Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39651) sto1911 válasza AtHoS (#39650) üzenetére


sto1911
veterán

Egyebkent en is a megjelenes ota jatszom, es ezek a kidobalos/elerhetetlensegi problemak akkor ertek el engem, amikor bevezettek a sorbanallast.

(#39652) l.skywalker válasza gyantaszuz (#39649) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerencsés vagy, a nagy többség nem igazán tapasztalja ugyanezt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39653) gyantaszuz válasza AtHoS (#39650) üzenetére


gyantaszuz
tag

Redditen lattam mi ment. Ugy voltam vele vegre 1x elkerult a szivas. :)

(#39654) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Red Dead Redemption 2 €24.01
SVMIÓ = Sose vót még ilyen ócsó :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39655) l.skywalker válasza Dilikutya (#39654) üzenetére


l.skywalker
félisten

És még mindig drága :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39656) ollie válasza l.skywalker (#39655) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tekintve, hogy 100-200 órát simán beletolsz egy ilyen játékba, még a teljes ára sem sok.

[ Szerkesztve ]

***

(#39657) l.skywalker válasza ollie (#39656) üzenetére


l.skywalker
félisten

Vicceltem, ( :D = vicc)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39658) myckey válasza l.skywalker (#39655) üzenetére


myckey
veterán

Jah, én ezt és a HZD-t is valami 13 ezer körül vettem, akcióban. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39659) HugóBoss


HugóBoss
tag

Lehet ezzel megsértem a szabályokat meg az érzéseket, de: Megvásárolnék online egy nagyobb értékű játékot, és ha Hungary van beállítva régiónak, akkor rámegy még ~5000Ft adó. Viszont, ha pl serbia van megadva, akkor nem. Ha serbiát adom meg régiónak, az mit eredményez?
Leárazott játékról van szó, de ha rápakolják azt a +5k-t, drágább, mintha a kiadó oldalán venném meg...

(#39660) FunPro válasza HugóBoss (#39659) üzenetére


FunPro
senior tag

Maximum nem indul el a játék. De legalább spórolsz 5000-et. ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#39661) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Humble: Heavy Rain és Beyond Two Souls az új csomagban 8,6€-ért

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39662) myckey


myckey
veterán

[HORIZON ZERO DAWN™ COMPLETE EDITION
18.59 Eur eddigi legolcsóbb, ha igaz. gamebillett. Steam.

2Game is érdekes lehet, ott is elindult az akciózás, és adnak 10% kódot is hozzá, a mai napra pedig kaptam levélben egy újabb 24h-s kupont. Nem tudom hogy lehet-e a kettőt együtt....
RGYP4FMGZP 24h valid. 10% off
2GFRIDAY 10%

hátha valakinek jó lesz a kuponozás....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39663) KisApám válasza myckey (#39662) üzenetére


KisApám
addikt

21 dollárért vagy alatta [21 dollár (1 dollár = 328 Ft) = 18,6 EUR (1 EUR = 370 Ft)] lehet kapni kb. 5 helyen is.
Azt nem tudom, hogy van-e ott azoknál még -10 vagy -20% akció.

De ha 1 rizikót bevállal az ember, a CDKEys-en 15,69 dollár az ára (=13,9 EUR).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39664) myckey válasza KisApám (#39663) üzenetére


myckey
veterán

Igen, ebben benne van az is, amit írtam.
Csak én Isthere...oldalon néztem, hírlevelet olvastam.

Gamersgate ad egyébként GG ....kupont. 7000 ft körül beszerezhető, + - száz forint eltérések..

Szürkét direkt nem írtam ide ! :N

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39665) KisApám válasza myckey (#39664) üzenetére


KisApám
addikt

A GamersGate-re a gg.deals ír egy kuponkódot (GG-DEALS-21, ami -11%-t jelentene az árból), de nem engedi használni. Pedig ezzel kb. 18 dollárra jönne ki az ára.
A GamersGate-n azonban nem található, hogy írnának kedvezmény kódról.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#39666) myckey válasza KisApám (#39665) üzenetére


myckey
veterán

Igen. Erre gondoltam, a gamersgate kapcsán. Ott most 7360 Ft, kuponnal még jobb lenne.
De Gamebillet is 6900 ft -ra jön ki, amit elsőre írtam. Így is úgy is HL már.(gondolom) Jó ez, akit érdekel.

Én türelmetlenebb voltam, 13 -ért vettem, tavaly nyáron talán....aztán van benne 2 tucat órám, annyira nem játszom semmivel.
Mellé ott a RDR2 is, azzal sem játszom. elvétve csak.( ezt is 10 körül vettem, hónapokkal ezelőtt.)
Pedig száz meg száz órákat lehetne ezekbe a játékokba pakolni...de inkább belépek az Oriba, Northgard, Shadow tactics....Nioh complete, vagy ezekbe sem. Pedig ezek "fillérek" voltak, vagy ingyé.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39667) l.skywalker válasza myckey (#39662) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezt behúztam. Pont jó lesz elütni az időt :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39668) KaiotEch válasza l.skywalker (#39667) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az én időmet is elütnéd ennyiért? :P

(#39669) myckey


myckey
veterán

eTail.Market Tapasztalatok akadnak erről a helyről? Hivatalos boltnak olvasom, isthere....is annak adja .

Itt is elindult a leárazás. JWE2 eddigi legolcsóbb, Steam. bár elég érdekes, mert az első rész ára be van ragadva, náluk. furcsa...

Igaz, péntekig sztm kivárok a többi hellyel is, hátha Epic is bedob valamit, vagy steam....etc.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39670) l.skywalker válasza KaiotEch (#39668) üzenetére


l.skywalker
félisten

December 8-ig kell ütnöm. Akkor indul az új Destiny event :P

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39671) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Black Friday van az Escape from Tarkov oldalán is:

Pre-order - Escape from Tarkov -25% a TARKOVBLACKFRIDAY kóddal - 26,24€

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39672) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Immortals Fenyx Rising on Stadia - PC-s Free hétvége lesz 26-28-ig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39673) #65537792 válasza l.skywalker (#39671) üzenetére


#65537792
törölt tag

+ VAT 27%

Kódra meg azt írja: Please enter a valid coupon code

[ Szerkesztve ]

(#39674) FehérHolló válasza Dilikutya (#39654) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egyrészt köszi szépen!

Másrészt én az ultimate-re utazom, ami azóta itt 4 EUR-val drágább lett 1 nap alatt. (Tegnap is néztem, csak még nem szántam el magam.)
Szétnéztem, és most a voidu-n a legolcsóbb mindkét változat. Egyébként HL.
https://www.voidu.com/en/red-dead-redemption-2

Skynet is real. It's called Google.

(#39675) l.skywalker válasza #65537792 (#39673) üzenetére


l.skywalker
félisten

Thx. Fogalmam se nem volt róla, hogy itt még van VAT is. :(((

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39676) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem nagy akció, de 10%-al olcsóbb most a
Kena: Bridge of Spirits (epicgames.com) - 35,99€ HL

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39677) Dilikutya válasza FehérHolló (#39674) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ultimate miben több?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39678) gyimger válasza Dilikutya (#39677) üzenetére


gyimger
őstag

Apróságok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39679) warcat


warcat
veterán

Mount & Blade II: Bannerlord 12.49$ nyilvánvaló elárazás

EA: It's in the crate!

(#39680) Dilikutya válasza gyimger (#39678) üzenetére


Dilikutya
félisten

Alapból nincs benne bankrablás? Én most vettem meg a simát, egy próbaképpen letöltött alternatív verziót váltott, de nem játszottam vele sokat, zavart, hogy mindig ki kellett húzni a netet, ha el akartam indítani. :) Szerencsére nem is kellett az egészet újra letölteni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39681) grizlisandor válasza warcat (#39679) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, mert már $41.99. :O
$12.49 adtam volna érte. :B

(#39682) csabicsepp


csabicsepp
aktív tag

A blizzardnál egész jó akciók lettek (lehet mégis nagy a baj :) )
[link]

(#39683) Cheesus válasza csabicsepp (#39682) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én a MW2 Remasteren gondolkodom már egy pár napja, hogy be kellene rántani.
Esetleg valaki innen játszott már vele? Nagy átlagban mik a tapasztalatok róla?

https://www.twitch.tv/csehla

(#39684) ***ANDRÁS*** válasza csabicsepp (#39682) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Egy blackfriday akció 50%-tól kezdődik! Nem kell ezen meglepődni, túlságosan hozzászoktál már a túlárazott, vásárlóátverő, csöves 5-20%-os magyar blackfridayhez.

(#39685) Jimbo75 válasza ***ANDRÁS*** (#39684) üzenetére


Jimbo75
tag

Ott a pont :R

(#39686) maross válasza csabicsepp (#39682) üzenetére


maross
veterán

Digitalis vilagban ezek a 25-33% akciok....haaat. Orultem volna, ha diablo 2 resurrected megkapja a -50%-ot, de igy maradni fog legkozelebbre.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#39687) ZsZso válasza maross (#39686) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

És a Necromancer a D3 -hoz semmit sem kapott. :U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#39688) TheNewDawn válasza csabicsepp (#39682) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Act$v$s$on. Más cégnél is elég érdekesek a munkakörülmények de szerintem annyi botrány az összesnél összesek nem volt, mint náluk. Ha ingyen lenne minden, akkor esetleg. Illetve nem, inkább akkor sem, nálam egy életre leírták magukat, remélem csődbemmenek mihamarabb, és a főkolomposok élén Bobby Kotickkal megkapják a jól megérdemelt 15526 évüket a hűvösön :)

(#39689) wjbhbdux válasza TheNewDawn (#39688) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Bobby benne van a jóban, Coca Colánál is nagyfőnök..

/s

(#39690) maross válasza ZsZso (#39687) üzenetére


maross
veterán

Epic sale se gyozott meg, mondjuk csak jurassic world/evolutions es snowrunner cuccok vannak wishlisten. Az ingyen adott jurassic1-hez a figyelt dlc -55%....hat jo...snowrunner season pass2 -20%... :(.. Kupon sehol, bar legutobb se volt jo dlc-kre.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#39691) tomazin válasza TheNewDawn (#39688) üzenetére


tomazin
veterán

nagyon helyes hozzáállás.

(#39692) TheNewDawn válasza maross (#39690) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jó hát epic sale kupon nélkül.... Onnan csak azzal éri meg vásárolni szerintem, ha nem olcsóbb a Steamnél aki ki vesz ott játékot ? Ma este indul steam sale is, de mint mindig, egy 20% al olcsóbban lehet gondolom venni mindent is az ilyen GMG, Voidu, Wingamestore, 2game.com Indiegala meg hasonló helyeken :) Ill 1 hónapon belül lesz téli szél is mindkét oldalon, akkor szerintem majd lesz Epic kupon. És amúgy ja , hivatalosan sose volt jó a DLC k re a kupon, de eddig mindhárom alkalommal elchessték, és kb 1 nap volt mire javították, és addig lehetett használni DLC re is :P

(#39693) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok. Nincs valakinek egy Castle crasher steam kulcsa véletlenül? Húgomnak keresem egy kis családi szórakozásra persze nem ingyen, paypallal tudnék fizetni érte

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#39694) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Death Stranding | 13.32€ (GMG) HL

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39695) KaiotEch válasza l.skywalker (#39694) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mi a franc az a HL, nem bírom kitalálni, és már idegesít?!

(#39696) l.skywalker válasza KaiotEch (#39695) üzenetére


l.skywalker
félisten

Historical Low - ezzel jelezzük a topikban, ha még ennél nem volt olcsóbb az adott cím. Sok értelme nincs, de van aki ugrik erre (me)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39697) sto1911 válasza tomazin (#39691) üzenetére


sto1911
veterán

Igy van, az osszes programozot, takaritot, portast is a pokolra, hadd legyen munkanelkuli mind!!!!444! :W

(#39698) TheNewDawn válasza sto1911 (#39697) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Mintha nem zártak volna be már elég céget a világon, meg nem szűnnének meg csak Mo on belül naponta cégek :) Nem gondolom, hogy olyan hú de nehéz manapság munkát találni annak akik akar :)

(#39699) alcsa válasza KaiotEch (#39695) üzenetére


alcsa
senior tag

(#39700) sto1911 válasza TheNewDawn (#39698) üzenetére


sto1911
veterán

Nem arról van szó, hanem arról, hogy egy kalap alá vesztek mindenkit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.