Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) dejvid8 válasza MdewC (#1450) üzenetére


dejvid8
őstag

+1.
A fórumtársak érdekében is. :)
Jó lenne nem folyton azt olvasni, hogy a játék mennyire sz*r, f*s. (Miért kellett akkor megvenni, tényleg?)
Persze ez sokunkra vonatkozik, de valahogy számomra Szigma kolléga az örökös FIFA gyűlölködő. :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1452) Raunchy válasza Kristof_94 (#1445) üzenetére


Raunchy
tag

Bailly helyett sztem Davinson Sanchez.
A többi egész pofás :) :)

(#1453) dejvid8 válasza Kristof_94 (#1445) üzenetére


dejvid8
őstag

Én vennék egy Mahrez-t Shaqiri helyett mondjuk.

Illetve Sokratis hátra valaki helyére pl.
Szerintem Davinson egyáltalán nem ér 35K-t, túl van hypeolva szerintem.

Amúgy tényleg jó csapat. De én örülök, hogy nem PL-t kezdtem, baromi drága minden használhatóbb lap... :N

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1454) Digestive válasza dejvid8 (#1451) üzenetére


Digestive
addikt

"Miért kellett akkor tényleg megvenni?"

Mert várjuk a csodát?!

Van egy autód mondjuk 5 éve. Ismered a típushibákat és várod, h a ráncfelvarrás után ezeket orvosolják és veszel egyet. Aztán pofára esel, mert ugyanazok a hibák megmaradtak. Viszont már nem izzó van az indexben, hanem led és a klímát se manuálisan kell tekerned, hanem bepötyögöd a hőfokot! Vágod? Hát ettől pont nem szarom össze magam, ha közben ugyanúgy kihagy a 4ből az egyik henger!

Na ilyen a 20 is a 19hez képest! :R

(#1455) Kristof_94 válasza dejvid8 (#1453) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi srácok! Megnézem a görög mit tud, hátha stabilabb lesz hátul a csapat.
Mahrezt még nem tudom, nem tűnik sokkal jobbnak, mint az albán!

(#1456) Readonly2


Readonly2
tag

Valami jó kereskedés tipp? Próbáltam a bronz csomagokat . Azok tavaly működtek , de idén nem jött be . Más ötlet? Köszönöm !

(#1457) Szigma70 válasza MdewC (#1450) üzenetére


Szigma70
addikt

Ha nem SBC-z nék, és nem nyomnám a meccseket, akkor a véleményem sem alakulhatott volna ki.
Nem szidtam egy szóval sem a gameplayt, arra még nincs elég meccs, de a körítésre azért van rálátás.

@dejvid8

"Persze ez sokunkra vonatkozik, de valahogy számomra Szigma kolléga az örökös FIFA gyűlölködő. :D"

Lehetnék hurrá optimista, de nincs mire. A gyűlölködést ne keverjük már össze a realításokkal.
Azért, mert sokatokban a vett pakkok nyitogatásának mámoros adrenalin boostja dübörög, azért lehet rávilágítani a dolgokra.

Digestive leírta a lényeget

Ennyi, számomra ennyi, attól még nyomom :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1458) arpo04 válasza Digestive (#1454) üzenetére


arpo04
őstag

Vard azt amit a 19-tol. Rosszabb csak nem lesz es akkor mar nem er csalodas, ha meg jobb... az "orom bodotta, tita bodotta"

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1459) MdewC válasza Szigma70 (#1457) üzenetére


MdewC
nagyúr

Semmilyen mámoros adrenalin nem dübörög, ne takarózzunk sületlenséggel.

Tiszteletben tartom a véleményed, de minden második komment a hányásról szól. Megértem ha nem tetszik, de ezt felesleges 1 nap többször is leírni, levesz mindenkit az életről ez a negativitás.

Mi lesz amikor 120%-on pörög majd a szerver és jön a delay?!

Ettől függetlenül mindig alig várom a kommentjeidet, sokszor miattad nézek fel ide, de a hiszti amit 2 napja tolsz, az még nekem is sok. ;)

Inkább meghívlak 2 sörre (vagy sok sörre) meg egy snickersre. ;)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1460) #16514048 válasza Digestive (#1454) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezért kell várni kicsit a felhasználói tapasztalatokra, mielőtt új autót vesz az ember. Ha kiderül, hogy a lényeg nem változott, akkor nem pazarolsz rá pénzt.

(#1457) Szigma70:

"sokatokban a vett pakkok nyitogatásának mámoros adrenalin boostja dübörög"

Sokszor utaltál már rá, hogy nem szereted a pakkokat, meg a csilli-villi lapokat.
Neked nem a PES lenne való inkább? Ott jó a gameplay és nincs "parasztvakító" körítés.

Nem rossz szándékból kérdezem, én is gondolkoztam rajta, hogy meg kéne venni azt, olcsóbb jóval, mint a Fifa, meg a legendák is érdekesebbek számomra. Csak PC-n itt is kevés a játékos, képzelem ott milyen lehet...

[ Szerkesztve ]

(#1461) dejvid8 válasza Digestive (#1454) üzenetére


dejvid8
őstag

Korrekt magyarázat.
De ilyenkor én azt csinálnám, hogy márkát, sőt, az autót is lecserélném mondjuk egy motorra, ha tudom hogy bármit csinál a gyártó, nekem úgyis mindig sz*r lesz! És csak azért nem fogom megint megvenni, mert él egy halvány remény, holott az elmúlt 5 évben folyton csalódom ugyanabban a márkában! Esetleg ha mégis megakarom venni, mert az adott autómárka-típus függő vagyok, megjelenés után várok 1-2 hónapot , hogy vajon javították -e a hibákat, kihagy -e az egyik henger. Ha kihagy, nem veszem meg. Ennyi.

Szigma70
Nem kell optimista légy, elég ha csak nem árad tőled ez a negativitás a FIFA iránt minden nap, amitől a fórumozó életkedve elmegy kb.

"Azért, mert sokatokban a vett pakkok nyitogatásának mámoros adrenalin boostja dübörög, azért lehet rávilágítani a dolgokra."
Nem vettem pakkot, a játék árán kívül soha nem költök egy forintot sem pluszban. Mégis élvezem a játékot, minden hülyeségével együtt. Ez még mindig csak egy játék, tudjuk a hibáit, mégis megvegyük.

De most kezdődik az új fifa szezon, ne kezdjük már így szerintem.. Jövő február-márciustól úgyis ez fog menni, sőt, még durvábbak is, elég visszatekinteni a fifa19 topicba.

Peace meg minden! :R

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1462) dtrms


dtrms
aktív tag

50 lejátszott meccs, minden SBC (kivéve Pukki és Martínez), SB Elite 2 és lvl 10-es szint...tehát elég sok csomag kinyitása után: NULLLLLA ÉRTÉKES LAP :D
Még csak "boardos" nyitásom se volt idén. Ez azért kicsit kiábrándító, látva hogy mások miket nyitnak.

Van egy 179-es teamem és annyi :D
Legjobb lapjaim: Bakambu, Perin, Pacheco és Strakosha (82-esek)

Zseniális eddig nekem.

De hogy valami hasznosat is írjak:
Aké egy isten szerintem. Csak jóval erősebb csapatok ellen játszottam eddig, mert hát kb mindenki erősebb. És IF Manéval is elbírt.
Anchor lapot raktam rá és egyszerűen brutális. Olcso Dijk szerintem.
És lehet most kap is egy IF lapot (szinte biztos, győztes meccsen első gól és motm).

Szóval aki jó védőpárost keres nagyon olcsón, annak ajánlom:
Lindelof - Aké

(#1463) Digestive válasza dejvid8 (#1461) üzenetére


Digestive
addikt

:R

Hozzáteszem én nem ábrándultam még ki a márkából, bár jövőre lehet meg kellene nézni a konkurencia portékáját is. :D

Én annyit enyhítettem a fájdalmaimon, h az idei részt már én is a "tezsvíremel" tolom, mint MdewC! :DDD Így sokkal jobb lesz, már most tudom.

[ Szerkesztve ]

(#1464) toxicjew


toxicjew
addikt

Azért ennél a "rewarding tackle"nél nagyobb hazugságot hirtelen nem tudok mondani most a játékkal kapcsolatban. Szerelem a játékost visszapattan, megint szerelem megint visszapattan... Jó, összességében jobbnak tűnik a játék, de azért felháborító miket művel még mindig. Ez, hogy ha megnyomod a sprintet és 20 méterre tolja meg a labdát, azért elég kabbeafaszom...

Más: valaki holnap lenne szíves segíteni 2 barátságosban? Már csak annyi hiányzik PCn az early access packhoz :R

(#1465) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Az SB-nél van valami uj frissitési rendszer?Esetleg tud valaki vmilyen oldalt ahol le van írva?
Rá kerestem de nem találtam.
Olyan minta az egészet le lehetne tolni egyszerre.. :F

(#1466) ForRedGlory válasza Tigibeeb (#1465) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ott a help gomb. :)

Amúgy ja, letolhatod, de csak az első 40 meccs számít bele a pontokba. Utana már csak coint kapsz és reménykedhetsz, hogy nem csúszol hátra nagyon a listán.

(#1467) Kristof_94 válasza toxicjew (#1464) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet tudni mit ad az a csomag?

(#1468) blizzrd válasza forras2 (#1428) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Postán maradóra kértem, ergo meg se kellene erőltetnie magát senkinek. És a korábbi években mindig időben megjött ugyanezzel a szállítással.
Az eladó meg elintézi annyival, hogy ő feladta. Igenis nézzen a körmére a szállítónak, ha már több ezerrel többet kiadok pont azért hogy előbb érkezzen

(#1469) toxicjew válasza Kristof_94 (#1467) üzenetére


toxicjew
addikt

Lövésem sincs :N

(#1470) MdewC


MdewC
nagyúr

Div 4

Egyelőre okés. :)

Tetszik a game, de sajna van delay néha és még kint sincs a game. ;)

Védelem jobban megy mint az attack és így is sok a gól. Még keresem az alakzatom.

4222
4335
41212

Nem rosszak.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1471) forras2 válasza MdewC (#1459) üzenetére


forras2
őstag

Ha mától elkezdek nyavajogni, akkor engem is elhívol sörözni? :D

szar a fifa

(#1472) freddyadu válasza Kristof_94 (#1467) üzenetére


freddyadu
senior tag

4ből 1 player választható 80-84 között és egy TOTS loan kártya 10 meccsre, ezt adta.

Ha az Early Access pakk rá gondolsz...

(#1473) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Hát, annyit mondhatok, hogy idén eddig nem jön be a 4-4-1-1, tavaly sokat használtam, eleinte kis kényszerből, de idén mndenki agyonvert vele...
A 4-3-3 (4), amit most használok, az bejön.
Bundes csapatom van, de tegnap egyik Hybrid Nations csomagból jött egy Eriksen.... Azt hiszem, eladom, de nem tudom, mikor?
Most kb. 170k pc-n.

PSN: OldSlowhand74

(#1474) Stylerr válasza blizzrd (#1468) üzenetére


Stylerr
addikt

A cég, aki feladta az max annyit tud tenni, hogy reklamálja a posta felé, hogy nem kaptad meg, de igen, moshatja a kezeit, mert ő megtette amit vállalt, időben feladta.
A posta egy gyökér cég, sajnos ők jártak el rosszul nem a feladó, de egyébként biztos vagyok benne, hogy jelezte a posta felé.

(#1475) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A kapusról kipattanó labdákkal kezdhetnének valamit. Egy gólt mindig ebből kapok... :D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1476) toxicjew válasza LendvaiFeri1 (#1475) üzenetére


toxicjew
addikt

Benne lesz az 1. patchben :K 2 gy 3 v drben és div 7be rakott :O Innen lesz szép kapaszkodni...

(#1477) arpo04 válasza MdewC (#1470) üzenetére


arpo04
őstag

Par meccs utan hasonlo nalam is. Vedekezessel nincsenek gondok es ez most igy bejon. Tamadasok... ujra kell tanulnom. Lehet meg a jatekosaim gyengek ezert se vonok le messzemeno kovetkeztetest belole. +ps kontrollert is szoknom kell a box utan. Osszesegeben nem rossz, hibait nem keresem inkabb a jo dolgokat nezem.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1478) toxicjew válasza arpo04 (#1477) üzenetére


toxicjew
addikt

Én a tfet érzem sokkal szarabbnak, retek lassan "töltődik", vélhetően azért mert lassabb az egész játékmenet + online delay is előfordul :U Bőven van mit gyakorolni.

(#1479) A guru válasza toxicjew (#1478) üzenetére


A guru
addikt

Nem, csak felezték a green sávot tavalyhoz képest, nehezebb eltalálni.

(#1480) dracox válasza Jinxb1rd (#1449) üzenetére


dracox
addikt

"sokkal jobb lett a játék, hogy a védekezés manuálisabb lett, sokkal nehezebb, de a támadás is valamennyire. Irreális helyzetekből már ritkán van gól.
Remélem hogy nem fognak hozzányúlni."

Ezt te sem gondoltad komolyan az elmúlt évekből kiindulva. :D :DDD 2-3 patch és megoldják.

(#1481) toxicjew válasza A guru (#1479) üzenetére


toxicjew
addikt

Azt tudom, de vélhetően a delaynek és úgy en bloc a lassabb játákmenetnek köszönhetően lassabb az egész töltődés. Meg kell szokni.

(#1482) Szigma70 válasza MdewC (#1459) üzenetére


Szigma70
addikt

Komolyan néha miattam olvasod? Komolyan megtisztelsz :R Komolyan. Ebben semmi beleolvasni való él nincs. Úgy vedd, ahogy leírtam.

Ellenben azért ne essünk költői túlzásokba, mert ma volt ez a két posztom, ami a körítésről, és a csalódottságról szólt, azt ennyi. Sztem nem ezzel volt tele a topik.

De, hogy jót is írjak.

Ez az első FIFA, ahol online eddig jobb a játék, mint offban. SB olyan mint tavaly, csal, ennyi, DR-ben sokkal jobb a game. Eddig nincs delay, lag, vannak visszapattanók, ismét jelen van a kapufa, persze a támadó elé pattanva ami gól. Viszont nem érzem, hogy a gép védekezik ellenem, vagy velem. Még most nagyon kijön a jobb játékosok közti különbség, egy 82-84-es drágább player jobb is. Várom mi lesz péntektől, mikor megtelik a szerverpark. Ha maradna, már jó

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1483) toxicjew válasza Szigma70 (#1482) üzenetére


toxicjew
addikt

Ezt a connectiont én is elfogadnám egész évre, nem tökéletes, de még játszható :K

(#1484) Digestive válasza Szigma70 (#1482) üzenetére


Digestive
addikt

"Még most nagyon kijön a jobb játékosok közti különbség, egy 82-84-es drágább player jobb is."

Kivétel az idén is Teixeira... :DDD

(#1485) Szigma70 válasza Digestive (#1484) üzenetére


Szigma70
addikt

:))
Igen, jött ellenem.
Most franciákkal tolom, de veszegetem a brazilokat.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1486) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Valaki írta, hogy Aké az olcsó van Dijk... Nem rossz, de tegnap két gólt kaptam miatta. lapos passz kb. 20 méterre a kaputól egyik csatár a másiknak, egyiknél kilép és eléri a labdát, de lukat rúg, a másiknál meg konkrétan a testén átment a labda, ez valszeg bug lehetett, de hogy mindig nála... Védekezést még szoknom kell, sokszor hiába nyomom a B-t semmi nem történik, sokkal többet lehet becsúszva szerelni és labdát elcsípni. Ezért benne is van a meccseimben az 1-2 gól mindig, amivel nem is lenne baj, ha többet rúgnék... DE a góllövésem siralmas, meccsenként 16-20 lövésem van abból fele kaput talál és kb. 1 gól, a többi meg hot-dog árust veszélyezteti... Jah és ami kaput talál az kb. mind ziccer. Ez így nagyon nehéz!

Tippek góllövésre? ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1487) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Early acces pack egy loan team of the week playert ad 10 meccsre. Illetve egy 80-84 player picket. szerencsére beadta allit, ő már megvolt így eladhatom.

(#1488) Jinxb1rd válasza Szigma70 (#1482) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem pont tegnap volt két delayes meccsem is. Azért kaptam ki, mert a játékosaim nem reagáltak semmire, sokszor egy helyben álltak. Na ha emiatt kapok ki, az azért idegesít.

We are only Stardust...

(#1489) v-man


v-man
őstag

Péntek hány órától játszható a játék? Előrendelőknek hánykor indult kedden? :R

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1490) A guru válasza v-man (#1489) üzenetére


A guru
addikt

Éjfél.

(#1491) Sickboy25 válasza Jinxb1rd (#1488) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ilyen nekem 4-ből 3 meccsen van...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1492) v-man válasza A guru (#1490) üzenetére


v-man
őstag

Köszi, az szuper, akkor csütörtök este már menni fog a szingapúri régióban. ☺️

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1493) Szigma70 válasza Jinxb1rd (#1488) üzenetére


Szigma70
addikt

Az nem jó hír

Nálam most jó volt este. Azért sztem lehet érezni, mikor ki van hazaiban, de semmi különös. Én ezekkel a gyenge csapatokkal kifejezetten élveztem a meccseket. Nem lehet eszetlenül rábaszkurálni a lövéseket, védekezni is kell, az, hogy már van aki Agueróval, meg Lacával jön ellenem, az ellen meg nincs mit tenni.

Más:

Nektek nincs olyan érzésetek, hogy mintha nagyobb lenne a pálya?
Nem fizikailag, hanem valahogy a térérzet nagyobb. Mintha több hely lenne a pályán, leginkább keresztbe. És az emberek közti távolság is mintha nagyobb lenne érzetre. Aztán lehet, csak a lassabb játékmenet miatt érzem így, de most ez így bejön eddig

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1494) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Beköszönök én is.
Végül spanyol liga mellett döntöttem, majd kiderül mennyire volt jó döntés.

Eddig tetszik a gameplay nagyon, kivéve a szabadrúgás. Nyilván gyakorolni kell...

Jött egy pepe, persze eladhatatlanba (jelen pillanatban inkább eladtam volna) így már kezdődik a hibridesedés.
Ezen kívül még egy piqué jött, neki nagyon örültem.

Eddig így nézek ki:
Kit javasoltok csatárnak? Illetve kapusnak? A keretem egyenlőre nem sok, lassacskán jön a píz..

Ez a 3-5-2 eddig tetszik, de keresem még a megfelelőket!

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#1495) MdewC válasza Szigma70 (#1482) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1496) dtrms válasza Sickboy25 (#1486) üzenetére


dtrms
aktív tag

Én írtam, de azt is hogy anchor lappal. Az van rajta? :D
Amúgy most jön majd a TOTW 2-vel a 83-84 körüli verziója.

Más:
Az early access objectives-nél hogyan lehet abszolválni a new recruitsot?
4-5 játékosom is van a kezdőben akit úgy vettem.
Redditen azt írják sokan, hogy nekik csak Buy Now-val vásárolt játékosokkal sikerült. Valaki tapasztalt hasonlót? Vagy ez így most csak bugol és majd beadja?
Van jó pár win-em így vásárolt lapokkal is...

(#1497) Edgar2621 válasza Szigma70 (#1482) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én is letoltam tegnap pár meccset, a visszapattanók továbbra is érződnek, és valóban mintha ,,nagyobb lenne a pálya". Delayt én sem tapasztaltam (6 meccs DR-ben 3W, 3D). Az AI védekezést viszont kicsit gatyába kellene szedni, mert az sem normális, hogy a játékosom még csak az ellenfél felé sem akar menni, sem futni vele/felé. Nem azt mondom hogy szereljen helyettem, de az alap helyezkedéseket és visszafelé futásokat, terület szűkítéseket azért csinálhatná.
Ami nekem tetszik a lassabb gameplay mellett, hogy a fejpárbajokat sokkal nagyobb eséllyel nyerik meg a védők, főleg az előre rúgott/ívelt labdák esetében (ami sokkal realisztikusabb).
A lövések tényleg furcsák egyelőre, de azért viszonylag sok gól esik továbbra is, úgyhogy ezzel szerintem nem lesz gondja a communitynek. Azt hogy mennyire korrekt a lootbox rendszer, és mennyiben normális hogy az én kis Smallingom versenyt fut Vardyval, Agueroval és társaival már kiveséztük, nem is érdemes ezzel foglalkozni (ettől még persze baromira frusztráló tud lenni, ha látod hogy ezen megy el a meccs Ödönke ellen).
Egyelőre én is jobbnak érzem mint a 19-et és nem is tapasztaltam semmi OP, God mode finomságot amit lehetne spammelni.

XO: Gollami26

(#1498) freddyadu válasza Szigma70 (#1485) üzenetére


freddyadu
senior tag

Milyen francia csapatod van?
Csak mert én is azzal tolom...

(#1499) LedyGyuszi válasza #16514048 (#1460) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

igen, csak lehet a felhasználói véleményt adók is ugyanabban a csapdában vannak...ha meg mindenki más véleményére vár, akkor nem lesz felhasználói vélemény...

XONE: LedyGyusziHU

(#1500) Szigma70 válasza freddyadu (#1498) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem ilyen, alapabb, Lemar, Thauvin, Cyprien

Majd bedobom ide.

@Edgar

Nálam a védelemben nincs nagy gond, de a középpályán igen. Ha előrevágja az ellen a lasztit, basznak rámozdulni, meg simán hagyják jönni az ellent, nem támadják meg. A védelem már felveszi őket, de akkor már sokszor késő. És a szélsők, LB, RB nagyon a bent helyezkedik, a szélen folyósót hagyva.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.