Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39801) fcbarca válasza Mr.Csizmás (#39800) üzenetére


fcbarca
őstag

Szia. Szeretném a gyűjteményem közé :R

(#39802) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Strange Brigade Deluxe - 5,33€ (GamersGate) HL

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39803) Danecay válasza Mr.Csizmás (#39800) üzenetére


Danecay
őstag

Szia!

Hát ha megvan még és másnak nem kell..... :)

(#39804) Mr.Csizmás válasza Danecay (#39803) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

barca elvitte, várjuk tőle a HL linkeket jövőre :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39805) Danecay válasza Mr.Csizmás (#39804) üzenetére


Danecay
őstag

:R

(#39806) maross válasza l.skywalker (#39802) üzenetére


maross
veterán

még mindig ennyi? nalam 8 eur

szerk: pontosabban a deluxe ennyi, a sima annyi amennyit te irtal

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#39807) l.skywalker válasza maross (#39806) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amikor néztem akkor annyi volt, de most felkúszott 8-ra.

Cserébe van -11%-os kód hozzá: GG-DEALS-21 

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39808) fcbarca válasza Mr.Csizmás (#39804) üzenetére


fcbarca
őstag

1000 kösz :B

(#39809) KaiotEch válasza l.skywalker (#39802) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hogyhogy neked annyi? Nálam pontosan: Ft2944.79 :F

(#39810) Sunnam válasza KaiotEch (#39809) üzenetére


Sunnam
tag

Szerintem is elírta, a sima Strange Brigade annyi (Ft1839.11), a Deluxe a drágább.

(#39811) l.skywalker válasza Sunnam (#39810) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt még mindig ennyinek mutatja:
Buy cheap Strange Brigade - Deluxe Edition cd key - lowest price (gg.deals)

De USA-ban élő ismerősnek ennyi:

Szóval ez is régióhoz kötött, mint a Voidu-s Death Stranding.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39812) KaiotEch válasza l.skywalker (#39811) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Megéri amúgy a deluxe? "Upgrade your Strange Brigade experience with the DELUXE EDITION, which includes the game, the Season Pass, and the Secret Service Weapons Pack!
The Season Pass will include brand new campaign missions, playable characters, character skins, weapons, weapon skins + much more!)"

Upd.: Igazából akkor a GMG-n a legolcsóbb 6,40$-al.
Upd.2: Dejófej, 6,40$-t ír az oldalon meg már 6,40 euro, át sem lehet állítani. Azért em mind1! :U

[ Szerkesztve ]

(#39813) ( V )


( V )
veterán

Cyber Monday Humble vásár

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#39814) Dilikutya válasza ( V ) (#39813) üzenetére


Dilikutya
félisten

The Witcher 3 GOTY 10€. Vagy szokott ennyi lenni már?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39815) DJGABI válasza Dilikutya (#39814) üzenetére


DJGABI
addikt

épp közvetlenül steamen is ennyi

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39816) Jimbo75


Jimbo75
tag

Allyouplay szürkének számít, vagy érdemes onnan venni?

(#39817) FunPro válasza Jimbo75 (#39816) üzenetére


FunPro
senior tag

Fehérebb, mint egy bárányfelhő. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#39818) Dilikutya válasza DJGABI (#39815) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vagyok Steam-fétisiszta, megtűröm máshol is. :) Most nyomtam egy teljesen Steam-szűz RDR2-t, nem fájt. :) Mondjuk ugyanez a Cornwell-ék páncélvonatának túlélőiről nem mondható el, agyonlőttem mindhármat. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39819) ( V ) válasza Dilikutya (#39814) üzenetére


( V )
veterán

Steamen nem, ez most itt HL :K

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#39821) huskydog17 válasza KaiotEch (#39812) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"Megéri amúgy a deluxe?"

Bőven, ilyen alacsony ár mellett szerintem nem kérdés.

#39816 Jimbo75 : Hivatalos bolt, nem szürke, nyugodtan vásárolhatsz tőlük.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#39822) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Egy SOS kérdésem lenne , ma délutánig kell döntenem, utána törölhető. Ugye kb 1 hónapja volt, hogyha feltetted a Fanatical Assistantot bővitményként Chromeba, akkor 10€ feletti vásálásnál járt volna 3€ kedvezmény. Sajnos töröltem a mailt azóta, valaki meg tudja nézni esetleg, hogy az még most is használható, vagy csak akkor pár napig volt érvényes ?

Hörcsög nagyon nyaggat, hogy be kéne valamit húzni, mert még nem költöttem semmit. és 2 opció közül filózok, vagy a Wasteland 3 Steamen, ami 11 euró, vagy a Dragon Dogma's Dark Arisen+ Mass Effect Andromeda Fanaticalról, ami 12. Na most ha ebből lejönne még 3 euró, akkor a kérdés el is dőlne az utóbbi javára. ( cserébe garantáltan ez a 2 lenne az ingyenes játék majd az Epic karácsonyi kinálatában :D )

(#39823) TheNewDawn válasza KaiotEch (#39812) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Mert tényleg 6.4$, ha az USA ból rendeled :P Ezért szoktam le GMG ről utóbbi években, hiába néha HL áras még így is náluk minden, de pofátlanság netovábbja, hogy a szar fos életszínvonalon élő amcsiknak 20% al olcsóbb minden, mint nálunk.

(#39824) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Sorry a hsz dömpingért, de ez most ON :
Szóval tudom, gamepass, de MINDENT nem lehet pár hónap alatt kijátszani, szóval ma még tart az MS Storeban a black friday/cyber monday, és van pár HL ár:

ORI COLLECTION pl ( bennevan a Blind Forest+ Will of the Wisp is ) 11€
( a sima Will of the Wisp 9 a Blind forest meg 5 de ezek Steamen is ugyanannyi )

GEARS TRIPLACSOMAG 6700 HUF/18€ Ebbe ugye bennevan a Gears 5 Ultimate Collection+ Hivebusters DLC + Gears Tactics. Külön-külön 10
És pl a DLC ( ami nagyon nagyon rövid 3-4 óra de elképesztően jó) nem is játszható sima gamepassel, csakis ultimattel.

(#39825) l.skywalker válasza TheNewDawn (#39824) üzenetére


l.skywalker
félisten

CSak segítségképp. Az izlandi MS store-ból az Ori Collection csak 7,4€ és mivel az Xbox régió független szolgáltatás, nem kell másik fiók se semmi - magyar bankkártyával meg lehet venni.

Kaupa Ori: The Collection – Microsoft Store is-IS

A Gears Triple bundle pedig 12,74€
Kaupa Gears Triple Bundle – Microsoft Store is-IS

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39826) TheNewDawn válasza l.skywalker (#39825) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hú, köszi szépen :) Feladtad a leckét a hörcsögnek rendesen :) Most választhat a 3 ból 1 jutalomfalatot. :D

(#39827) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#39824) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha a Gears 5 DLC-re gondoltál, abból pont az Ultimate verziót rakták be Game Passbe, tehát benne van.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39828) l.skywalker válasza csuvicsuva (#39827) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak akkor ha valakinek Game Pass Ultimate-je van. A sima Game Pass for PC-ben csak a sima van tudtommal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39829) KaiotEch válasza huskydog17 (#39821) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszi, abba is kérnék segítséget, hogy hogy lehet az euro-t USD-be átalakítani, mert azért nekünk csak nem ugyan abban az árban van. :R

(#39830) csuvicsuva válasza l.skywalker (#39828) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jogos, arra nem gondoltam, de ezt most lőttem GP for PC listából és nekem is úgy rémlett, hogy oda is ugyanaz került be:

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39831) l.skywalker válasza csuvicsuva (#39830) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen valszeg a megjelenéskor volt csak különbség, a GotY edition már később jött ki. :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39832) Zolás válasza l.skywalker (#39825) üzenetére


Zolás
addikt

Biztos lehet ebben a boltban vásárolni? A Halo Master Chef is csak 4700 ft körülre jön ki.
Pont ugyanannyiba kerül, mint a Gears csomag....

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#39833) TheNewDawn válasza Zolás (#39832) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Biztos lehet, most próbáltam :)

És ha már Mass Effect Andromeda: 4 éven át kerültelek, de most megvagy te szemét :D
Viccet félretéve, még a 27% os magyar áfával együtt is csak 3.33€ máshol 3 ért is vihető.

MASS EFFECT ANDROMEDA 3.33€ HL

(#39834) l.skywalker válasza Zolás (#39832) üzenetére


l.skywalker
félisten

Persze gond nélkül. Ez a "bolt" a Microsoft hivatalos oldala és az Xbox a One szériával kezdődően az egész Live rendszert globálisan egységessé tette, nincsenek regionális kötöttségek - csak a fizetést illetően, de az EU-n belül és pár másik országba érvényes a magyar fizetőeszköz.

De van üröm az örömben is: az izlandi store nagyon kevés játékot forgalmaz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39835) Anonymusxx válasza TheNewDawn (#39833) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

"Super Sale product(s) cannot be purchased via PayPal"

máshol 3 ért is vihető.

Merre?

(#39836) TheNewDawn válasza Anonymusxx (#39835) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Más EU s országban, ahol nem 27% az ÁFA mint itt :)
Amúgy szinte összes HOI DLC is 3.33, meg Need for Speed Payback ill hasonló csodák.
És jah, sajnos Paypal nem muxik, csak bankkártya.

(#39837) Anonymusxx válasza TheNewDawn (#39836) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Mennyire hivatalos az oldal?

(#39838) l.skywalker válasza Anonymusxx (#39837) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez egy hivatalos viszonteladó. A kevés megbízható oldal között van nyílvántarva.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39839) TheNewDawn válasza Anonymusxx (#39837) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Allyouplay 100% ban elfogadott és hivatalos, meg alapban elfogadnak Paypalt is, csak néha évente kb 3X ) csinálnak pár játékra meg DLC re ilyen 3 eurós supersalet, és azokra sajnos csak a kártya működik.

Kb összes Stellaris meg Cities Skylines DLC t amik alapban akciósan is 7 vagy 10 euró lennének, onnan kukáztam össze 3 ért. Valószinű most karácsonykor is lesz ilyen, tavaly a Spellforce 3 és a kiegje a Soul Harvest amik addig 10€ ért mentek legolcsóbban is elérhető volt 3 vagy 3.33 ért :)

[ Szerkesztve ]

(#39840) sto1911 válasza TheNewDawn (#39833) üzenetére


sto1911
veterán

Mennyire jó az Andromeda? Most kezdtem bele Game Passban, emlékszem nagy balhé volt körülötte a megjelenésekor, illetve gondolom a sztori nincs lezárva a végén.
Mondjuk amennyit eddig láttam belőle, egyelőre nem nyert meg, bár találtam benne érdekes részeket.

(#39841) s7evcsenko válasza TheNewDawn (#39833) üzenetére


s7evcsenko
addikt

nem tartott sokáig... nálam már €5.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#39842) TheNewDawn válasza sto1911 (#39840) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jah bent van game passben, de sajnálom a GP es időt arra fordítani, jó lesz az Forzára, Riftbreakerre, Forgotten Cityre, meg hasonlókra :) Még nem játszottam, de ki fogom próbálni majd nemsokára, most vettem meg, ennyit nem sajnálok érte.

Review videók meg gameplay alapján eléggé baltával faragott meg dögunalmas karakterek, meh storyval, de mai napig szép grafikával és változatos bolygókkal meg jó gunplayel, amit hisztis gamerek még megérdemeltnél is jobban lehúztak elején a bugok meg a frametrate dropok miatt, amik viszont azóta javítva lettek, viszont a tervezett DLC k így elmaradtak.

Sokat nem várok tőle, de szerintem ha nem gondolok arra, hogy ez is Mass Effect akkor egész tűrhető szórakozás lehet, főle ennyiért.

(#39843) sto1911 válasza TheNewDawn (#39842) üzenetére


sto1911
veterán

Jajj, az a Forza a zéró fizikájával, ki tud üldözni a világból, szerintem nem volt fent két órát...

(#39844) TheNewDawn válasza sto1911 (#39843) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Sose volt/lesz szimulátor, arcade kikapcsolódás volt mindig is, és igazából a 3 óta semmi se változott csak picit szebb meg nagyobb lett. De hát így sincs sajnos a műfajában vetélytársa :(

(#39845) myckey válasza TheNewDawn (#39842) üzenetére


myckey
veterán

Jah jah, el kell vonatkoztatni a "Mass Effect" frencsájsztól...maximum a "Mass" marad meg belőle. De akkor jópofa. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39846) ForRedGlory válasza TheNewDawn (#39833) üzenetére


ForRedGlory
félisten

20 euro.

(#39847) TheNewDawn válasza ForRedGlory (#39846) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Az kemény, én még behúztam 3.33 ért :( Maradt a Voidu, ott még 4.25
[link]

[ Szerkesztve ]

(#39848) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok Trine 4 ennyiért? Vagy hátha lesz bundle-be? Mondjuk nekem ismeretlen a hely...

#39849 FunPro: Mennyi vót?

[ Szerkesztve ]

(#39849) FunPro válasza KaiotEch (#39848) üzenetére


FunPro
senior tag

Eddig csupán csak 4 bundliban volt benne. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#39850) huskydog17 válasza KaiotEch (#39829) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

GMG-n sajnos sehogy, 2020 februárjában álltak át euróra a mi régiónkban.

A 6,4 euró azonban így is rekord alacsony ár (Gamersgate régiókorlátos 6 dolláros akciója számunka alapból nem releváns) a Deluxe változatért. Ez a játék azonban koop-ban igazán élvezetes.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.