Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Sickboy25 válasza Szigma70 (#2649) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igazabol nem panaszkodom... ;] bar szerintem aguero, de jong volt 200 k tobb nem volt. De jogot kicsit koran adtam el most tobbet er... Asszem aguerot is eladom, mert Pukki nagyon op es de Bruyne nagyon kene:-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2652) Zimmi91 válasza Sickboy25 (#2648) üzenetére


Zimmi91
addikt

Vicc, hogy vki semmit se nyit, te meg mindent, megvan az új Kristóf :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#2653) Sickboy25 válasza Zimmi91 (#2652) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jol van valoban egesz jol adja most... :DDD de ha mar keveset jatszok, akkor a csapatepites maradjon meg nekem elvezetnek:-) lesz egy jo kis csapatom, de attol meg nem leszek penges jatekos...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2654) Bohus84 válasza Sickboy25 (#2651) üzenetére


Bohus84
tag

Pukki op bárhol :) 3-1 re vertem de azért lőtt egyet cdmként.

(#2655) eM'82 válasza eM'82 (#2650) üzenetére


eM'82
addikt

Piemonte Calcio gold kártyákat 9k-ért viszik Instantba Xboxon. Mázli hogy volt +3.

Bohus: jól látom hogy szinte nem is volt középpályása csak csatára? Kb mint Fifa19 végén.

[ Szerkesztve ]

(#2656) Szigma70 válasza Bohus84 (#2654) üzenetére


Szigma70
addikt

Kedvenc csapat tipusom. Nálam jobban már csak Kristóf csípi

És ezek mennek, én meg gondolkodom, ki a jó CM.

Ehhh

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2657) Bohus84 válasza Szigma70 (#2656) üzenetére


Bohus84
tag

Szintén. Látom, hogy if de jongról mindenhol jókat írnak én meg agyalok, hogy elég lesz e a def shadow chemmel :) Erre jön ilyen csapattal :C

(#2658) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Mi megy itt srácok, Szigma, ForRedGlory és a többi zsivány :DDD
Sickboy25: jó tanács, most tűnj el pár napra különben elsodor a népharag ;)
Azon gondolkodám, hogy az EA rendelte meg ezt a Borkai-botrányt is, hogy addig se foglalkozzunk a játékkal.
Ott legalább nem volt lag és mindenki azt kapta amiért fizetett :D

XO: Gollami26

(#2659) Szigma70 válasza Edgar2621 (#2658) üzenetére


Szigma70
addikt

Tutti fifáztak ott is, hisz volt sz...pás, szo...atás, és valszeg Diego is "jóllakott" volna

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2660) Edgar2621 válasza sz_abika (#2639) üzenetére


Edgar2621
őstag

Durva mennyire lehúzták ezzel, persze fejlődött sokat szinte mindegyik értéke, de támadóként sokkal hangsúlyosabb lehetne. Na majd a következő IF-je lesz vadállat.

XO: Gollami26

(#2661) blasi0


blasi0
csendes tag

Szerencsére nekem is kijött klubból, mondjuk amikor a 3. csomag is board nélkül volt, kicsit húztam a szemöldököm, de Gomis árnyékában megbújt egy Wan-Bissaka.

Plusz volt 2db 500-as biddel Pjaca Juveból, meg biddel elhoztam jó pár pool játékost, így 50-60k össze lett kukázva ma este. Talán az idei első sbc, amiből sikerült üzletelni kicsit.

(#2662) eM'82


eM'82
addikt

DR Rank1 jelenlegi igénye: 16410 pont

(#2663) Mrdevil válasza eM'82 (#2662) üzenetére


Mrdevil
addikt

De melyik div?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2664) Lori82


Lori82
senior tag

Végre sikerült egy jobbat nyitni és ebből meg tudom kicsit erősíteni a keretet. A csapat : Védők : Van AAnholt,Aké,Rüdiger,Yedlin KP : Gbamin,Kovacic,Oxlade Támadók : Felipe Anderson,King,Sarr
B csapat Védők : Shaw,Lindelöff,Bailly,Aurier KP : Ndombele,Lo Celso,Alli Támadók : Fraser,Wilson, Walcott(rare gold) . 4-3-3(2)-ben játszom,3-4 helyen erősítenék : Saint Maximin,Davinson Sanchez,Ricardo Perreira vagy Wan Bissaka és Vardy. 120 k-m lenne rá. Szerintetek??Pl csapat,tehát csak PL játékosok jöhetnek szóba.

[ Szerkesztve ]

(#2665) eM'82 válasza Mrdevil (#2663) üzenetére


eM'82
addikt

Azt hittem mindnél dinamikusan változik:D
Div6

(#2666) dtrms


dtrms
aktív tag

CSODA!!!!

Megvan az idei első walkoutom.....igaz csak egy 87-es Benzema, de legalább walkout.
....viszont a vicc, hogy továbbra se láttam a saját accomon az animációt, mert app-ban nyitottam :DDD :DDD :DDD

Egyébként az első TOTW játékosom is most esett, egy Pallois. Sokat nem ér, de látszik a nyitási fejlődés :D

[ Szerkesztve ]

(#2667) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Szeretném kicsit megérteni a jatekosok pontozását.
Ez pl. hogy :F
Elmagyarázná valaki?
:R

(#2668) eM'82 válasza Sanyyka (#2667) üzenetére


eM'82
addikt

erre én is kíváncsi lennék. InGame statra is jobb Vidal. Egyedül fizikálisan nem jobb, de emiatt nem lehetne +3-mal több.

Más:
Most ez a kezdőm (in game: 4-1-2-1-2). Div 5ben eddig 2 meccs 2 win, múltkor Gulácsival sajnos simán kiestem. Aztán lehet csak mázlim volt most, de az ellenfelek jól tolták.
Szóval: Areola+DeJong érkezett. Delaney bánta, de bakker, ez a De Jong gyerek iszonyat jól helyezkedik/passzol. Shadow chem-et neki. :)
OTW-t vettem, hátha alkot a héten, vagy mostanság.
Militao-nál jobb védőm idén még nem volt. Hermoso meg sztem a "occsósított" Ramos.
Joao Felix-re férne egy IF lap, hogy fizikálisan se tudják nagyon elnyomni.
Cserének ott van a padon: IF Delaney, J.Morales, Werner.

(#2669) Szigma70 válasza Sanyyka (#2667) üzenetére


Szigma70
addikt

Az úgy van, hogy Vidál a 18-ban 75-ös pace-val bírt. A 19-re megfáradt, elpuhult, így csak 57-es pace jutott neki. A nyári szünetben letette a cigit, eljárt Bolt különóráira meg vett egy fiatalító kúrát is, így kicsit magához tért, ezért idén 67-es a pace-e.
Ha ezeket a logaritmus négyzetgyökével ábrázolod egy Fibonacci spirálon, akkor azok longitúdója megadja a választ.

Ennyi

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2670) Kristof_94 válasza Szigma70 (#2656) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na igen, az ilyeneket közösen elverhetnénk... :D Ezek általában tízen éves kölykök, 0 tisztelet, 100% meta és pace, dab, valami menő csapatnév, stb.

Zimmi91: Ne kiabáljuk el, ma pl. nyitottam egy Iscot. Majdnem kiestem a székből mikor láttam, hogy walkout, spanyol, mondom tuti valami jó, erre látom Cam, "ahh ez Silva, de legalább jó lesz SBC-be", aztán megjelent Isco...

[ Szerkesztve ]

(#2671) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok
Gyűlölöm az SB-t, egyszerűen hányok tőle. Az átlátszó csalásaival, a semmire sem jó-ságával, mindenével együtt. Ha nem adna coint, meg valamilyen pakkokat, sztem senki sem játszana vele.
Olyan, mintha a jobb kezemmel piros pacsiznék a bal kezem ellen. El lehet lenni vele, de minek? Az a kezem nyer, amelyiket akarom

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2672) #16514048 válasza Sanyyka (#2667) üzenetére


#16514048
törölt tag

Itt van egy részletes leírás: [link]

Az együtthatók talán változtak azóta.

(#2674) Sanyyka válasza Sanyyka (#2667) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Köszönöm szépen a visszajelzéseket. :- :) :R
A gyenge angolom miatt nem is mentem bele a leírásba, mivel közben azért részben leesett: ugyanazok a statok 2 különböző pozícióban természetes, hogy nem jelentenek ugyanolyan értékelést.
Szólni kellene a Barca vezetésnek, hogy Vidal igazából CDM, ahogy nálam is. :D

(#2675) forras2


forras2
őstag

Elméleti síkon elkezdtem lecserélni a BL csapatom... Kicsit elkacérkodtam ezzel a francia vonallal... Azt ha váltani kell, lehet jobban járnék a PL-el...
Min változtatnátok?

GK Navas 23000
RL Meunier 3000
CB Koscielny 20000
CB Thiago Silva 26000
CB Marquinhos 33000
LB Bernat 4000
CDM Depay 22000
RM Di María 20000
CAM Atal 43000
LM Golovin 30000
ST Ben Yedder 65000
ST Cavani 30000

319000

[ Szerkesztve ]

(#2676) #Wiall#


#Wiall#
tag

Pépéről mi a vélemény ? Az az egy poszt ahol nem engedhetem meg magamnak se Salaht se Sterlinget. Ideiglenes megoldás lehet addig amíg összegyűlik a pénz ?

(#2677) Mrdevil válasza eM'82 (#2665) üzenetére


Mrdevil
addikt

Minden div-ben más a ponthatár tudtommal, pl div1 rank1-hez sokkal több meccs kell, mint div6 rank1-hez. Legalábbis tavaly így volt asszem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2678) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, akkor még mindig az a helyzet, hogy nem kell a squad fitnesz?
Mivel a béka feneke alatt van ezeknek a kártyáknak az ára, gondolom így van, ahogy azt is, hogy annál azért ( sokkal ) éhesebb az EA, hogy ez így is maradjon tartósan... :)
Van erről infó? Befektetési szempontból is nagyon izgalmas kérdés ez szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2679) Woodslave válasza LendvaiFeri1 (#2628) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tegnap nyitottunk egy ilyen Traoret- persze untradeable, bár a mucsaröcsöge 2 szintű csapatnak jót tett :D

Én a gyereknek vettem, de tökre fellelkesültem pár stream alapján hogy mennyire jó leszek, persze felébredtem hogy soha nem fogok tudni játszani már a fifa19-ben is a szélen sprint négyzet (ps) kör szinten maradt a "tudásom", szóval szerencsére ezeket amikre panaszkodtok észre se veszem, de ezek után a div9-es division rivals 10-0 vereséget ezzel fogom magamnak magyarázni. :DDD

Szóval amennyi lehetőség van benne az nekem eléggé bejön tényleg kár hogy béna vagyok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2680) toxicjew


toxicjew
addikt

Óriási :C

(#2681) freddyadu válasza forras2 (#2675) üzenetére


freddyadu
senior tag

Szinte mindent...
Később megnézem és írok.

(#2682) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
4-5-1-ben a két szélsőre mi lenne a megfelelőbb utasítás? get into the box és get in behind/stay wide és get in behind?
Lemar és L. Vasquez a két szélső jelenleg.

Köszi, pacsi.

[ Szerkesztve ]

(#2683) Meghivott válasza forras2 (#2675) üzenetére


Meghivott
addikt

Gueye alap.
Nagyon jó az a lap.

442-t próbálgatom most és nagyon bejön.
Aki még meglepően jó lap: Partey

[ Szerkesztve ]

(#2684) Szigma70 válasza Meghivott (#2683) üzenetére


Szigma70
addikt

Parteyt én nem mertem bevállalni amiatt az Agility ,Balance miatt. Nem gáz?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2685) Tigibeeb válasza Szigma70 (#2671) üzenetére


Tigibeeb
tag

Nem tudom miért mondoják hogy csal a gép.... :U :U :U

[link]

Ez egy World Class fokozat volt, és íme a gólszerő játékos:

(#2686) secular válasza forras2 (#2675) üzenetére


secular
tag

Szia,

nekem francia csapatom van és Ben Yedder szerintem toronymagasan túlárazott. Depay 11e ért hozza ugyanezeket az értékeket (Thauvin 3e-ért).

Cavani 20e
Coman 22e
Matuidi 32e
Depay 11e
Rabiot 5e
Di María 15e
Roussillion 24e
Kimpembe 15e
Marquinhos 27e
Munier 4,5e
Ruffier 2,5e
~180e

Amit biztosan nem tennék én be:
- Thiago Silva, ha megnézed az értékeit egy Kimpembe sokkal erősebb nála.
- Depay CMD??? 32-es a DEF-je. CAM/CD pozira rakd maximum!!!
- Golovin meg nem épp szélső, és én a fifa19-ben 2 meccs után eladtam. Minimum 90es pac-es játékost rakj szélre: Gelson Martins, Coman, Onyekuru

(#2687) eM'82


eM'82
addikt

Jumbo Premium Gold Pack + 2 Prime mixed player pack-ból legjobb: 82es Arnautovic, Savic, Promes. "Érdemes" volt tegnap beletenni még pár órát.

Tigibeeb: igen, ez elég gyakran előfordul hogy mondjuk a te Suarezed kihagyja 5m-ről neki meg a falábú bronz/ezüst játékosa lefut mindenkit és beveri 16oson kívülről (Ter Stegennek akár).

(#2688) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Nah most van baj gyerekek :-) Be akarok lépni a companionból és azt írja, hogy egy másik eszköz használja... Aszzem valaki bekalandozott, meglátjuk mi marad a látogatása után :DDD :(((

Vaklárma vóót!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2689) Szigma70 válasza secular (#2686) üzenetére


Szigma70
addikt

Az biztos, hogy egy ilyen lap nem ér 60k t, de azért Depay és Thauvin sajna 1 lábas Yedderrel szemben.
Sztem többet ér mint a skill.
Rabiot milyen?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#2690) blasi0


blasi0
csendes tag

tavaly együtt jött a két reward, nem? ahogy nézem idén ez csúsztatva lesz (8:45-10:00)

már majdnem morogtam :D mondjuk elsőre a coint se akarta jóváírni, ki kellett lépni FUT-ból

(#2691) secular válasza Szigma70 (#2689) üzenetére


secular
tag

Még nekem is friss a vásárlás, ráadásul most a Strong start sbchez kell, szóval eléggé fel ment az ára. Herrerával van versenyben a kezdőért, egyelőre nem tudok dönteni. :D

(#2692) Meghivott válasza Szigma70 (#2684) üzenetére


Meghivott
addikt

Jelenleg nem.

(#2693) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Szokásos okádék WL rewardok....

[ Szerkesztve ]

(#2694) PEZZY93


PEZZY93
tag

2 db Jumbo rare players pack, mind a kettőben 82-es volt a legjobb :DD

Hát ez mi ? Még jó, hogy a rivalsból a coint vettem ki..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#2695) Hazli17 válasza #Wiall# (#2676) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Nekem megvan pepe az eleje óta. (eladhatatlan) Rm/rw ben a gyorsaságán kívül nem sokat érezni belőle, elveszik a tömegben.
4-1-2-1-2 szűkben camként sokkal jobban jelen van a pályán, érkezik, kiugrik, lő.

[ Szerkesztve ]

(#2696) Lori82


Lori82
senior tag

Pl csapatomat erősíteném szerintetek kivel érdemes? Védelembe : Wan-Bissaka,Ricardo Ferreira,Davinson Sanchez. KP Fabinho,Wijnaldum, Támadók: Saint-Maximin,Willian, Vardy . Valakit próbáltatok?Köszi

(#2697) blasi0


blasi0
csendes tag

nálam se jött semmi, viszont silver 1-re megadták a 2000 pontot, érdekes...

(#2698) elod22


elod22
senior tag

Tudtok ajánlani egy nem túl drága super sub támadót (max. 15-20K PC-n), akit be tudok hozni negyedik támadónak csatár posztra ha ég a ház? Bakambu nem nagyon adja, a támadósorom Carrasco - Muriel - Cuadrado. Közülük Muriel egy igazi hidden gem, csak online játszottam vele eddig, de hozza a gól/meccs átlagot. Deadeye van rajta, gondolom azért olyan hatékony. Na belőle kéne még egy klón. :D

(#2699) LendvaiFeri1 válasza elod22 (#2698) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#2700) freddyadu válasza elod22 (#2698) üzenetére


freddyadu
senior tag

Szerintem próbáld ki Tájszont!
Az a pali egy csalás...

WL pikk Bergwijn.
Nem tudom mire jó ez a lap, de szerintem semmire.
A csomagok kuka, Parejo még pár 20-30ks lap.

Este majd az MM kiadja, az mindig jobban muzsikál...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.