Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) MrTwister válasza maross (#39037) üzenetére


MrTwister
őstag

Soha nem akciózták a Warcraft 3 Reforgedet sem, talán max -10% és az is már hány éve megjelent, szóval... :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#39052) KaiotEch válasza MrTwister (#39051) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért akciózzák, ha ennyiért is megveszik az emberek, nameg most főleg kell a pénz, sokba kerültek az ügyvédek ;]

(#39053) ollie válasza Golden9 (#39048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, most már nekem is.

***

(#39054) TheNewDawn válasza Edorn (#39035) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Esélytelen, Act$v$s$ion és az akció luuuul. 20 éves COD részekre adnak kb 50% akciót. így már nagylelkűen 20-30 € ért viheted :D
Meg amúgy is, jobbérzésű embernek azért vannak elvei, szóval ezeknek a nőerőszakoló pénzéhes bandának egy cent nem sok, annyit se, SOHA.

(#39055) Phoen|x válasza KaiotEch (#39052) üzenetére


Phoen|x
őstag

A járékok meg egyre sz*rabbak.

Go Gunners!

(#39056) Dilikutya válasza TheNewDawn (#39054) üzenetére


Dilikutya
félisten

Legyünk tényszerűek, a Modern Warfare 2-ig mind csak 19.99€ teljes áron is. :) Igaz, utána valóban 40-60. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39057) reelc válasza TheNewDawn (#39054) üzenetére


reelc
veterán

"Meg amúgy is, jobbérzésű embernek azért vannak elvei, szóval ezeknek a nőerőszakoló pénzéhes bandának egy cent nem sok, annyit se, SOHA."

Ezzel szépen elintézted azt a többszáz embert is, aki nem követett el bűncselekményt, vagy azokat, akiknek el kellett szenvednie. Akkor ők sem érdemlik meg a pénzüket?

(#39058) TheNewDawn válasza reelc (#39057) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem az összes embert ítéltem meg hanem a céget, ők pedig maximálisan megérdemlik. És amúgy a dolgozók jelentős része ugyan nem vett részt benne, de tudta pontosan mi történik, és igen, ők is bűnösök, ha nyilván nem is ugyanolyan mértékben. És igen a pénz nagy úr, de mondjuk ha tudomásomra jut egy ilyen dolog valahol akkor nem feltétlenül kötelező pofamat befogva vígan úgy tenni és maradni, mintha mi sem történt volna. Egyébként pedig leírt azt is, hogy ez csak egy csepp a tengerben, és akik pl a Warcraft Reforged és a cég többi terméken dolgoztak az utóbbi években, azok bizony ha elkövetettek valamit ha nem, egy büdös vasat se érdemelnek.

[ Szerkesztve ]

(#39059) reelc válasza TheNewDawn (#39058) üzenetére


reelc
veterán

Akkor jó, a Diablo 2 Resurrectedet nem ők csinálták.
Nincs köze a Warcraft 3 Reforgedes csapathoz. Sőt, azért mert azt elszúrták, azért nem csinálhatták ők a D2R-et. Vagyis ami az egyik esetben veszteség lett (vacakot csináltak), a másik esetben nyereség lett (nem ők csinálták).

[ Szerkesztve ]

(#39060) i2k válasza reelc (#39057) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, amíg nem lehet külön utalni a HITELESEN nem rasszista-antifeminista-nőgyülölő-anarchista-erőspista grafikusoknak, map designereknek, vagy a jogi osztályon aktívan dolgozó takarítónőnek, akik érdemtelenül kapják a savat, addig sajnos az van, amit TheNewDawn írt...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#39061) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Én meg csak azért nem veszem meg a D2R-t, mert nem érdekel maga a játék és be vagyok táblázva cirka novemberig. Baromira nem érdekel, hogy mit csinált a blizzard vezetősége.
Sőt, továbbmegyek: ha hétvégén kiderül, hogy a From Software összes alkalmazottja szexrabszolgákat tart a pincében és naponta kiscicákat áldoz Lucifernek akkor is örömódákat zengve fogom előrendelni az Elden ring-et. Akár 100 eurós áron is.

Az összes szőrszálam (még a nem létezőek is) égnek mered, amikor mindenféle morális értékekre hivatkozva ítélnek meg emberek játékokat, filmeket, vagy zenéket, mert valaki a készítők vagy a szereplők közül olyat tett vagy mondott ami (néha csak szerintük) vállalhatatlan.

(#39062) TheNewDawn válasza Shadowguard (#39061) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nekem is égnek áll amikor ilyeneket olvasok, inkább nem minősitem, mert hánynom kell.

(#39067) ayo


ayo
Topikgazda

Kérek mindenkit, hogy ezt a témát az OFF topikban folytassa, köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#39068) cskamacska válasza TheNewDawn (#39054) üzenetére


cskamacska
addikt

Azt hiszed poénkodsz, de a valóság még rosszabb. :(

Idén év elejétől Call of Duty résztől függően a 75/67% helyett már csak 50%, 50% helyett pedig már csak 25% kedvezményt biztosít az Activision a CoD leárazásoknál Steamen, melyből van 3 darab egész évben.
Az alternatív boltokból elkezdték leszedni a CoD részeket, a lemezes PC változatokat szinte már mindenhol megszüntették.

CDGalaxisban már csak a Black Ops II és a Ghosts kódjai érhetőek 29000 forint magasságában.

Az irány egyértelmű: mindenkit a Battle.net felé terelnek, és ott is csak a legújabb Free2Pay / teljes áras MMO változatot kínálják.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#39069) csako válasza l.skywalker (#39014) üzenetére


csako
veterán

Ez is lett, Ghostrunnert behúztam :D ahhoz képest, hogy 1 óra alatt 126 halál az egyik szinten, nem emeli meg a vérnyomást, jól van megoldva :K

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#39070) FehérHolló válasza csako (#39069) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor csak 28 másodpercenként haltál meg.
Tehát egész jó a töltési idő, jól optimalizált a játék.
Remélem, még tovább gyakorlod, jól áll neked!

Skynet is real. It's called Google.

(#39071) Dilikutya válasza cskamacska (#39068) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Battle.net-en az összes olyan rész fent van, ami ott jelent meg, a korábbiak meg soha nem is voltak, lehet nem érné meg azokat már integrálni. Ellenben ahol eddig kaphatók voltak, ott most is, csak Steam változat van digitálisan, bárhol be lehet szerezni.
A leárazás igaz, nem viszik túlzásba, bár 50%-nál nagyobbat én legális viszonteladónál még nem nagyon láttam, 50%-ot is csak a régi részekre.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39072) csako válasza FehérHolló (#39070) üzenetére


csako
veterán

Köszi :DDD
A töltési idő instant szinten belül :P Amúgy az adatlapon lévő konfigommal, DLSS-sel 144 FPS megvan 1440p-ben is RTX nélkül, árnyékot eggyel visszavéve a maximumról.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#39073) Melorin


Melorin
addikt

Ne szemeteljétek tele légyszi a topikot :(((
Az esetek 90%-ban amikor látom, hogy hozzászólás érkezett a témában, semmi érdemleges nem történik, a sok szemét között kell túrkálnom.

(#39074) szacsee válasza Marci79 (#192) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kezdheted készíteni a pénztárcád, de gondolom azóta megvetted. :D

The Talos Principle 3,99 euro 90% off
Gold ~7 euro 91% off
VR verzió 15 euro körül. 60% off

[ Szerkesztve ]

(#39075) Marci79 válasza szacsee (#39074) üzenetére


Marci79
aktív tag

Igen, azóta már megvan. Sőt! Végig is vittem párszor. :)

(#39076) warcat


warcat
veterán

Battlefield Bundle 11,67€

Az utóbbi 3 battlefield játék steamre, de persze kell Origin a használatukhoz

EA: It's in the crate!

(#39077) Segal válasza warcat (#39076) üzenetére


Segal
veterán

"Kedves" gesztus miután az utolsó 2 részt nemrég adták ingyen is... :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#39078) DJGABI válasza warcat (#39076) üzenetére


DJGABI
addikt

Pont ment múlt héten az értekezés hogy egyiknek sincs mennyire ára, biztos olvassák a fórumot :DDD Acsik miatt insta buy. Na jó, nem :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39079) tisztelturam válasza Segal (#39077) üzenetére


tisztelturam
tag

Ennyi erővel miért nem szedik le a storeból a játékokat miután egy hónapon keresztül bundleban hozzájutsz fillérekért? :C

(#39080) P41N válasza warcat (#39076) üzenetére


P41N
senior tag

Kár, hogy a harmadikat nem rakták bele, akkor már most instant buy lenne :DDD Ahogy elnéztem mindegyik fullos kiadás, nem csak az alap játékot adja.

(#39081) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

XD54EF2191F4420FB3

Twitch Primeról, Ghostrunner GOG kód. Aki szeretné, vigye. :R

Üdv!

(#39082) T0rnad0 válasza RudiLicenc (#39081) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszönöm :R

Z Fold 4

(#39083) RudiLicenc válasza T0rnad0 (#39082) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Jó játékot kívánok hozzá! :) :R

Üdv!

(#39084) Joccc07 válasza RudiLicenc (#39081) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha esetleg megvan még akkor egy Dauntless kódot elfogadnék. :B

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#39085) RudiLicenc válasza Joccc07 (#39084) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Küldtem privátban. :)

Azt hiszem nincs több kódos cucc már (kivéve a Star Wars játékot), de ha tévednék és valaki kérne valamit akkor írjon bátran és ránézek.

Üdv!

(#39086) ForRedGlory válasza Segal (#39077) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, csak nem mindenki időmilliomos és veszi észre az aktuális akciókat. Attól, hogy itt pár ember képben van, még nem ez az általános. :U

Arról nem is beszélve, hogy a sok off miatt (amihez most én is hozzájárulok), kedve sincs benézni ide az embernek. "Tele" a topic moderátorral és topikgazdával, de szarnak az egészre.

[ Szerkesztve ]

(#39087) ZsZso válasza ForRedGlory (#39086) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Pont azért (is) csináltam az Ármegosztót, hogy ilyen morcoskodások, egymásnak esésesek ne legyenek. :U
Akinek nincs ideje fórumot nézegetni, az pillanatok átfuthatja ott pl. a Gaming kategóriát. Bárki tehet fel oda akciókat, többen szoktunk is. Ha ide jössz, akkor meg a teljes experience -t kapod: ízes-szagos akciókat, mellékesekkel és egy másik szuper közösséggel. :K

Egy vasat nem kapnak azért a modik, hogy műveljék a fórumot, ne bántsuk már őket! A szabályoknak megfelelően járnak el, amit szerintem nem ők hoztak. (Amúgy én se kapok egy petákot se az oldalért, úgyhogy engem se bántsatok! :D )

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39088) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Megint működik az akciós game pass :) Legalábbis nekem, de érdemes ránézni mindenkinek, csomó embernek tuti fog.
XBOX Ultimate game pass 300 FT
Jó, ez nem ANNYIRA éri meg, mint a múltkori, amikor a 3 hónap összesen volt 300 Ft, mert ez csak 1 hónap, de azért ez sem rossz :)

(#39089) DJGABI válasza TheNewDawn (#39088) üzenetére


DJGABI
addikt

igen, nekem is ennyiért hozza. délután megpróbálom behúzni, elvileg EA pass is jár mellé, Battlefield open betaban +2 napot jelent

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39093) Golden9


Golden9
addikt

Neverwinter Nights: Enhanced Edition Digital Deluxe -85% 52,62€ 7,89€ HL Fanatical.

[ Szeretkezve ]

(#39094) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

StarWars-os hsz +2 hova lett? :O

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#39095) l.skywalker válasza Bajgunar (#39094) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szürekboltos forrás nem Topikbarát.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39096) #48613632 válasza Bajgunar (#39094) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szia. Kell egy Squadrons? Nekem van egy feleslegbe, odaadom szivesen.
Ha neked nem kell, akkor meg bárkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#39097) Golden9 válasza #48613632 (#39096) üzenetére


Golden9
addikt

Lehetek "bárki"? :B

Szerk.:

#Akció

Crysis 3 -75% 29,99€ 7,49€ HL Steam.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#39098) #48613632 válasza Golden9 (#39097) üzenetére


#48613632
törölt tag

Lehet, de azért még várok picit Bájgúnárra. Ha nem jön, nem kell neki, vagy nem jelez mondjuk holnap reggel 6-ig, akkor tied :)

(#39099) Beniii06 válasza Golden9 (#39097) üzenetére


Beniii06
őstag

Nemsokára jön belőle a trilogy kiadás, biztos azért akciózták le, hátha kétszer veszik meg az emberek.

"Got any other secret weapons?"

(#39100) zsiz válasza TheNewDawn (#39088) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi :) Kár, hogy pont lejár a Forza Horizon 5 megjelenés előtt... :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.