Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) arpo04 válasza MdewC (#1846) üzenetére


arpo04
őstag

En ezt igy kicsit diszkriminativnak erzem. Kimaradtak a fiuk, transznemuek es a malaj adamcsutkaval rendelkezo lanyok is :DD :R
A meglatas viszont jogos.... mas zsebeben nem illik turkalni.
Edgar: valtozas itt nem lesz hamar, ha igen az se az EA reszerol vagy torvenyek elfogadasaval fog megtortenni. A liszenszek nem egy kezbe kerulnek, barki hozzaferhet aki fizet a nevekert, emblema stb akkor lesznek igazan bajban. Ahogy az Activison is beujjitott es sok EA jatekost fog atcssbitani magahoz. (CoD vs BF)

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1852) MdewC válasza Edgar2621 (#1850) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egyet értünk. :) Ebben nincs vita.

Csak unalmas 100x is elolvasni mert vkinek ez rengeteg, egy európai kisgyereknek meg ennyi a havi zsebpénze. Mi ezt erre szántuk, nem szeretnék többet erről beszélni. :R

Minden hobbira lehet végtelen pénzt költeni, nincs értelme ezt ecsetelni, én se költenék egy hifire/futócipőre stb 100x ezer forintot.

És idén meghúztuk a határt. Erről ennyit, ez egy értelmetlen téma. (Ráadásul én rinyáltam a legjobban anno, hogy az angolok nem kaszálták el a pointot.)

Arpo: köszi, jobban nem is fogalmazhattam volna. :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1853) MarioAna


MarioAna
senior tag

Ha valaki pro clubozna, PC és nincs kivel akkor nyugodtan vegyen fel originen, MarioAnaREAL a nickem. Csináltam egy klubot, én CDM-et játszok de nincsenek ismerősem, akiket tudnék hívni, drop-inben meg nem ad skill pontot így nehéz fejlődni :D.
szerk: csapatnév az Dinamo FAMtaLIT, ha in-game keresné valaki.
* pro club * , hogy a kereső is kidobja.

[ Szerkesztve ]

(#1854) forras2


forras2
őstag

Ez vajon mennyire életképes a fifa20-ban? :U

(#1855) K.J válasza forras2 (#1854) üzenetére


K.J
senior tag

Ezt hogy érted? Itt elmondja, hogy mit mire használj. Ugyanaz idén is.

(#1856) dtrms


dtrms
aktív tag

Végre nekem is sikerült nyitni valami értelmeset. Ugyan még a walkout várat magára (így 100 meccs, összes nem player SBC és a rewardok után :D , de ma jött valami használható is.
Walker, Wijnaldum és Felipe Anderson.
Wijnaldumot megtartom, mert holland és kedvelem. De a kérdésem a másik kettőhöz kötődne:
Walker: elég drága, érdemes lenne eladni az első WL előtt? Egy If Aurier pl mennyivel lehet gyengébb!? Valahogy nem érzem azt, hogy érdemes tartani egy 70K-s RB-t. Habár Walker decemberig is kb az egyik legjobb RB marad.

Anderson: Még nem tudtam kipróbálni, de csatárba menne vagy esetleg CAM-ba. Ránézésre nem gondolom, hogy jobb lehet mint egy Promes vagy Neres (mind a kettőt be tudom építeni). Viszont elég drága....

(#1857) A guru


A guru
addikt

Egy kis helyzetjelentés:

Eldraftoztam a 12k fifa pontot, szerintem megérte nem elnyitni retek gold pakkokra amikből nagy mákkal jött volna 1 értelmes játékos.
Összesen 1-1,3 millió coin jött be így, sok értékes nyitás volt, 30-50k közötti Felipe Anderson és hasonló lapok estek legfőképp.
Kezd összeállni az első WL team még egy Kante kellene péntekig.

(#1858) MdewC válasza dtrms (#1856) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem érdemes Walkert megtartani, egyik best RB a játékban. Aurier nem rossz, használható, de Walker tuti jobb.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1859) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok
nem az a baj, hogy valaki sok pénzt tesz a játékba, hanem, hogy lehet :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1860) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Más nem érzékelt olyasmit, hogy mintha elvesznének csak úgy semmibe XP pontjai? Nemrég néztem, hogy kb 50 xp kellene következő szinthez a pakkhoz. Most megszereztem, aztán még messzebb kerültem tőle

We are only Stardust...

(#1861) szabyka95 válasza Jinxb1rd (#1860) üzenetére


szabyka95
őstag

Szinthatar novekszik, nem az xp csokken?

(#1862) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok! 2 kérdésem lenne: A. Nem lehet több csapatot létrehozni? Nekem 3 csapatom van általában: 2 DR+WL és 1 SB.Nem találom hogy hol lehet új csapatot létrehozni.
B. Én pc-n játszom és ott olyan buggal vagy mi a fenne találkoztam,hogy amikor keresek a transfer marketen rámegyek egy játékosra,hogy compare price és nem dob be csak ötöt. Nem lehet lapozni.Többször előfordul és nagyon idegesítő. Biztos,hogy Saint-maximinből nem csak 5 db van a piacon pl. :(((

(#1863) Szigma70


Szigma70
addikt

Ismét meg kell tappasztalnom, hogy az egy önsanyargató barom, aki nem PL csapattal kezd.

Lehet nekem 83-84 es lapokból a csapatom, nem ér fel egy 76-78-as Pl senkivel.

Keita meg King meg a többi se pace se lövés statos se semmi emberkék bevernek mindent, utolérnek mindenkit, leszerelnek bárkit.

Ez van

Fasz vagyok, mert be kellene állni a sorba, az agyatlanok sorába

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1864) dtrms válasza Lori82 (#1862) üzenetére


dtrms
aktív tag

L2, majd Squad Selector. (Ahol a fitnesst, taktikát stb-t állítod ott van a squad selector is)
És ott csak létrehozod

(#1865) Lori82 válasza dtrms (#1864) üzenetére


Lori82
senior tag

Köszi :R :R

(#1866) v-man válasza Lori82 (#1862) üzenetére


v-man
őstag

Xboxon is van ez a nem lapozós probléma időnként.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1867) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Lassan 100 meccsen túl vagyok de nem volt még nappali meccsem. Csak esti. Ez létezhet? Illetve miért van az hogy nagyon sokszor az én vendég mezem van az ellenfelemen vagy épp ha én vagyok a vendégben akkor a hazai mezem. Nagyon ritkán látok saját mezes csapatot, lehet hülye kérdés de hátha nem csak nekem tűnt fel. :)

(#1868) akooos válasza Jinxb1rd (#1860) üzenetére


akooos
veterán

Pénteken tele volt a reddit is ezzel a problémával, úgyhogy akár még valós is lehet.

(#1869) drachoHUN válasza Szigma70 (#1863) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Inkább szenvedek, de akkor is maradok Serie A csapattal.

Forza JUVE!!!

(#1870) sz_abika válasza A guru (#1857) üzenetére


sz_abika
addikt

Lloris eleg potyazos volt 19ben, iden változott a szitu?

PSN: xszabikax

(#1871) zsolti72837 válasza drachoHUN (#1869) üzenetére


zsolti72837
őstag

Milyen csapattal kezdtél? :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1872) A guru válasza sz_abika (#1870) üzenetére


A guru
addikt

Szerintem nincs vele baj, eddig nem potyázott, igaz nem is kiemelkedően jó. Megéri az árát.

(#1873) forras2 válasza Szigma70 (#1863) üzenetére


forras2
őstag

Én BL csapattal kezdtem idén, de nem bántam meg :))

(#1874) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Engem az zavar nagyon, hogy a kapusok nem tudják megfogni a labdát... Van, hogy akkor is kiüti amikor csak lazán oda pottyan egy beadás után. Remélem javítják...

(#1875) forras2


forras2
őstag

Végre nyitottam 1 Diego Costát... Végre 1 értelmes lap, amit el tudok adni jó pénzért... Erre kiderül, hogy 2,2k coint ér :O :DDD :DDD

(#1876) dejvid8


dejvid8
őstag

Igy áll a csapatom jelenleg, ez full kereskedésből jött össze eddig :)

Tegnap fedeztem fel ezt az Atal IF lapot, hát nagyon igéretesnek tűnik, szélvészgyors, 4*SM 5*WF, Finishing is jó chem lappal.
Ben Yedder meg eddig a legjobb csatár akit próbáltam, mindent bever a csávó, és gyors is.
Lucas Hernandez új még, rá is kiváncsi leszek, remélem nem lesz gond hogy kicsit alacsonyabb. Eredetileg oda a bal sarokba Mendy-Lenglet-Areola(Neto) az elképzelés, csak ahhoz még kell zsé.

Felállás IG 4-2-2-2 vagy 4-2-3-1.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1877) fidorr


fidorr
csendes tag

Sziasztok! Értelmezési problémáim akadtak?? :)

A Midfield Maestro Xp feladat, ott olyan középpályást kell alkalmaznom, aki eredetileg nem az??

(#1878) eM'82 válasza fidorr (#1877) üzenetére


eM'82
addikt

Bármilyen középpályás: CM, CDM, CAM, LM, RM
Tehát, ha vettél egy F.Andersont LF-fel, akkor az is jó, mivel az eredeti lapja LM.

(#1879) fidorr válasza eM'82 (#1878) üzenetére


fidorr
csendes tag

:R :R

(#1880) Szigma70 válasza A guru (#1872) üzenetére


Szigma70
addikt

A CT csúszkákról írj egy szösszenetet mester pls.

Idén nem igazán érzem mit hova. Semmi sem is működik.

Ha felhozom a védelmi vonalat, mögém futnak, ha hátraviszem, luk van középen, ha a támadó részt visszaveszem a luk miatt, akkor meg senki se indul be. Ha szélesre veszem folyosó lesz középen, ha szűkre, akkor meg a szélen. Nem találok közép utat.
Persze gyengusz a csapat még, nem a WR-re figyelés az elsődleges szempont ilyenkor, de akkor is...

Valahogy a tavalyi megszokott dolgok nem az igaziak.

Más

Én nem tudom megszokni ezeket a felesleges, hozzátett mozdulatokat. Sírba visz, hogy egy ziccerbe betett labdát, ahelyett, hogy bevágna az emberem, még átveszi. igazít egyet, pont annyit, amivel már nem ziccer a helyzet, és belelépnek, megfogják stb. És a lövéseim. Néha tiszta kijátszott helyzetnél a lövés, ami simán gól kéne legyen, az olyan lesz mint a lepkefing, egyszerüen eltöri, vagy mintha hazaadná. A másik véglet, mikor a gólvonalról is felé rúgja. Nálatok is megvannak ezek? Persze, nem a 100+ ezer coinos emberekről beszélek, de azért nem is az 500 coinos támadókról. A másik a középpálya. Nálam ott mindenki egy sebességü. Hiába használok viszonylag gyorsabb középpályásokat, egyenlő sebességgel futnak a 65 pace-s emberekkel. Direkt nem vettem lassú embereket oda, de semmi haszna a sebességnek. Elöl kijön a támadóknál.
Mondjuk azért érdekes, mikor egy Depayt, vagy Guedest beér gy 50 pace-s védő, de ezen már nem tudok bosszankodni.ű

Egy a lényeg. Nem lenne rossz a játékmenet, de borzasztó rossz szériába vagyok. 2 este alatt kb 15 meccsből ha 3-at tudtam nyerni. Nem is emlékszem ekkora bukó szériámra. Érdekes módon kevés gólt kapok, a védekezés megy, de gólt szerezni képtelen vagyok. Megvannak a helyzetek, sok kapuralövéssel, amik el is találják a kaput, a labdabirtoklás is nálam, minden mutató, de gólt nem tudok rúgni.
Minden meccsem ilyen 1 gól különbséggel megy el.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1881) Aguinaga válasza Szigma70 (#1880) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nálam is ez van, állandóan toszrigálja a labdát Werner, ahelyett, hogy ellőné, ahogy jön. Havertz mindent is kihagy, maximum kapufa... Gulácsi a legegyszerűbb beívelést is inkább felüti a levegőbe...
Mérgemben eladtam a Bundes csapatom:

Árából simán ki jött egy Serie A csapat:

még pénz is maradt Romelu Lukakura és egy IF Brozovicra.. remélem jobb lesz, mint a bundesligás.

4-1-2-1-2-ben próbálom használni őket

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#1882) forras2


forras2
őstag

Nagyon nem akarom szórni a pénzt, mert 1 Lewára gyűjtögetek.
De 1 Comanon elgondolkodtam...
Véleményetek szerint bal szélen érdemes Perisic-et lecserélni 1 Comanra? :U

(#1883) dtrms válasza Szigma70 (#1880) üzenetére


dtrms
aktív tag

Elvileg idei újítás, hogy akkor, abban a pillanatban rúgja a labdát a játékos amikor megnyomod a gombot. Tehát ha a labda rossz pozícióban van, de te lövést nyomsz, ugyan késleltetve történik meg a lövés, mivel idő az hogy belerúgjon, viszont jó szar lövés lesz mert a labda rossz poziban volt. Idén szerintem sokkal jobban kell figyelni arra, hogy ki milyen lábas és hogy hol van a labda a rúgás pillanatában. Valamint a TF is érdekes, mert ad pluszt, de sokkal lassabban töltődik be így nem lehet minden szar helyzetnél használni. Én azt érzem, hogy inkább 1-1es szitukban vagy távoli lövéseknél van értelme. Van hogy két ember között el akarom lőni TF-el és mire felmegy a zöldre már oda értek és blokk.

Én egyébként pont az ellenkezőjét érzem azoknak amiket leírtál. Nálam valahogy iszonyatosan kijön a sebesség. Volt olyan meccsem, hogy Vardy 5-öt vágott nekem, mert mindegyik védőm lassú volt és egyszerűen szétfutottak. Hátravont védekezéssel és helyezkedéssel meglehet fogni az ilyeneket. De ha valakinek pl Ndombele, Ndidi, Sissoko középpályája van és mindenkin mondjuk egy enginge/anchor lap, akkor szívás. Nagyon nehéz megfogni őket és full terület védekezést kell alkalmazni, különben esélytelen.
Nekem is kicsit több mint 100 meccsem van most, 70%-ban DR.
Viszont az tény hogy szerintem idén használható egy két lassabb játékos is. Pl egy CDM-es felállásnál, ha van 2 gyors CM akkor belefér, hogy lassú CDM legyen. Legalábbis én maximálisan ezt érzem. Nekem a CAM volt lassú nagyon, de nem éreztem hátrányát.

(#1884) Kristof_94 válasza Aguinaga (#1881) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Akkor nem csak Leno ilyen. Ezek után felesleges megvenni De Gea-t, vagy bárki mást. Röhej, mikor jön egy gyenge beadás és az előtte fél méterre lepattanó labdát Supermanes repülős mozdulattal elüti. :D

(#1885) Sickboy25 válasza Szigma70 (#1863) üzenetére


Sickboy25
addikt

Tehat akkor agyatlan vagyok mert pl csapattal jatszok vagy biztos rosszul ertelmezem...

Mas, itt tartok otletet fejlesztést szivesen veszek... egy auba jol jonne ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1886) arpo04 válasza Sickboy25 (#1885) üzenetére


arpo04
őstag

Arra ertette az emberek azt a kliset hasznaljak. Sok jo jatekos van a pl-be viszont ennyi azert nincs, mint ami a jatek szempontjabol hasznalhato.

Szigma: ezert orulnek egy osszetettebb taktikanak. Ott tobb varialasi lehetoseg van es nem sablon felallas es taktikak jonnek szembe. Sokszor a tamadasok bemozgasan is csak nevetek. Valamint az 5-10m passz mikor nem sikerul. Ertem en, hogy gyengebb jatekos de azert nem a mennyeibe latott kutyautok. Hozzateszem seniki nem zavarja es ugy passzol rosszul vagy csinybe adja...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1887) Sickboy25 válasza arpo04 (#1886) üzenetére


Sickboy25
addikt

Termeszetesen ertettem... :((

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1888) drachoHUN válasza zsolti72837 (#1871) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Kezdés mondjuk olasz volt nem Serie A:
Mirante
Santon-Caldara-Romagnoli-Criscito
Tonali-Baselli
Berardi-Giovinco-El Sharaawy
Kean

4000 fifa point, egy-két jobb nyitás után pedig jelenleg:
Perin
Danilo-De Ligt-Chiellini-Asamoah
Nainggolan - Milinkovic-Savic
Bernardeschi-Dybala-Douglas Costa
Immobile

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#1889) Jinxb1rd válasza akooos (#1868) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

És írjak a supportnak hogy adják vissza a poty a kb 2 szintemet amiket elvettek eddig?

We are only Stardust...

(#1890) forras2


forras2
őstag

Srácok, ilyenkor mi van? Pénteken is, és ma is megkaptam a 2200 fifa pontot.
[kép]

(#1891) eM'82 válasza forras2 (#1890) üzenetére


eM'82
addikt

A Madagaszkár pingvinjeit idézve:
"mosolyog és integet! :)"

(#1892) forras2 válasza eM'82 (#1891) üzenetére


forras2
őstag

Csak ugye a kérdés az, hogy ezt később le fogja vonni?
Vagy ha legközelebb veszek fifa pontot, akkor nem fogom megkapni?
Mire kell ilyenkor számítani? :))

(#1893) A guru válasza Szigma70 (#1880) üzenetére


A guru
addikt

Nincsenek csodák 5-6 szélesség, 3-4 depth, balanced/press on heavy.

(#1894) Jinxb1rd válasza A guru (#1893) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

én 6-os depthet szoktam használni, a 3-4-es depthenél nem veszélyes, hogy túl közel engedik a csatárokat a védők?

Csak kérdezem a tapasztaltakat. :)

We are only Stardust...

(#1895) A guru válasza Jinxb1rd (#1894) üzenetére


A guru
addikt

Ennyi erővel nem veszélyes 6 depthnél, hogy 1 passzal 1v1-ben futnak a kapusod ellen? Ha jól védekezel akkor nincs baj, ha szarul akkor meg nem ezen fog múlni. Azzal kell tolni ami a csapattal működik.

(#1896) arpo04 válasza A guru (#1893) üzenetére


arpo04
őstag

Akkor hasonloan mint nalam. Azt adom ha nem tudsz vedekezni meg egyszerubb dolga van az ellenfelnek. Szerencsere azt megoldom, nalam is inkabb a befejezes a gond. In game melyik alakzatot hasznalod? 41212 nalam nem mukodik.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1897) Szigma70 válasza dtrms (#1883) üzenetére


Szigma70
addikt

Ahhh, ez hasznos , kössz , hogy emlékeztetsz rá. Csak nem mindíg van idő figyelni a pontos időzítésre.
Írtam, a támadóknál kijön a sebesség, bár nem mindíg, de a középpályán nem érzem.

@Sickboy25

Ne vedd magadra, azért értetted a lényeget nem?

@arpo

Igen, a 18-as CT állítgatás jobb volt. Lebutították sajna.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1898) Stylerr válasza forras2 (#1890) üzenetére


Stylerr
addikt

Szándékosan próbáltál venni ismét pontot, és nem tudta megint levonni mert nem volt fedezet? Vagy ezt hogy hoztad össze?

(#1899) A guru válasza arpo04 (#1896) üzenetére


A guru
addikt

41212(2) és 433(4) pörög, eleinte toltam az 5212-t is.

(#1900) Stylerr válasza A guru (#1899) üzenetére


Stylerr
addikt

4222 nekem idén nagyon adja! Nyilván fontos hozzá a 2 jó CDM, aki nekem mondjuk pont nincs meg egy Kondogbia és Henderson személyében, de majd alakul. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.