Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34101) Tosee válasza bohoc71 (#34100) üzenetére


Tosee
őstag

Akkor nem egyedi eset. Újratelepítés után kis ideig jó volt, de most megint ugyan az a hiba... Bosszantó :U :W
Rébebbi app verzióval próbáltad?

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#34102) pilipi válasza Mr.RiK (#34036) üzenetére


pilipi
aktív tag

Ugyanez lenne a kérdésem
"Órák óta keresgélek neten, de semmi használhatót nem találok, hogy hogyan lehetne ezt a végpontok közötti titkosítást kikapcsolni?"

(#34103) zsiga68 válasza pilipi (#34102) üzenetére


zsiga68
senior tag

Szerintem sehogy....

(#34104) pilipi válasza zsiga68 (#34103) üzenetére


pilipi
aktív tag

Remek hír, akkor eljött az idő, hogy töröljem ezt a nyomorult facebook fiókot.
Csak a messenger miatt tartottam eddig, de így már okafogyottá vált a történet.
B@szakodjon vele a Zuckerberg :R

(#34105) Gyufaaa válasza classic B (#34035) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ohh, mit kerestem én is... Köszke! :C :R

(#34106) Bondix


Bondix
tag

Kb 1 hónapja csinálja ezt a Facebook, hogy értesítést kapok random ismerősömről, hogy ezt/azt megosztott. Mindig más ismerős és nem csoportba való megosztás hanem csak simán Facebookon valamit megoszt. Én ilyenre tuti nem iratkoztam fel senkinél tehát mi lehet ez?

Pl.: Nagy Béla megosztotta Nagy Tamás bejegyzését.
Aztán rá kell mennem az értesítésnél, hogy Nagy Béla frissítéseivel kapcsolatos értesítések kikapcsolása.( Amit én tuti nem kapcsoltam be senkinél)
S így jön napi szinten 1-2 random ismerősömtől ilyen és én meg iratkozok le persze, hogy ugye ne jöjjön új mert nem érdekel... Vicc...
De! Nem is kapcsoltam be egy ismerősömnél se ilyet tehát nem is értem ezt minek küldi.
Most ez valami bug lehet vagy mi a fene?

(#34107) ledgeri válasza Bondix (#34106) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez kb már 1-2 éve van nálam... De mivel 3 havonta lépek be nem zavart... Ez a facebook ma! :P

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34108) Tybor66 válasza pilipi (#34102) üzenetére


Tybor66
tag

és Mr.RiK#34036

Mi az a végpontok közötti titkosítás a Messengerben, és hogyan működik?

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#34109) Márton


Márton
nagyúr

udv.
anyam evek ota ipadon hasznalja a messengert, wifin. Nincs okostelefonja. Ma viszont azt irja a messenger a telefonon nyissa meg az alkalmazast es dontson a messenger elmennyel kapcsolatban. Ilyenkor mi van? Mar nem tudjak elkepzelni az eletet okostelo nelkul? megoldas?

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34110) Breki válasza Bondix (#34106) üzenetére


Breki
veterán

Nem biztos, hogy erről van szó, de van egy szöveg mostanában amit ha beírnak az azt eredményezi, hogy az összes ismerősnek elküldi az adott bejegezésről az értesítést.

Most nem jut eszembe pontosan a szöveg amit be kell írni ehhez.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#34111) Stylewars_kp válasza Breki (#34110) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

@követők vagy @mindenki

(#34112) Breki válasza Stylewars_kp (#34111) üzenetére


Breki
veterán

Én valami két szóra emlékszem, lehet ezek is vannak, de a mindenki-t inkább csoportokban szoktam látni.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#34113) Márton válasza Márton (#34109) üzenetére


Márton
nagyúr

Feltettem egy telóra a legfrissebb messengert, beléptem, de nem jön semmi popup ablak, ahol bármit választani kéne vagy ilyesmi. A beállításokat átnéztem, nem találok "messenger élménnyel" kapcsolatos beállítást.
Ipad továbbra is ezt szajkózza: [kép] [kép]
:F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34114) pilipi válasza Tybor66 (#34108) üzenetére


pilipi
aktív tag

Ez nem válaszolta meg a kérdést, hogy miért van ez a f-----g és miért eröltetik mindenkire?
És miért nem szabadon kikapcsolható?
Ne akarjanak megvédeni magamtól engem, ha én azt adom jelszónak, hogy 123456 akkor azt adom.
De a legfontosabb talán az, hogy el nem tudom képzelni, hogy mi lehet az az információ amit titkosítani kell egy chatben.Milyen titkok lehetnek ott?
Egy kutyás vagy cicás videó vagy, hogy vettem-e kenyeret?
Mert az emberek nagy része ilyen dolgokra használja.
Megpróbálják elhitetni velünk, hogy a facebook és a messenger fontos és értékes dolog.

(#34115) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Barátnőmet felkérte egy szervezet, hogy intézze a Facebook oldalukon a reklámozást. Be is állította a reklámokat az oldalhoz, de nem tud fizetni az ő hirdetési fiókjukkal csak a sajátjával. Van erre valami megoldás?

Buliban hasznos! =]

(#34116) qltsar válasza qltsar (#34098) üzenetére


qltsar
addikt

Átmentem beta vonalra, ahol fura mód, ugyanaz a verziószám, de egyszer ráfrissített, és azóta van Reply és Mute opció notificationökön.

A chatből kilépés sem lassú, egyből kilép, ahogy back gesture lezajlik.

(#34117) Tybor66 válasza pilipi (#34114) üzenetére


Tybor66
tag

Sajnos ezekre a kérdésekre nem tudom a választ.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#34118) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ez komoly, hogy nem lehet worldwide keresni a marketplacen csak max 500 km távolságban? :W

(#34119) ledgeri válasza Atomgeszi (#34118) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Olyan szempontból, hogy mind azt mindenhol cache-ben tartani és fogyaszthatóan tárolni igencsak infrastruktúra igényes, megérthető... Más hogy ha nem lehet x városra és környékére keresni, az megint gáz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34120) Atomgeszi válasza ledgeri (#34119) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De, külön városra tudok. De én az egész világon keresek, mert nagyon ritka cucc.. :(

Vicces amúgy, hogyha átmegyek amerikába ott pl 500 mérföldes körzetben lehet keresni, itthon meg 500km. :D

(#34121) Márton válasza Márton (#34113) üzenetére


Márton
nagyúr

senkinek semmi tipp? még mindig nem megy :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34122) csako válasza Márton (#34121) üzenetére


csako
veterán

Telefonon az appot zárd be teljesen és nyisd meg újra, hátha (ha egyszerűbb, akkor indítsd újra a telót).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#34123) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Mi a francért kell most kötelezően frissíteni a Face appot meg a Messengert is? Mi az az eget rengető hihetetlen fejlesztés amit bevezettek? Mert biztosan nem a Meta fejlődött emberi szintre, arra a 6 milliárdos lottót rá merném tenni így vakon.
Szerencsére működik rendesen iOS alatt mindkettő, már ez önmagában csoda. Mármint a szokásos hülyeségeket leszámítva, hogy az ismerősöket már a történeteknél is elkezdte felajánlani. B+, ha ismerőst akarok keresni akkor keresek, nem kell a képembe nyomni mindenhol is.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#34124) ledgeri válasza Atomgeszi (#34120) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Akkor passz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34125) Jester01 válasza Márton (#34121) üzenetére


Jester01
veterán

Nekem sem adja be a választási lehetőséget.
Köszönöm, hogy addig se használhatom az asztali verziót bár a telefonon még megy. :W

Jester

(#34126) Jester01 válasza Jester01 (#34125) üzenetére


Jester01
veterán

messenger.com nem enged be de facebook.com/messages az működik. Ennek vajon mi értelme. :F

Jester

(#34127) internetezoo


internetezoo
senior tag

FB válaszolt magyarul, visszakaptam a fiókot. Hozzáférhettek a fiókhozés VISA kártyát rakott fel.

(#34128) szemy94 válasza internetezoo (#34127) üzenetére


szemy94
senior tag

Mennyi idő után válaszoltak? Te angolul írtál nekik, vagy magyarul?

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#34129) Stylewars_kp válasza internetezoo (#34127) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Csoda h válaszoltak. Grat. :R

(#34130) Márton válasza Jester01 (#34125) üzenetére


Márton
nagyúr

na, legalább nem vagyunk egyedül
köszi

csako: nézem

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34131) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Szívat a marketplace, valamiért ha belépek mindig Párizst hozza be és arról a környékről hozza be a hirdetéseket is.

Hogy lehetne ezt kitörölni, hogy felejtse el és átállítani Budapestre akár? Mert adhatok meg várost is és annak az x km-es körzetét de csak addig jegyzi meg, majd ha bezárom és visszamegyek megint Párizs környékén keres.

(#34132) zsiga68 válasza Atomantiii (#34131) üzenetére


zsiga68
senior tag

Kapcsold be a helyadatokat. :))

(#34133) Stylewars_kp válasza Atomantiii (#34131) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ha beállítod a kívánt települést és a távolságot, akkor nem jegyzi meg?

(#34134) Atomantiii válasza Stylewars_kp (#34133) üzenetére


Atomantiii
őstag

Addig megjegyzi, de ha bezárom majd visszamegyek akkor megint Párizst hozza fel.

Helyadatot nem találok a beállításokban, illetve a súgó szerint az csak pl mobiltelefonon érhető el, de pc-n nézem.

(#34135) Stylewars_kp válasza Atomantiii (#34134) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

PC-n nekem néha Tokiót hoz.

(#34136) Atomantiii válasza Stylewars_kp (#34135) üzenetére


Atomantiii
őstag

Hirdetésfeladásnál meg eurót hoz, nem Ft-ot.

(#34137) Márton válasza csako (#34122) üzenetére


Márton
nagyúr

teló restart után szitu: ugyanaz :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34138) Stylewars_kp válasza Atomantiii (#34136) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Párizsba vagy tesa. :DDD

(#34139) Stylewars_kp válasza Márton (#34137) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Messenger app adatok törlése? Persze csak, ha tudja a jelszavát.

(#34140) internetezoo válasza szemy94 (#34128) üzenetére


internetezoo
senior tag

Angolul írtam, magyar nyelvű sablon szöveg jött linkkel. Vasárnap írtam, ma jött email.

[ Szerkesztve ]

(#34141) szemy94 válasza internetezoo (#34140) üzenetére


szemy94
senior tag

Én 23-án írtam, egyelőre semmi :(

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#34142) Márton válasza Stylewars_kp (#34139) üzenetére


Márton
nagyúr

na megvan, leírom:
régi S6-os telómra tettem a messengert, onnan nem jött fel az "élményválasztó".
Mi 9-re téve már feljött.. :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#34143) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok kéne nekem egy kis segítség mert a facebook "helpdeskjén" rohadtul nem igazodok el.
Kb 1 órája ugy tűnik feltörték a fb accomat, Az emailcímet és a jelszót megváltoztatták, így nagyjából semmit nem tudok tenni vele. A hozzá tartozó fő mailcímem jelszavát gyorsan megváltoztattam biztos ami biztos.
Külön "érdekes" hogy a 2 faktoros bejelentkezés már évek óta aktív volt, ettől függetlenül simán bejutott a profilba....

Hova kéne pontosan írnom és mit?
ezt a linket javasolták netszerte, (https://www.facebook.com/login/identify) de sokat nem tudok vele kezdeni, mert hiába tudom a fióknevét (címét) annak aki lenyúlta, azt írja nem megfelelő a jelszavam és kapjam be kb. Meg tudna jelszó visszaállítást küldeni arra a mailcímre amire megváltoztatták az enyém. Az ugy nagy segítség.

[ Szerkesztve ]

(#34144) classic B válasza Maxtreme (#34143) üzenetére


classic B
aktív tag

facebook.com/hacked lehet egy jó kiindulópont.
A 2FA meg ennyit ér. Inkább csak szívnak vele a felhasználók, védelmet nem igazán ad Facebook esetén.

(#34145) ledgeri válasza Maxtreme (#34143) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Milyen féle 2fa volt beállítva?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34146) Maxtreme válasza classic B (#34144) üzenetére


Maxtreme
addikt

Köszi rálesek mindjárt.
ledgeri: SMS-es. Természetesen belépési kérelem nem érkezett. Csodás hogy ezt ilyen szinten ki lehet játszani.

szerk: Ja igen erről a linkről indultam. Megkerestettem vele azt a címet amire megváltoztatták (mert az enyém nem találja a rendszer nyilván) utána pedig jelszót kér. Ha beírom neki akkor:

Biztonságossá tétel menü alatt küldene egy helyreállítási kódot a hacker emailcímére, az újrapróbálkozás meg ugyanez előről..

[ Szerkesztve ]

(#34147) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Még egy megoldást látok, az ID alapú visszaállítást (személyi igazolvány) Ez ér valamit, vagy tök feleslegesen elküldöm ki tudja kiknek a személyim adatait? :U

(#34148) zsiga68 válasza Maxtreme (#34147) üzenetére


zsiga68
senior tag

Működik a procedúra..

(#34149) Maxtreme válasza zsiga68 (#34148) üzenetére


Maxtreme
addikt

Érdekes mód a profilom elvileg már nem létezik. Nem lehet rám írni, illetve a profil oldal sem jeleik meg. (ismim megkértem hogy nézzen rám)
Az a jobbik eset ha csak törölték......

[ Szerkesztve ]

(#34150) totron


totron
addikt

Van-e addon, bármi, ami desktopon kiküszöböli a csoportokban való 4-6-végtelen kattintást, ami végül olvasható, listázott állapotba hozza a hozzászólásokat? A külön ablakban való megjelenésről nem is szólva.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.