Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38551) skL86 válasza TheNewDawn (#38549) üzenetére


skL86
tag

Steamen néztem, nekem ott az összes kaphatót berakta.

(#38552) ( V ) válasza Maxxy10 (#38539) üzenetére


( V )
veterán

Igen a music, az express szállítás és a filmek azokat ismertem, de ez még kimaradt :R

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#38553) Golden9


Golden9
addikt

#Akció

Vampire's Fall: Origins -75% 9.99€ 2.49€ HL GOG. Androidra mindig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#38554) De4d válasza Golden9 (#38553) üzenetére


De4d
őstag

Elvileg van benne magyar felirat is, annak ellenére hogy sehol sincs feltűntetve, de a steamesben biztos van és amúgy hivatalos a fordítás, így gondolom a Gogosban is van :)
Amúgy elég hosszú a végére kissé moton, és ha belerázódsz és jól "fejlesztes" legyőzhetetlen leszel. Amúgy szórakoztató kis game.

Minden jó, ha a vége jó!

(#38559) thomasa


thomasa
senior tag

Wolcen: Lords of Mayhem a megjelenés óta most kapott HL árat: 20,99 EUR (-40%) (Persze early access-ben volt alacsonyabb is az ár, de akkor még sokkal fejletlenebb változat is volt.) Ideális Diablo pótlék.

(#38560) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

(#38561) Đusty válasza Anonymusxx (#38560) üzenetére


Đusty
addikt

:R

(#38562) Đusty válasza Anonymusxx (#38560) üzenetére


Đusty
addikt

Mondjuk hibát don, hogy Microsoft Visual C++ runtime, és nem csinál semmit. (A vonatos)
Na mindegy.

(#38563) TheNewDawn válasza Anonymusxx (#38560) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jövő héten pedig a PLAGUE TALE: INNOCENCE :)
Továbbra is szar az Epic :P

(#38564) sto1911 válasza Đusty (#38562) üzenetére


sto1911
veterán

Fel kell telepíteni amit kér...

(#38565) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

[link] Forza Motorsport 7 szeptember 15-én végleg lekerül a Microsoft store és a game pass kínálatából, addig 75% akció van rá, sima 3 245 Ft. A DLC-ket is tartalmazó Ultimate 6 245 Ft, egy hiányzik belőle a Formula Drift Pack az még 2 490 Ft nem akciós sajnos.

/s

(#38566) Đusty válasza sto1911 (#38564) üzenetére


Đusty
addikt

Melyiket? Fent van vagy 10 más játéknak nincs ilyen baja, miért nem teszi akkor fel ez a buta? :)

(#38567) ollie válasza Đusty (#38566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos benne van a könyvtárában valahol a telepítő.

***

(#38568) csako válasza Đusty (#38566) üzenetére


csako
veterán

Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One
Így biztos nem marad ki az se, amelyik most kell :K

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#38569) Đusty válasza csako (#38568) üzenetére


Đusty
addikt

Köszönöm, ez valóban segített. :) :R

nem volt sajna.

(#38571) esezmiez


esezmiez
tag

Wanderlust: Transsiberian ingyenes a GOG-on.

[ Szerkesztve ]

(#38572) Danecay válasza l.skywalker (#38526) üzenetére


Danecay
őstag

Ezt behúzta már valaki, vagy mindenki? :) 08.02-től ott van a BF5 is. nyilván rámennék én is most a 7 napos próbaidőbe beleférne mind a 2 cím is, VPN-el nem gond a 30-nap próbaidő sem, de ténylegesen előfizetni nem akarok, nem azért mert sajnálnám rá a pénzt, hanem azért mert nem használnám egyébként ki.

(#38573) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

METRO EXODUS GOLD EDITION 9.83€
Ez szerintem HL. Amúgy van most még 1-2 egész jó üzlet Fanatical flash salen, ahogy GMG en is, pl a sima 2019 es Grid is 1.5 euró és még lehetne sorolni.

(#38574) Samus válasza Danecay (#38572) üzenetére


Samus
addikt

Behúztam, a trial alatt. Várom az ötöst, és lemondom.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38575) Segal válasza TheNewDawn (#38573) üzenetére


Segal
veterán

Readásul még be is kuponozható, ha van valakinek az 5%-os ajándék kupon.
Így 9.34-re lehozható az ár :))
Meg is vettem. Köszi :R
Ja és ugye ehhez is jár utána újra az 5%-os kupon :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38576) Anonymusxx válasza TheNewDawn (#38573) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Egy kulcsot ad? mert az alap megvan... Eladnám külön az alapot ha lehetne...

(#38577) Segal válasza Anonymusxx (#38576) üzenetére


Segal
veterán

Igen. 1 kulcsot kapsz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38578) Joccc07 válasza Danecay (#38572) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem nem sikerül aktiválni a Prime gaming trialt sem. Mondjuk meg leszek bf1 nélkül. De ha valakinek esetleg van és nem használja fel a Dauntless kódot akkor azt megköszönném ha odadná nekem. :B:R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#38579) Joccc07 válasza Joccc07 (#38578) üzenetére


Joccc07
addikt

Kaptam ollie-tól. Köszönöm itt is. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#38580) AnonymusX válasza Joccc07 (#38578) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Én abba futottam bele, hogy amazon.com-on felajánlott 30 napos prime próbát aktiváltam, ami mint kiderült hiba volt, mert azzal nem lehet Magyarországról a prime gaminget aktiválni (mindig azt írta, hogy adjak meg mobilszámot pedig volt a fiókomon) .

Itthonról a 7 napos próbát kell aktiválni a prime videó oldalán és akkor aktivalható a prime gaming is.

(#38581) DJGABI


DJGABI
addikt

BF1-ből kódot ad vagy közvetlen aktiválja? Mert az 1 nekem megvan, de lehet átadnám ismerőnek

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#38582) AnonymusX válasza DJGABI (#38581) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Kódot.

(#38583) zsiz válasza Joccc07 (#38578) üzenetére


zsiz
őstag

Én most próbáltam aktiválni a Prime Gaming Trial-t, de fizetéskor nem ingyenes volt, hanem 899Ft-ot akart levonni. Így inkább megszakítottam a fizetést az OTP alkalmazásban, de utána mégis be tudtam húzni a BF1-et.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#38584) Joccc07 válasza zsiz (#38583) üzenetére


Joccc07
addikt

Először nekem is ez volt. Aztán a Prime gaming oldalán csak karikázott a try Prime-ra kattintás után. De utána velem nem volt ilyen kedves.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#38585) Czimby


Czimby
addikt

Hülye kérdés volt töröltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38586) csako válasza zsiz (#38583) üzenetére


csako
veterán

Én revolut kártyát adtam hozzá, szintén kérte az engedélyt, de nem vont le semmit.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#38587) Joccc07 válasza csako (#38586) üzenetére


Joccc07
addikt

Azzal sem sikerült.:(

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#38588) Czimby


Czimby
addikt

Vicces ez a 7nap free trial 899-ért :-D Akkor mi benne a free?
Az sem teljesen tiszta, hogy kiírja 0Huf Due Now de a Bank üzenetében már ugye a 899Ft szerepel.

Elutasítottam, de engem nem enged tovább kártya hibára hivatkozva.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38589) ollie válasza AnonymusX (#38580) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, lehet azzal is, nekem úgy van prime gamingem is.

***

(#38590) ollie válasza Czimby (#38588) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az első hónapért fizetsz ennyit, nem a trialért. Valószínűleg valamit nem kattintottatok ki vagy be, ezért rögtön az első hónapot is ki akarta fizettetni.

***

(#38591) Czimby válasza ollie (#38590) üzenetére


Czimby
addikt

Sehol nincs semmi amit be-ki lehetne pipálni, legalábbis én nem találkoztam vele.

Új fiók
Rányomok, hogy start 7Day trial
Írja, hogy hitelesíteni kell a kártyát, rányomok.
Utána ez fogad:

A telóra meg:

Egyébként igen, így kellene működnie 7nap free trial, Utána Aug.31.-ig 899Ft majd azt követően 1890Ft. Csak hát valahol ezt nem sikerült lekódolni :-D

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38592) csako válasza Czimby (#38591) üzenetére


csako
veterán

[link]
Nem vonja le most a 899 Ft-ot, csak nem 1 hét múlva kéri az engedélyt, hanem ez a része elintéződik kártyafelvételkor. Nekem legalábbis így történt.
Én kevésbé okos módon utólag vizsgálgattam mi történt (igazából annyira nem érdekelt, mert már régóta terveztem a prime videot), de az egyenleg változatlan maradt :D
Július 23-án regisztráltam és 30-án vonta le.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#38593) Samus válasza Czimby (#38591) üzenetére


Samus
addikt

Nem fogja most levonni, én is így kezdtem, néztem, hogy most akkor mi a helyzet, de csak a 0 forintos próbaterhelés volt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38594) Mr.Csizmás válasza Czimby (#38591) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hanyatló nyugaton a bkv is így működik, felszállásnál a bankkártyát odanyomod a "lyukasztóhoz", leszállásnál mégegyszer, aztán 24 óra múlva levonja az összes utazást egyben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38595) Czimby válasza csako (#38592) üzenetére


Czimby
addikt

Köszönöm a választ!

Valami hasonlót sejtettem, csak vártam a megerősítést.

Igazából konzolon már mindkét játék megvolt, de ingyen elférne a Pc könyvtárban is, pénzt viszont emittatt nem adnék értük.

Samus, Csizmás színtén :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#38596) Danecay válasza Samus (#38593) üzenetére


Danecay
őstag

Na és amennyiben "előfizetek" és elvileg nem von le semmit, 7 napon belülbvissza is mondhatom, és amennyiben igen akkor hogyan?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.