Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Madn!ght válasza Garsza (#2586) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szia!

Próbálj meg custom DNS-t használni a PS hálózati beállításainál. (pl: google 8.8.8.8; 8.8.4.4)
Nálam megoldotta a problémát.

;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2602) forras2


forras2
őstag

Miért szopat a játék? :o
3 napja nem tudok nyerni egyszerűen... Ha sikerül egyet behúznom, tuti hogy az utána következő meccsben minimum 4 góllal szopok ki :DDD
div6-ból div8-ba estem vissza, 2 vesztett meccs, és már div9-be leszek :DDD :o

(#2603) dracox válasza #16514048 (#2568) üzenetére


dracox
addikt

Én pont ezért nem vettem még meg. Kivárom, hogy az első hetekben milyen véleménnyel lesz az itteni fórum a játékról....addig a webappot tologatom amíg el nem döntöm mi legyen a sorsa, de nagyon úgy látom, hogy temérdek időt, idegeskedést és némi pénzt spórol vele ha az ember, ha az idei részt kihagyja. (Egyedül a VOLTA mód mozgatja kicsit a fantáziám, mert az tényleges újítás a játékban.)

(#2604) Töff_PLS válasza forras2 (#2602) üzenetére


Töff_PLS
tag

Tudsz küldeni a csapatrol kepet?
Mi a felállás, taktika?

XBOX: LángosMaci

(#2605) forras2 válasza Töff_PLS (#2604) üzenetére


forras2
őstag

(#2606) Blashe válasza Edgar2621 (#2598) üzenetére


Blashe
aktív tag

Elképesztő, hogy milyen lapítás van az EA-nél. Kötelességük lenne reagálni minden hozzászólásra. Viszont még magára a topic-ra sem írtak semmit. :N

(#2607) Töff_PLS válasza forras2 (#2605) üzenetére


Töff_PLS
tag

Tetszetös kis csapat. Custom Tactik-od milyen?

Mellesleg nekem is volt Bundesliga csapatom, de eladtam, mert ugyanugy elvert vele szinte mindenki. :/

XBOX: LángosMaci

(#2608) redtamas


redtamas
csendes tag

Sziasztok!
Hogy működik ez az EA Access PS4-en? 5dollár/ hónap tudok FIFA 20 UT-zni is?

(#2609) Sickboy25


Sickboy25
addikt

plpotm mikorra várható?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2610) akooos válasza redtamas (#2608) üzenetére


akooos
veterán

Na akkor mégegyszer:

EA Access: Playstation és Xbox szolgáltatás / előfizetés, amely 10 óra trialt ad a frissen megjelenő EA játékokból (nem törvényszerű, hogy mindegyikből). Ezen kívül a Vaultban lévő játékokkal lehet játszani. PS 4 Vault és Xbox One Vault.
A FIFA 20-ból egy 10 órás trial elérhető még csak. Ahhoz, hogy tudjál rendesen játszani, 10 óránál tovább, meg kell venni a teljes játékot (ami pár százalékkal olcsóbb, ha van EA ACCESS előfizetésed.

Origin Access (Premier): PC exkluzív szolgáltatás / előfizetés. Két típusa van. Basic és Premier.
Itt a Premier az, amelyik tartalmazza a TELJES FIFA 20-at és lehet vele rendesen játszani, ameddig van az embernek előfizetése. Ez 15 euró/ hónap, vagy 100 euró/év.

TL;DR
Nem tudsz PS4 havi EA accessel játszani a fifa 20-al.

(#2611) forras2 válasza Töff_PLS (#2607) üzenetére


forras2
őstag

Az meg így néz ki :))

(#2612) MdewC válasza Edgar2621 (#2599) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egyértelmű, hogy nonszensz.

Garsza: a volta?

Na az ne izgasson. A promó videóban véget ért a mód, el se érdemes kezdeni. Nulla. Szóval csak a volta miatt sztem nem kell megvenni.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2613) toxicjew válasza Blashe (#2606) üzenetére


toxicjew
addikt

Habár nem játszom, követem a játékkal kapcsolatos eseményeket, tegnap az egyik cm bukott ki twitteren, hogy folyamat baszogatják a felhasználók, hogy szar a játék, nincs content, stb. [link] Egyszer remélem belebukik a faszkodásba az EA, ennél gusztustalanabb cég nincs még 1 a játékiparban :))

(#2614) akooos válasza toxicjew (#2613) üzenetére


akooos
veterán

Azért látszik, hogy mennyire toxic a játékos bázis is. Valószínűleg nem corey és zaro felelős azért, hogy ekkora foshalmaz a játék, főleg a karrier mód. Mégis rajtuk csattan olyan szövegekkel, hogy öld meg magad és társai.
Ebből arra lehet következtetni, hogy pont annyira fos a játék, mint amennyire fos az átlag player is. A többiek ugyanúgy meg fogják venni a 12k pontot, aki nem nyit CR-t, ugyanúgy idegbeteg lesz, aki ikont nyit ugyanúgy szenvedni fog. Ha valóságos a karrier mód az lesz a baj.

Amilyen a mosdó, olyan a törölköző :D

(#2615) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mondjuk az EA hivatalos fórumán panaszkodni kb. annyira hatásos, mint fejlövésre a hideg vizes borogatás...

(#2618) secular


secular
tag

Sziasztok!

Icardi - Di maria (Jelenleg Martins van jobb oldalt, de valószínű cserélem.) Helyett jobb lehet egy Fekir - Dembele?

Ha más upgrade ötletetek van figyelek, 10 0e kb a keret :)

(#2619) MdewC válasza Kristof_94 (#2615) üzenetére


MdewC
nagyúr

:D 😂😂😂😂😂😂😂

Mondjuk a patchek is ilyenek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#2620) secular


secular
tag

Ben Yedder egyébként mitől ~55e? Értékei alapján egy Thauvin kb egy szinten van vele csak az cserébe 3e.

(#2621) Mrdevil válasza secular (#2620) üzenetére


Mrdevil
addikt

OP. :D Meg divat. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2622) Bohus84


Bohus84
tag

Courtois, Oblak, Ter Stagen? Bundes védelmet váltom la ligara, aki próbálgatta esetleg őket ajánjon valakit.

(#2623) Mrdevil válasza Bohus84 (#2622) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ez nekem is nagy kérdés, Stegennek több/jobb traitjei vannak, rajta filózok.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2624) forras2


forras2
őstag

Milyen csapatot ajánlotok jelenleg?
BL csapatom van, de megszabadulok tőle, mert egyszerűen idegesít, hogy Werner amilyen jó volt, most már az csoda tőle, ha eltalálja a kaput, nagyjából minden 25. kaput eltaláló lövését tudja gólra váltani...
Havertz eddig kibírt 1 meccset... Most ugyan azzal a taktikával nagyjából a 65-70. percben le kell cserélnem, mert nem bír már futni... Müller csak és kizáróla "too late"-t tud rúgni, Havertzhez hasonlóan 70. perc környékén cserélnem kell... Boateng olyan szinten tetű lassú lett, hogy ha előrébb van tőle a támadó, már le is rakom a kontrollert, mert nincs értelme koptatni a gombokat... Gnabry-t már nem szeretem támadni használni, egyszerűen nem tud indítani, nem tud pontosan passzolni, viszont védőként qrva jó, épp azon agyaltam, hogy megcserélem Mbabu-val...
Milyen csapatot ajánlotok?
A 11 játékosra nagyjából 360-400k coin a keret.
A fifa19-et PL csapattal csináltam, nagyon jó volt. Most nem látok olyan sok angol csapatot. Viszont sok francia csapatot látok. Bennük van ráció? Serie A? Laliga?

:)) :R

(#2625) freddyadu válasza Bohus84 (#2622) üzenetére


freddyadu
senior tag

A három közül ter Stegent ajánlják legtöbben.

(#2626) Sickboy25 válasza forras2 (#2624) üzenetére


Sickboy25
addikt

Pl csapat az jó, de szerintem drága egy ütős, azért látsz ritkábban...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2627) freddyadu


freddyadu
senior tag

Valószínűleg Dybala kap TOTW lapot.
Vettem pár Douglas Costát...

(#2628) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2629) Lori82 válasza forras2 (#2602) üzenetére


Lori82
senior tag

Nálam is ez volt tegnap. 4-et játszottam (DR) 3 vereség 1 döntetlen. Hagytam is a picsába az egészet ,nyomtam inkább az SB-t ,az viszont meglepően jól ment. Reggeltem a WL-re nagyon fos csapattal,kíváncsi vagyok mennyire leszek idegbeteg :D

(#2630) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#2628) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hiányzott már egy tuningolt Gomez... :D

(#2631) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Kb július végén letettem a 19-et, és mondom megvárom miket látok itt róla. Két haver azt mondta, hogy jobb, mint a 19 (igaz annál rosszabb már nem lehetne).

Én 1 ft-ot nem szeretnék rá költeni, de haver mondta, hogy megosztja velem.

Tehát ha a pénz részét nem nézem, érdemes újra leülni pötyögni vele vagy inkább fizessek be egy győri yacht túrára? :)

PS4

(#2632) Lori82


Lori82
senior tag

Kérdés . A DR-ben biztos,hogy nem,de talán az SB-ben sem látom azt,hogy ha rank 1-ben vagyok éppen hol tart a rank 2 szint,elég lesz vagy sem az addig elért pontszám. Be lehet ezt valahogy állítani? Tavaly ha volt mondjuk 22 000 pontom,nem csak egy csík jelezte milyen messze van a rank 2 hanem láttam a pontszámot is. Most nem látom vagy béna vagyok.

(#2633) Blashe válasza Lori82 (#2632) üzenetére


Blashe
aktív tag

Nem látod mert tudatosan vagy nem tudatosan az EA kivette. Viszont a futbin-en a menüben meg tudod nézni, hogy hogy áll a squad battle. ;)
[link]

(#2634) IzI válasza Lori82 (#2632) üzenetére


IzI
senior tag

Nem lehet állítani,ez egy bug,amit elbasztak,mint ahogy sok minden mást is :) Elvileg javítani fogják.Szerintem direkt csinálták,hogy ne tudd mennyinél jársz,így kénytelen vagy sokat játszani,mert nem tudod hol a határ.

(#2635) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Délutáni matiné :D A minőséget nézzétek el, hirtelen erre futotta.

[link]

Na de hogy mi is történt?

1., Kiugrattam a játékosomat
2., Megfogta a kapus a labdát
3., Kiejtette a labdát a kapus
4., Az ellenfél védője a kapus lábára rúgta a labdát
5. A labda elkezdett gurulni öngólba
6., A védő ezt észlelve ki akarta bikázni taccsra
7., A kapus szemfülesen "csak azért is öngól lesz" mentalitással becsúszva szerelt és begurította a saját kapujába
8., a védő tökéletes mozdulattal rúgott akkora luftot, hogy azóta is keresik a lábát. Nem látta valaki? :))

[ Szerkesztve ]

(#2636) Mrdevil válasza ForRedGlory (#2635) üzenetére


Mrdevil
addikt

Fifa.....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2637) eM'82 válasza freddyadu (#2625) üzenetére


eM'82
addikt

És Areola? 6"5" magas, fele annyi mint Courtois.
Linkben is jobb. Mármint variálható.
Este kipróbálom.

Totw:
If Semedo kell a balosra. Most! :)

(#2638) freddyadu válasza eM'82 (#2637) üzenetére


freddyadu
senior tag

Én Areolat használom, sok profi szintén...

(#2639) sz_abika


sz_abika
addikt

RWB Adama, nesze neked community :N :N

PSN: xszabikax

(#2640) Szigma70 válasza freddyadu (#2638) üzenetére


Szigma70
addikt

Én betenném Verrattit, nem mindegy?
Mindene meg van, hogy jó kapus legyen.
Keze, lába....
:))

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2641) Lori82


Lori82
senior tag

Köszönöm skacok,igazi nagy patkányság az EA részéről,de hát már megszokhattuk. :(((

(#2642) sz_abika


sz_abika
addikt

Ez a Shortfut nélkül lehetetlen élni / a mobilapp lassu es alkalmatlan a snipera. Derékszögben dragultak a juve jatekosok instant, megfoghatatlan mind

PSN: xszabikax

(#2643) blasi0


blasi0
csendes tag

a legszebb, hogy az ezüst playereket is viszik, mint a cukrot, közben meg gold kártyák kellenek az olaszba :DDD

(#2644) szcsaba95


szcsaba95
tag

Gyors veszek pár Milan játékost, hátha lesz gyengén kezdő sbc is. :D

PSN ID: szcsabi95

(#2645) Sickboy25


Sickboy25
addikt

1 db serie b jatekost tudtam venni... Nincs tobb???

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2646) Aguinaga válasza Sickboy25 (#2645) üzenetére


Aguinaga
őstag

Mihez kell SerieB ?

PSN: OldSlowhand74

(#2647) Sickboy25 válasza Aguinaga (#2646) üzenetére


Sickboy25
addikt

Oh baszki az a juventus... :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2648) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#2647) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ki is nyitottam a pakkot

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2649) Szigma70


Szigma70
addikt

Megcsináltam klubból, ezt is, mint eddig mindent. Most is, mint eddig mindíg a szokásos. Semmi!

Jöhetnek az itteni szokásosak, Messi, egyik pakkból Vieira, másikból CR meg ilyenek.

@Sickboy25

Már ne is haragudj, komolyan, de had kérdezzem már meg, hogy Te szarás után néha mosol kezet?

Úgy nyitod 100K-s playereket, mint más az ajtót

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2650) eM'82 válasza Lori82 (#2632) üzenetére


eM'82
addikt

DRben Rank1hez tegnap este 11 körül 14k pont kellett ,nekem most 16k van, és még Rank1ben vagyok. Hátha infó

Szigma70: :DD :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.