Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39401) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Free Epic

Aven Colony

(#39402) TheNewDawn válasza Benir8 (#39400) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Van, ha veszel mellé ultimatet.akkor meglévő pc set átjön atkonvertalja.De nem éri meg, mert nagyon rossz az átváltási arány.

(#39403) l.skywalker válasza TheNewDawn (#39402) üzenetére


l.skywalker
félisten

Visszafelé rossz, nem odafelé. Ha a meglévő 3 hónap Game Pass for PC-re vesz Game Pass Ultimate-t (volt aki azt írta hogy 7 napos triál is jó) akkor a meglévő 3 hónapot is GPU-ra konvertálja. Ha aktív GPU-ra vesz valaki sima Game Pass-t, akkor azt 1:4 arányban adja hozzá.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39404) P41N válasza l.skywalker (#39403) üzenetére


P41N
senior tag

Pontosan. Nekem most így lett kb 700 fortintért 4 hónap game pass ultimate.

(#39405) Benir8 válasza l.skywalker (#39403) üzenetére


Benir8
senior tag

Most akkor a fizetésnél nem 4190 ft lesz hanem kevesebb? Nem szeretném félrefizetni. :DD

(#39406) Segal


Segal
veterán

Javasolnám a topicgazdáknak téma átkeresztelését...
Én tényleg az élni és élni hagyni elvet követem, de ez a "gamepassbuzulás" már nekem is kezd sok lenni itt... :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#39407) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

akkor még tegyük hozzá hogy fürtbe lehet kötni vagy 10 microsoft fiókot (apu anyu nagyi papi tesók stb) és sorba új gamepassolni rajtuk, a családi megosztással a fô fiókon játszani. Windows storeba az elôfizetett fiókkal kell belépni hogy letöltsön, Xbox appban meg bármelyik másikkal játszani. A bónusz ea playhez viszont mindig külön fiók kell.

[ Szerkesztve ]

/s

(#39408) DJGABI válasza wjbhbdux (#39407) üzenetére


DJGABI
addikt

Én próbáltam ilyesmit, de Ori-nál nem működött. szerk: Vagyis ja de, csak a mentést nem vitte át

(#39406) Segal látszik nem jársz a rendes BB topicba ;]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39409) l.skywalker válasza Segal (#39406) üzenetére


l.skywalker
félisten

Teljesen jogos, elnézést.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39410) mmdms válasza Segal (#39406) üzenetére


mmdms
addikt

Vagy egy kapcsolhato opciot az offtopik lathatosagara.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#39411) AxBattler válasza Segal (#39406) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem kellene az összefoglalóba egy bekezdés erről (mint a GOG és Steam aktiválásról), és akkor nem kellene mindig újra elmagyarázni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#39412) ZsZso válasza l.skywalker (#39409) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Engem érdekelt a téma. :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39413) l.skywalker válasza AxBattler (#39411) üzenetére


l.skywalker
félisten

Már tegnap megfogalmazódott bennem, de most tettre is váltottam:

Csináltam külön topikot a GamePass-nak, ide lehet jönni minden kérdéssel/ötlettel stb.

Xbox Game Pass - GAMEPOD.hu Hozzászólások

@eami, @ayo - pls rakjátok be az ÖF-be. Thx

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39414) AxBattler válasza l.skywalker (#39413) üzenetére


AxBattler
félisten

Azt mondjuk túlzásnak érzem, összefoglalókba elég lett volna... így a sok bába között elvész a gyerek.

#39415 l.skywalker
Akkó' jó. Bár így most figyelhetek még egy topikot... :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#39415) l.skywalker válasza AxBattler (#39414) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem csak itt ebben a topikban merül fel, már régóta érik, hogy kell neki egy külön Topik. Én a konzolos topikok topikgazádja is vagyok, ott minden napra jut PC-s kérdés de a többi előfizetéses oldalon is. Egyszerűbbnek tűnt ez így. Oda megcsinálom az ÖF-t és utána lehet linkelni mindenhova. De szeretném már itt befejezni az OFF-olást :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39416) Segal válasza l.skywalker (#39415) üzenetére


Segal
veterán

:R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#39417) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Amazon primeja akinek van. A korábban már említett Control mellett elérhető még ingyenesen a Dragon Age: Inquisiton (origin) és a Rise of the Tomb Raider (Epic) is. Ezekről nem rémlik, hogy említve lettek volna.

(#39418) #48613632 válasza 2thletme2day (#39417) üzenetére


#48613632
törölt tag

Amazon Prime Gaming

(#39419) kikitaki


kikitaki
csendes tag

Ingyen Gears 5, működik, ha még nincs Xbox Game Pass-otok:
https://gg.deals/freebie/free-gears-5-xbox-play-anywhere/

[ Szerkesztve ]

"A világon 10 féle ember létezik. Azok, akik értik a bináris számokat, meg azok, akik nem. ..."

(#39420) fatal` válasza kikitaki (#39419) üzenetére


fatal`
titán

:R :R

(#39421) 7om


7om
tag

Epic games : Far Cry Primal Apex Edition 4582ft helyett 1582ft kuponnal.
[link] :C

(#39422) luikay válasza 7om (#39421) üzenetére


luikay
tag

Ezt be is húztam, köszi!

(#39423) ollie válasza kikitaki (#39419) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Feléledt bennem a hörcsög.

***

(#39424) Marci79 válasza 7om (#39421) üzenetére


Marci79
aktív tag

Hol lehet kupont szerezni?

(#39425) zilazil válasza Marci79 (#39424) üzenetére


zilazil
senior tag

(#39426) Marci79 válasza zilazil (#39425) üzenetére


Marci79
aktív tag

:R

(#39427) Beretvás válasza 7om (#39421) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem is engedi a kupont használni hozzá.

(#39428) pendre54 válasza zilazil (#39425) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, de miként lehet beváltani. Én már régebben feliratkoztam a hírlevélre, de most is kaptam emailt, hogy így is jár a 3 e Ft kedvezmény. A emailben lévő beváltásra kattintok, bejön az Epic oldala, be vagyok jelentkezve, kiválasztom a megvásárolni szánt játékot, de a fizetéshez lépve, még mindig a teljes ár látszik, itt meg már meg kellene adnom a fizetéshez szükséges adatokat, amit a teljes ár miatt nem akarok.
Szóval, mi a trükkje, a kedvezmény érvényesítésének?
Most látom, hogy eggyel feljebb is, hasonló a gond. :D

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#39429) Mr.Csizmás válasza pendre54 (#39428) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nekem engedi a linkrol, kosarban 1582 (nem hasznaltam fel eddig) :F (Android, mobil chrome)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39430) pendre54 válasza Mr.Csizmás (#39429) üzenetére


pendre54
addikt

Jelentem, androidos mobilról is próbáltam végig vinni, tehát epices email, kedvezmény beváltása, átirányít az Epic oldalára, bejelentkezés, játék kiválaszt, kosár, és itt is a teljes ár látszik, nincs levonva a kedvezmény.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#39431) P41N válasza pendre54 (#39430) üzenetére


P41N
senior tag

Feliratkoztál a hírlevélre ? Meg van szabva, hogy mire lehet használni a kupont (forrás). Nálam gond nélkül hozzá vágta pl a fent említett Far Cry Primal Apex Edition-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#39432) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Pont akartam írni, hogy véletlenül nem a Standard Editiont raktátok kosárba? Le kell görgetni és ott lesz az Apex.

pendre54: közben látom, hogy megoldódott, de azért beszúrom ezt a képet, ha más is belefutna.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39433) pendre54 válasza csuvicsuva (#39432) üzenetére


pendre54
addikt

Na vazze, itt van az mamut (eb) elhantolva. :DDD

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#39434) pendre54 válasza pendre54 (#39433) üzenetére


pendre54
addikt

Na jó, feladom.
1./Itt az értesítő email, a kedvezményről:

2./ Innen indítom a folyamatot, majd kiválasztva az Apexes verziót, ugyan úgy b@cik levonni.

Akkor hol a tüske, a köröm alatt?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#39435) sto1911 válasza pendre54 (#39434) üzenetére


sto1911
veterán

Nem lotted meg el a kupont? Most nem termelodik ujra, mint regebben.

(#39436) pendre54 válasza sto1911 (#39435) üzenetére


pendre54
addikt

Nagy tragédia nincs, mert valószínűleg 1 % lenne az esélye, hogy valaha is elővenném ezt a játékot, főleg hogy itt a Battlefield 2042.
És ha már itt van, lenne is kérdésem. Pillanatnyilag, az alap játék 60 Euros árához képest, ezen az oldalon a legolcsóbb, nem egészen 46 Euro. [link] Kérdésem, hogy az az oldal mennyire megbízható, vett más innen valaki bármit is?

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#39437) Beretvás válasza pendre54 (#39434) üzenetére


Beretvás
addikt

nálam sem megy sehogy sem.. Valami homok van a gépezetben.. :D

(#39438) ollie válasza 7om (#39421) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez bekerül az Ubisoft Connectbe valahogy?

[ Szerkesztve ]

***

(#39439) warcat válasza pendre54 (#39436) üzenetére


warcat
veterán

Hivatalos viszonteladó, /r gamedeals modik által megerősítve.

a téma ahol linkelve van a hitelesített boltok listája

maga a lista

maga a voidu rendszere elég kaki, sosem kaptam meg a regisztrációs mailt.
Viszont ha a google fiók bejelentkezést használod, az hibátlan volt és létre is hozza neked a fiókot.Ezután megveszed a terméket, fizetés után te magad fogod rárakni az Origin fiókodra a játékot Direct connect-el, a vásárlásod mellett lesz a link.

EA: It's in the crate!

(#39440) bobalazs válasza ollie (#39438) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Benne van. :K
Nem működött a kontroller hogy epicről inditottam.
Letöröltem epicről majd uplayen ilyenkor nem indult, ezért ott is töröltem, majd újra telepítettem uplayen igy már működik a kontroller is.
uplay= ubisoft connect, nekem már csak uplay marad.

[ Szerkesztve ]

(#39441) 7om válasza pendre54 (#39434) üzenetére


7om
tag

Ha van kuponod csak belerakod a kosárba az apex verziót és automatikusan hozzáadja a kupont, viszont nálam az volt bankkártyás fizetésnél hogy valamiért nem engedett fizetni és úgy érzékelte az epic hogy elhasználtam a kupont és nálam is 4580 ft-ot írt ki, aztán a bankkártya felett kattintottam valamire és törölte az előző rendeléshez társított kupont, és utána újra volt kuponom.de azt már nem tudom mire kattintottam :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#39442) ollie válasza bobalazs (#39440) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közben meglett, hogyan kerül bele. Össze kell kapcsolni a Ubisoft Connect accountot az Epic accounttal, de ezt nem lehet megtenni az Epic oldaláról, csak a Ubisoftéról. Ez persze csak úgy derült ki, hogy feltelepítettem az Epic launchert, mert mint írtam, az Epic oldalán nem lehet összekapcsolni a Ubisoft accounttal, nincs ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

***

(#39443) bobalazs válasza 7om (#39441) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Előző rendelés törlésére nyomtál. Én is így jártam. Folyamatban volt még az előző rendelés, viszont visszautasította a kártyát, és nem sikerült. Újra próbáltam, de ekkor kupon nélkül. Ekkor töröltem az előző rendelést a kupon listáája menüből elérhetően.

#39444)

Jaja, azt nem tudom miért csinálja. Letölti epicről hogy aztán ubirol is letölthesse.

[ Szerkesztve ]

(#39444) 7om válasza ollie (#39442) üzenetére


7om
tag

És az ubisoft account-ról kell elindítani a letöltést mert ha az epicről töltöd le akkor indítás után be akar lépni az ubisoft fiókba ahonnan szintén letölti mégegyszer.A játéknak az ubisoft fiók az elsődleges.

(#39445) 7om válasza bobalazs (#39443) üzenetére


7om
tag

Valamiért nem enged elsőre vásárolni az epic, mindig visszadobja a bankkártyát, valahogy így volt igen. :D

(#39446) ollie válasza 7om (#39444) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

(#39447) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Tudom, lerágott csont az amazon prime, de valamiért egy friss amazon.com accounton aktiváltam az ingyenes egy hó primeot, de a prime gaminget nem akarja megadni. Lehet, hogy az 1x használatos revolut kártyával van a baja? Az amazon prime aktív, de a gaminget az istennek nem engedi aktiválni. Most utólag hozzáadtam másik elsődleges kártyát, de ezt se szereti. Van valakinek ötlete?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#39448) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Meglepően jó kis horrojáték HL áron, ráadásul a Steamen :)
The Beast inside -90% 2.1€
Hörcsög likeolja ezt :)

(#39449) TheNewDawn válasza 7om (#39421) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Köszi, bár szerintem pár napot érdemes várni vele, jövő héten ingyenes hét lesz Uborkasoftéknál, van rá némi esély, hogy az ingyen adottok közül a 3 játék egyike ( ebből 2 szinte tuti vmi már 5000X ingyen adott lesz de 1 újdonság szokott lenni) pont a FC Primal lesz, elvégre egyszer már volt 90% akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#39450) zsiz válasza TheNewDawn (#39449) üzenetére


zsiz
őstag

Én behúztam, ennyit megért. De azért remélem nem lesz igazad, még melóban lecsaptam rá, nehogy lemaradjak :D Szerintem kellemes kis játék, megjelenéskor játszottam vele pár órát, majd nekifekszek egyszer rendesen. Köszi a tippet 7om :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.