Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) Danecay válasza TheNewDawn (#38948) üzenetére


Danecay
őstag

"Viszont ugye a Rainbox Six az 100% ban multi, és 8 éves játék, szóval most elkezdeni.... "

6 az a 8 nem? :) Nem mintha a lényegen változtatna.

[ Szerkesztve ]

(#38952) TheNewDawn válasza Danecay (#38951) üzenetére


TheNewDawn
addikt

De, 6 ,csak valamiért összemostam a GTA 5 el , ami ugye 2013 as, és 2015 ben jött ki csak PC re. Na de hogy legyen ON hozzászólás része is a dolognak :)
KINGDOM COME : DELIVERANCE Royal DLC pack 2200 HUF

Hogy ez most 7.5 dollár vagy 6.5 euró szerintem mindegy is , lényeg az, hogy Epicen ugye már volt kb jó 1.5 éve ingyen a KCD, viszont a DLC pack nagyon ritkán volt akciós, ha igen, abba se volt sok köszönet, mert pont kevesebbe került, mint 4350, vagyis kupont nem lehetett ellőni rá. Szóval ha valaki esetleg még úgy van mint én, hogy most vagy a következő 1-2 hónapban játszaná végre, és a teljes, össze DLC t tartalmazó verziót, akkor annak megérheti :)

(#38953) ***ANDRÁS*** válasza TheNewDawn (#38952) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

a következő 3000 ft-os kupont mikor lesz epicen?

(#38954) TheNewDawn válasza ***ANDRÁS*** (#38953) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Passz, tavaly azt hiszem novemberben volt talán. De nyilván nem is 100% hogy lesz még.

(#38955) #48613632 válasza TheNewDawn (#38954) üzenetére


#48613632
törölt tag

Volt ilyen, hogy Epic Mega-Sale tavasz végén, nyár elején. Ott volt kupon utoljára, én úgy tudom.

(#38956) Over567 válasza TheNewDawn (#38948) üzenetére


Over567
aktív tag

Lehet nekem szerencsém volt vele vagy csak az hogy 2-3 as csapatban szoktunk játszani, igazából általában quick playeket mert a ranked nem érdekel csak szórakozni akarok de ritkán van olyan ember aki egy ****, nincs több mint más játékban.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#38957) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv Srácok!
A Far Cry legelső részét szeretném megvásárolni. Van valamilyen kedvező árú csomag aminek része ez a játék, vagy vegyem meg magában a Steam-en?
Köszönöm :R !

BÚÉK!

(#38958) huskydog17 válasza Ukraan (#38957) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Hali!
Jelenleg sehol nem akciós, mármint nem számottevően, érdemes megvárni, míg lemegy 2-3 euró környékére az ára, a körül szokott lenni ha akciós. Amúgy érdemes GOG-on is figyelni, mert a GOG verzióban alapból javítva van a wallhack bug, azaz az ellenfelek ott már nem lőnek át a sátrakon.
Természetesen a Steam-es verzióhoz is van ez a patch,csak ott manuálisan kell "telepíteni".

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#38959) Ukraan válasza huskydog17 (#38958) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Figyelem akkor, köszönöm! :R

BÚÉK!

(#38960) Dilikutya válasza huskydog17 (#38958) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 64 bites patch-et tartalmazza valamelyik, rá lehet-e telepíteni, vagy csak a dobozos verziónál működött?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38961) huskydog17 válasza Dilikutya (#38960) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Többféle 64 bites patch van a játékhoz. A legrégebbi az AMD64 nem kompatibilis az 1.4-es verzióval, de a SilentPatch már igen, ez utóbbit erősen javaslom is, megjavítja a víz tükröződéseket és a Vsync-et, én is ezt használtam, tökéletesen működik az összes digitális verzióval.
A SilentPatch ugyan nincs beleintegrálva egyik digitális verzióba se, de nagyon erősen ajánlott felrakni, a telepítés végtelenül egyszerű, csak néhány fájlt be kell másolni a játék mappájába és kész.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#38962) Dilikutya válasza huskydog17 (#38961) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mit ad még hozzá? Az AMD64 patch pl. a víz alatti világot is feldobta, meg még pár dolgot. Ez a másik nem tűnik hivatalosnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38963) Pörp


Pörp
senior tag

Steam, Black Mesa 4,49EUR: [link]

(#38964) DJGABI


DJGABI
addikt

HL Fall guys - 10 eur [link]

Fogyhatnak a játékosok, eddig egyszer nem volt ekkora akcióban

(#38963) Pörp ez amúgy kész van már? Szégyen nem szégyen pár éve toltam csak először a HL1-et, de a source-os teljesen vállalható volt még most is

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#38965) zsiz


zsiz
őstag

A hétvégén ingyen játszható lesz az Age of Empires 4.
"Az ingyenes hosszú hétvége konkrétan szeptember 17-én pénteken, este 19:00-kor indul, és egészen szeptember 20-án, hétfő este 19:00-ig tart majd." [info]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#38966) kalozhun100 válasza zsiz (#38965) üzenetére


kalozhun100
őstag

PC-n már elő van töltve:D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#38967) Sefneni válasza DJGABI (#38964) üzenetére


Sefneni
őstag

Láttam én is, mondjuk reménykedem benne, hogy ha végre megjelenik Xboxra akkor bekerül a GamePass-be. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#38968) chatran válasza DJGABI (#38964) üzenetére


chatran
őstag

Igen, teljesen készen van a Black Mesa, a XEN rész teljesen újraírták, hosszabb is lett mint az eredetiben. A grafikával sem spóroltak, emiatt erős a kontraszt, a XEN és a földi látvány között. Ennyi pénzért ajándék, a játékidő egészen hosszú a mai játékokhoz képest.
Ja és nem vagytok igazi HL rajongók, ha nem csináljátok meg a Pepperoni Precipitation és a The Rarest Specimen achikat. :DDD

(#38969) huskydog17 válasza Dilikutya (#38962) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Belinkeltem, ott láthatod, hogy mit csinál a SilentPatch és igen az nem hivatalos, de többet ér, mint a hivatalos AMD64 patch, mert utóbbi csak 1.3x- verziókkal működik, míg a SilentPatch az 1.4-el is.Mindegyik digitális verzió az 1.4-et telepíti, így ezeknél az AMD64 nem is jöhet szóba.
Egyébként az AMD64-nél én nem látok olyan változtatást a changelog-ban, ami módosítaná a víz alatti látványt, ellenben a SilentPatch megjavítja a vízfelületi tükröződéseket, ami elég sokszor előfordul a játékban.
Mindenesetre ott a két link, el tudod olvasni, hogy melyik mit csinál pontosan, én saját tapasztalat alapján a SilentPatch-et ajánlom, de szerintem a leírtak alapján el tudod dönteni, hogy neked melyik kell/jó.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#38970) AxBattler


AxBattler
félisten

Black Mesa Definitive Edition 09.20-ig €5 a STEAM-en.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38971) DJGABI válasza AxBattler (#38970) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] mótvá :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#38972) Marci79 válasza DJGABI (#38971) üzenetére


Marci79
aktív tag

És ott olcsóbb is volt. ;]

(#38973) esezmiez


esezmiez
tag

(#38974) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Heti free EPIC:
Speed Brawl
Tharsis

(#38975) myckey


myckey
veterán

Köszi a free game csokrot.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#38976) sto1911 válasza AxBattler (#38970) üzenetére


sto1911
veterán

Ugye jól látom ez csak az alap HL, és nincs benne a Blue Shift és az Opposing Force? Azokat nem tervezik felújítani?

[ Szerkesztve ]

(#38977) reelc válasza sto1911 (#38976) üzenetére


reelc
veterán

Ez rajongói projekt, és mint ilyen szerintem örülnek, hogy ennyi év alatt ez elkészült.

(#38978) wjbhbdux válasza sto1911 (#38976) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Black Mesahoz elérhető egy Blue Shift mod, egyelőre az első 2 fejezettel.

Van 2 másik együtt készülő Source mod ami nem a Black Mesara épül, Opposing Force (Operation Black Mesa) és Blue Shift (Guard Duty) is lesz, de ne várd mostanában.

/s

(#38979) fordjee


fordjee
aktív tag

[Creed]

Creed, VR-es, nem tudom volt-e olcsóbb, de most itt még a nem ajánlott oldalaknál is olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

fordjee

(#38980) Danecay


Danecay
őstag

Üdv!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Nem tudom jól emlékszem e, de régebben Csalási megosztási lehetőséggel a tesómmal felváltva játszottunk egy játékot. Most is ilyet szeretnék, beállítottam a családi megosztást, adott játékot, pin kódot, biztonsági kódot, stb, de arra nem jövök rá, hogy hol lehet beállítani azt, hogy ki férjen hozzá az adott játékhoz. A párom laptopját szeretném pl, de marhára nem sikerült még rávennem, hogy megjelenjen nála az általam megosztott játék, amin részben nem is csodálkozom, mert sehol nem tudtam még hivatkozni az ő Steam fiókjára. Hogy is működik ez pontosan, mert számomra még a megnézett Youtube-os tutorial videókból sem derül ki. Már az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy rosszul emlékszem és csak az adott gépen más fiókkal bejelentkezők között lehet megosztani a játékod, de ez minden bizonnyal nem igaz, mert a CSALÁDI KÖNYVTÁRMEGOSZTÁS KEZELÉSÉNÉL ezt írja: "A Családi Könyvtármegosztás lehetővé teszi kiválasztott fiókoknak játékkönyvtárad használatát az engedélyezett számítógépeken, mikor te nem játszol. Legfeljebb 10 számítógépet engedélyezhetsz egyszerre." Ezen a felületen viszont nem találok hozzáadási funkciót, csak jogmegvonásit, és itt az előzményeknél szerepel pl. a tesómnak a hozzáférése, aki már nagyon rég nem itt lakik.

(#38981) AtHoS válasza Danecay (#38980) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Gondolom ezen végigmentél már [link]

1. Jelentkezz be Steam fiókodba a számítógépen, amelyen meg szeretnéd osztani a játékaidat.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#38982) Danecay válasza Danecay (#38980) üzenetére


Danecay
őstag

Na ezt vajon hogy sikerült ide? :Y A Steam-es topik-ba akartam. :B

#38981AtHoS
Úgy érted azon a számítógépen is jelentkezzek be a Steam fiókomba, amin szeretném, hogy elérhetőek legyenek a saját játékaim a másik fél számára? És ha ez a gép teljesen máshol van, mondjuk az ország másik szegletében, akkor használjak pl. TeamViewer-t, vagy valami más távoli hozzáférést, esetleg adjam meg a jelszavamat, hogy be tudjanak jelentkezni a fiókomba? Nem rémlik, hogy régebben ilyesmire szükség volt. Erről a dologról kb. ennyit ír a linkelt leírás:

"Megoszthatom a játékaimat olyan felhasználókkal, akik nem velem laknak? Bár a Családi Megosztás működhet olyan felhasználóknál, akik nem ugyanarról a helyről csatlakoznak a Steamhez, a technikai korlátok miatt e funkció olyan problémákba ütközhet, melyekhez a Steam nem tud támogatást nyújtani."

Mondjuk ilyet is ír a leírás:
"Meg tudok osztani konkrét játékokat? Nem, a könyvtárak teljes egészükben kerülnek megosztásra. Nem tudsz konkrét játékokat kiválasztani megosztásra vagy kihagyásra."

miközben a Családi nézet kezelése alatt ki lehet választani azokat a játékokat amiket meg szeretne osztani az ember.

(#38983) AtHoS válasza Danecay (#38982) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Igen, én így értelmezem az első pontot. Az viszont lehetséges, hogy "csak" egyazon gépen kell a családi megosztásba bevonandó fiókokkal bejelentkezni

read-only mode on the forum

(#38984) Danecay válasza AtHoS (#38983) üzenetére


Danecay
őstag

Na, majd kipróbálom, lehet tényleg így van, és ez a módja a másik fiók hozzáadásának, és a családi megosztások alatt ezért van csak szétkapcsolási opció.

(#38985) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#38986) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Postal 3 722Ft
Sea Dogs 822Ft

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38987) DJGABI


DJGABI
addikt

NEED FOR SPEED COLLECTION - Steam - 14,08€ [link]
Hot Pursuit Remastered + Heat Deluxe Edition

Burnout Paradise Remastered - Steam - 5€ [link]

Fanatical Killer Bundle 19 [link]
én nem látok benn különösebben semmi extrát

Wingamestore - Bioshock 1 - 2$ [link]
nem tom megadja-e még mellé a remastert is?

Bestbyte-nál "relikvia" akciók [link] úgy a 3. oldaltól vannak értékelhető cuccok is.
Lego játékok 1,6k-tól [link]
FAR CRY NEW DAWN - 3k [link]
WATCH DOGS 2 - 3,2k [link]
TROPICO 6 - 3,6k [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#38988) P41N válasza DJGABI (#38987) üzenetére


P41N
senior tag

Szerintem a Bioshock mellé nem kapod meg a Remastert, csak fordítva (ha a Remasteredet veszed meg akkor meg kapod a simát is, és ez igaz a második részre is). Aztán lehet tévedek :D

[ Szerkesztve ]

(#38989) Mr.Csizmás válasza P41N (#38988) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

steamen nekem a régi volt, upgradelt remasteredre. :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38990) P41N válasza Mr.Csizmás (#38989) üzenetére


P41N
senior tag

Ezek szerint akkor tévedtem :R

(#38991) Samus válasza Mr.Csizmás (#38989) üzenetére


Samus
addikt

Akkor járt, ha a megjelenés idején megvolt az 1-2. Nekem is megvan a sima és a remastered is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38992) Mr.Csizmás válasza Samus (#38991) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Akkor en tevedtem :R *edit felig

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38993) TheProb válasza DJGABI (#38987) üzenetére


TheProb
veterán

KOTOR remake: Várható megjelenés: 2023.12.31. íííí, az még nagyon messze van... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#38994) alratar válasza TheProb (#38993) üzenetére


alratar
addikt

Addig is szerintem lesz mivel elütni az időt. Bár tény, hogy nehéz lesz.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#38995) TheProb válasza alratar (#38994) üzenetére


TheProb
veterán

:DDD

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#38996) gyimger


gyimger
őstag

Heti Epic ingyenjáték: The Escapists. Mótvá.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#38997) JóGéza válasza gyimger (#38996) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Legutóbbi értékelések: Rendkívül pozitív (103)
Minden értékelés:Nagyon pozitív (13,259)
Szóval megér egy említést :-) .

(#38998) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Hard Reset Redux + Redeemer Double Pack -> €1,49 (-96%)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#38999) Segal válasza huskydog17 (#38998) üzenetére


Segal
veterán

5%-os kuponhosszabításra jó lesz :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#39000) mmdms válasza huskydog17 (#38998) üzenetére


mmdms
addikt

Vaó, maxirespekt, a hard reset egy marhajó "fexemalövésgombon" fps.

És 3 játékot ad, a régi hard resetet is megkaptam.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.