Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) arpo04 válasza Szigma70 (#1748) üzenetére


arpo04
őstag

Yeder, Matuidi, Fekir es Rabiotot neztem meg de majd a coin alakulasatol fugg. Nyitasban nem bizom en se. :C

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1752) dtrms


dtrms
aktív tag

Inter Miami mezekkel találkozott már valaki a játékban?
Egyszerűen ahányszor rákerestem nem volt soha a piacon. Ez most olyan lesz, mint a tavalyi jordan psg mez?
(mondjuk elég beteg mezek!!!)

(#1753) akooos válasza dtrms (#1752) üzenetére


akooos
veterán

Benne van egyáltalán a csapat a játékban?

(#1754) akooos


akooos
veterán

Ezek a domestic sbc-k elég durvák.

(#1755) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Megjott az OTW is

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1756) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Oké, hülye kérdés, de ez most milyen lap? Úgy értem, hogy ezt kaptam, de nem tudom kiválasztani és csapatba tenni, mert nincs a squadban. :F Van egy sima Maguire a kezdőben, ezt meg sehol sem látom, egyedül akkor találom meg, ha a my club menüben rákeresek a spec kártyákra... Vagy a meglévő sima kártya "upgradelődik" erre? Fura lenne, mert a squadban nem ilyen szép fekete hátterű, hanem a normál sárga, gold.

(#1757) akooos válasza ForRedGlory (#1756) üzenetére


akooos
veterán

Ones to watch. A sima maguiret tedd ki a csapatból. Egy emberből csak egy típus lehet a csapatban, nyilván nem lehet 2 Maguire a pályán :)

(#1758) forras2


forras2
őstag

nahm, erről a lewáról lemondok, nem tudok 84-85-s rétingű csapatot összerakni :DDD

(#1759) ForRedGlory válasza akooos (#1757) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ó b+ :W Sima cserével miért nem volt jó neki? A Clubban lévőre akartam cserélni (nem cserepadon vagy tartalékok között lévőre), de ott sem láttam. Így, hogy kivágtam a simát, egyből megjelent a clubban a spec. Eszem megáll, ez logikátlan szerintem. Köszi. :D

[ Szerkesztve ]

(#1760) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Megjött a garantált OTW pakkom is, 78-as Joelinton, kb konkrétan a legrosszabb OTW, fasza. :W

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1761) #16514048 válasza akooos (#1754) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem nagyon gondolták át ezeket a követelményeket.

Az olasz a legjobb, 81-es csapat legalább 5 Serie B játékossal. Úgy, hogy 1db arany lap van az egész ligában. :C
Lehet melléjük beledobálni a 85-ös Serie A játékosokat, mindezt egy Mega Pack-ért.

(#1762) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Sziasztok
Érdeklődnék, hogy ha előfizetek az Origin Access-re, hogy játszhassak a Fifa20-al, akkor ér-e valami hátrány ahhoz képest, hogy megveszem csak a fifa20 standardot €60-ért Origin Access nélkül?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1763) sz_abika


sz_abika
addikt

Félreraktam 7-8 csomagot OTW reményében, de semmi. Majd az utolsó csomagban Alli + Sissoko azért kicsit segített a megbukott befektetéseken.

Beshoppingoltam Bayernből és Piszczekből, erre semmi spéci nem kell :(

PSN: xszabikax

(#1764) arpo04 válasza sz_abika (#1763) üzenetére


arpo04
őstag

Szerencsere nem vittem tulzasba de szinten zenesz :D

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1765) forras2 válasza sz_abika (#1763) üzenetére


forras2
őstag

Sissoko-t most adtam el 47K-ért, egész jó ára van :K

(#1766) dejvid8 válasza dejvid8 (#1749) üzenetére


dejvid8
őstag

Eladtam mindenkit előtte 10 perccel, jó áron, úgy hogy profit legyen.. Fú, de jól tettem.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1767) dtrms


dtrms
aktív tag

Akinek van Ndombele-je szerintem még most adja el. Az új objectives-ben van egy ingyen OTW Ndombele!
Még ér kb 14-15k-t PS4-en.
Gondolom még sokan nem vették észre a feladatot.

(#1768) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A stamina bugos? 85 körül vannak, de eddig minden meccsen maxon volt. :F

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1769) forras2


forras2
őstag

Kezd összeállni a csapat :))

(#1770) ForRedGlory válasza forras2 (#1769) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A logót cseréld le valami németre szerintem. :O ;]

(#1771) Stylerr válasza LendvaiFeri1 (#1768) üzenetére


Stylerr
addikt

Igen! Nem kell Squad Fitnesst rakni. :)

(#1772) forras2 válasza ForRedGlory (#1770) üzenetére


forras2
őstag

nem, mert ebben van a csapatom ereje :DDD ;] :P

(#1773) pe3mario


pe3mario
junior tag

Srácok, nem tudom van-e még valaki hasonló problémával, de én marhára nem kaptam meg az OTW lapomat. Aug 4.-én rendeltem elő az ultimate verziót.. PC-n vagyok.

(#1774) MdewC


MdewC
nagyúr

Fifa egyetem jelentekzik az új kezdővel. :)

OP taktikákat és instrukciókat nyomassátok.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1775) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

A fitness glitch mellet a chemistry-re is van glitch? Hol lehet látni mecs közben hogy full a chem ?
Ovvy videojában van, de nem értem...
Valaki hallot erről ?

(#1776) Archman 3


Archman 3
tag

Sziasztok. Futbin alapján megcsináltam az egyik sbc-t. De valamiért nem mindenkinek 10-es a chemy. Valaki tudna segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#1777) K.J válasza Archman 3 (#1776) üzenetére


K.J
senior tag

A loyalty milyen?
Ha vásárolt játékosok, akkor szürke a kis pajzs, ha nyitottad zöld és akkor lesz frankó.
Játssz velük 10 meccset és oké.

(#1778) Bohus84 válasza pe3mario (#1773) üzenetére


Bohus84
tag

Én sem kaptam meg :(((

(#1779) Archman 3 válasza K.J (#1777) üzenetére


Archman 3
tag

Köszönöm a segítséget. 😊

(#1780) Szigma70


Szigma70
addikt

Pont olyan a DR mint eddig mindíg. Késés, késés, késés, késés.....

Mi ez a fitnes izé? Nem kell fitnesz lap, azt még is fullon megy mindenki?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1781) dejvid8 válasza MdewC (#1774) üzenetére


dejvid8
őstag

Eszem megáll milyen keretetek van már, le a kalappal. :K

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1782) Sickboy25 válasza MdewC (#1774) üzenetére


Sickboy25
addikt

Oh hogy aza... gratulalok en asszem abba is hagyom... hogy a tokombe 1 het alatt :Y

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1783) szabyka95 válasza MdewC (#1774) üzenetére


szabyka95
őstag

Mennyi fifa pont van ebben, ha nem titok?

(#1784) MdewC válasza szabyka95 (#1783) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szakmai titok. :)

Kösz srácok!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1785) Tigibeeb válasza Szigma70 (#1780) üzenetére


Tigibeeb
tag

Igen, meccs elején a taktik kepen mindenki fullon van..

(#1786) Kristof_94 válasza MdewC (#1784) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szép kis csapat, hajrá! De azért csak óvatosan Urak, az asszonyokra is maradjon idő meg zseton! :R

Közben nekem Joelinton esett az OTW csomagból, aki papíron a legalacsonyabb értékű, de én örölük neki, mivel a Newcastle játékosa, másrészt meg ha becsúszik 1-2 inform, akkor igen bitang kis lap lesz. Tudom a csapat szereplése nem túl jó, de idővel csak megtörik a jég...

Közben eszembe jutott pár dolog, ami nem igazán tetszik az eddigiek alapján. Az első a kirúgások, nekem a tavalyihoz képest rosszabnak érződik, sokszor akkor sem biztos a dolog, ha közel hívod a védőt. Ugyan ez a helyzet a bedobásokkal is, szerintem az is nehezebb lett. A szabadrúgásokat gyakorolgatom, a skill games részen Dzsudzsákkal már bevertem párat, de lehet csak szerencsém volt. Jöhetne már hozzá egy tutorial, mert hiába mutatja ott nekem, hogy merre mozgassam a kart, amikor elindul a lövéshez a játékos...
A tiziket nehéz jól jőni, viszont ami pozitívum, hogy az eddig ellenem megítélt 4-ből egy sem ment be, hármat védtem, egy pedig ha jól emlékszem mellé ment, de azon is teljesen rajta voltam, egyelőre ennyi a sikerélmény! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1787) Bohus84 válasza Kristof_94 (#1786) üzenetére


Bohus84
tag

Közben nekem is megjött szintén Joeilinton és nagyon nem örülök neki, bundest vártam vagy valami használhatót legalább csereként de szerintem ebből az sem lesz.
Nekem szintén a kirúgásokkal van bajom, mégpedig az, hogy ugye az új szabályok szerint a védő bejöhetne a 16oson belülre. Na ez itt nincs ha közel hívom sem, nagyban rontja az élményt számomra mert hasznos is lenne és mivel minden valódi meccsen ezt látni már így hiányzik.

(#1788) MdewC válasza Kristof_94 (#1786) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jogos, természetesen.

Ezt a 1,5 napot meg pointot erre szántuk, mostantól kevesebb idő és no point.

Nekem eddig valóban a 41212 tűnik életképesnek és a 4231. Széles alakzatban nem találom a szélsőket és nem tudok kiugratni. Inkább labda tartás sok passzal és dribbling.

De Jongot javaslom, kell egy stabil és jó passzos CDM és egy másik CM aki mindenes, de jó dri is passz. CAM jó passz és dri. Előre meg pace és dri. Nehéz a játék és sok a varia, a gombok 70%-át még le se nyomtam.

Idő kell neki.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1789) Toguro San


Toguro San
tag

Jövőbeni frissítésekkel kapcsolatos pár kérdés/válasz...

[link]

(#1790) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Tf profiktol kerdezem, hogy az miert van hogy elinditom a csikot, de a zoldhoz nem er oda mire a labda a jatekoshoz er? Ezert ha masodszor lenyomom meg mindig total piros... vagy varjak tovabb vagy az eleve szar beadas/szoglet volt??

koszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1791) Mrdevil válasza Bohus84 (#1787) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ahogy nézem mindannyian Joelt nyitottuk, bravó, gondolom ez is véletlen. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1792) arpo04 válasza Bohus84 (#1787) üzenetére


arpo04
őstag

Ne keress benne ilyeneket. Ertem, hogy bosszanto de nem ez az egy szabaly ami hianyzik belole. Kapasbol 10-et fel tudok sorolni amit kihagytak es nem a kezezes. Igy meg csak nyomokban focit tartalmazo game. Ahogy itt mondtak ha, komplexebb taktikat akar akkor CM-el jatszik. Igy gondolkodnak sokan... pont ezek adjak a foci sava-borsat. Alternativa itt nincs igy elfogadom max bosszant picit.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1793) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Az idei fifában is olasz csapattal éri meg elkezdeni az UT-ot?
Valaki dob egy csapatot, hogy mivel lenne érdemes? :D
:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1794) szeby24


szeby24
csendes tag

Sziasztok,valaki elmagyarázza ezt a fittness glichet ha nem nagy titok??

(#1795) Tigibeeb válasza Mrdevil (#1791) üzenetére


Tigibeeb
tag

Szintén csatlakoznék a Joelt nyitottak-hoz, akkor vajon mekkora az esély, egy Hazard-hoz vagy Griezmannhoz?? :U
De arra is gondoltam hogy azok nyitják akik csak Origin Premieresek, de ez csak vicc, tudjuk hogy az EA az nem ilyen... ;]
De Én is reménykedem ebben a Joel-ben hátha hozza majd a golokat :DD
Igy áll most a csapat, ami nagyon gyengusz még :

[link]

Apaként erre futja... :)

(#1796) Tigibeeb válasza szeby24 (#1794) üzenetére


Tigibeeb
tag

Semmi extra ne tegyél fittness kártyát a csapatra.Nézd meg a meccs elején, ugy is mindenki max staminán kezd majd... ;)

(#1797) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Soha nem késő tanulni: hogyan lehet a kirúgásnál közel hívni a játékosomat? :B

(#1798) Tigibeeb válasza Sanyyka (#1797) üzenetére


Tigibeeb
tag

R1 , RB...

(#1799) dtrms válasza Tigibeeb (#1795) üzenetére


dtrms
aktív tag

Vinícius loan?
Mert ha igen, és elfogynak a meccsei akkor ajánlom helyette David Nerest. Én is pont ugyan így álltam bal szélen és most Fred-Joelinton közé Neres került és nagyon király lap.

(#1800) eM'82


eM'82
addikt

Aki xbox home-olással jutott az előrendelt Fifához, az is megkapja a Rare Gold Pack-ot?
Egyelőre nekem semmit sem küldtek :).
Reklamáljak EA-nél?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.