Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

8 vereségből 4-5 rage quit. Jól kezdődik ez a szezon is, ugyan ott tartunk, mint tavaly, semmit nem változott a játék. Megint van 1 dolog, ami OP és mindenki rááll.

(#1202) akooos válasza Kristof_94 (#1201) üzenetére


akooos
veterán

Mitől lenne idén más? :D
Szerintem ugyanazok az emberek játszanak. :))

(#1203) Archman 3


Archman 3
tag

Sziasztok. Lenne 1 olyan kérdésem hogy ha most előfizetek az origin Basic-re akkor ugye kapok 10 óra játékot meg 10% kedvezményt a játék árából? Viszont ha megveszem majd a teljes játékot akkor nem kell az origin előfizu? Előre is köszönöm.

(#1204) toxicjew válasza Kristof_94 (#1199) üzenetére


toxicjew
addikt

Hova sietsz azzal? :D inkább segíts nekem a friendly firet megcsinalni :P amúgy benne vagyok szívesen de már csak 4 órám van a trialbol, nem ér rá jovoheten?

(#1205) Kristof_94 válasza toxicjew (#1204) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Annyira mondjuk nem sietős! :D
De nem tudom meddig lehet itt eljutni, a fenének kell minden évben azzal a szerencsétlen SB-vel szenvedni... :D

(#1206) blasi0


blasi0
csendes tag

Jól van, azért a régi jó dolgokból is maradt pár. Két nap alatt kaptam kettő alapvonal környékéről lecsúszott beadásból gólt. Egyet nézett a kapus, egyet meg beütött magának. Plusz ugye a 2 perces hosszabbításnál, a 95.percben jön egy gyertyába fejelt labdából a gól. :DDD

PC-n én is besegítek, akinek kell.

(#1207) K.J


K.J
senior tag

Sziasztok!

Xboxon hol tudom megnézni, hogy mennyi van még vissza a trialból?
Mikor belépek írja, (hogy pl.: kevesebb, mint 6 óra stb), vagy van egyéb lehetőség is pontosabb időtartamra?

(#1208) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

liga sbc-k mikor szoktak jönni?

We are only Stardust...

(#1209) akooos válasza Jinxb1rd (#1208) üzenetére


akooos
veterán

[link]
Itt le van írva hogy az utóbbi 2 évben mikor jöttek.

(#1210) A guru


A guru
addikt

Na lepörgött a 10 óra, most is adtam a dolognak egy lökést egy kis fifa ponttal, szigorúan csak draftozom belőle, mert 7.5k pakkokra felesleges elszórni. Ennek megfelelően több mint 10 draft ment le, maga a játék nagyon tetszik, van skill gap. A védekezés tökéletes szerintem így ahogy van, a támadásoknál sok opció van, nem lehet 1 valamit spamelni folyamatosan, ez nagyon király. Formációk közül eddig a 3 KP-s alakzatok adják nekem a legjobban, de igazából mindegyik használható nem úgy, mint a 19-ben volt..

Nyitásokra panaszom nem lehet:
Dybala, Sterling, Marquinhos, Sancho, Sissoko az értékesebbek, de jött 2-3k értékű játékos is dögivel.
Ennek eredményeképp egy alap team össze is állt, folyt köv keddtől.

(#1211) Aguinaga válasza Archman 3 (#1203) üzenetére


Aguinaga
őstag

Így van

PSN: OldSlowhand74

(#1212) szcsaba95


szcsaba95
tag

Tegnap délelőtti mélypont után összeszedtem magam és egy 3000 coinból összeállított Bundesliga csapattal legalább az SB meccseket letoltam, hogy meglegyen az elite 3. Remélem holnap esik valami jó a csomagból.

Észrevételek: Idén nagyon számít, hogy ki áll a kapuban, tavaly végig alap Donnarummám volt, tökéletesen elégedett voltam vele, mostani 76-os kapusom (a nevét sem tudom) folyamatosan potyázik.

Én 4-1-2-1-2-ben játszottam, így viszonylag kevés beadásra jutott lehetőségem, de azok nagyon OP-nak tűntek, jövőhéten valószínűleg több pénzből szélsőkkel próbálok felállni majd, könnyebnek tűnik így a gólszerzés, mint a pálya közepén.

Egyébként valahogy a játékmenet is jobb lett, nincsenek nagy változások, csak ilyen apróságok a mozgásokban, de számomra sokkal élvezhetőbb. (Valószínűleg addig gondolom ezt, amíg nem kezdek el Rivalst játszani. )

PSN ID: szcsabi95

(#1213) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Ma kaptam két rare gold pack-ot, ez mi lehet?

PSN: OldSlowhand74

(#1214) Stylerr válasza Aguinaga (#1213) üzenetére


Stylerr
addikt

Jó kérdés, én előrendeltem, de semmi nem jött még. PS4.

(#1215) DallasKorben


DallasKorben
csendes tag

Sziasztok! Ma sbc-ből nyitottam egy Messit, szerintetek jövő héten emelkedni fog az ára vagy adjam el most?

(#1216) DallasKorben válasza DallasKorben (#1215) üzenetére


DallasKorben
csendes tag

Platform ps4

(#1217) Aguinaga válasza Stylerr (#1214) üzenetére


Aguinaga
őstag

Már tudom az ultimate edition heti 2 rare gold packot ad, ezek voltak azok... persze szar se volt bennük..

PSN: OldSlowhand74

(#1218) Sasa22


Sasa22
tag

Sziasztok!
Szerintetek merre fognak mozogni az àrak? Most esett egy packbol Lewandowski ès Kante, a pènzre meg most nincs szüksègem, csak 1 hèt múlva fogok tudni jàtszani..

(#1219) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Beszarok mik esnek itt, nekem egy Rashford volt a legjobb, mondjuk csak 3200 fifa pontból

PSN: OldSlowhand74

(#1220) dejvid8


dejvid8
őstag

Na, nekem ilyen csapat sikerült kezdésre, úgy hogy nem is játszottam még, csak web-app.
A nagyobb nyitásaim: Lukaku, IF Koscielny, Coman. Többi pénz az kereskedés.
Jobbnak láttam most bevásárolni, baromira megindultak az árak felfelé ma.

Felállásomat még nem tudom biztosra, de esélyes hogy 4-2-3-1 (Havertz ST), vagy 4-2-2-2.
Nem tudom mi lesz idén OP.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#1221) Stylerr válasza Aguinaga (#1217) üzenetére


Stylerr
addikt

Én is azt vásároltam meg, de én nem kaptam meg még a heti 2 packot. EA-nél reklamáljak?
/Edit: Egyébként tavaly hétfő hajnalban jöttek az előrendelői packok. Biztos azokat nyitottad most ki?

[ Szerkesztve ]

(#1222) Kristof_94 válasza Stylerr (#1221) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én sem kaptam még meg, elvileg majd hajnalban jönnek.

(#1223) s0p0q0r válasza DallasKorben (#1215) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Első WL idején add el.

(#1224) DallasKorben válasza s0p0q0r (#1223) üzenetére


DallasKorben
csendes tag

Thx :)

(#1225) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, lejárt a trialom ( kb. 5 másodperccel azután, hogy transzfer listára dobáltam a "csapatot", köszönöm szépen a figyelmeztetést annak aki jelezte ezt a "veszélyt" itt :R ) ezért nem tudom megnézni: a transzfer lista bővítőket ( sem... :((( ) láttam a megvásárolható item-ek közt. Egyszer csak nagykegyesen meglehet kapni ebben az előremeneteli mannaosztogatásban vagy az ment a levesbe?

[ Szerkesztve ]

(#1226) Aguinaga válasza Stylerr (#1221) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nem biztos, nekem origin premier access van, és csak tipp volt, hogy az (nekem is úgy rémlett, hogy tavaly hétfőn jöttek)

PSN: OldSlowhand74

(#1227) Sanyyka válasza Sanyyka (#1225) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Update: közben 30 elemet beraktam a targetsbe.
Ez azt jelenti, hogy marad a korábbról hozott bővítmény? :)

(#1228) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Nah en is tesztelgettem es nekem egyenlore eleg nehez... bar world classon csinalom a sb-t... igazabol az a nagy problema, hogy nem tudok golt loni... hihetetlen, de van egy csomo helyzet es nem jon ossze. Nem tudom mi lehet a problema. Bena vagyok, majd belejovok vagy nem :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1229) sz_abika válasza Sanyyka (#1227) üzenetére


sz_abika
addikt

Szerintem iden mar nincs ilyen

PSN: xszabikax

(#1230) dtrms


dtrms
aktív tag

Bírom, hogy mindenki vagy marha szerencsés, vagy az éves fizetését erre a játékra költi. Még meg se jelent hivatalosan és már így trial alatt se találkozom 83-85 alatti csapatokkal.
Nekem meg a legjobb lapom Aké és Ndidi (őt is úgy vettem...)

Jó ez a játék :DD

(#1231) freddyadu válasza MdewC (#1197) üzenetére


freddyadu
senior tag

Immobile mennyire vált be?
Közte és Rebic között nem tudunk dönteni...

(#1232) Szigii


Szigii
csendes tag

Sziasztok!
A sima kiadású fifa 20 magyar idő szerint pontosan mikor lesz tölthető? Erről van már valami információ?

(#1233) blasi0


blasi0
csendes tag

PC-seket kérdezném, hogy érdemes draftozni, vagy idén is van ez a kifagyasztós hülyeség, és inkább kerülendő?

(#1234) MdewC válasza freddyadu (#1231) üzenetére


MdewC
nagyúr

2 meccs után eladtuk. :)

Lassú és darabos. :)

Itt tartottunk tegnap. Befektettünk Hazardba, plusz van még pár otw arany lap meg gyűlik a coin a kiárulásokból, lassan 300K meglehet. SB elit 1-re mentünk.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1235) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Valaki aki pcn jatszik irjon már és toljunk már pár friendlit a kuldetesek miatt. Nem hiszem, hogy senki ne játszana pc-n!

(#1236) MdewC válasza Jinxb1rd (#1208) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó kérdés, tavaly elég hamar elkezdte az ea. Tippre 1-3 héten belül.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1237) Kristof_94 válasza blasi0 (#1233) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Csalókkal találkoztam, de nem kifagyasztós volt, csak sima kilépős.
A játék főmenüjében keresd meg a beállításokban, hogy "share usage data", na ha abból "kiveszed" a pipát, akkor elvileg a fagyasztós csalás sem fog működni, legalábbis nekem a 19-ben ez bejött. :R

(#1238) Edgar2621 válasza dtrms (#1230) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ne aggódj, lesz ez még rosszabb.
Esport ready. Most abba inkább ne menjünk bele, hogy azok is vesznek Fifa pontot akik az egész rendszert a francba kívánják, csak azért mert muszáj, anélkül lemarad az egyszeri gamer.
Én inkább adnék a játékért plusz 10-15K-t csak legyenek egyenlő esélyek, és számítson ki hogy tud játszani, plusz a játékos és a community legyen a lényeg, ezért közel tökéletes játékot rakjanak le az asztalra. Én megértem hogy a fejlesztés és marketing költségei magasak, de ezekkel a loot boxokkal szvsz tönkreteszik az igazi játék élményt.

Más: a heti SB meccseket meddig lehet letolni srácok?

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#1239) Readonly2 válasza Edgar2621 (#1238) üzenetére


Readonly2
tag

Ha jól emlékszem hajnal 1, onnantól rankingot számol.

Más: kiraktam az összes sbc-t. Az advanced utolsó 2 blokkjának a 3. Sbc-ja adott 1-1 normális játékost : De Bruyne és Rashford személyében. Így el is dőlt idén is pl lesz. A helyzeteket idén nehezebb berúgni viszont a visszapattanó labdák megmaradtak. ( felém is pattan vissza, de az nem bosszant :) :) ) A kapusok jobbak lettek, végre a kidobások sem csak véletlenül mennek emberhez, a távoli lövések gyengébbek és a kapás finess is eltűnt . Kiváncsi leszek mi lesz most az Op lövés ? A szabadrúgások és tizenegyesek eléggé nehezek lettek, tizinél kötelező kb a green timing. A szabadrúgások egyelőre nagyon nem mennek :(

[ Szerkesztve ]

(#1240) sz_abika


sz_abika
addikt

[link]

Hibátlan videjo :D

PSN: xszabikax

(#1241) MdewC válasza Edgar2621 (#1238) üzenetére


MdewC
nagyúr

Adom.

De hát ez nem “loot box” meg szerencsejáték, hanem happy kinder egg... Megmondták az angol bírák...

Amúgy az idei rész előrelépés, de minden az onlineba fog kiderülni mikor minden játékos bekapcsolja, hogy bírja az infrastruktúra.

Szabi: ne!!! :D

Ezt melyik gombbal kell?

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1242) LendvaiFeri1 válasza Geradossz (#1235) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Holnap estefelé leszek, akkor tolhatjuk. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#1243) blasi0 válasza Kristof_94 (#1237) üzenetére


blasi0
csendes tag

Baaaaaaa, ha ezt tudom tavaly :DDD nem vagyok nagy draftos, úgyhogy annyira nem vágott földhöz, kb a második kifagyasztás után hagytam is az egészet.

Köszi.

(#1244) Jinxb1rd válasza Kristof_94 (#1237) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez fixen működik, biztos érdemes kivenni belőle a pipát? (Pl nem befolyásolja a matchmakinget vagy ilyesmit?

We are only Stardust...

(#1245) Gatho87


Gatho87
tag

Ha valakinek jön ki otw lapja,akkor a gold kártyájának a ratingje is felmegy? Persze,ami már nálam van nem friss nyitás.

(#1246) v-man válasza Gatho87 (#1245) üzenetére


v-man
őstag

Akkor mi értelme lenne az otwnek? :))
Nem.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1247) Gatho87 válasza v-man (#1246) üzenetére


Gatho87
tag

Én azt gondoltam , hogy mikor kijön csak akkor..aztán nyilván csak az otw fejlődik. Mert olvastam többször itt, hogy vesznek goldokat, amikből jön ki otw.

(#1248) szabyka95 válasza Gatho87 (#1245) üzenetére


szabyka95
őstag

Az otw annyival kezd mint a gold lap, amikor a jatekos kap informot v motm et akkor felmegy az otw
Azaz az otw mindig egyenlo a legangyobb if/motmval

[ Szerkesztve ]

(#1249) Gatho87 válasza szabyka95 (#1248) üzenetére


Gatho87
tag

Köszi a választ..akkor nem érdemes fektetni goldokba,amiből lesz otw..40k coint szedtem össze .. mibe érdemes befektetni ? Játszani nem nagyon fogok még egy darabig csak marketolni

(#1250) MdewC válasza Gatho87 (#1247) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azért érdemes otw goldokat venni, mert amikortól nyitható az otw, a gold nem, ezért talán drágulhat átmenetileg a gold lapja.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.