Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34251) mzso válasza internetezoo (#34245) üzenetére


mzso
veterán

A meta szerverén van hosztolva, és lehúzta a sok belépési próbálkozás. :DDD

(#34252) Lala6 válasza internetezoo (#34245) üzenetére


Lala6
őstag

Mert mindenki idejött megnézni, hogy miért nem megy az FB és a szerver nem bírta a "terheléses támadást" :D

(#34253) macikos válasza P41N (#34238) üzenetére


macikos
addikt

De legalább szélesebb lenne a látóterük. Mondjuk használhatnák a böngészőt. Híroldalak, fórumok, árösszehasonlító oldalak.
Nem! Facebookon kell kamuhíreket olvasni, vásárolni, minden!

Nálunk már minden lement a családban. Bill Gates szétosztja a vagyonát, megszűnik a Facebook, fizetős lesz a Facebook, fizetős lesz az e-mail.

Volt hogy a Facebook feldobott egy nyaralásos emléket, megosztottam, erre Anyám már hívott is, hogy mi most tényleg wellnessezünk és nem szóltunk neki??? :W

Én még 2008-ban regisztráltam a Facbookra, akkor még volt egy exkluzivitása. Mióta a család is rajta van szinte nem is használom.

Nem lájkolok. Régen ha 1db lájk lemaradt, már sértődés volt belőle. Ez lett a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#34254) nincsnév007 válasza Alusky (#34228) üzenetére


nincsnév007
őstag

én is ezt hittem. le is vert a víz

(#34255) Dottorei válasza lezso6 (#34249) üzenetére


Dottorei
tag

dehogynem

(#34256) csako válasza lezso6 (#34229) üzenetére


csako
veterán

[link] :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#34257) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Ilyenkor derül ki mennyire is fontos a face ,az egyik leggyakoribb kommunikációs részleg ,manapság már fontosabb mint egy sima telefon.
Az emberek megbolondulnának e nélkül ha nem lenne egy napig ,kitörne a háború ,vloszinűleg ez a kis szünet is benne lesz a hírekben. :D

(#34258) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Mintha világvége lenne. :DDD

(#34259) classic B válasza TechN7ne (#34257) üzenetére


classic B
aktív tag

Megbolondulnának nélküle? Inkább pont emiatt a szar miatt bolondok az emberek.

(#34260) P41N válasza macikos (#34253) üzenetére


P41N
senior tag

Jó mondjuk ez amit írsz korfüggő is, mert amíg egy idős elhisz minden hírt stb-t ami fent van facen, addig egy nála fiatalabb vagy jóval fiatalabb már nem biztos hogy elfogja. Ezért szoktam én is tényleg inkább valami értelmes forrást keresni az adott dologgal kapcsolatban, mielőtt elhinném amit megosztottak csak úgy a semmiből. :DDD

(#34261) K Norbi válasza TechN7ne (#34257) üzenetére


K Norbi
addikt

Ez így igaz. :K

És mindenkire vonatkozik aki ma itt megjelent.

(#34262) gyulaszu válasza Busterftw (#34226) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Tegnap én is pont ezen bosszankodtam.
Egyik családtagommal csereltem és folyamatosan küldte hozzá az értesítést is.
Ma már nem észleltem ugyanezt.

gyulaszu

(#34263) P41N válasza TechN7ne (#34257) üzenetére


P41N
senior tag

"Ilyenkor derül ki mennyire is fontos a face ,az egyik leggyakoribb kommunikációs részleg ,manapság már fontosabb mint egy sima telefon."

Ezt a szerepet a Messenger tölti be.;)

(#34264) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)


Mondjuk ez most téves (szerencsére), mert egyezik minden.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#34265) Rowon


Rowon
veterán

VÉGE A VILÁGVÉGÉNEK!

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#34266) dunc válasza Rowon (#34265) üzenetére


dunc
nagyúr

Ne szerepelj már annyit. ;)

(#34267) Plazmacucci válasza bobalazs (#34234) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34268) borges7 válasza classic B (#34259) üzenetére


borges7
aktív tag

lófaszt, persze, mindig más a "hibás", a facebook, a kormány, a migránsok, a zsidók,
és még lehetne folytatni, nem, nem valami/valaki más miatt ostobák, hanem maguk miatt,
a modern média csak felnagyítja mindezt

(#34269) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Érdekes hirtelen mennyien kommentelnek ide ilyenkor , azok is akik csak olvassák a topicot :U
Máskor ha kérdés van , alig jön válasz , vagy szinte csak ugyanattól a pár embertől.

(#34270) Maxtreme válasza TrollBalint (#34213) üzenetére


Maxtreme
addikt

jaaa hogy recoveryt kért okok :)

(#34271) P41N válasza WhiteWalker (#34269) üzenetére


P41N
senior tag

:DDD ;]

(#34272) Maxtreme válasza WhiteWalker (#34269) üzenetére


Maxtreme
addikt

vagy csak nem tudják az adott dologra a választ :)

(#34273) P41N válasza Maxtreme (#34272) üzenetére


P41N
senior tag

+

Nem egy topikban jártam már így, mivel nem tudták rá a választ. Google a barátunk ugye ilyen esetben.

(#34274) GoodSpeed válasza WhiteWalker (#34269) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Sokan egyből a topicba jöttek, ha már a FB nem működött :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#34275) WhiteWalker válasza Maxtreme (#34272) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehet , de azt ide tudják írni "jajj nem megy a Facebook, másnak sem?"

(#34276) NB2


NB2
aktív tag

Mondjuk én arra lettem volna kíváncsi, hogy a többi üzenetküldő forgalma hogy nőhetett meg :)

(#34277) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Valami zizi biztos van ma, mert egy poszt alatt néhány kommentemet vagy az "összes", vagy a "legújabbak" szerint rendezve látni csak, valamelyiknél mindig hiányzik néhány. :D

(#34278) classic B válasza NB2 (#34276) üzenetére


classic B
aktív tag

Van több üzenetküldő is? :Y

(#34279) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Kicsit sok volt az off(ami nem lett offba rakva), ez szakmai topik, és nem az üzenőfal. :N

(#34280) GoodSpeed válasza Jakesz (#34191) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem könnyű. Sok összetevős. Például borzasztóan tőkeigényes. 11 éve a Google megpróbálta úgy, hogy nekik volt egy Orkut még régebbről, ami Brazíliában piacvezető volt. Aztán kitalálták a Plust, az Orkutot beszántották ,hogy majd a brazílok is mennek, aztán azóta sem Orkut sem Google Plus.
Nekünk magyaroknak ott volt alternatívának az iWiW. Azt sem bírtuk eltartani. Globálisan nézve az IT sectorban úgy néz ki, hogy az emberek annyira egyszerűek, hogy vagy ez, vagy az, de ez + az nem megy nekik. Ha közösségi oldal: Akkor Facebook, ha kereső, akkor Google. A Youtube mellett a TikTok is azért tudott megjelenni, mert teljesen más a koncepció, videósnak videós oldal, de csak rövid kis videók vannak fent.
IM-nél ugye MSN Messenger egykor domináns volt, aztán felvásárolta a Microsoft a Skype-ot, biztos jó lesz az, beszántották az MSN-t. A Skype helyett elkezdték erőltetni a Teams-et. Aztán a három MS-es verzió helyett elterjedt a Facebook Messenger.
Ja amúgy van másik nagy közösségi oldal is, az orosz VK.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#34281) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nah hogy sz@rjanak sünt ezek is. ;]

Most hogy leállt ez a foschtalicska Facebook, frissítette magát és újra benne nyílnak meg a linkek nem pedig külső böngészőben.
Jó , semmi gond uninstalláltam , majd felraktam egy régebbi verziót (facebook_350.1.0.29.106) , aztán ezt tolta az arcomba:

:W:W

Van olyan régebbi verzió ami működik és a külső böngészőben nyílnak meg a linkek?

(#34282) Stylewars_kp válasza GoodSpeed (#34274) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ph be is dobta az 504 gatewayt. :))

(#34283) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#34281) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Annyit tudtam tenni , hogy a régebbi verzió kapott egy teljes adat törlést , majd újra beléptem, gyorsan lelőttem a netet és a beállításokban bekapcsoltam a "linkek külső böngészőben megnyitását" , net vissza , aztán megint bedobta hogy frissítsem.
Frissítettem a legfrissebbre , de legalább megmaradt a link megnyitása beállítás. :C

[ Szerkesztve ]

(#34284) Busterftw válasza krizmo_ (#34279) üzenetére


Busterftw
veterán

El is veszett a legit kérdésem :D

(#34285) syberia válasza batyuska100 (#34197) üzenetére


syberia
veterán

Itt nem túl népszerű ez a Muskátli gyerek, nem is értem miért ;]

(#34258): Késő délután gyanúsan sok ember bámulta kétségbeesetten a telefonját, mintha csak egy jelre vártak volna :))

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#34286) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na a maglepődésem elmúlt, hogy hogyan is lett 150+ üzenet, mikor kb 1,5 szokott lenni az ilyen ids átlag!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34287) syberia


syberia
veterán

Kiderült, mitől hibásodtak meg a Vörös-tenger alatt futó internetkábelek

Lehetséges hogy nem karbantartás miatt volt a kimaradás? Ha egy hajó elsüllyedésétől működésképtelenné válik egy ilyen fontos kommunikációs szolgáltatás, akkor tényleg nem szabadna csak erre hagyatkoznia a többségnek :U

https://howbad.info/

(#34288) WhiteWalker válasza syberia (#34287) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kevésbé értek hozzá , de csak a Facebook száll el? :U Saját kábelek van a víz alatt?
Nem tudom, mint laikus kérdem.

(#34289) P41N válasza WhiteWalker (#34288) üzenetére


P41N
senior tag

Ugyanezt a kérdést tenném fel én is. Oké, el lett vágva egy kábel, de akkor miért csak a Meta szolgáltatásainál volt ez a kimaradás ? :D Minden más ment probléma nélkül.

(#34290) zsiga68 válasza syberia (#34287) üzenetére


zsiga68
senior tag

Nem mindegy?Müködik és kész.

(#34291) syberia válasza WhiteWalker (#34288) üzenetére


syberia
veterán

Feltétezem a redundancia nem élvez prioritást a facebook esetében, a profit maximalizálásának érdekében ott spórolnak az erőforrásokon ahol csak tudnak.

(#34290): Hogy is szokták mondani...épül szépül minden? :U :N

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#34292) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Egyre többször látom a mellékelt képen lévő baromságot, amihez 10 ezres hozzászólások születnek...
Honnan jönnek ezek a baromságok és mi a céljuk??

(#34293) Stylewars_kp válasza zolikaDB (#34292) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ilyenek régóta futnak, mindig is marhaságok voltak. Azok a kedvenceim amikor a facebooknak üzennek, hogy a facebook új algoritmusa szerint, ha nem írod ki ezt a posztot törlik a fiókod, kérlek fb ne töröld... Megeszik az emberek.

(#34294) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Fórumtársak.... egy NŐ miatt írok.

Messengerben call failed jön be neki mindig.. nem tud senkit hívni.
Ujratelpítés megvolt.. adatok törlése is...

A legkisebb lányom.... kérlek segítsetek.... ennyi nő mellett.. inkább mással beszélgessenek ne velem..

Tablet a cucc de eddg .. tegnapig nem volt gond.. Amikor cukorborsó lekapcoslta....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34295) zsiga68 válasza Vangelis (#34294) üzenetére


zsiga68
senior tag

Ellenőrizd a messenger engedélyeit..

(#34296) Vangelis válasza zsiga68 (#34295) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hozzá adtam mindent is...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34297) WhiteWalker válasza syberia (#34291) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor legyen ez egy intő példa neki. Ha persze ez van a háttérben.
Tuti hogy valami más van itt. De ez már összeesküvés elmélet :D

[ Szerkesztve ]

(#34298) liszi70


liszi70
nagyúr

Már többedszer kapom ezt az üzenetet a PC-men lévő messengeren: [kép] [kép]
Arra a Samsung J6 telefonra küldi, ami már nem működik. Pedig azóta van másik telefonom, messengerrel természetesen, iOS. Mi a teendő ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

(#34299) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!
Tegnapi történések óta Messenger ugyan megy, üzenetek megérkeznek, de sem a hívás sem a videóhívás nem működik. Ismert ez a jelenség?
Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#34300) zsiga68 válasza liszi70 (#34298) üzenetére


zsiga68
senior tag

Írd be azt a kódot amit megadtál mikor beállítottad a titkosítás beüzemelésekor.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.