Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok. SpellForce 3 ára szerintetek ünnepek közeledtével /alatt be fog esni 6.5 ojró alá? Érdemes várni vagy vegyem meg most?! Mit ajavsoltok? :D

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#39452) bobalazs válasza zsiz (#39450) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Más nem, úgyis van 14 napod, ha nem játszol vele 2 órányit, aztán visszakéred a vételárat epicen.

(#39453) fordjee válasza TheNewDawn (#39448) üzenetére


fordjee
aktív tag

Köszi, pont keresni akartam valami horror játékot a Blair Witch után, remélem jó lesz.
Far Cry-t is, 7om-nak.

fordjee

(#39454) Jimbo75


Jimbo75
tag


Fanaticalnál volt már vkinek ilyen gondja? Írtam nekik reggel, de nem kapkodják el a választ....

(#39455) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#39448) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akinek megvan az Agony, annak csak €1.88 ebben a csomagban.

Fillért toszunk :DDD

Természetesen köszi az ajánlatot, eléggé ígéretesnek tűnik. Szeretem a pszichó horrorokat.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39456) Hoffer válasza pendre54 (#39436) üzenetére


Hoffer
őstag

Van már 43€-ért is.

(#39457) Segal válasza csuvicsuva (#39455) üzenetére


Segal
veterán

Múltkor a Gamester streamnél szereztem egy Agony kulcsot. Kezd alakulni az ár :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#39458) TheNewDawn válasza vidaila (#39451) üzenetére


TheNewDawn
addikt

No offense de miért pont 6.5 euró ? :D 8 volt már tavaly is, szerintem ennél sokkal kevesebb idén sem várható, ha most teszem fel nem 6.5 hanem 7 vagy 7,5 lenne az nem jó ? :P
Aztán persze lehet ünnepek alatt hozzánkvágják ingyen az Epicen.
Egyébként nekem megvan, játszottam is vele, meg megvan 2 kiegje is de csak elsővel toltam, és hát nem rossz a SF 3 sem, de az első kieg, a Soul Harvest köröket ver rá, és volt már 3 euróért is :) ( És önnálóan futtatható nem kell hozzá az alapjáték )

(#39459) l.skywalker válasza 7om (#39421) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a Ghost Recon Breakpoint Deluxe-ot vettem meg kupon után 1660 forintért

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39460) bigrob válasza kikitaki (#39419) üzenetére


bigrob
őstag

És már nem is működik.. :(

Amikor a XAIL Gears 5 Accessibility-re csatlakoznék visszadobja az alábbi hibával:

This content has reached its maximum capacity and there are no more spots available at this time.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#39461) po1son


po1son
addikt

gog kulcs
Control Ultimate Edition
5hétPM38CBAAEE4F28egyD

Ezen felül, aki vállalja, hogy beléphetek a epic profiljára fél percre, az kaphat egy Rise of the Tomb Raider Full Game + Bonus Content FOR PC ON EPIC GAMES STORE :B
(linkelni kell a profilt, akit érdekel privátba)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#39462) fordjee válasza po1son (#39461) üzenetére


fordjee
aktív tag

A kódot valaki ellőtte, de azért köszönjük.

fordjee

(#39463) vidaila válasza TheNewDawn (#39458) üzenetére


vidaila
aktív tag

Azért mert ennyiért ahol kapható arról nem beszélhetünk ;)

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#39464) po1son válasza fordjee (#39462) üzenetére


po1son
addikt

Nincs mit, a Tomb is elkelt.
KaiotEch - szívesen

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#39465) KaiotEch válasza po1son (#39461) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én vittem a Tomb Raider-t, itt is nagyon köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#39466) TheNewDawn válasza vidaila (#39463) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ennyiért sehol sem kapható, ugyanis erre rájön az adott oldalon a 27% áfa, van ahol meg +1 euró körüli egyéb díj stb. De egyébként ha kapható lenne, sem gondolom hogy ( annak ellenére hogy ez a fillérbaszó topik :P ) megérne mondjuk 7 euróért elvinni a szürkeoldalak legaljáról, kockáztatva azt hogy visszavonják a kódot vagy épp egy bűnözőtől veszed stb ahelyett hogy mondjuk 8 vagy 8.5 ért ( ennyiért már többször volt wingamestore meg gamesplanet meg egyéb helyeken is fél vagy 1 éve) egy teljesen legális helyről.

Nem véletlen mondta több indie fejlesztő vezetője már, hogy akkor már inkább törrentezzék le a játékukat, mintsem szürkeoldalon vegyék meg . Persze ha mondjuk olyan lenne, mint rengeteg játék esetében ( pl Green Hell de lehetne sorolni) ahol mondjuk a HL ár rendes oldalon kb 15 euró, szemben szürkén meg 5, akkor még megérteném, de amikor szinte 0 árkülönbség van, akkor nem szaroznék ilyesmin :)

(#39467) Dilikutya válasza TheNewDawn (#39466) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fillérszexről jut eszembe, régóta ki van már tiltva Crytek. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39468) CactuS válasza Dilikutya (#39467) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem már ellőtte az utolsó utáni pöttyöst is, nem gondolnám, hogy újra élvezhetjük majd a társaságát.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39469) l.skywalker válasza Dilikutya (#39467) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az a baj, hogy olyan egyedi a stílusa, hogy minden új regisztrációját azonnal ki lehetett szúrni...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39470) TESCO-Zsömle válasza l.skywalker (#39469) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A vagyongyűjtés 217. szabálya: A hal nem szabadulhat a vízből.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39471) Dilikutya válasza l.skywalker (#39469) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tudom, nem Crytek kompatibilis, de Epic-en 1582 Ft a Far Cry Primal Apex Edition, a 3000 Ft-os kupon egyből aktív. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39472) Anonymus23 válasza l.skywalker (#39459) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ennyit megér az a játék? Én csak arra emlékszem, hogy megjelenéskor, és még egy ideig eléggé le volt húzva a játék?
Jó így nem egy nagy pénz, de akkor is...

Mondjuk nekem a Wildlands az bejött!

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#39473) l.skywalker válasza Anonymus23 (#39472) üzenetére


l.skywalker
félisten

Wildlands fanatikus voltam én is, konzolra megvettem megjelenéskor a BR-t, de egyszerűen nem ment. Azóta több ismerős végigjátszotta és követtem a híreit is, kapott sok-sok felújítást stb. Most úgy voltam vele, hogy ennyit megért.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39474) KaiotEch válasza Anonymus23 (#39472) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Apropó Windlands nincs valahol nagyon óccsón Steam-re? :R

(#39475) Mr.Csizmás válasza KaiotEch (#39474) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nincs. :(

fránya steamfüggőség ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39476) Anonymus23 válasza l.skywalker (#39473) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ja hogy közben meg vége az Epic sale-nek :DDD
Akkor nem költöm a pénzem náluk...
Nekem az rémlett, hogy 11.15-ig használható fel a kupon, valahogy ezzel együtt azt gondoltam, hogy a kedvezményes árak is eddig tartanak...

;) - The Power of the Light Side

(#39477) KaiotEch válasza Mr.Csizmás (#39475) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ó ó ó várj, én nem erre a Windlandra gondoltam, hanem erre. :P

(#39478) gyimger


gyimger
őstag

Outcast 1.1 ingyenes GOG-on.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39479) csaba951 válasza KaiotEch (#39477) üzenetére


csaba951
veterán

Ugyanazon az oldalon beírod a keresőbe, és már meg is van! :DDD

(#39480) Mr.Csizmás válasza KaiotEch (#39477) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fuu, ez kéne nekem is :DDD :DD :P

@all köszönöm a far cry tippet, 1500-ért behúztam, majd kijátszom valamikor a következő években :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39481) KaiotEch válasza csaba951 (#39479) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Néztem, úgy is sok :) 1-2$-t ér meg nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#39482) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!
[kép] Ez a witcher expansion GOG-ra lesz/volt valaha 3.99 euró, vagy csak elárazás volt, és nem érdemes rá várni?
Azt látom, hogy a Goty sokszor egy árban van a kiegészítővel, de gog-on van meg az alapjáték, mentésekkel,. Egy ideje már nézegetem, de a 70%-tól lejjebb (7.99 euro) nem láttam.

(#39483) Mr.Csizmás válasza prtvlogan (#39482) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a mentéseket ki tudod másolni simán. (szerintem vedd amelyik olcsóbb, max a goty bővíteni fogja a base-t, CDPR-től nem néznék ki egy €A szintű pénzéhséget)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39484) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Assassin's Creed Chronicles Trilogy ingyen :))

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39485) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Uborkasoft első ingyenes játék: ( 12. ig lehet belépve igényelni :)
ASSASSIN CREED CHRONICLES TRILOGY
Végülis nem rossz, régebbi játékaik közül kb az összes ott figyel ( többség backlogban :D) de ezek még nem voltak meg, a hörcsög megint boldog :)

(#39486) pilipi válasza TheNewDawn (#39485) üzenetére


pilipi
aktív tag

Uborkasoft? :W too old

(#39487) Dilikutya válasza TheNewDawn (#39485) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez az a széria, amiért soha pénzt nem adtam, de talán csak 3-4 része nincs meg. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39488) myckey


myckey
veterán

Hölgyek, Urak ! Epicre akad bármiféle kupon, manapság?

Olvastam itt róla, azt is, hogy lejárt...de jobban nem néztem utána.
Steam is jó, vagy kulcsos oldal, ofisöl.? :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39489) Mr.Csizmás válasza myckey (#39488) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

newsletter-es 3k huf/10$

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39490) myckey válasza Mr.Csizmás (#39489) üzenetére


myckey
veterán

Ő lesz !
TY!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39491) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Greedfall - MS Store ~1600 HUF - HL

Az MS izlandi store-jában lehet magyar bankkártyával fizetni és mivel az Xbox régió független, így nem kell hozzá másik profilt generálni, megfelelő egy meglévő (magyar)

Achtung: benne van a Game Pass for PC könyvtárban is

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39493) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Fanaticaltól nemrég jött egy hírlevél "Free gift inside! Claim yours now" tárggyal. Benne egy kód. Aktiválva nekem egy Hotshot Racing-et adot. Hátha másnak valami nagyobb cím jut.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#39494) esezmiez válasza MoVieFaN (#39493) üzenetére


esezmiez
tag

Ezt nem a 10€ feletti vásárlásért kaptad?

(#39495) safranyek válasza MoVieFaN (#39493) üzenetére


safranyek
tag

Én egy Fallback -ot kaptam.

(#39496) esezmiez


esezmiez
tag

Beholder és KEO ingyenes a Steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#39497) MoVieFaN válasza esezmiez (#39494) üzenetére


MoVieFaN
tag

Biztos nem. Legutóbb augusztus elején vásároltam náluk €2.99-ért. Talán ha 2021-et nézzük, akkor összejöhet a €10-s költés a Fanatical shopban.

A levélben free gift van ezzel a szöveggel:
"Thanks for your continued support of Fanatical! We want to reward our most loyal customers, and that's you. So here's a gift on us! This redeem code expires on the 30th November 11:59PM (GMT)" + hozzá egy egyedi kód, amit aktiválni kellett. A Steam kulcsnál Birthday Sale - Free gift Pot 1-nek írja.

Amire te gondolsz az ez lehet:
Free Birthday Gift: Pick a free mystery gift after purchase. €10.00 spend must be in a single order. Itt ugyanabból listából ad valamit, csak ezért vásárolni is kell. Az emailes ennek lesz szerintem a promója egy ingyen kóddal.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#39498) peterszky válasza MoVieFaN (#39493) üzenetére


peterszky
őstag

Nem rossz az, már persze ha szereti az ember az autós játékokat. Nekem egy Radio Commandert dobott.

What else you gonna do on a Saturday?

(#39499) prtvlogan válasza Mr.Csizmás (#39483) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

A pass azért mindig olcsóbb egy picivel, mivel az alapjáték megvan, ezért csak a pass-t szeretném beszerezni. ( ettől független értem az általad felvázolt megoldást! )
Arról van szó, hogy as 2017-es 3,99 eurós árhoz képest (kb 1300 ft) ez a mostani 7,99-es ár nem egy nagy durranás. Mivel "majd egyszer kijátszom" kategória, ezért ráérek várni, de az igazság az, hogy 70%-tól nagyobb akciót nem láttam rá mostanában.

(#39500) Mr.Csizmás válasza prtvlogan (#39499) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ggdeals, itad-on tudsz beállítani emailes értesítőt rá. de az eltelt időhöz vedd hozzá, hogy agyon lett rúgva az amúgyis monopolis játékpénz eur-huf árfolyam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.