de csak mert nem próbáltam. Mindenesetre azt a 4 eurót talán megéri, ha más nem amíg külföldön vagy tudsz vele tolni 10 órát :K
PEZZY93: ezt a csomagot a napi bejelentkezésre kaptad? :Y Én eddig csak bronze vagy silver packot kaptam...
Geradossz: holnap 12:00, legalább is Origin ezt írja.

[ Szerkesztve ]

(#1267) eM'82


eM'82
addikt

Elite 1 SBC reward - 2 rare mega pakkból:
80 Winks
82 Muniain
volt a két top játékos :D
Megérte.
De legalább a 30k coinnak volt értelme.

(#1268) Töff_PLS


Töff_PLS
tag

Gold 1 Squad Battles reward:

Goretzka + Gabriel Jesus

Megérte megállni idöben. :D

XBOX: LángosMaci

(#1269) akooos válasza Töff_PLS (#1268) üzenetére


akooos
veterán

Most már egész alacsony áron megy Jesus, de csütörtökön 90 alatt nagyon kevés volt belőle :D Goretzkát eladtam 43-ért, most 25-ért lehet elcsípni.

(#1270) Zimmi91 válasza toxicjew (#1266) üzenetére


Zimmi91
addikt

Trial az meddig megy? Ha akarom csütörtökig is kihúzhatom a 10 órát vagy 24én vége lesz?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#1271) toxicjew


toxicjew
addikt

Módosítanék, 12:00 am, vagyis ma éjfél (elvileg). Mindig megzavar ez a buzi am-pm baromság.
Zimmi91: ezt sajnos nem tudom, én azt gondolnám, hogy a trialt akkor tolod le amikor akarod, de simán lehet, hogy van rajta egy határidő :(

[ Szerkesztve ]

(#1272) chop válasza toxicjew (#1266) üzenetére


chop
őstag

Jah, figyelmetlen voltam, mert csak azt neztem, hogy early access...azt nem, hogy melyik editionhoz. Mindenesetre mar toltom a trial-t, v-man verzioja szerintem mukodik, de majd kiderul.

(#1273) akooos válasza Zimmi91 (#1270) üzenetére


akooos
veterán

Amíg tart a 10 órád. Továbbra sincs összefüggésben a játék dátumaival semmilyen téren. Ha novemberben töltöd le a trialt accessből, akkor lesz 10 órád. Ez az EA ACCESS / Origin Access szolgáltatás része.

(#1274) clizer válasza eM'82 (#1267) üzenetére


clizer
tag

Havernak Gold 3 Laporte. :D

(#1275) Zimmi91 válasza akooos (#1273) üzenetére


Zimmi91
addikt

Király köszi :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#1276) Szigma70 válasza Töff_PLS (#1268) üzenetére


Szigma70
addikt

Szintén gold1
Egy Lecomt

Nemhiába nahh, idén is adja. Úgy látom semmi nem változik iden se. Mivel semmit nem számít, hogy ki mióta játszik, gondolkodom egy új accon. Ez már nonszensz lassan.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1277) toxicjew válasza chop (#1272) üzenetére


toxicjew
addikt

Szerintem csak 1 féle PC verziót tudsz cdkeysről rendelni, az pedig a standard :)

[link] :DD :DD :DD Idén is kegyetlen a játék.

[ Szerkesztve ]

(#1278) Zimmi91 válasza toxicjew (#1277) üzenetére


Zimmi91
addikt

na jóóóóóóóó :DDD :DDD :DDD :DDD és mi ezt a játékot vesszük meg évről évre ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#1279) toxicjew válasza Zimmi91 (#1278) üzenetére


toxicjew
addikt

Most nézem, hogy ez még a demo, szóval biztos kijavították már ( :DDD )

(#1280) sz_abika válasza Szigma70 (#1276) üzenetére


sz_abika
addikt

Én nekem egy Rodri figyelt be Elite2ért cserébe, de ez is dobható úgyérzem accountostul.

PSN: xszabikax

(#1281) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#1276) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nekem elite 3 és lófütty... :F

XONE: LedyGyusziHU

(#1282) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Tippek esetleg még olcsó és jó játékosra? (Saint- Maximin nincs a piacon). Mind nyitásból van egyenlőre :-). Erőltessem most ezt a 4-3-3-at vagy van valami OP formáció? ;]

Gólt úgysem tudok lőni, úgyhogy be kell néznem a training pályára is :-)

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1283) Mrdevil válasza Szigma70 (#1276) üzenetére


Mrdevil
addikt

2 rare gold + SB elite3, semmi. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1284) akooos válasza Sickboy25 (#1282) üzenetére


akooos
veterán

Mendy, Martial jó, esetleg Fernandinho jó lehet, de a csapat többi része cserére szorul :D Kovacic helyett próbáld ki Sigurddsont, Pedro helyett Richarlison, Giroud helyett bárki, mondjuk POTM Pukki. Milivojevic helyett is bárki jó lehet, én mondjuk Maddisont kipróbálnám ott. Matip és Mina helyett Aké és Rüdiger / Bailly. Janmaat is túl lassú RB-nek, Sidibé kezdésnek jó lehet, amíg nincs kess Ricardo Pereirára, Bellerinre vagy TAA-ra.

(#1285) Jinxb1rd válasza clizer (#1253) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ilyen apróságokat nem akarok látni a csapatban. Így is kicsit sajnálom, hogy 6.0-nál nem magasabbak az emberek. :(

We are only Stardust...

(#1286) blasi0 válasza Kristof_94 (#1237) üzenetére


blasi0
csendes tag

Szerintem idei évre is ennyi volt :D 7. alkalommal próbálom meg lejátszani a 4. meccsem, de folyamat kinyomnak fut menübe. Szerencsére nem bukom az állást, csak rabolja az időt. Ez az idei utolsó pc-s évem, az fix.

(#1287) Jinxb1rd válasza blasi0 (#1286) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Minden Fifa az utolsó Fifa nekem is. ;]

We are only Stardust...

(#1288) Sickboy25 válasza akooos (#1284) üzenetére


Sickboy25
addikt

köszi szépen levadászom őket :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1289) szcsaba95


szcsaba95
tag

Összegzés 6 óra trial után: SB elite 3, legjobb lapok a csomagokból Parolo és Rooney volt. :)
10-en pár meccset játszottam le szigorúan a gép ellen, jelenleg 30k coinom van és egy non-rare gold bundesliga csapatom. :D

Miért írjátok többen, hogy érdemes új accountot indítani? Ez mire van befolyással? (Én minden féle EA conteoban hiszek, ami arról szól, hogyan verik át a fogyasztókat. )

PSN ID: szcsabi95

(#1290) akooos válasza szcsaba95 (#1289) üzenetére


akooos
veterán

Van egy ilyen elképzelés, hogy új accokra jobb lapok esnek csomagokból, hogy beszippantsák a friss játékosokat, hogy minél több és több csomagot nyissanak. Ugye ha elfogy a coin, akkor pontot kell venniük ehhez :D

Szerintem erre utaltak a srácok.

(#1291) Jinxb1rd válasza akooos (#1290) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Legenda. Tavaly semmivel sem volt jobb nekem friss fifásként.

We are only Stardust...

(#1292) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Mdewc kolléga :DD :DD :DD
most nézem, már 1,350,000 -es profit :D
Elmentek a picsábaaa :DDD
Volt pontból is nyitás vagy megint valami tradelés jött be?
kis morzsák? :U

(#1293) clizer válasza Jinxb1rd (#1285) üzenetére


clizer
tag

Kipróbálom, ha már eladni nem tudom. :D CAM lesz a posztja 2 csatár mögött, egyik Higuain (nyitásom volt, most minimál áron szórják, várok, hátha feljebb megy az ára hétvégére), másik Rebic. Aztán meglátjuk..

Szerintetek mikor érdemes bevásárolni kereskedés szempontjából, mikor mehetnek lejjeb kicsit az árak megjelenés előttig?

[ Szerkesztve ]

(#1294) blasi0 válasza Jinxb1rd (#1287) üzenetére


blasi0
csendes tag

Lerágott csont itt a közösségben, úgyhogy túlragozni se akarom, igazából a kihasználatlanság tart vissza. Haveri társaságban is inkább fps játékok mennek pc-n (EFT, BF stb.), egy játékért rányúlni egy konzolra, plusz játék, plusz az éves live (X esetén) már kérdéses (nekem legalább is). Két fő gond van a PC-vel, a nyomi csalók, meg a piac - mondjuk elég sarkalatos pontok :DDD

(#1295) Zimmi91 válasza blasi0 (#1294) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is Fifa miatt vettem PS4et, de már megbántam, mert fifa pontra nem akarok költeni és így tök esélytelen max squad battlest nyomok, mert máshol már 185-186os csapatok rohangálnak. Mondjuk Fifát még nem vettem meg, és a PS is jó áron lett, szal szerintem lejár a trial és megy eladásra a cucc, ps plus is ingyen volt, egyedül az ea acces volt 1200 ft :D

Nekem is mindenki PC-n tolja a játékokat, szal majd oda megveszem ha kicsit olcsóbb lesz és mint tavaly casualba el fifázgatok ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#1296) Stylerr válasza Stylerr (#1254) üzenetére


Stylerr
addikt

Más nem járt így rajtam kívül?

(#1297) akooos válasza Stylerr (#1296) üzenetére


akooos
veterán

Egy páran igen.

[link]

(#1298) MdewC válasza getdizzy (#1292) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

Volt minden. :)

Point, trade, sb, meg sbc is.

sbc jött Bale 180K plusz sok 20-40K közötti lap
sb elite 1 pedig 160K környéke
pointból a sok apróságot árultuk ki 7-800K környékén meg volt pár walkout, de nem akkora számban, mint eddig vártuk

Nagyjából így állunk.

Stylerr: sajna se PS-en, se mobil appon nem kaptunk eddig előrendelői pakkot!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1299) arpo04 válasza MdewC (#1298) üzenetére


arpo04
őstag

Nektek arra nincs is szukseg :DD mi lesz a profit vege 25-40 millio? At kellene gondolni azt az igazolast, ilyen emberre nekem is szukseg van. :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1300) clizer válasza MdewC (#1298) üzenetére


clizer
tag

Mindig többes számban írnak Neked, 2-en visztek egy profilt? Nem ismerem az előzményeket. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.