Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) Polarstar válasza ledgeri (#33250) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Létezik az Opera. Vivaldi nem jött be.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33252) classic B válasza ledgeri (#33250) üzenetére


classic B
aktív tag

Pont olyan darabos és lassú (a felhasználói felülettel egyetemben), mint anno az Opera volt. Használhatatlan hosszútávon, hiába van telepakolva mindennel. :(

(#33253) ledgeri válasza classic B (#33252) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hithű firefoxos vagyok, csak épp láttam egy interview-t a vivaldi CEO-val... kb 8. böngészőnek van használva csak olyanhoz ahhoz ami szól a DRM lejátszhatóság miatt ;] .

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33254) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Van itt olyan akinek a Facebook fiókja felvan függesztve és csak a Messengert használja?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#33255) gyulaszu válasza pvt.peter (#33254) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nekem is így van, létrehoztam és inaktvvá tettem tavaly ősszel, amkor belengettét, hogy a fb nélküli messengert megszüntetik.

gyulaszu

(#33256) Fruityloops válasza NeoPampalini (#33244) üzenetére


Fruityloops
tag

Olvastad, amit itt írtam válaszként? + Tényleg hihetetlen, hogy valaki tud új profilt létrehozni, valaki meg nem, pedig nagyon fontos lenne.

(#33257) NeoPampalini válasza Fruityloops (#33256) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Olvastam, de azzal nem tudok mit kezdeni.

Úgy tűnik, az FB már csak ilyen, a fele így, a fele úgy működik, már ha éppen...

(#33258) Fruityloops válasza NeoPampalini (#33257) üzenetére


Fruityloops
tag

Nincs itt esetleg valaki benntfentes, aki közel áll a facebook vezetőségéhez, vagy tud kérést továbbítani feléjük, vagy jóban van egyik fejlesztőjükkel stb. ?

Hogy írna nekik sokunk nevében, egy tisztelet teljes kérést/kérdést, hogy mikorra várható az új profil létrehozása mindenki számára?

Nagy köszönettel!

(#33259) pvt.peter válasza gyulaszu (#33255) üzenetére


pvt.peter
őstag

Használsz Windowsos Messenger klienst?
Arra jöttem rá, hogy akkor nem tudok bejelentkezni Windowsos Messengerbe ha felfüggesztem a Facebook fiókomat...
Írtam már a support@fb.com címre, de nem jött válasz...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#33260) fradi81 válasza Fruityloops (#33258) üzenetére


fradi81
veterán

Előbb azt kéne megoldaniuk hogy törölhető legyen az új profil ha már nem kell :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#33261) gyulaszu válasza pvt.peter (#33259) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nem, csak az androidos appot használom.

gyulaszu

(#33262) Fruityloops válasza fradi81 (#33260) üzenetére


Fruityloops
tag

Googlen rákerestem, tessék:



[link]

(#33264) Boond válasza viperabácsi (#33195) üzenetére


Boond
addikt

kell szólni 3 betűs szervezeteknek, vagy az fbnek nekik meglehet. :U

(#33265) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Tegnap én is ebbe a csapdába estem. Próbáltam mindenhol a Facebook-nak jelezni, de eddig nem jártam sikerrel. Nekem is volt kapcsolva a cégem oldala hirdetéssel, élő előfizetéssel. A bankkártyát azonnal letiltattam, viszont szeretnék visszajutni. Csak a fenti megoldás van erre, vagy azóta van más lehetőségünk is?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#33266) fradi81 válasza Fruityloops (#33262) üzenetére


fradi81
veterán

Ez a fiókot törölné nem a profilt.

moto g72, Ninebot d28e

(#33267) dannyl


dannyl
addikt

Még mindig ezzel szívok. Letöltöm a messengert, bejelentkezek, minden oké, így néz ki:

Chatfejek bekapcsolva, minden frankó. 1-2 nap után (de van, hogy percek alatt is akár) meg átvált ilyenre:

Buborékok lesznek a chatfejekből, és innentől degenerált négyzetes chatfejek jelennek meg, illetve az üzenő ablak is kisebb lesz. Kb. használhatatlan. A frissítéseket is kikapcsoltam pedig, de úgy se jó. Valahogy rá lehet venni, hogy normális maradjon, amilyen telepítés után?

(#33268) qltsar válasza WhiteWalker (#33235) üzenetére


qltsar
addikt

Ugyanebbe a hibába futottam bele több, mint 1 hete, de nem érkezett válasz, #33188
#33192.

350.1.0.29.106-310015581 verziót raktam fel, ahol újra működött, majd erre ráengedtem a frissítéseket, és azóta működik.

[ Szerkesztve ]

(#33269) WhiteWalker válasza qltsar (#33268) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Besz@rás , hogy ezzel a módszerrel működik .

Köszi :R

(#33270) betyarr


betyarr
veterán

jól tudom,hogy a messenger teljesen független app?úgy értem, hogy ha valaki regisztrál messengeren, annak nem hoz létre automatikusan face profilt is sunyiban?
a másik kérdés: jól emlékszem, hogy messenger appban beállítható, hogy kizárólag csak a kívánt emberek szerezzenek tudomást arról, hogy ott regisztrált felhasználó?

(#33271) kidnou válasza betyarr (#33270) üzenetére


kidnou
senior tag

Már nem lehet csak messenger profilt csinálni kell az FB is hozzá. Fb profilt tudod hibernálni, így ilyan lesz mintha nem is létezne, de a messenger továbbra is használható

(#33272) betyarr válasza kidnou (#33271) üzenetére


betyarr
veterán

hát ez szomorú...
azért köszi szépen!

(#33273) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Volt valami automatikus szűrés beállítás a Facebooktól? Zárt csoportban hozzászólásom egyből eltűnt. Most látom másik csoportban a mai napon szűrés lett beállítva. Ezt a Facebook csinálta?

(#33274) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Adminisztrációs asszisztenst ki lehet kapcsolni? Hiába kattintok rá alul, mindig bekacsolva marad.

(#33275) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!
Tegnap én is ebbe a csapdába estem. Próbáltam mindenhol a Facebook-nak jelezni, de eddig nem jártam sikerrel. Nekem is volt kapcsolva a cégem oldala hirdetéssel, élő előfizetéssel. A bankkártyát azonnal letiltattam, viszont szeretnék visszajutni. Csak a fenti megoldás van erre, vagy azóta van más lehetőségünk is?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#33276) ledgeri válasza sharp4 (#33275) üzenetére


ledgeri
nagyúr

2 naponta esel abba a csapdába?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33277) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Azt hol lehet beállítani, hogy egy Bejegyzéshez csak admin szólhat hozzá. Nem találom. Ha más szól hozzá, akkor azt történik, amit fent írtam, hogy egy idő után eltűnik a hozzászólás. Még ha az adminnak válaszolok, akkor is.

(#33278) sharp4 válasza ledgeri (#33276) üzenetére


sharp4
őstag

Humoros vagy..

[ Szerkesztve ]

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#33279) Boond válasza kidnou (#33271) üzenetére


Boond
addikt

Mire jó hibernálni? Sokkal nehezebb, ha valaki ráad akar írni.

(#33280) ledgeri válasza sharp4 (#33278) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem attól fog valaki választ adni, mert CTRL+C> CTRL+V-zrl egy időspecifikus hozzászólást.
Ha nagyon sürgető, és a fórumban nem válaszolnak, a következő lépés azoknak privátot írni azoknak akik megoldották/akkor érintettek voltak, hogy vagy írjanak be a már meglévő topikokba választ ha haladtak azóta, vagy akkor már privátban.
De ha a kérdésed arra vonatkozik, hogy van-e más módszer, és pl te vagy az új hullámos első bejelentkező ezzel a problémával, akkor olyanra kérdezel rá ami csak téged érinttett elsőnek, mióta az első hullám lezárult. Nem a keveseket, és azokat is csak korábban érintő problémák alternatív megoldásán ügyködik a topik nap mint nap!

Nem állítom, hogy nincs problémád, csak logikusan közöld, hogy zavar hogy van, és segítég kell vele kapcsolatban!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33281) kidnou válasza Boond (#33279) üzenetére


kidnou
senior tag

Sokan csak a messengert használják, FB profil nem kell nekik, régen lehetett csak messenger profil ma már nem. Nekem is van olyan családtagom, hogy csak családi és szűk baráti körrel irogat, mással nem akar, neki pont igy tökéletes. Nem vagyunk egyformák

(#33282) ledgeri válasza kidnou (#33281) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Megkaptam már valakitől, hogy "jaj, én nem facebookon küldtem, hanem messengeren" válaszként mikor mondtam, hogy bocs, rég léptem be facebookra. Nem picit agymosós ez a "ha van, de tiltom, akkor nincs" állapot.

(Belépve facebookra ott várt az üzi...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33283) Aryes válasza kidnou (#33281) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mégis mi a fenében zavar az téged, ha van egy Facebook profilod, amit semmire se használsz? :F

(#33284) kidnou válasza Aryes (#33283) üzenetére


kidnou
senior tag

Ki mondta hogy engem zavar??? Egy kérdésre válaszoltam, látom szövegértés nem megy csak a kötekedés...

(#33285) classic B válasza Aryes (#33283) üzenetére


classic B
aktív tag

Mégis mi a fenéért kellett facebook profil regisztrációhoz kötni a Messenger használatát? :F

(#33286) ledgeri válasza classic B (#33285) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A userszám növekedése nem állhat meg!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33287) krizmo_ válasza classic B (#33285) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Kezdetekben is így működött, csak visszaállították a régi rendszert.

(#33288) Aryes válasza classic B (#33285) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gondold azt, hogy a Messenger használatához kötik a Facebook profil regisztrációt.
Szívesen. 😄

Amúgy miért ne tehetnék? A saját platformjuk. Azt tesznek vele, amit csak akarnak.
Mi hátrány ér téged ebből kifolyólag? Talán kötelező használni? Kötelező letölteni az appot? Enni kér, hogy van Facebook profilod? :F

(#33289) classic B válasza Aryes (#33288) üzenetére


classic B
aktív tag

Teljesen leszarom egyébként, mert engem egyik sem érdekel. Csak ha így állsz te is hozzá, hogy saját platformjuk, bármit megtehetnek, nem kötelező használni, stb.... Akkor senki ne jöjjön ide panaszkodni, hogy letiltották, feltörték, nem jelez üzenetnél az applikáció, nem lehet ezt meg azt beállítani, sok a reklám, neki miért olyan, nekem miért nem, és így tovább, sorolhatnám.

(#33290) Aryes válasza classic B (#33289) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én sose panaszkodni jövök ide, legfeljebb megoldásért. :)

(#33291) Boond


Boond
addikt

Másnak is szarakodik valamiért utobbi időben az fb? messenger?

(#33292) krizmo_ válasza classic B (#33289) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nyugalom, ne idegesítsd fel magad! :N

(#33293) Jorus válasza Boond (#33291) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tegnap Win 11 asztali alkalmazásban nem tudtam emojikat használni Messengeren (böngészőből és iOS mobil appban rendben volt) - ha ez "szarakodás". Mást nem tapasztaltam a napokban.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#33294) classic B válasza krizmo_ (#33292) üzenetére


classic B
aktív tag

Nem idegesítem. Van alternatíva, de mindenki ehhez ragaszkodik. Úgy kell használni, ahogy van. Kész.

(#33295) F1DO válasza Boond (#33291) üzenetére


F1DO
senior tag

Hajjaj!

Pont most telepítettem teljesen újra az Androidos mobilom, ezáltal a Messenger app-ot is, és azóta már az első bejelentkezéskor valami telefonra küldött kód-nál elakad a dolog - valami kód kellene neki ami nem érkezik meg soha és nincs lehetőségem a mobilon semmi más eljárásra! Mindez amellett, hogy Facebookon 2 faktoros hitelesítés és telefonszám meg van adva!

Valaki járt már így? Lett megoldás?

(#33296) aelod


aelod
veterán

Srácok androidon, hiába van benyomva a mediatartalmak külső böngészőben történő megnyitása akkor is a facebook saját sz*rján nyit meg weboldalakat. Ezt nem lehet kikapcsolni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#33297) ledgeri válasza F1DO (#33295) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sokaknak az elmúlt évben! Kód-ra keresve biztos találsz valami konklúziót.

Talán PC-n rápróbálva több opciód lesz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33298) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Direkt link a "hogyan legyen több profilunk facebookon" hérdéshez Csak keresgéltem mást, és mivel felmerült, ez itt van. Hogyan, miként? Nem tudom eennyire sem, csak a címet olvastam. Max 4 profilja lehet mindenkinek!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33299) classic B válasza ledgeri (#33298) üzenetére


classic B
aktív tag

Biztos, hogy elég lesz a 4 profil? Lehetett volna legalább 50. De amúgy elég lesz ennyi is. Nem volt még elég csaló, álhír, troll, idióta. De legalább most álnéven lehet osztani az észt! Jó lesz ez így, olyan fészbukos. Az internet pöcegödre régen a napiszar volt, manapság a fészbuk.

(#33300) Fruityloops válasza ledgeri (#33298) üzenetére


Fruityloops
tag

Nálam ahogy írtam fentebb is, nem jelenik meg ilyen ha ezeket csinálom:

""További profil létrehozásaA Facebook felület jobb felső részén kattints a profilképedre.Kattints Az összes profil megjelenítése lehetőségre.Kattints a Facebook-profil létrehozása lehetőségre.Kattints a Kezdés elemre, majd kövesd a képernyőn megjelenő útmutatást a profil létrehozásához.""

Összes profil megjelenésénél összes oldal megtekintése és új oldal létrehozása van, profil nincs!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.