Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Tom Clancy's The Division 2 Warlords Of New York Edition alapjáték és DLC : [link]
Kód: FORWARD

(#38302) TheNewDawn válasza Maxxy10 (#38301) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Irhattad volna mondjuk Far Cry 4+ Far Cry 5 öt is, szintén 5€.
Vagy AC Odyssey 5€ ill a teljes verzió 11.
Lényeg :

MINDEN UBISOFTNÁL VÁSÁROLT 15€ feletti vásrláshoz jár FORWARD kóddal egy 10€ kupon, ugyanúgy mint az EPICNÉL.

De ez a kupon még nagyvonalúbb, mint az Epic, mert Ubinak van ugye pl kosara vagyis beletehetsz mondjuk tök régi 1-2 eurós cuccokat meg DLC ket is, és mondjuk akkor veszel 5 dolgot összesen, és akkor az kerül összesen 15 helyett 5 euróba.
És ami nagyon durva, hogy DLC k re is érvényes a dolog. Meg persze többször is el lehet sütni, szóval összeteszel 2 kosárnyi játékot+ DLC t összesen 30 euróért, akkor 10 et fogsz fizetni.

LÉNYEG A LÉNYEG : MINDEN Ubis játék most HL, mégpedig nagyon durván.

(#38303) sto1911 válasza TheNewDawn (#38302) üzenetére


sto1911
veterán

AC Odyssey fullos hogy lett 11? A Gold is 15-re jön ki.

(#38304) TheNewDawn válasza sto1911 (#38303) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hogy lenne 15 ? Megveszed alapjátékot a kóddal 5 euró. Utána a season passt külön az meg 6, ez nálam 11 :)

Nagyon durva árak jönnek így ki, pl régebbi AC ekből összeset be lehet húzni pl 5 ért, vagy mindhárom Prince of Persia+ mindkettő Rayman Legends és még vmi aprósg összesen 5 ért stb stb :)

(#38305) sto1911 válasza TheNewDawn (#38304) üzenetére


sto1911
veterán

Lol, a goldot néztem, külön STD + SP nem is figyeltem az árakat. Köszi, úgyis be akartam húzni epicen, de ez még 1500-al alatta van. :Y

Division 2 vajon milyen lehet, ha az egyet hamar meguntam?

[ Szerkesztve ]

(#38306) TheNewDawn válasza sto1911 (#38305) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem azt is hamar megunod akkor, én se töltöttem el egyikkel se 10 óránál többet, de mivel minkettő fillérekért jött, megérte :)

(#38307) maross válasza sto1911 (#38305) üzenetére


maross
veterán

jo, de csak annak aki nem unja az elso reszt, mert kb ugyanaz :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38308) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Genshin Impact fríí az epicen

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/genshin-impact

(bocs ha volt már)

(#38309) ayo válasza Anonymusxx (#38308) üzenetére


ayo
Topikgazda

free to play játék amúgy :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#38310) tisztelturam válasza TheNewDawn (#38302) üzenetére


tisztelturam
tag

Ez újdonság nekem, hogy régiolockos pár játék :(

"Seems this is not the store dedicated to your country. Not available for purchase due to geographical restrictions. This/these items may be available in your store"

(#38311) Maxxy10 válasza TheNewDawn (#38302) üzenetére


Maxxy10
addikt

Írtam volna ha tudtam volna ;)
Köszi a kiegészítést :R

(#38312) tisztelturam válasza tisztelturam (#38310) üzenetére


tisztelturam
tag

Érdekesen bugos az ubi. Most engedte megvenni a Crew 2 GOLD-ot korábban azt írta amit beraktam. Most betettem mást megint nem engedi. Lehet nagyon le van terhelve és hibázik az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#38313) TheNewDawn válasza tisztelturam (#38312) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Tuti terhelt szerintem, ennyire durva akciót még életbe nem toltak, szerintem rengetegen vásárolnak most náluk, és nincsenek felkészülve ekkora forgalomra.

(#38314) Anonymusxx válasza ayo (#38309) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Pedig az van írva hogy Free Now - Jun 17

(#38315) ayo válasza Anonymusxx (#38314) üzenetére


ayo
Topikgazda

nem lehet, hogy az a redeem bonus code dolog lehet addig? csak mert mindenhol ingyenes, még a hivatalos oldalon is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#38316) wjbhbdux válasza ayo (#38315) üzenetére


wjbhbdux
veterán

vannak ingyenes játékok, meg "ingyenes" játékok, de a genshin az inkább """""""""""""""""""""""""""ingyenes"""""""""""""""""""""""""" kategória a leg lehúzosabb üzleti modellel ami létezik, a lootboxokba rejtett játszható kasztokkal (de tudom hogy erre perceken belül jön egy genshin függő válasza hogy ő 548645 óra alatt ingyen kifarmolta őket mitképzelek ez ingyenes!!!!4 :DDD ). Ha jót akartok ne tegyétek a fiókotokra.

/s

(#38317) echterion válasza wjbhbdux (#38316) üzenetére


echterion
nagyúr

Engem meggyőztél, nem tettem. :))

**********

(#38318) ayo válasza wjbhbdux (#38316) üzenetére


ayo
Topikgazda

ismerem a játékot, pont azért is szóltam, hogy ez 100% free lesz később is, csak a főoldalon lévő kis felirat jelzi, hogy van vmi bonus.
szép játék, de kár érte, hogy ilyen, sajnos ezeket én is offolom.

http://jateknaplo.blog.hu

(#38319) l.skywalker válasza ayo (#38315) üzenetére


l.skywalker
félisten

De igen van valami kód, amivel a játékon belül lehet valami fizetős részhez hozzáférni.

"Step into a vast magical world of Teyvat with Version 1.6 update and redeem bonus code “GenshinEpic” in game!"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38320) cskamacska


cskamacska
addikt

Úgy néz ki itt teljesen kimaradt, de GoG-on még este 7 óráig ingyenes a Warhammer Skulls Digital Goodie Pack, benne Warhammer: Shadow of the Horned Rat játékkal, egybekkel, és a Warhammer 40,000: Mechanicus zenéjével veszteségmentes FLAC és tömörítetlen WAV formátumban. Utóbbi évek egyik legjobb játékzenéje :R , küldöm mindenkinek aki szereti.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#38321) l.skywalker válasza cskamacska (#38320) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem maradt ki, csak ide elfelejtettem betenni. Ide raktam:
Teljes verziós játékok letöltése ingyen - GAMEPOD.hu Hozzászólások

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38322) reelc válasza l.skywalker (#38321) üzenetére


reelc
veterán

Én meg csak a Warhammer 40.000 topikba.
Akkor még nem tudtam, hogy játék is van benne. Később láttam.
De akkorra már linkelte más a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#38323) sto1911 válasza maross (#38307) üzenetére


sto1911
veterán

Lol, ennyire maradt meg bennem a division, hogy megvan mindket resze, de nem is emlekeztem ra, csak az egyikre :D

[ Szerkesztve ]

(#38324) Golden9


Golden9
addikt

#Akció

Control -100% 11,590HUF 0,00HUF HL Epic Store

Szerk.: #38325 regener - Javítottam, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#38325) regener válasza Golden9 (#38324) üzenetére


regener
veterán

Úgy érted: Frostpunk
Az előbb még a oda vitt a link.

Nem bírta sokáig a játék ha már ingyen van.

[ Szerkesztve ]

(#38326) tisztelturam válasza regener (#38325) üzenetére


tisztelturam
tag

Szerintem az éves epic exklúzivítás, majd a steam megjelenés, PS+ , Game Pass-ért már nagyon bőségesen megkapták a maguk nyereségét. És ez egy újabb lehetőség hogy a season pass nélküli felhasználok megvegyék azt.

(Egyébként csak én nem látom steamen vagy tényleg csak az epicen lehet megvenni hozzá a season passot?)

[ Szerkesztve ]

(#38327) kwzatz válasza tisztelturam (#38326) üzenetére


kwzatz
őstag

Steamen csak Ultimate van, ami tartalmazza a Season Pass-t.
(kb. a Humble Choice idején volt csak Standard + Season Pass Steamen, volt is belőle némi mizéria a verziószámok miatt... Humble-ön még mindig lehet Steamre Season Pass-t venni egyébként)

(#38328) tisztelturam válasza kwzatz (#38327) üzenetére


tisztelturam
tag

Igen közben ott megtaláltam én is. Az alap játékot már végigvittem (a humble choiceból van meg) de akkor a kieget megveszem majd külön ott. Érdekes steamen miért nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#38329) wjbhbdux válasza tisztelturam (#38328) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Steamen sose lehetett kapni az alapjátékot, mire lejárt az Epic exkluzivitás már DLC-vel együtt árulták olcsóbban.

/s

(#38330) l.skywalker válasza wjbhbdux (#38329) üzenetére


l.skywalker
félisten

márciusi Choice-ban a Standard volt de beváltás után Ultimate-nek mutatta magát, pedig standard tartalom volt:
March 2021 Humble Choice - Control (Standard Edition) – Humble Bundle

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38331) finest válasza l.skywalker (#38330) üzenetére


finest
őstag

Epicen is ingyenes éppen a Control.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#38332) ZsZso válasza finest (#38331) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem "is". Ott ingyenes csak, ahogy Golden9 is írta (#38324) -ba. :B

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#38333) axlfsi válasza maross (#38307) üzenetére


axlfsi
veterán

Eg es fold a ket resz ... az elsoben ~1200 a masodikban ~3000 oram van (csak mielott kerdore vonna valaki, hogy nem tudom, mirol beszelek ;) ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#38334) Segal


Segal
veterán

Kihagyhatatlan akció :C
Sex with the devil :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38335) ThorsHUN válasza TheNewDawn (#38304) üzenetére


ThorsHUN
őstag

AC Odyssey a season pass nelkul nagyon féllábú vagy siman kihagyható a saeson pass?

Mert pl a Kingdom Come-nal musthave a DLC, de egy FarCry5nel csak plusz jatekmodokat ad.

[ Szerkesztve ]

(#38336) Maxxy10 válasza ThorsHUN (#38335) üzenetére


Maxxy10
addikt

Erősen ajánlott az összes DLC. :K

(#38337) wjbhbdux válasza ThorsHUN (#38335) üzenetére


wjbhbdux
veterán

attól függ hogy mennyire bírod a játékot, nekem az alap is 50 óra mellékküldetés erőltetés után elég lett és megnéztem a végét youtubeon. sok volt a jóból :K

/s

(#38338) attiati válasza wjbhbdux (#38337) üzenetére


attiati
veterán

Dettó.
Jó, meg minden, de soha többet :D

"Megnéztem a végét youtubeon."
:C :))

[ Szerkesztve ]

(#38339) ThorsHUN válasza wjbhbdux (#38337) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ritka az a jatek amit vegig birok jatszani.
Egy ido utan nagyon repetativ lesz nekem.
Talan anno a vice cityt toltam vegig... mas nagyobb jatekra nem is emlekszem. Ja de az operation flashpoint alapjatekot meg az operation flashpoint resistance-t.
Kb ennyi.

* Bonusz kerdes:
Ghost reacon Wildlands es a breakpoint milyen jatekekok? Lehet ezeket szoloban tolni vagy csak coop? Miben kulonboznek? Nekem ezek nagyon kimaradtak...

[ Szerkesztve ]

(#38340) P41N válasza Segal (#38334) üzenetére


P41N
senior tag

Hát mit is mondjak, elég egy beteg játéknak tűnik, de azért kívánságlistára tettem :DDD

(#38341) basaharc502 válasza ThorsHUN (#38339) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Én nem ajánlom az AC-t. Engem is videók és free weekend alatt berántott az AC. Aztán kb. 10-12 óra után annyira unalmas, repetitív lett, hogy azóta felé sem néztem. Ha az első területet megcsináltad akkor láttál kb. mindent...és ugyan azt kell csinálni az összes többin, ami nekem legalábbis nagyon unalmas lett. A szép grafika, a történet a sok felfedezni való vitt előre, de ez rövid időn belül baromi unalmas lett.

A Ghost Recon-okkal is ugyan az a helyezt. Ugyan az, mint az AC, csak modern korban. Mind a kettőből van trial, ami ha jól tudom 10 óra játékot enged. Itt is az első pár óra nagyon élvezetes, aztán rájösz, hogy megint ugyan azt kell csinálni mindenhol. Ha a trial lejárta után is ott van az érzés, hogy mennél tovább, akkor érdemes beruházni valamelyikre. Sokan inkább a Wildlandra esküsznek.

(#38342) Danecay válasza Segal (#38334) üzenetére


Danecay
őstag

Nem mintha érdekelne de nem elérhető a tartalom.

(#38343) eboostr válasza Danecay (#38342) üzenetére


eboostr
aktív tag

Persze-persze ;]
Loginolni kell hozzá.

(#38344) sto1911 válasza basaharc502 (#38341) üzenetére


sto1911
veterán

Szünetet kell tartani. Az Origins nekem megvan vagy egy éve, de most értem olyan 30 óra után a végére, és a DLCkhez még csak most nyúlok. Egyszerre valóban unalmas lesz, de nem verseny ez, nyugodtan meg kell várni azt a pillanatot, amikor beszippant, beletenni 2-5-10 órát, aztán újra lehet pihentetni. A sztori úgysem olyan érdekes, hogy egyből végig kelljen menni rajta.

(#38345) Segal válasza Danecay (#38342) üzenetére


Segal
veterán

Ha nem érdekelne akkor nem kattintottál volna rá, te kis hamis ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#38346) esezmiez


esezmiez
tag

Surviving Mars Delux Edition ingyenes a Humble-en.

(#38347) l.skywalker válasza ThorsHUN (#38335) üzenetére


l.skywalker
félisten

Minden az Origins-ben, mind az Odyssey-ben az utolsó DLC nagyon jó lett szerintem. Nekem legalábbis jól feldobta a játékot, amikor 100+ óra után kezdett egyhangú lenni. De mivel az alapjáték is önmagában hatalmas, simán meg lehet később is venni a DLC-ket.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#38348) evitiguF


evitiguF
senior tag

Ez szerintem nagyon egyénfüggő, kit mennyire szippant be a játék. Már jó ideje nem játszottam vele, de ma is szívesen ülnék le elé. :B

(#38349) P41N válasza esezmiez (#38346) üzenetére


P41N
senior tag

Na végre valami ingyenes cucc a Humble-től :C

(#38350) Ferke[HUN] válasza P41N (#38349) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Így az igazi az állománybővítés. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.