Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Railroad Tycoon II Platinum (steampowered.com) - 1,24€ HL
(A 3 részes Collection is csak 3,74€)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39852) KaiotEch válasza huskydog17 (#39850) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

0,5-2$-os bundleszökevényekhez vagyok szokva :D :R

(#39856) rasotamas


rasotamas
veterán

Bocsánat az értetlenkedésért:
Ha egy játékhoz veszek egy Season Passt ami DLC-ket tartalmaz, az úgy Season Pass hogy adott ideig érvényes, vagy örökre?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#39857) wjbhbdux válasza rasotamas (#39856) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez játék függő, van ahol a season pass 3 hónapra szól, van ahol meg örökre kapsz érte valamit.

/s

(#39858) Đusty válasza rasotamas (#39856) üzenetére


Đusty
addikt

Örökre, bár biztos vannak kivételek.

[ Szerkesztve ]

(#39859) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Decemberi Prime Gaming játékok:
- Need For Speed: Hot Pursuit Remaster (Origin)
- Frostpunk (GOG)
- Journey to the Savage Planet (GOG)

Ezeket ne vegyetek már, mert az áruk a béka popója alá kerül hamarosan.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39860) ZsZso válasza ZsZso (#39859) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

+ FM 2021 (Epic)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39861) csako válasza ZsZso (#39859) üzenetére


csako
veterán

Köszi az emlékeztetőt/listát :R
Ha valaki kéri az NFS-t, odaadom, mert benne van EA Play-ben. Elkelt.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#39862) Mr.Csizmás válasza ZsZso (#39859) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

(#39863) fordjee válasza ZsZso (#39860) üzenetére


fordjee
aktív tag

Ezek megmaradnak, ha lemondom az előfizetést? Vagy hogy működik ez?
Közben beléptem, mert már valamit behúztam régebben és behúztam ezeket a játékokat is.
Ezt most nem tudom pontosan , hogyan csináltam. de lemondtam az előfizetést, ami januárig tartott volna. Azt nem tudom, hogy most fizettem-e ezért valamit, nem kért semmi kódot, jelszót a fizetéshez.

fordjee

(#39864) TheNewDawn válasza l.skywalker (#39825) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ma megvettem, de mikor belépek xbox alkalmazásba, azt írja nincs meg nekem.... ezt most hogy? Ha tudsz segiteni akár DM ben is, nagyon megköszönném.Mégse látja, mert az izlandi boltból vettem ? :(

(#39870) Executioner válasza TheNewDawn (#39864) üzenetére


Executioner
tag

Újraindítás illetve ki-be jelentkezés volt már?

Exec

(#39871) TheNewDawn válasza Executioner (#39870) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Leírtam, hogy újrainditás megoldotta a problémát, és kértem töröljék a hozzászólásom de úgy tűnik elmaradt :P

(#39872) Tufa_ válasza ZsZso (#39859) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Ha esetleg valakinek nem kell a Journey to the Savage Planet, szivesen atvennem

(#39873) ZsZso válasza Tufa_ (#39872) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én is tűkön ülve várom, hogy lemenjen az ára a szürkében, de még nem jött el az én időm :) . 100 Ft körül lehet megvenni ezeket a csodákat, ennyiért nem érdemes kunyizni. Többért meg már ég az ember pofija. Áhhh, nem szabad kunyizni és kész :DDD .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39874) s7evcsenko válasza ZsZso (#39873) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Igen, csak egy csomót vissza is vettek utána és akkor bukod azt a kemény 100Ft-ot. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#39875) Tufa_ válasza Tufa_ (#39872) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Kaptam, koszonom itt is!

(#39876) ZsZso válasza s7evcsenko (#39874) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

That's how I roll, baby! A bőröm alatt is lóvé van, veszek újat akkor! 80 Ft -ért! :DDD

#39875: Oh, menő! Te csinálod jól. Mekkora egy lúzer vagyok, istenem. :U

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39877) zsiz válasza ZsZso (#39876) üzenetére


zsiz
őstag

Véltelen fizettem elő. Az a játék nekem nem kell. Ha te írtad volna előbb, neked küldöm el. Engem csak az NFS érdekelt igazán, de előfizetni nem akartam miatta, mégis sikerült. Mind1, azt a 900Ft-ot nem sajnálom érte, annyit is megért nekem. Az egyik legjobb NFS a HP, és bár a remaster olyan sokkal nem lett jobb, mint az eredeti, de legalább nem lett rosszabb sem :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#39878) ZsZso válasza zsiz (#39877) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem akartam magamon kívül senkit bántani, csak megint pofánvágott a felismerés, hogy az elveimmel max. popót törölhetek. Teljesen igazad van, hogy annak adod aki kéri, de én elfogadni se tudtam volna, nem csak kérni nem ment :).

Nekem 10 usd fölötti árat ír Prime Gamingre. Mi a trükk, hogy 900 Ft legyen belőle?
Szerk: segítettek, Prime Video. :R

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39879) po1son válasza ZsZso (#39876) üzenetére


po1son
addikt

Ha rám írsz privátban míg kellenek, akkor szívesen adok bármit, kivéve origin/steam kulcsok és a havi wot prime. :K

Amúgy én a lengyel amazonon fizettem elő 1 éves twitch primera, így a 13 hónap összesen 3877 Ft volt (1 hónap trial + 12 hónap), tehát havonta kevesebb, mint 300 Ft a havidíj így. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#39880) ZsZso válasza po1son (#39879) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Áhh, mindig meglepődöm, hogy milyen rendes brigád gyűlt itt össze. :B Játékot nem, de infót kérek, mivel itt félek, hogy tiltott ezért privátban. :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39881) esezmiez


esezmiez
tag

Crime Cities ingyenes a GOG-on.

(#39882) gyimger


gyimger
őstag

Dead by Daylight és while True: learn () ingyen az Epicen.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39883) FunPro válasza gyimger (#39882) üzenetére


FunPro
senior tag

Már majdnem elkurvultam a while True: learn () miatt, viszont van hozzá egy dlc, amit tuti nem vennék meg epicen.

Steamen van egy pack, ami tartalmazza a fejlesztő két játékát, meg a dlc-t. Az mondjuk olyan 40 euró.

Persze, aki nem akar beleméjedni a játékba, annak biztos elég lesz az epices alap is ingyen.

Meg amúgy sem hiszem, hogy pont ezért tolonganak az emberek. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#39884) Balázs Z. válasza FunPro (#39883) üzenetére


Balázs Z.
tag

Mi az, hogy "elkurvultam"....?

[ Szerkesztve ]

(#39885) FunPro válasza Balázs Z. (#39884) üzenetére


FunPro
senior tag

Önszántamból még nem húztam be semmit epicen, mert kapják be.
(haveri nyomásra egy famring sim-et, még amikor ingyen volt :B)

De van az a pénz... :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#39886) Dilikutya válasza FunPro (#39885) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig egy rakás jó játékot adtak ingyen, kuponnal meg akció idején elég jó árakat lehet kifogni. Valami 2000 volt Far Cry 4 fullosan, 5000 a FC5/New Dawn minden DLC-vel csomagban. A UPlay-es címekhez pedig a továbbiakban nem is kell a kliens. EA-t nem tudom, a Rockstar-hoz viszont futnia kell.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39887) DJGABI válasza FunPro (#39885) üzenetére


DJGABI
addikt

Sose értettem ezt a nagy epic utálatot, csinálsz egy kamu e-mailt, aztán járnak az ingyen játékok, nem? Bár a GTA-nál bohóckodtak valamit a telefonszámos megerősítéssel asszem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39888) TheNewDawn válasza DJGABI (#39887) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Egyetlenegy dolog ami miatt jogos lehet a kiakadás, az az exkluzivitás szerintem, hogy sok játékot 1 évig csak és kizárólag náluk lehetett kapni. Az összes többi...Jah hát olyan a boltjuk amilyen, de a MS Store is dettó nulla +funkcióval bír, sőt . És a Gamepasst meg ajnározza mindenki, holott ott meg se tarthatod a játékokat.

Jó mondjuk biztos a gamer társadalom átlagát nem én képezem le az tény, mert számomra egy launchernél egyetlen dolog számít: elindítsa és futtassa az adott játékot minden gond nélkül és kussoljon a háttérben meg minél kevesebb erőforrást vegyen igénybe :D

(#39889) Segal válasza TheNewDawn (#39888) üzenetére


Segal
veterán

A legkevesebb erőforrást az 1 játék mindenhol verzió fogyasztja.
Persze pár játék végett nekem is van több launcherem, de pár ingyenes kacat végett (ami engem speciel épp nem érdekel) nem fogok ezrével regisztrálni az újabb launcherekbe...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#39890) TheNewDawn válasza Segal (#39889) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Az a pár ingyenes kacat úgy mellesleg az előző 7-8 szinte összes jelentős jobb indie játéka, meg a jobbfajta AA címek több mint fele, és nem kevés AAA+ játék , amikért egyébként közel 200.000 HUF ot kellett volna kicsengetnem összesen, még ha a lehető legnagyobb akcióban is szerzem be őket máshonnan :)
És abszolút nem érdekel hogy 1 launcherem van vagy 10, egyszerre úgy is egy megy csak.

(#39891) ayo válasza TheNewDawn (#39890) üzenetére


ayo
Topikgazda

na igen, én konkrétan leszoktam a vásárlásról, bőven el vagyok látva játékkal, eléggé sokszor adott olyat az epic, ami a kívánságlistámon volt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#39892) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Vicces olvasgatni ezt a launcher problémázást. :D Ha valaki volt olyan idős hogy anno 90-es években élt és 1-2 db cd havonta ha eljutott hozzánk játékokkal pakolva, kb karácsony volt.. Minden játék jó volt, mert nem volt más. Most meg kinyílt a világ és fel se fogják egyesek mennyire szerencsések.. Röhelyesek ezek a problémák.

[ Szerkesztve ]

(#39893) Vertigo18 válasza Mr Bond 007 (#39892) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ott az újság CD-k, amiket kaptunk, maguk voltak a launcherek... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39894) FunPro válasza DJGABI (#39887) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha már a topic gazda is offol, akkor én is válaszolok. :D

Van epic accom. Már azelőtt kipróbáltam a fortnite-ot, mielőtt indították a store-t.

Nálam ez a "még ingyen se" mentalitás kb. olyan, mint ZsoZso-nál a nem kunyizunk 100 forintos játékot. Persze, lenne olyan játék, amit behúznék. Ilyen ez a mostani is, de pénzt már tényleg nem adok az epicnek. A dlc meg kéne. :K
Bekaphatja az epic, én pedig a pénztárcámmal szavazok, akármilyen hülyének is tűnök ez miatt.

#Dilikutya

Most összeszedtem azt a listát, ami AAA vagy aközeli, és engem érdekel:
- sekiro
- devil may cry hd collection
- resident evil 3
- nier replicant
- mass effect felújított trilógia

És ennyi. Innentől nekem osztogathat az epic akármilyen kuponokat, nincs semmi az oldalukon, ami kvázi érdekel. Se uplay, se rockstar, se ea. Talán néhány indie játékot tudnának adni, de most azért a párszáz forintért, amivel epicen talán olcsóbban kijövök, megéri velük "szenvedni"?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#39895) Balázs Z. válasza FunPro (#39885) üzenetére


Balázs Z.
tag

De miért kapják be...? Van egy rakás hasonló "launcher", Origin, EA, Xbox, mindenféle... azokkal nincs baj? Vagy ez ilyen régi beidegződés, amit egy kollégám is magáénak érez, miszerint "nekem Steamen vannak a játékaim, ezért inkább megveszem drágábban, hogy egy helyen legyenek"...
Vicces visszagondolni 2004 körülre, amikor óriási felháborodás volt, hogy a HL2-höz Steam kliens kell :D

(#39896) fatal` válasza Balázs Z. (#39895) üzenetére


fatal`
titán

Nem a HL2-vel jött a felháborodás, hanem az 1.6-os CS-vel, 2003-ban :D

Én is szeretem egy helyen tudni a játékaim, de nem is az a bajom igazán az Epic Launcherrel, hogy nem ott vannak a játékaim, hanem, hogy az egész egy szarkupac és funkcionalitásban közel sincs a steamhez. Így pedig nem kell. 1 exklúzív játék volt, ami érdekelt volna (WRC 9), azóta már megvettem Steamen, olcsóbban.

(#39897) wjbhbdux válasza FunPro (#39894) üzenetére


wjbhbdux
veterán

> Bekaphatja az epic, én pedig a pénztárcámmal szavazok

az Epic minden 15 és 84 USD közti kuponos vásárláson veszít, hiszen a kupon értékét ők kifizetik a kiadóknak, fejlesztőknek. A 12% részesedésükből meg csak afölött jönne ki 10-nél több. Úgyhogy a legnagyobb kárt akkor okozod, ha vásárolsz :K

/s

(#39898) TheNewDawn válasza FunPro (#39894) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Most sem időm, sem kedvem nincsen felsorolni azokat az indieket, amik voltak ingyen ott, de se bundlizva nem voltak soha máshol, és NAGYON NEM pár 100 Ft os játékokról van szó.
Na jó, egy példát írok, amivel indult 3 éve a Store: Subnautica. De tényleg helyből tudnék írni 20 másikat, minden gondolkodás nélkül, ha picit gondolkoznék is akkor még 20 at.

(#39899) TheNewDawn válasza wjbhbdux (#39897) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Amúgy igen, a 30% helyett a 12 az még az ő döntésük meg üzletpolitikájuk, azzal együtt még TALÁN lehetnének is nyereségesek, ha kellő számú vásárlás lenne, ellenben mikor van 10$ os kupon, azt 1 az 1 ben ők fizetik, nem a fejlesztők vagy senki más.Szóval ha valaki ki akar cseszni nagyon velük , akkor a legjobban akkor tud, amikor 1-2 éves , 75% os leértékelt AAA címet vesz meg , 60 helyett 15$ ért , ami a kuponnal együtt kerül 1500 Ft ba,és ekkor a fejlesztő kapja ezt meg ugye ( 88%ban) és az epicnek meg ez nettó 1500 ft bukó a 3000 es kupon miatt :D Mármint majdnem 1500, ennek a kemény 12% val kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#39900) Balázs Z. válasza fatal` (#39896) üzenetére


Balázs Z.
tag

MIlyen funkciók hiányoznak, amik a Steamben megvannak?
Tényleg érdekel, nem szivatásból kérdezem.
Én sosem törődöm az ilyen-olyan achievementekkel, azzal sem hogy a kliens szerint hány órát játszom, nincsenek ismerőseim egyik platformon sem – amit egy klienstől elvárok, az a fájdalommentes update, a cloud mentés és az install helyének testreszabhatósága.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.