Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Gaborz1 válasza sz_abika (#2250) üzenetére


Gaborz1
senior tag

EA bácsi feltekerte a Droprate-et?
Kiszedtem a 4 pakkot a Div. Rivalsből, meg a mai MM pakkokat is kinyitottam és az alábbi 2 fickón kívül jött még Rashford és Gimenez is, plusz 82-esek egész hada.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#2252) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Behalok miket nyittok, engem az első napos Sané (untrade) óta egy walkouttal sem dobott meg...

(#2253) Meghivott


Meghivott
addikt

Jó SBCk voltak, Rashford és Kane jöttek.

(#2254) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Srácok!
Ezen a csapaton kb. 160 ezerből így a WL előtti utolsó órákban mit lehetne változtatni? Kane baromi jó, hozzá ragaszkodom, Silva személyében is megvan végre a normális RW-ből induló cam. De Gea? IF Ndidi? Sissoko?

(#2255) dejvid8


dejvid8
őstag

Végül eladtam a Bundesliga csapatom,kevésnek éreztem már, nagyon nem adta.
Illetve a PL a leg OP-bb ismét, így áttértem. :)
Igy nézek ki most:

4-1-2-1-2 széles IG. Ben Yedder CAM, Lucas és Laca ST.
Fú, ez a trió, nagyon adja... Hihetetlenül jók, jól is kiegészítik egymást, Lacazette 15 meccs 17 gól, Lucas 15/14, Ben Yedder régebb óta van, de ő is 51/53 gól. Illetve assziszotlják is egymást szépen.

Az imént olyan durva meccset játszottam, hogy az valami hihetetlen. 0-2-re ment az ellenfél, piros lapot is kaptam, és aztán jött a comeback, 3 eszméletlen góllal..
Akit érdekel, itt az összefoglaló(2 perc kb), jól esett ez a comeback :D


(#2254) Kristof_94 Lacazette CAM!

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#2256) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Nekem megint nem adott lófaszt se, semelyik sbc

PSN: OldSlowhand74

(#2257) Kristof_94 válasza dejvid8 (#2255) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ilyen passzolással? :(
Mondjuk annyira nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#2258) dejvid8 válasza Kristof_94 (#2257) üzenetére


dejvid8
őstag

Akkor ST egy kétcsatáros felállásban. (4-2-2-2, 4-1-2-1-2)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#2259) Edgar2621


Edgar2621
őstag

POTM Pukkit milyen chem lappal használjátok?
Sniper, Hunter vagy Hawk? Inkább Cam lenne, csatárként Teixeira nálunk jól teljesít (43meccs/52 gól). Ndombele és Kovacic mellett játszana, az a trió működőképes lehet? Ennyi coin van most, 1-2 napon belül nyitjuk a pakkokat (12, ami jött a DR-ből és SBC-ből), talán utána lesz majd kisebb-nagyobb fejlesztési összeg, éppen ahogy az EA malmai őrölnek.

XO: Gollami26

(#2260) Kristof_94 válasza dejvid8 (#2258) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egyelőre a 4231-t próbálom. Szerintem most megpróbálom IF Ndidit és Sissokot. :U

(#2261) freddyadu válasza MdewC (#2247) üzenetére


freddyadu
senior tag

És a Mendy-Militao páros bevált?
Hogy néz ki most a csapat?

(#2262) dtrms válasza MdewC (#2247) üzenetére


dtrms
aktív tag

Köszi az infót. Az OTW lapjára gyúrok, csak még kell gyűjtenem egy kicsit, mert sajnos a nyitásokra nem számítok.... a mai profitom 100k helyett nulla :D :D :D
És az összes SBC után továbbra is nulla :D
De bármibe kerüljön beszerzem, mert orannye lesz idén.

(#2263) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Összeraktam a csapatot, jött Mendy és Militao, de azzal nem számoltam, hogy Militao 7 chemen lesz... :C Szerintetek még úgy is oké? :DDD 10 meccs után nyilván 8 lesz.

(#2264) MdewC válasza freddyadu (#2261) üzenetére


MdewC
nagyúr

Militaot eladtuk mert fiatalok voltunk és kellett a pénz. :DDD

Most megváltunk Griz-től és Bale-től, egyrészt a 3 wf miatt (nehezebb a jobbik lábra forogni, plusz nagyon csúnyán rontják a passzokat), plusz Bale nehezen kezeli le a labdát és lassan is indul be, sok helyzetem elment rajta.

Most RM Dembele jött vissza, Ferinek nem adja és én is látom a korlátait, de maestro tűrhető. Mindenképp kell az a pici extra dri rá, a lövését meg passzát kötelező boostolni.

Próbáljuk tovább fejleszteni “olcsóbb” és turbó ikonokkal a keretet, akik talán nem veszítenek az értékükből, így megvettük baby Zolat, aki most marksman. A passza az kamu, brutál jól passzol, ha vkit nem zavar, hogy törpe, az nem fog csalódni. Messi kategória, csak nem 1M hanem 600K-ért jött. Teszteljük.

Így most Hazard deadeye osztogat CAM, nagyon penge a pali, ha nem LW lenne, akkor 2-300K drágább lenne.

Mendi OP, nagyon ajánlom, nekem jobban tetszik, mint Alba.

Ramos van még és Sanchez hátul, utóbbi elég OP, nem szoktam szidni. IF Aurier se rossz az árához képest.

Essien hibátlan.

Pirlo. Hát Pirlo ő fura. Úgy értem az egyik, ha nem a legjobb lapunk, stat ellenénre elfogadhatók a szerelései shadow lappal, nem lassú, kapu előtt komolyan mondom alig hibázik... De az a dri és passz, az elképesztő. Lefordul, megindul, pörög és leadja. Extrém jó vele játszani. Ő a kapocs a 41212 és 4231/4222 között. Tudom, hogy lehetne gyorsabb, lőhetne még jobban (fineszei is fullosak) és lehetne jobb defben, de ha vki megszokja, akkor a sok forgolódás és passz miatt a többiek is többet kerülnek helyzetbe. Most wl kiderül mit tud, eddig egyik kedvenc.

Első vidi, kis team teszt!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2265) Jinxb1rd válasza Blashe (#2248) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

ma játszottam egy kick offot de az elég is volt online gamingre mára. Szánalmas hogy tegnap este 2 körül jó volt, most meg már megint rossz.
Nagyon benne vagyok a kártyázásban, csapatépítésben, lóvém is van, de ha lecseng ez az egy hónap, inkább nem idegesítem tovább magam a játékkal. Szerintem a helyzet nem fog változni, mert soha nem változik, nagyba tojnak arra, hogy rendes szerverpark legyen a háttérben, a legkisebb befektetéssel akarják elérni a legnagyobb profitot, amit én nem fogok támogatni, az fix.
Az nevetséges, hogy pattog össze-visz a szitu, egyszer parolimpiás csapattal kell játsszak, egyszer meg totál megsemmisítem az ellenfelet, hogy az köpni nyelni nem tud. Egyáltalán nem a skillemen múlik, hogy veszítek vagy nem, fogalmam sincs hogy játszok valójában, mert így nem lehet megmérni.

Nem tudom miért van az, hogy se Szegeden, se Kecskeméten nincs maxos zöld kapcsolatom soha senkivel.

Mind1, vígan megélnek abból, hogy egyesek televásárolják magukat hülye packekkel, így legalább sose lesznek rákényszerítve, hogy ténylegesen foglalkozzanak is a játékra. Good job people.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2266) Readonly2


Readonly2
tag

Ez az endless fitness szerintem kamu, l tegnap direkt nem használtam fitnesst, nem cseréltem , a 3. meccs 2. Félidejében már érződött a 4. 5. Meccsen pedig ésszerűen bedaráltak. Nincs team press stb press on Heavy touch és fast building mellett, átlagos sprint mennyiséggel (nincs ránőve a kezem) a szélső védők és a középpálya bizony az első félidőben piros fitness csíkkal biztonságos távolságból követte szemmel az ellent ...

(#2267) freddyadu válasza MdewC (#2264) üzenetére


freddyadu
senior tag

Akkor Militaot nem is teszteltétek?

(#2268) Töff_PLS válasza Readonly2 (#2266) üzenetére


Töff_PLS
tag

Ugyanezt tapasztaltam én is.

Van most 100K-m feleslegben. Vegyek fitness lapokat hátha felmegy, vagy mivel kereskedjek? :D

XBOX: LángosMaci

(#2269) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Nah történt egy kis keret frissítés... Jelenleg itt tartok, de ezt a teamet, még nem teszteltem:

Ötleteket szívesen veszek fejlesztésre jelenleg kb. 300K a keret amit vásárlásra tudnék szánni.

Köszi

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2270) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Ma reggel kiraktam a marquee-t. A kávét majdnem félrenyeltem:


:Y
Kis tanácsot szeretnék kérni, hogy érdemes-e néhány hetet várni az eladással?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2271) Sasa22


Sasa22
tag

Úgy nèztem október 11.-èn jön ki az első Icon Swap..
A 85ös 6-7k 86os ratingű jàtèkosok 10k ba mennek.. ès a 84es informok is 12-13k..
Nem tudni milyen feltètelek lesznek de szerintem én készűlni fogok rà, ennèl jobban nem fognak beesni az àrak biztosan..

(#2272) Kristof_94 válasza Sasa22 (#2271) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

El is felejtettem, hogy a swap lapokat SBC-ért is adhatják. Akkor rendesen túl lesz ez árazva... :D

[ Szerkesztve ]

(#2273) MdewC válasza freddyadu (#2267) üzenetére


MdewC
nagyúr

De, sztem ár/érték az egyik legjobb CB.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2274) Sasa22 válasza Kristof_94 (#2272) üzenetére


Sasa22
tag

Biztos vagyok benne lesznek sbc lapok is.. nem hiszem hogy "ingyen", feladatok teljesítèsèvel osztogatnànak iconokat

(#2275) eM'82 válasza Madn!ght (#2270) üzenetére


eM'82
addikt

Remélem még most is csuklasz. Mázlista! :D
Nekem Parejo esett...
Node, jelenleg Box-on 930k körül mozog az ára 1 hete 800 körül volt...). Feljebb már nem nagyon megy sztem. WL-re hátha kell még valakinek. Ha nem kell, én most adnám el.

(#2276) Madn!ght válasza eM'82 (#2275) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jah, a csukláson túlvagyok. :D :B
Pont ezen agyaltam, hogy a WL esetleg mennyire fog dobni az árán. A cash éppen most jól is jönne, csak nem akartam elhamarkodott döntést hozni. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2277) Meghivott válasza Madn!ght (#2270) üzenetére


Meghivott
addikt

Szép! Grat! :)

(#2278) Töff_PLS válasza Madn!ght (#2270) üzenetére


Töff_PLS
tag

Az szép! :D

Drágább nem hiszem, hogy lesz már.

Kipróbáltad már?

XBOX: LángosMaci

(#2279) freddyadu válasza MdewC (#2273) üzenetére


freddyadu
senior tag

És Ramos vagy Varane lehet inkább a méltó társa?

Én elégedett vagyok Dembelevel, az én szintemen tökéletes.

Kapus kérdéssel hogy álltok?
IF Neuer és Areola között nem érzek 160k különbséget, lehet hogy idén is szinte mindegy ki áll a kapuban?

WL 5 meccsből 1 win...
A rövidre rúgja mindenki és az a kapusok halála...

(#2280) Madn!ght válasza Töff_PLS (#2278) üzenetére


Madn!ght
addikt

Még egyelőre melóban vagyok, de délután játszom vele pár meccset. ;)

(#2277) Meghivott: köszi. :B :R

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2281) akooos válasza Madn!ght (#2280) üzenetére


akooos
veterán

Ha el akarod adni, én nem játszanék vele. Sokan csak 0 meccses lapokat vesznek, még akkor is ha drágább. Bár nem tudom Messi esetében számít-e :DD

(#2282) Madn!ght válasza akooos (#2281) üzenetére


Madn!ght
addikt

Na erre nem is gondoltam. Soha nem volt korábban ilyen színvonalú nyitásom. :DD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2283) Kristof_94 válasza Sasa22 (#2274) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk sokszor jobb egy 10-20k-s sbc, mint pl. az, hogy nyerj 6 meccset az SB-ben legalább WC szinten bronz játékosokkal... :D
Márpedig ilyenek is lesznek, de nem tudom miért erőltetik rá az emberre azt a sz*rt. Azért kezdi el az ember a FUT-t, hogy mások ellen játsszon és ne a gép ellen.

Közben 4 wl meccs után 3 győzelem, de nem találkoztam még gyengébb csapattal. Neymar, Grizi, VVD, De Gea mindenhol. A kedvencem az volt, amikor fullos BPL csapat, LB-be meg be van rakva Aanholt, mert ugye a pace minden.

(#2282) Madn!ght: Messi idén nagyon jó, a profik is áradoznak róla, de PC-n 1,2 milliót ér. Ha eladod, akkor abból elég szép csapatot lehet összerakni.

[ Szerkesztve ]

(#2284) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#2283) üzenetére


Edgar2621
őstag

Előre félek attól, hogy mi lesz jövő héten a WL-ben, mert csak akkor tudunk majd először játszani, nincs meg még a kellő pontszám, csak 1000 körül van. Nálunk majd Teixeira-Pukki-Lozano támadósor próbálja meg átverni a VVD-Davinson-Mendy_Walker féle védelmeket, nálunk meg Gomez-Shaw-Ake-Young próbálják megállítani majd az Agüero-Messi-Mane triókat. Az esélyek egyenlőek, nekem is joystick van a kezemben és az ellenfélnek is :N
Viszont inkább WL-t tolok, mint hét közben DR-t és SB-t, ha valami akkor ez élvezetesebb és jobb rewardokat ad.

XO: Gollami26

(#2285) david368


david368
aktív tag

Marquee matchupot en is megcsinaltam, 3 eve még az àtlagosnal jobb nyitásnak számított volna a 83 rated Iniesta :W
Bezzeg a Messik es IF-ek csak úgy hullanak itt, okey...

(#2286) Sasa22


Sasa22
tag

Meg kell 400 pont nekem, hogy kvalifikàljak a WL-re..
Bàr nem tudom mennyire okos dolog egy 50k-s csapattal, mert a pènzem be van fektetve :D
Màr rivalsban is elèg komoly csapatok futkàroznak

(#2287) Bohus84


Bohus84
tag

Valaki aki már elkezdte a wlt látja valahol hány meccs van még hátra?

(#2288) blasi0 válasza Bohus84 (#2287) üzenetére


blasi0
csendes tag

Weekend League menüben nyomsz egy schedulet (box karnál Y), és akkor ott írja mennyi meccs van még hátra

(#2289) Meghivott


Meghivott
addikt

Witselben egyelőre nem érzem az x-faktort :) ezért a bundás csapat bal oldala le lett cserélve Telles-Pepe-Pereira és Casillas különítményre.
Perisic nagyon jó elől, érdemes kipróbálni.
Delaney kapott egy finishert, iszonyat veszélyes tizenhatoson kívülről.
Goretzkara csak shadowt érdemes tenni, azzal viszont elképesztően mozog.
KENDERMAG csapattal emlékeim szerint egész jó meccset játszottunk tegnap :)

(#2290) MdewC válasza Madn!ght (#2282) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tartsd meg és játssz vele. ;)

Nem mindegy, hogy 800-900K adod el? Ilyen lapod úgy se lesz tök mindegy kit veszel.

Fredy: sztem Ramost vedd, brutál jó lap. :)

Hátul De Gea van, nagyon elégedett vagyok vele, csak akkor kap gólt ha hibázok, de akkor is megment néha. Mimimum Courtios kell a kapuba.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2291) Jinxb1rd válasza Sasa22 (#2271) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hol nézted?

Egyébként jobb dolgom híjján bevásároltam a jobb, olcsóbb játékosokból.

We are only Stardust...

(#2292) Sickboy25


Sickboy25
addikt

IF Mahrez-t használ valaki? Megéri a 160K-t?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2293) BaleButler


BaleButler
friss újonc

Sziasztok
Még csak most jutottam el odáig hogy elgondolkodjak hogy még egyem a játékot, viszont azt szeretném kérdezni hogy minimális gépigénnyel is eldut a játék? Minden jó, csak sajnos a procim picit gyengébb és csak az miatt van a minimális gepigeny. Válaszotokat előre is köszönöm.

(#2294) Arsenal9507


Arsenal9507
csendes újonc

Allitolag a fifa a patch 1.04el akart javitani a karrier modon(is) de nemnagyon jott ossze.
Remelhetoleg minel hamarabb jatszhati lesz a karriermod.

(#2295) freddyadu válasza MdewC (#2290) üzenetére


freddyadu
senior tag

Tehát egy Courtois-Semedo-Ramos-Militao-Mendy rendben lehet...

(#2296) freddyadu válasza freddyadu (#2295) üzenetére


freddyadu
senior tag

Nem jó...
De Gea-Semedo-Ramos-Mr. X-Mendy
Mr. X = Aki 10chemet ad de Geának.

(#2297) Jamesford válasza freddyadu (#2296) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Pique vagy Nacho.. esetleg ikon...

PSN: otto880912

(#2298) MdewC válasza freddyadu (#2296) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mendy Ramos Sanchez IF Aurier

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2299) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Első 10 meccsen 10/8, azóta 3 röhejes vereség, látom nem sokat változott a szisztéma. Ha jól megy az embernek bele kell nyúlni, hiába nem jobb az ellenfél.

[ Szerkesztve ]

(#2300) Toguro San válasza Arsenal9507 (#2294) üzenetére


Toguro San
tag

Az 1.04-es patch kb semmit nem hozott be. A karrier mód hihetetlen felsülése miatt szerintem oda valami giga patch kell hogy jöjjön. Twitteren biztosan lesz előszele. (Én jövő hét keddet jósolok. Kedd az "update nap" a Fifánál) :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.