Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39151) vidaila válasza P41N (#39150) üzenetére


vidaila
aktív tag

Vasárnap van. No meg hétfőn se remélj sokat

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#39152) P41N válasza vidaila (#39151) üzenetére


P41N
senior tag

Már szerdán ment nekik a ticket a problémával kapcsolatban, még az nap jött a válasz, hogy átirányítanak máshoz, azóta semmi. Király lesz ha hétfő este 7-ig nem fognak semmit reagálni, akkor jár le ugyanis egy csomó akció. :))

(#39153) phenomHUN válasza P41N (#39152) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Tapasztalat szerint 1-2 napon belül válaszolnak általában.

Amúgy nagy genyák, 2 itthoni fiók (saját és tesómé) + a 2 meghívottamé is ment a levesbe, gondolom azonos ip miatt, teljesen tiltva lettek a régi kulcsaimat se tudom megnézni és az ezekkel nyitott ticketekre még csak nem is válaszolnak...

(#39154) chatran


chatran
őstag

x bocsi, nemide

[ Szerkesztve ]

(#39155) P41N válasza phenomHUN (#39153) üzenetére


P41N
senior tag

Az első ilyen Order Cancelled dolgot kb 1 hét alatt sikerült orvosolniuk... Nekem is volt pár régebbi fiókom, de nem használtam őket. Írtam nekik és direktben töröltettem őket, hogy nehogy velem is ilyen történjen. Szabályzatban egyébként benne van hogy nem engedett több fiók használata, szóval ezt érdemes elkerülni.

(#39157) fradi81 válasza FattyDove (#39156) üzenetére


fradi81
veterán

Ezek netes vagy single játékok? A bf2- óta nem követem.

moto g72, Ninebot d28e

(#39158) phenomHUN válasza fradi81 (#39157) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Az összes BF online :) Az újabbaknak van egy rövid sztori módjuk is.

(#39159) FattyDove válasza fradi81 (#39157) üzenetére


FattyDove
őstag

Ezek közül mindben van single. De nem erről szólnak.

(#39160) Samus válasza fradi81 (#39157) üzenetére


Samus
addikt

Értékelhető kampánya a BF1-nek van, leginkább azért, mert az I. világháborút nem igazán veszik elő a játékok, amolyan újdonságnak hat (a 4 is kb. ennyi, hat-hét órás), az V 2-3 óra. Igazából kijön az 1 Euró/óra, szóval meg is érhet ennyit.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#39161) fradi81


fradi81
veterán

A netes rész érdekel, köszi akkor jó vétel :)

moto g72, Ninebot d28e

(#39162) Dilikutya válasza Samus (#39160) üzenetére


Dilikutya
félisten

Értékelhetőnek nem mondanám a BF1 kampányát. :)
Pedig ígéretes az eleje, még van is valami háborús hangulata, de amikor már az olasz Alpokban kell kommandózni valami böszme páncélban, az hülyeség.
BF5 meg igazából egy gyengécske CoD koppintás. BF4 kampányra meg nem is emlékszem, csak arra, hogy pár éve egymásután játszva a BF3-al sokkal gyengébb volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39163) Dilikutya válasza wjbhbdux (#39139) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pár éve már a Steam-est is a mobilportra cserélték. Annál a frissítésnél volt az, hogy egyik napról a másikra a mentéseket nem kezelte, újra lehetett kezdeni a játékot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39164) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy van-e valami "best buy konzol játék" topik szerűség? (Ps 4 játékokra lennék kíváncsi)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#39165) Beniii06 válasza bigrob (#39164) üzenetére


Beniii06
őstag

Konzoloknak nincs, saját topikjukban szokott megosztva lenni akció.

"Got any other secret weapons?"

(#39166) zolo96 válasza bigrob (#39164) üzenetére


zolo96
tag

Szia! Én [itt] szoktam nézelődni.

(#39167) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Fallout 4 - 3,98€ (gamebillet.com) HL

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39168) Mr.Csizmás válasza l.skywalker (#39167) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

side note: GP-ben is van tartósan(?), ha csak kipörgetni akarja valaki

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39169) l.skywalker válasza Mr.Csizmás (#39168) üzenetére


l.skywalker
félisten

Vagy ahogy én csinálom. GP-ben ki kell próbálni és ha jó meg lehet occóért venni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39170) Sanyi.mTs válasza Mr.Csizmás (#39168) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nekem playstation-ön több, mint 200 órám van benne.

(#39171) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

game pass 300 forintos dealt pont megszűntették a back4blood + destiny 2 kieges napra :(

/s

(#39172) P41N


P41N
senior tag

Tegnap este 7 után (amikor lejárt a sale) írtam nekik, hogy vége a leárazásnak, többet kellene fizetnem a jatékért amiért már egyszer levonta a pénzt. Ma este 6 fele jött az email a rendelésről, benne a kóddal, azt viszont elfelejtették, hogy vásárolni még mindig nem tudok, mert ugyan úgy order cancelled-et ír ki :DDD

(#39173) beef válasza wjbhbdux (#39171) üzenetére


beef
őstag

igen, sajnos így jártam én is...

(#39174) bigrob válasza zolo96 (#39166) üzenetére


bigrob
őstag

Köszönöm, illetve Beniii06 kollégának is!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#39175) P41N


P41N
senior tag

Ahogy látom még nem volt, szóval leírom. Sima Crysis-t többé nem lehet megvenni külön Steam-en, csak a Maximum Edition megvételekor kapod meg (ebben benne van a Warhead is). Valamint a GTA játékokat se lehet már beszerezni (3, Vice City, San Andreas).

(#39176) Dilikutya válasza P41N (#39175) üzenetére


Dilikutya
félisten

GTA részeket a héten szedték le, jön a remaster trilógia egyben valamikor az idén.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39177) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Eheti ingyenes Epic játék: Stubbs the Zombie. Szerintem HL :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39178) ayo válasza Dilikutya (#39177) üzenetére


ayo
Topikgazda

igen igen, igazi hidden gem cucc, aki ismeri már gondolom tolja, aki meg nem tolta, az nézzen rá, mert hasonló azóta se született.

http://jateknaplo.blog.hu

(#39179) Mr Bond 007 válasza Dilikutya (#39177) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez volt már ingyenes az epicen.
szerk: tévedtem, most már nem in library-nak mutatja :W

[ Szerkesztve ]

(#39180) P41N válasza Dilikutya (#39176) üzenetére


P41N
senior tag

Tudom, csak gondoltam megosztom. Mindenesetre kíváncsi leszek erre a remaster trilógiára.

(#39181) Dilikutya válasza P41N (#39180) üzenetére


Dilikutya
félisten

PC-n nem sok értelme van, ha a szokásos remaster minőség lesz. 1920*1080 felbontást tudja (lehet többet is, de ennyi a desktopom), nincsenek vele technikai gondok. Legalábbis a Vice City-vel alapból nincs gond, a San Andreas eleve mókolt, a 3. részt nem próbáltam, de ha a VC rendben, szerintem az is.
Textúrából persze elférne nagyobb, kissé baltával faragottak még, bár engem ez pont nem zavar.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39182) P41N válasza Dilikutya (#39181) üzenetére


P41N
senior tag

A megvételén mondjuk én személy szerint nem gondolkodtam (elvagyok a rendesekkel is), csak kíváncsi vagyok hogy mi lesz a különbség. Én felraktam a 3-ra illetve a Vice City-re a már korábban említett re3 és reVC-t, a San Andreas-t meg visszaállítottam régebbire meg vissza raktam a törölt zenéket. Így vígan eljátszogatok velük bármiféle probléma nélkül :C

(#39183) DJGABI válasza Dilikutya (#39181) üzenetére


DJGABI
addikt

Engem mondjuk sose vitt rá a lélek újrajátszani. 3 szerintem meg sem volt, tacskó koromban a VC/SA pörgött ezerrel persze. FX5200-on, ilyen sub 30 FPS-sel ;] Ha egy Mafia szintű teljes konverzió lesz arra azt mondom oké, de ha csak ilyen Bioshock szintű so-so remaster, akkor hagyjuk inkább. Mondjuk új engine, nem azt mondom 0-ról újraírják, de remélem azért szebb lesz mint az eredeti, akkor kipörgetném őket újra. Teljes árat mondjuk nem fogom kiadni érte, kíváncsi leszek akinek megvan a régi megadják-e az újat legalább PC-n

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39184) Dilikutya válasza DJGABI (#39183) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 3. részt anno warezban félbehagytam, később megvettem, telepítettem, de nem játszottam vele. A Vice City-t vettem csak elő sokadjára is, mert a hangulata remek. A grafika már kevésbé, meg valamelyik nap fura volt, hogy a kocsi körül nincs szabad kameramozgás. De alapvetően nincs baj vele, a küldetések, karakterek, meg a város elviszik a hátán. A zenékről nem is beszélve, a Tesla-t, Run DMC-t, Quiet Riot-ot abban fedeztem fel.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39185) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#39183) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

black mesa szintű újrarajzolás sweet dreams :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39186) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#39185) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem valószínű, hogy a Rockstar 3 játékot ennyire újra alkotna, miközben minden bizonnyal már készülhet a GTA6 is a háttérben. De az Unreal engine miatt azért mégis csak van vele nyilván munka, mivel az eredeti nem azon futott. De mivel remasterről van szó, nem remake-ről, kár egy Black Mesa vagy Mafia 1 szintű felújítást várni.
Másfelől viszont a Rockstar nem az a stúdió, aki félvállról veszi a munkát, még a csapnivalóan rosszul optimalizált GTA4 esetében sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39187) wjbhbdux válasza DJGABI (#39183) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem fogják megadni mert nem is lesz kapható ahol a régiek voltak, Rockstar launcher exkluzív lesz PC-n.

/s

(#39188) fatal` válasza wjbhbdux (#39187) üzenetére


fatal`
titán

Akkor akár a hajukra is kenhetik (ezt az exklúzivitásra és nem arra, hogy nem adják ingyen). :)

[ Szerkesztve ]

(#39189) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem hiszem, hogy HL, de retro játék akció van a Gamesplanet-en:
15 years of Gamesplanet - Celebrate with us! - Gamesplanet.com

5$ feletti vásárlás esetén a IWATANI kóddal ingyen jár a megrendelés mellé a Pac-Man 256

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39190) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

3000 HUF kupont kap az Epic Games Store -ra, aki feliratkozik a hírlevélre!
A kupon november 16 -ig 8:59 -ig érvényes 4390 Ft feletti vásárlások esetén

forrás

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39191) bobalazs válasza ZsZso (#39190) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Ez jó lesz. Hátha lesz valami jó.

(#39192) maross válasza ZsZso (#39190) üzenetére


maross
veterán

Szuper, koszi, snowrunner year 2 pass lesz belole :) . szerk: azaz mégsem, szerintem dlc-k ki lesznek zárva belőle, már megjelent a kuponok között, de "not eliglible" a teljes áras season passre :/.

Bonusz info: "Halloween Sale kicks off on October 18"

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#39193) Mr.Csizmás válasza ZsZso (#39190) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ha már fel vagy iratkozva nincs dolgod:

If you already have an Epic Games account and are currently opted-in to the Epic enterprise consent for email, thanks for staying in touch! You’ll receive one Epic Coupon in your account coupon inventory within 24 hours of the campaign start.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39194) wjbhbdux válasza maross (#39192) üzenetére


wjbhbdux
veterán

DLC-re, előrendelésre és mikrotranzakciókra nem lehet Epic kupont használni.

/s

(#39195) maross válasza maross (#39192) üzenetére


maross
veterán

Szomoru

"This coupon cannot be used on pre-purchases, any non-game purchase such as add-ons (like DLC or season passes) or in-game purchases"

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#39196) echterion válasza ZsZso (#39190) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, hátha lesz valami jó deal. :C :R

**********

(#39197) Joccc07


Joccc07
addikt

Ne siessetek elkölteni. Október 18-án indul a Halloween sale ;)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#39198) P41N válasza P41N (#39150) üzenetére


P41N
senior tag

Hihetetlen, hogy ezt az Order Cancelled cuccot még mindig nem javították nekem. Se paypal-val se kártyával nem tudok semmit venni, arra hovatkozik hogy nem tudják ellenőrizni a vásárlásomat (pedig már régebben kért ilyen sms-es ellenőrzéses cuccot amit meg is csináltam). Írtam nekik naponta hogy akkor most mi a helyzet, és semmi. Nyitottam most egy újat, kíváncsi vagyok arra kapok e valami választ.:(((

(#39199) TheNewDawn válasza ZsZso (#39190) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Köszi :) Egyetlen rossz hír, hogy ezúttal egyszer használatos lesz csak, nem kapunk újat, ha elhasználjuk valamire :( A tegnap megjelent Riftbreaker mindenesetre így 4100 ft ért elég csábítónak tűnik.... De megvárom azért a hétfői salet...

(#39200) echterion válasza TheNewDawn (#39199) üzenetére


echterion
nagyúr

Én a Guardians of the Galaxy-val szemezgetek. Ezzel a kuponnal kb. 9ezerből kijönne.

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.