Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Noukoum válasza akooos (#1347) üzenetére


Noukoum
veterán

Úgyvan:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1352) toxicjew


toxicjew
addikt

Ennél az új 11es rúgásnál nagyobb fogyatékosságot ki sem találhattak volna ezek a buzeránsok, hát hogy lehet azt a szart normálisan lőni? A kurzor mintha végső stádumú parkinson kóros lenne :W Komolyan kérdezem, hogy a picsába kell belőni anélkül az irányt hogy ne legyen olyan kilengése a körnek mintha 8as erősségű földrengésben játszanék?

(#1353) Stylerr


Stylerr
addikt

Nos, akkor a holnapi kezdést ezzel a csapattal várom. :)
[link] 4-2-3-1 ingame a felállás.
Ki milyen csapattal vág neki?

[ Szerkesztve ]

(#1354) Kristof_94 válasza toxicjew (#1352) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Le kell nyomni a földig a kört, ott már tudod majd lassabban mozgatni!

Amúgy mindenkinek ajánlom Boras védekezős videóját, nekem sokat segített!

(#1355) mandleee válasza Stylerr (#1353) üzenetére


mandleee
tag

A tavalyi fifát kihagytam, muszáj volt egy kis szünet, de úgy érzem ez lesz az utolsó fifám. Kicsit furcsa a 18 után, még tanulni kell. Ezzel a brazil kezdővel indulok neki most. Kb. el is ment a triál a tanulásra és hogy összevadásszam őket piacról. SBC majd appról. Holnap folyt. köv. Esetleg valakinek valami tipp, kit lenne érdemes lecserélni elsők között a keretben?

(#1356) toxicjew válasza Kristof_94 (#1354) üzenetére


toxicjew
addikt

Ezt úgy érted, hogy csak laposan lőjem, vagy nyomjam be a gombot és úgy? :)

(#1357) Kristof_94 válasza toxicjew (#1356) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Amikor az elején célzol, akkor húzd le a kar segítségével a célzókát a földre, ott lassabb lesz az oldalra való mozgása.

(#1358) gorje válasza gorje (#1348) üzenetére


gorje
senior tag

Valaki esetleg? Leginkább az érdekelne hogy most az early access miatt mennyire esnek be az árak?

(#1359) PEZZY93


PEZZY93
tag

Alakult picit a csapat. Játékban 4-1-2-1-2 lesz majd.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#1360) toxicjew válasza Kristof_94 (#1357) üzenetére


toxicjew
addikt

Hát ez is egy megoldás bár így meg csak laposan lehet lőni... De asszem rajottem, 2 ujjal egész finoman lehet mozgatni a bal sticket :)) körülményes de bevalhat.

(#1361) MdewC


MdewC
nagyúr

Alakulunk. :)

Megvolt az első két riv meccs is, a game play rendben volt, sok góllal. Oda kell figyelni mert könnyű helyzetbe hozni az ellenfelet, ha vki jól forog, az élvezni fogja a gamet. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1362) A guru válasza MdewC (#1361) üzenetére


A guru
addikt

Ronyáldóra nem telik mi? :U :DDD

(#1363) Z'Z" válasza A guru (#1362) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nyugi, nemsokára jönnek megosztani a képet, hogy ki sétált nekik.
:DDD

(#1364) PEZZY93 válasza MdewC (#1361) üzenetére


PEZZY93
tag

Dembelé milyen? Még nem próbáltam, csak össze raktam a csapatot. Sok helyen olvastam, hogy nagyon dicsérik.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#1365) Stylerr válasza PEZZY93 (#1364) üzenetére


Stylerr
addikt

Nekem is ez lenne a kérdésem. A stamina érződik nagyon nála, hogy kevés?

(#1366) freddyadu válasza eM'82 (#1343) üzenetére


freddyadu
senior tag

Fekirt nem merem, Thauvin meg tényleg lassúnak tűnik, de köszönöm.

(#1367) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#1333) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

natürlich! ;]
összes basic, advanced, MM sbc megcsinálva -> pakkokból lófütty

XONE: LedyGyusziHU

(#1368) clizer válasza Stylerr (#1353) üzenetére


clizer
tag

Mindig olasz csapattal kezdek, ez most sincs másképp. Tudtam volna erősebbet, de egy jó 100k-t inkább befektettem a játékkezdésre.
Grat a Mané-dhoz!

[kép]

LedyGyuszi: nem vagy egyedül. :O

[ Szerkesztve ]

(#1369) toxicjew válasza Stylerr (#1365) üzenetére


toxicjew
addikt

Redditen olvastam, pont Dembele volt a példa és, hogy a stamina idén (egyelőre) nem probléma.

Ja egyébként már készül a patch: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1370) akooos válasza akooos (#1200) üzenetére


akooos
veterán

És fel is emelték Joao Felix árát (Wan-Bissaka és Saint-Maximin árával egyetemben). Sajnos csak 2 Felixet tudtam fogni 10k-ért, a másik kettőből nullát. 17-ért elvitték mindkettőt, kár, hogy nem tudok rendesen snipeolni, mert a botok ügyesebbek.

(#1371) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Nekem ezt sikerult osszehozni. Remelem jon valami nagyobb nyitas az elejen, lenne mit fejleszteni. :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#1372) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#1367) üzenetére


Szigma70
addikt

Na jó, de lehet akár egy loan Hazardod is idén. Azért az nem semmi. Meg 14 gombnyomás után cserélhetsz játékost a csapatban, de a transzfert akár azonnal is eléred. Azért ezek nagy dolgok.
És a lelátón lehet a címered. Érted? Már megérte :DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1373) Zimmi91 válasza akooos (#1370) üzenetére


Zimmi91
addikt

Egy Wan-Bissakat tudtam fogni én is 8k-ba és most 17be elvitték :D Havertzet kellett vna még az elején 10k-ba :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#1374) Digestive válasza Zimmi91 (#1373) üzenetére


Digestive
addikt

Meg IF De Jongot 70ért, most 180. De hát a volna az szart se ér. Amúgy igaza van Szigmának. Agyament szarságokkal megspékelt menü rendszer, ami ultra fos sztem is. A játék meg konkrétan egy szedett vedett szutyok. Értelmetlen idegesítő felesleges mozdulatok. A labda meg közben 25 méterre pattan egy lekezelés után olyan íven amit a büdös életben nem tudna leírni a valóságban. Sőt még azt is megkockátatom, h a grafika is szarabb lett. Én totál csalódott vagyok...

Az igazi focira nyomokban hasonlító, szét efektelt fikció az egész.

A szabad rúgás és a tizi meg konkrétan egy gyász! Szakadna le a feje annak aki kitalálta! 😀

[ Szerkesztve ]

(#1375) Zimmi91 válasza Digestive (#1374) üzenetére


Zimmi91
addikt

A menü nekem se tetszik, ez a kör alakú kiválasztásos dolog elég ratyi lett, grafika meg nekem se tűnik valami nagy durrnak, ezért is írtam, hogy PS4et offolom és majd ha olcsóbb lesz akkor PCre megveszem bohóckodni, mert úgyse lehet komolyan venni ezt a játékot :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#1376) Digestive válasza Digestive (#1374) üzenetére


Digestive
addikt

Ja és a LaKrokodillal úgy végig megyek továbbra is a pályán, h sérthetetlen vagyok! 🤦‍♂️🤣

[ Szerkesztve ]

(#1377) A guru válasza Digestive (#1376) üzenetére


A guru
addikt

Beginneren simán.. :D
Ez a rész az utóbbi 3-4 év legjobbja, logikus a felépítése, át kell szokni arról, hogy mindent az AI csinál helyetted arra, hogy te játszol végre.

(#1378) PEZZY93 válasza A guru (#1377) üzenetére


PEZZY93
tag

Én attól félek, hogy sokan nem fognak tudni védekezni - az EA pedig engedni fog a nyomásnak, mert az a nagyobb réteg, és ennek hatására erősíteni fogják az AI védekezést.

Tavaly ugyan ez volt, sokan nem akarták, vagy nem tudták begyakorolni a játék "hibáit", kapás time stb, így inkább kukázták az egészet.

Remélem nem így lesz, mert régen - még azért az ESL időkből- sokkal nagyobb hangsúly volt az egyéni skilleken, mint most.

Szóval szerintem is ez az elmúlt évek legjobb fifája lehet.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#1379) MdewC válasza PEZZY93 (#1364) üzenetére


MdewC
nagyúr

Baromi jó a szélen. :)

Gyors, tapad hozzá a labda, jól passzol, forgolódik, kapu előtt jól fejez be.

Stylerr: simán bírja a 90 percet.

Toxic: írják, hogy alapvetően a bugokat szeretnék javítani, nem szeretnének túl nagy game play változásokat.

Guru: eddig nekem is pozitív, hogy nem mindent a gép csinál. Ha vmit elcseszel szopi, de ha jó voltál reward. Ha ezt kiveszi az ea akkor hagyjuk is. Végre visszahozták ezt. Aki div 5 az játszin div 5-el aki div 1-2 az meg tolja ott. Ennyi. Problem solved. És mindenkinek fun.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1380) getdizzy


getdizzy
aktív tag

En igy indulok, delutantol porog a rivals
sajna elore mar nincs zse, de majd alakul az, van egy Lukakum piacon de a price range nevetseges... 21250-400000
szoval 21500ban van kint mindenkinek, mazli ha elvinnek...
elore werner gnabry coman trio van tervben
hajra mindenkinek

(#1381) freddyadu válasza MdewC (#1379) üzenetére


freddyadu
senior tag

Griezmann megoldja az ST pozíciót?
Mert CAMban gondolkoztam és előre Yedder, de ha jó STbe, akkor inkább egy CAMot teszek mögé.

(#1382) arpo04 válasza Digestive (#1374) üzenetére


arpo04
őstag

Ha ez a jatek hasonlitana nyomokban a valosaghoz es szimulatornak nevezhetnenk, sokan eret vagnanak. Kis reteget vonzana csak. Mar csak a taktikai sokszinuseg miatt is szivas lenne. Ami legalabb 1 orat venne csak igenybe mielott nekialsz jatszani.
Mivel nem jatszottam meg egy percet se igy velemenyt nem is alkotok rola. Amit Guru es MdewC irt annak orulok, hogy nem az AI vedekezik es gondolkodik. Felo hogy ezt hamar meg is szuntetik, de ne legyen igazam.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1383) szcsaba95


szcsaba95
tag

Tegnap este és ma délelőtt összesen 4-5 óra alatt sikerült egy kis piaci aktivitással a 30.000 coinomat feltornázni 105.000-ig. Használható non-rare játékos 350-ért jött be és 700-ért ment el buy now-val. Egy óra alatt elment 94 a 100-ból most 11 óra előtt. :D

Érdemes lehet kukázni hasonlót, de azt vettem észre, hogy ma délelőttre az ára ennek a játékosnak is felkúszott már inkább 450-re, 350-ért nem lehet már elhozni.

Nem sok, de aki a kicsit nem becsüli..

PSN ID: szcsabi95

(#1384) MdewC válasza getdizzy (#1380) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó team, grat. ;)

Freddy: sztem hunterrel nagyon jó lap. ;)

Arpo: egyelőre kár ezen agyalni, nyomatni kell. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1385) dejvid8


dejvid8
őstag

Ferland Mendy max buy 30K lett.
10K-ért vettem, 27-ért ment el. Kár hogy csak 1-et sikerült snipeolni. :N

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1386) v-man válasza gorje (#1348) üzenetére


v-man
őstag

én a simát vettem meg most, szingapúri rokonoktól :)
kb nem volt egészen 16 így, az ea access kedvezménnyel, a középső már 20 fölöttre jött volna ki, most a napokban tuti nem lesz kedvezőbb már az ára.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1387) evibly válasza dejvid8 (#1385) üzenetére


evibly
senior tag

Mbabu szintén új price range-et kapott, 10-ről 30k-ra...

(#1388) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Poziciómódosítókból miből lehet érdemes betárazni?

(#1389) LedyGyuszi válasza A guru (#1377) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

tavaly is így indítottál... :)

XONE: LedyGyusziHU

(#1390) arpo04 válasza MdewC (#1384) üzenetére


arpo04
őstag

Nem agyalok, kedvem lenne idom nincs sajnos a jatekhoz. Ma azert bele olok par ugy is elvonasi tuneteim vannak. :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1391) Bohus84


Bohus84
tag

Pcn tolom és már van benne kb 40 rivals. Számomra nagyon szórakoztató a game. Nem volt egy kick of glich sem, nem érzem, hogy hátráltat a gép, védekezés így ahogy van maradhat, minden általam kipróbált taktika( 4231,41212,442,4321) használható, valóban azt kapod amit tudsz támadásban és védekezésben. Foci "szimulátor" sosem lesz mert nem lehetséges ez tény. Ha az ember látott már pár meccset életében tudja milyen összetett. Focis játéknak szerintem remek.Igaz az én véleményem nem sokat ér, de a Borasé talán már igen:
I'm a little bit in love with FIFA 20. Best FIFA since 13.

Please, please. Don't ruin with patches... @EASPORTSFIFA

Ja és pár online volta is ment, ha picit másra vágyik az ember el lehet azzal is ütni az időt :)

(#1392) blasi0


blasi0
csendes tag

Én a kapusokat érzem kicsit esetlennek, aztán majd rámcáfoltok, hogy esetleg valami gombnyomással ezek kiküszöbölhetőek-e, vagy esetleg egy magasabban jegyzett portásnál ez már nem annyira érződik.

Kirohan 25-30 méterre, majd bekíséri a labdát 16-osig, rávetődik, épp bent van a keze a vonalon + alapvonalról potyáztam már kettőt, és volt még pár alkalom, amikor közel voltam hozzá, plusz olyan helyekre ütik a labdát továbbra is (vagy csak a csatárok vonzák a labdát Jedi erejükkel), hogy gyakorlatilag meccsenként van kipattanós gól (nekem is, ellenfélnek is), vagy csak egyszerűen kiejtik a labdát.

(#1393) freddyadu válasza MdewC (#1384) üzenetére


freddyadu
senior tag

Köszönöm, akkor ST pipa.
Lassan összeáll a csapat.
Sissoko, Matuidi
Coman, Fekir, Cuadrado
Griezmann

(#1394) LedyGyuszi válasza getdizzy (#1380) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Hakimi mennyire mászkál el a H/L miatt?
Poulsen helyett nem próbáltad még Vollandot?

XONE: LedyGyusziHU

(#1395) arpo04 válasza Bohus84 (#1391) üzenetére


arpo04
őstag

Lehetne szimulator es meg is oldhato csak tul sok ido es bele fektetett energia kell. Ami felesleges ha igy is dol a le...

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#1396) gorje válasza v-man (#1386) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi szepen! En is oda tervezek utanzni csak gondoltam rakerdek hatha van jobb lehetoseg.

(#1397) Szigma70


Szigma70
addikt

Ma már tuti nyitok egy CR-t :D

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1398) MdewC válasza arpo04 (#1390) üzenetére


MdewC
nagyúr

Toljad. :)

Szigma: ennyi. :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1399) Mrdevil válasza Szigma70 (#1397) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jah, hogy az ott CR. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#1400) Kristof_94 válasza Mrdevil (#1399) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én sem hiszem el. Oda van írva, hogy HAZARD!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.