Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) Maxxy10


Maxxy10
addikt

3 hónap ingyen Stadia pro új és régi felhasználóknak is: [link]
A Lenovo saját promóciója az ki egyszer már kapott tőlük ilyet annak nem fog működni.
Engem nem érdekel, behúztam hátha eltudom valakinek itt ajándékozni de sajnos nem kódot kaptam.

(#38402) Ernesst válasza Maxxy10 (#38401) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia, köszi, gondoltam kipróbálom. Csatlakoztam a Lenovóhoz Discordon, de utána a Gleam oldalán a claim-re kattintva csak a Stadia oldalára irányít, ahol ha akarom, a 2990 Ft-os havidíjon előfizethetem a Pro-t, díjmentességet nem említ. Volt már korában Pro előfizetésem egyébként. Mit csinálok rosszul?

(#38403) ZsZso válasza Ernesst (#38402) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Így próbáld meg, hátha. (3. lépéstől)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#38404) Ernesst válasza ZsZso (#38403) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Nagyon köszönöm a segítséget, ez volt a megoldás, tökéletesen működött. :)

(#38405) Dilikutya válasza ollie (#38397) üzenetére


Dilikutya
félisten

A folytatástól már megvan a sztori, csak azt nem tudtam, hogy a legelső ARMA az az Operation Flashpoint.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38406) fatal`


fatal`
titán

Horizon Chase Turbo és Sonic Mania Free @ Epic store.

(#38407) Jimbo75


Jimbo75
tag

Steam sale is on :C

(#38408) Sefneni válasza Jimbo75 (#38407) üzenetére


Sefneni
őstag

Azért reménykedtem egy nagyobb RDR2 akcióban. :B

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#38409) esezmiez


esezmiez
tag

Shadowrun Trilogy ingyenes a GOG-on.

(#38410) Jimbo75 válasza Sefneni (#38408) üzenetére


Jimbo75
tag

Játékot már régen nem Steamről kell venni, nem olyan jók már az akcióik, mint régen :O

(#38411) ollie válasza esezmiez (#38409) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem semmi.

***

(#38412) Predator2 válasza Sefneni (#38408) üzenetére


Predator2
addikt

Annak én is örülnék. Ha láttok egy komolyabb akciót osszátok meg kérlek.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#38413) Phoen|x válasza Sefneni (#38408) üzenetére


Phoen|x
őstag

Dettó.

Go Gunners!

(#38414) TheNewDawn válasza Predator2 (#38412) üzenetére


TheNewDawn
addikt

30€ ért ment nemrég Epicen, ennél (sokkal ) olcsóbb még szinte biztosan egy évig legalább nem lesz még .

(#38415) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én megtartottam 36€-t Steam Wallet-en. Nem tudom elkölteni... Bíztam pár jobb akcióban, de csak a Sekiro vonzó

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38416) Segal válasza l.skywalker (#38415) üzenetére


Segal
veterán

Közeledik a névnapom, ha meglepnél ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38417) l.skywalker válasza Segal (#38416) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van még olyan játék ami neked nincs meg? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38418) Segal válasza l.skywalker (#38417) üzenetére


Segal
veterán

Most is tudnék költekezni, de szerintem csak ilyen pár eurosok lesznek végül. :K
Kell az érzés hogy vettem valamit, amire istenigazából semmi szükségem. De mégis kell :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38419) Egon válasza l.skywalker (#38415) üzenetére


Egon
nagyúr

Ránéztem a kívánságlistámra.
A Massive Assault: Phantom Renaissance-t ennyiért vélhetőleg behúzom majd (tök jó cucc volt az alapjáték, remélem a folytatás is hasonló).
A Dishonored 2 70%-os leárazása csábító, de szerintem kihagyom: a lélektani 10 EUR-os határ felett van. A Fantasy General II még túl drága, ahogy a Pretorians remaster is.
Amin még agyalok, az a legújabb Kingdom Rush, de a 30%-os leárazás kevés, majd megveszem télen.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#38420) l.skywalker válasza Egon (#38419) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem több platformon már a legtöbb érdekelt játék megvan. Igazából a Sekiro, Mount&Blade2 kellett volna, de nem kapott jó akciót. Pár Ubi játék van még listán, de azok itt most nincsenek. [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38421) TheNewDawn válasza Egon (#38419) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Fantasy General nemrég volt Humble bundliba, 10€ ért, ami önmagában sem rossz ár, plusz ha ember eladott belőle pár őt nem érdeklő dolgot akkor ugye ingyen volt.
Preatorians remaster szintén pár hete volt fanaticalon bundliba, akkor ilyen 3€ ért lehetett hozzájutni. Dishonoured 2 szintén zenész, az mondjuk nem pár hete hanem hónapja, de elég gyakran szokott menni ilyen 5-6€ környékén, meg nem kevészer volt bundlizva meg gamepassba is, ott mondjuk lehet most is bentvan, lusta vagyok megnézni sorry :D

(#38422) l.skywalker válasza TheNewDawn (#38421) üzenetére


l.skywalker
félisten

+akinek van Game Pass for PC-je, az összes Bethesda cím benne van, mint pl. a Dishonored. De most 300 forint/3hó GPU.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38423) ollie válasza l.skywalker (#38422) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg az id software játékok is.

***

(#38424) l.skywalker válasza ollie (#38423) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, köszi. Úgy egy kalap alá vettem őket :D

Szóval minden ZeniMax játék

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38425) Segal


Segal
veterán

Egész életképesre sikeredett bundle csomag :K
Killer bundle 18

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38427) Mr.Csizmás válasza Segal (#38425) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kingdom dlc-k de jók is lennének az epices ingyeneshez :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38431) ForRedGlory válasza Segal (#38425) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó tudni, hogy az a komment nem megy át a moderátor főuraság szűrőjén, ha valaki jelentkezik a DLC-ért, de a töménytelen off bezzeg elfér. :W Innen is csókoltatom, legyen szép napja...

(#38432) echterion válasza ForRedGlory (#38431) üzenetére


echterion
nagyúr

Oda se neki, az enyémet is lesöpörte a liberalizmus szele. :))
Sebaj, írtam a bundlis topikba, gyere oda, hátha ott is megtaláljuk a számításunkat. Valójában abban igaza van, hogy ez inkább oda való, mint ide, csak hát a kettős mérce néha furcsán jön ki.

**********

(#38433) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hirdetésnek minősül.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38434) ayo válasza ForRedGlory (#38431) üzenetére


ayo
Topikgazda

ez nekem is fura, mert láttam amit írtál és azt én raktam offba, hiszen van erre külön topik, itt az off, más gondom nem volt ezzel, elfér. nem értem minek törölték :F

l.skywalker: ah, értem. Köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#38435) ollie válasza echterion (#38432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A liberalizmus pont az ellenkezője ennek.

***

(#38443) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Végre. Ennyit nekem már megér a Detroit. $15.99

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#38444) Maxxy10 válasza MoVieFaN (#38443) üzenetére


Maxxy10
addikt

+1111111
Már vártam egy ilyen árra. Köszi :R

(#38445) Maxxy10 válasza MoVieFaN (#38443) üzenetére


Maxxy10
addikt

PCGAMES5OFF

Ezzel kóddal lejön 50p az árból.

(#38446) MoVieFaN válasza Maxxy10 (#38445) üzenetére


MoVieFaN
tag

Néztem, de ezt sajnos egy profilnál csak egyszer lehet felhasználni. :(

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#38447) Segal válasza MoVieFaN (#38443) üzenetére


Segal
veterán

Én most vettem fanaticalon. 5%-os kuponozással volt 15.91. (igaz euroban :DDD )
Eddig tetszik a játék :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38448) myckey


myckey
veterán

Metro Exodus, Steam, 12 eur... lesz ez még ingyen is, lehet, valamikor, valahol. vagy a nem.
Esetleg Gold, ugyan itt, 16.2eur

Múltkor volt Epic leárazásban, kuponnal, valami 2500ft -ra jött ki. De minden metro, steam, nálam... így hagytam.

:F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#38449) Segal válasza myckey (#38448) üzenetére


Segal
veterán

"De minden metro, steam, nálam... így hagytam."
Nem csak a Metro :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38450) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.