Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Orlin válasza ChuckyOsb (#3100) üzenetére


Orlin
addikt

aham.köszi!!
akkor kommentelek bátran :)) ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3102) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Naponta jön a szar. Sosem hagyják abba. :((( Mikor fog meghalni alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#3103) Fecogame


Fecogame
veterán

A Facebook Zero oldalt belföldön a T-Mobile hálózatán 2011. december 31-ig adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheti.

Eddig lehet ingyen böngészni a Facebook-ot T-s telefonról. Figyeljetek rá ;)

Forrás

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3104) kpal válasza Eliot Anders (#3102) üzenetére


kpal
veterán

hát meg az a ijesztgetős hülyeség :W majd el hajítottam a telefont az utcán .

(#3105) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Ha valakinek van nyilvános feliratkozás aktiválva az adatlapján. Az el is tud távolítani onnan feliratkozó embert?

(#3106) FoxiestFox válasza Eliot Anders (#3105) üzenetére


FoxiestFox
félisten

semmi

[ Szerkesztve ]

(#3107) aram01 válasza Eliot Anders (#3105) üzenetére


aram01
nagyúr

visszatérve az adatokra te is ilyen levelet kaptál?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3108) Eliot Anders válasza aram01 (#3107) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Igen én is. Már a negyven napból lement pár. :DDD

(#3109) aram01 válasza Eliot Anders (#3108) üzenetére


aram01
nagyúr

de nem te írtad hogy küldtek valami linket ahol letudtál tölteni dolgokat? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3110) Eliot Anders válasza aram01 (#3109) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

hát javasolták azt amit amúgy is le lehet tölteni levél nélkül de az egy nagy szar.

Mód.: Itt lehet letölteni

[ Szerkesztve ]

(#3111) aram01 válasza Eliot Anders (#3110) üzenetére


aram01
nagyúr

az tényleg az,nekem a régi törölt beszélgetéseim kellenének

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3112) Eliot Anders válasza aram01 (#3111) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Na, igen. Nekem is van pár törölt beszélgetésem. Meg van egy hosszabb párbeszédem amit szeretnék lementeni, de online módban az képtelenség ki copyzni. :(

(#3113) aram01 válasza Eliot Anders (#3110) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi a linket,ezt tudom meg azt is hogy mitsemér :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3114) vans?


vans?
őstag

Nektek jo a chat? Nem jelzi bal oldalon, hogy ki elerheto, csak ha a jobb oldali chatablakot nyitom meg...

hábm bábm

(#3115) littlelion21 válasza vans? (#3114) üzenetére


littlelion21
addikt

Dettó...

(#3116) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A minap aktiváltam ez a timeline-t mielőtt váratlanul beállítják úgyis.. Körülbelül két órámba telt kigyomlálni tavaly januárig (akkor regeltem, és sosem voltam olyan húde aktív fészbukker) az egészet hogy ne legyen kellemetlen. Sajna muszáj volt, mert exbarátnő posztjai pár kattintással elérhetőek voltak, ráadásul időre lebontva ugyebár.

A következők az észrevételek: 2010-ből sikerült mindent kitörölni. Továbbá 2011-ből is töröltem minden posztot, tevékenységet, egészen december elejéig visszamenőleg.
2010-ből semmi nem látszik, még a regelésem idejét is kitöröltem. Viszont 2011-es évben a likeolt oldalak, és az adott hónapban összesen szerzett ismerősök csoportosított buborékjait nem lehet kitörölni, az ottmarad. A posztokat mindet lehet törölni, szóval csak a likeolások és a szerzett ismerősök nyomai maradnak meg, de csak csoportosítva.

Ezt valamennyire kompenzálja hogy legalább a recent activity-ket nem foglalja timelineba, csak az utolsó 2-3 dolgot jeleníti meg a lap tetején. Tehát azt hogy hová kommenteltem és kinek, nem lehet nyomon követni, visszamenőleg meg teljesen eltűnt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3117) reloop


reloop
csendes tag

Sziasztok!

Körülbelül egy hete kezdődött a problémám..
Észrevettem, hogy ha valamit kirakok az üzenőfalra, és pl. lájkolják, akkor rámegyek a jelzésre, de már nem látom, se az üzenetemet, se azt, hogy ki lájkolta, csak néha néha.
Változtattam jelszót is, bár kifejezetten erős jelszavam volt eddig is, mostmár még erősebb.
Ritkán szoktam posztolni az üzifalra, és a képeimet is ritkán cseréltem, de jött a karácsony, és gondoltam lecserélem a profilképemet, fel is töltöttem a facebook mégsem cserélte le.
Felidegesítettem magamat, és letöröltem az összes képemet. Az egykori albumom mappáit, hol megjeleníti, hol csak kérdőjellel a közepén, és profilképnek elég sokszor a régi képemet rakja ki. Olyan az egész, mintha a szerver adott időpontokba lépkedne vissza. A dolog érdekessége, hogy a jelenség csak a személyes profilomnál észlelhető, valamint a saját üzenőfalamnál, a közös üzenőfalon megfelelően jelenik meg minden, a cset funkció is tökéletesen működik.
Gondoltam arra is, hogy átváltok a timeline funkcióra, hátha megjavul, ezt meg is tettem, de most azt csinálja, hogy egyszer a timeline-os lapom jelenik meg az egyik profilképpel, másszor meg a régi hagyományos adatlap.
Járt már így valaki, kihez fordulhatnék ilyen gonddal, elég türelmes vagyok de mostmár jó ideje úgy érzem nem változik semmi....

(#3118) Boha


Boha
aktív tag

lehet tudni mikortól lesz kötelező az idővonal :?

OBORZIL

(#3119) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Hi @ all!

Tegnap a Facebook oldalon előjött legfelül és bal oldalon a chat alatt egy probléma, mégpedig az, hogy egyfolytában reklámok jelennek meg és nem tudom letiltani, nem találom a helyét, hogy mi okozza:

Valakinél van hasonló probléma :F

Még a bent lévő chat ismerősök se jelennek meg ezmiatt és ez a probléma csak Chrome -nál van a Facebookon Firefox -nál nincs....

Az asszony szokott Chrome -al Facebookozni :o

[ Szerkesztve ]

(#3120) bAtt001


bAtt001
addikt

megjött a messenger for windows, egyelőre csak itt találtam lehetőséget letölteni. most már csak ki kell próbálni hogy tényleg hasznos-e :DDD

(#3121) concret_hp


concret_hp
addikt

lehet hülye kérdés, de cégnek, klubnak stb, hogy lehet regelni oldalt?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3122) mukibuci válasza concret_hp (#3121) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

facebook.com és oldal létrehozása vagy bármelyik cég oldalának alján ott van, hogy oldal létrehozása

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3123) concret_hp válasza mukibuci (#3122) üzenetére


concret_hp
addikt

köszi az oldal alját nem néztem , csak fent :U :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3124) vans? válasza HoReSz1975 (#3119) üzenetére


vans?
őstag

Gondolom minden lof#szra rakattintott, es benyelt valamit nem? :F

hábm bábm

(#3125) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Így szedheti ráncba Facebook-fiókját

best regards, egy fórumozó blogger

(#3126) Eliot Anders válasza bAtt001 (#3120) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

leszedtem de nem tudok vele üzenetet küldeni, enterre nem reagált és jobb klikkre sem

(#3127) HoReSz1975 válasza vans? (#3124) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Bekapcsoltam a fiókjában a biztonságos böngészést és egyből eltűntek a reklámok, hála istennek :B ;)

(#3128) bAtt001 válasza Eliot Anders (#3126) üzenetére


bAtt001
addikt

érdekes nekem gond nélkül működik, bár még feleslegesnek érzem :)

(#3129) Eliot Anders válasza bAtt001 (#3128) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

egyelőre nekem is csak kíváncsi voltam ;] tesztelni szerettem volna
linuxban pedig a gyárit használom, az sem rossz

(#3130) vans? válasza HoReSz1975 (#3127) üzenetére


vans?
őstag

Akkor jo, de azert beszelj vele, en is megmondtam a baratnomnek, hogy okosan hasznalja a facebookot is.

hábm bábm

(#3131) HoReSz1975 válasza vans? (#3130) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Mondtam neki, hogy minden meghívásos sz@rt utasítson vissza és ne csavarogjon össze-vissza :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#3132) kpal válasza Dyrtyho (#3125) üzenetére


kpal
veterán

ez vonatkozik a TimeLine-ra is ?? (csak mert most nincs időm végig olvasni :) )

(#3133) Dyrtyho válasza kpal (#3132) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Igen,ez vonatkozik rá :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#3134) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

Ezen a sz*rhalom facebookon hogy lehet egy csoportban albumot létrehozni a képeknek?

(#3135) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Van itt olyan, aki érti a Facebook programozási nyelvét?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3136) sti10p


sti10p
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy az egyik ismerősöm küldött valami Happy New Year Greetings Card-ot és mikor meg akartam nézni kérte, hogy hozzáférjen az adataimhoz, mivel megbíztam az ismerősben (hogy azért ő sem telepít föl hülyeséget) engedtem az app-nak, aztán egy elég fapados weboldalra vitt (itt vesztettem el a bizalmam) ahol különféle üdvözlőkártyákat lehet küldeni az ismerőseimnek. Nomost élek a gyanúperrel hogy ez nem teljesen kóser és most szeretném "visszacsinálni". De az alkalmazásaim között nem találom, hogy törölhessem (vagy talán rossz helyen keresem, nem vagyok gyakorlott, ez az első alkalmazás amit engedélyeztem), mert miután belépek a weboldalra látom az ismerőseimet kilistázva, ezt meg végképp nem akarom, hogy ehez is hozzáférjen.
Az is lehet, hogy tényleg megszívtam és nem is az ismerősömn küldte az üdvözlő kártyát, akkor jól bepaliztak, hogyan tudnám magamat leírni/kivenni/semlegesíteni erről az alkalmazástól!

Kicsit pánikolok, légyszi segítsetek, sűrgős!

XY

(#3137) mukibuci válasza sti10p (#3136) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kisnyíl -> fiókbeállítások -> alkalmazások

itt szerepel az összes engedélyezett alkalmazás, itt tudod eltávolítani őket.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3138) #81556480


#81556480
törölt tag

Hali, nem vagyok egy elveszett gyerek de nem bírok rájönni valamire.
Letiltottam a hozzászólásokat a fészen tehát senki nem tud hozzászólni ahhoz amit kiteszek. Ezt hogy tudom vissza állítani ? :R

(#3139) sti10p válasza mukibuci (#3137) üzenetére


sti10p
senior tag

Kösz, ez az.

XY

(#3140) Orlin


Orlin
addikt

hello!

hogyan tudom elrejteni a bejegyzéseimet a falon.nem szeretném,h pl melóhelyi főnök ect lássa ;]
van olyan,h adatvédelmi beállítások és azon belül a "Hogyan lépsz kapcsolatba
".ott lent az egyénibe beírrom szépen a nevüket akkor ők nem fogják látni a bejgyzéseim?

thx!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#3141) Lauda válasza Orlin (#3140) üzenetére


Lauda
félisten

(#3142) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

B.U.É.K. mindenkinek! :C

(#3143) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

(#3144) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

300 millió mobilfelhasználó a Facebookon

best regards, egy fórumozó blogger

(#3145) hazardor válasza Dyrtyho (#3144) üzenetére


hazardor
csendes tag

Sziasztok!

Miért nem jelenik meg a hírfolyamomban, a mostanában történtek között, hogy az egyik ismerősömnek új ismerőse lett. Csak akkor látom, ha a profilját megnézem. Az ő üzifalán meg ott van a jelölés jelzése.

(#3146) bAtt001 válasza hazardor (#3145) üzenetére


bAtt001
addikt

ezt én is észrevettem, gondolom kiirtották onnan. a tickerben benne van. de igazából nem is a falra való. elég ha azok ketten tudják hogy barátok :DDD

(#3147) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Azt nem tudjátok, hogy mikor lesz ismét új tickerem? Mióta lecseréltem xp-t vistára azóta a régi van ismét. Bár nem tudom mi köze a kettőnek egymáshoz. :F

(#3148) Apollyon válasza bAtt001 (#3146) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Többek között az is jó, hogy végre nem lehet nyomon követni hogy kinek a dolgait kommentáltam.. Néha egyet-egyet kirak a Home oldalra, de a saját oldalon hála égnek nincs már többé ott..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3149) sti10p


sti10p
senior tag

Azt kérdezném, hogy nem tudjátok ez a Scribd alkalmazás mire jó, esetleg nem veszélyes-e?! Tk. azt se tudom mikor települt föl, én nem emlékszem, hogy engedtem volna... Ha leszedem kikapcsol valami, vagy lemardok valamiről?

XY

(#3150) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Sziasztok!

Timeline témában írok. Rákerestem a topicban, maradt pár kérdésem, de amit eddig láttam az is taccsra tett. Telefonszám meg bankkártyszám? lol. Telószám végül is már mindegy, telefonról sokat netezek, szóval a címem meg a WC-m koordinátáit már tudják. De bankkártya? Kis f*szotok. Nem sikerült kihámozzam, szóval első kérdés - az elején olvastam csak: még mindig áll? Kártyaszám nélkül nem megy? Mert akkor volt fb, nincs fb.

Viszont a fb számomra nagyon hasznos, rengeteg emberrel tartok kapcsolatot, még ha nem is üzleti, nyilván, nagy veszteség lenne. Ergó nem akarom kukázni. De ez az esetemben kb 3 évre visszamenőleges naplózás, elég aktív élettel, hát nekem ezt nincs időm kitakarítani. Nem is akarom. Ez esetben mit lehet tenni?

Nem akarok váltani, eddig nem is b*sztatott h csináljak Timelinet, de ha jól tudom muszáj lesz. Illetve ma először bedobta, hogy nyomjam be a telószámom, de lazán tudtam skippelni.

Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.