Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) Laca333


Laca333
tag

Splinter Cell: Chaos Theory Ubisoftnál ingyenes, illetve elég jó leárazások vannak (Black Friday)

(#39602) barnidani válasza s7evcsenko (#39598) üzenetére


barnidani
csendes tag

Nem tudom megvenni... német régió esetleg?

(#39603) xTech válasza barnidani (#39602) üzenetére


xTech
tag

Hinweis: Derzeit ist dieses Produkt nur für Kunden in Deutschland und Österreich verfügbar.

[ Szerkesztve ]

(#39604) s7evcsenko válasza barnidani (#39602) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem simán engedte Magyar címmel, be is tudtam aktiválni.
(mondjuk van egy mailboxos címem is felvezetve, de ezt nem azzal vettem)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#39605) barnidani válasza s7evcsenko (#39604) üzenetére


barnidani
csendes tag

:O :O :O

(#39606) l.skywalker válasza s7evcsenko (#39604) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az Amazonon be kell állítani, hogy melyik régió legyen a digitális "ország":
Amazon.com: Manage Your Content and Devices

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39607) FragMaster válasza s7evcsenko (#39598) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez játszható PC-n is play anywhere keretein belül?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#39608) wjbhbdux válasza FragMaster (#39607) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nincs a play anywhere listán

/s

(#39609) s7evcsenko válasza FragMaster (#39607) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Most ránéztem, felkínálja a telepítést a gépre, így szerintem igen.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#39610) l.skywalker válasza s7evcsenko (#39609) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, ez nem Play Anywhere cím, így ez az Amazonos csak konzolon játszható:

PC-re külön játék van:
Hellblade: Senua's Sacrifice

Nincs véletlen Game Pass for PC-d? Mert abban is benne van.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39611) echterion válasza l.skywalker (#39610) üzenetére


echterion
nagyúr

Meddig lesz ez benne gamepass-ban? Elég rég benne van, ha marad, akkor nem veszem meg, majd sor kerül rá egyszer. Nem Microsoft játék ez véletlenül?

**********

(#39612) l.skywalker válasza echterion (#39611) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Ninja Theory-t (a játék fejlesztője) 2018-ban felvásárolta az MS, így már hivatalosan az Xbox Games Studio alá tartoznak és az XGS játékok "örökké" bent maradnak a Game Pass-ban, kivéve persze ha valami licensz vagy egyéb okok miatt lekerülnek a store-ból, lásd: korábbi Forza Motorsport és Forza Horizon címek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39613) s7evcsenko válasza l.skywalker (#39610) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ultimate-m van, akkor ezért. Sorry. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#39614) myckey


myckey
veterán

HOB Fanatical 0.79Eur

Láttam, hogy ingyé is volt már Epicen, meg ilyen olyan bundliban is, ha jól emlékszem, de ez most is korrekt. Steam. Van még bőven. 1-2 napos eksön. 5% kupon is jár.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39615) myckey válasza myckey (#39614) üzenetére


myckey
veterán

RDR 2 Epic: 27 Eur Greenmangaming
isthere.... ezt dobta eddigi legjobbnak, bár biztos volt már Epicen kuponos mókolás is, én még olcsóbban is, drágábban vettem, ott, hónapokkal ezelőtt.

Elden Ring is kapott leárazást, Steam.50usd

Gamesplanet is most rakta ki, BF akcióját.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39616) HugóBoss válasza myckey (#39615) üzenetére


HugóBoss
tag

Ubi-n a BF árazás csak a mai napra érvényes, vagy több napos? nem találtam semmi kiírást

(#39617) Maksifül válasza myckey (#39615) üzenetére


Maksifül
senior tag

RDR2-t itthon is ugyanennyiért lehet kapni. 10100 Ft
Az Ultimate Edition meg 11700 Ft

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#39618) myckey válasza HugóBoss (#39616) üzenetére


myckey
veterán

Tessék
GG DEALS- Ubisoft Store - Black Friday Sale 2021 Black Friday 2021 sale on Ubisoft Store is running from November 17th until November 25th.
Van kuponjuk is, 20%, de már írták a többiek.

#39617Maksifül

Királyság, de ezt még nem láttam a topicban, keresőben. Te vagy az első. Konzolvilágon tényleg annyiért megy. :K Konzolvilag

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39619) Mr.Csizmás válasza myckey (#39618) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vicc nélkül irigyellek, egyik nap 100 km futásról posztolsz, másik nap bestbuy game :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39620) myckey válasza Mr.Csizmás (#39619) üzenetére


myckey
veterán

hmmm, most egy kicsit elmerengtem... a többi napon, és a legkülönfélébb dolgokon, helyeken...sok embernek elég lenne ennyi impulzus, sok ember örülne ennyi energiának. aztán ott a másik oldala, mindennek ! a dark side :)
De jó is az, ha az ember sokrétűen használja a testét, elméjét ...lelkét.
Na, Bocsánat, Hölgyek Urak ! Gondolatébresztő műsorunkat hallhatták.
elkalandoztam.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39621) chatran


chatran
őstag

Végre egy egész jó Bundle. Évek óta nem vettem semmit a humble-n, mostanában a Fanatical-on költöttem inkább.

Update: az elmentett paypallal vigyázzatok, az a szemétláda lehúzott egy százassal, automatán kifizette, be sem kellett jelentkeznem PP-ba és így gondolom a PP váltotta a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#39622) Komplikato válasza myckey (#39618) üzenetére


Komplikato
veterán

Rárepültem egy Watchdogs Legion Deluxe-ra ... kuponnal elég jó ára lenne.
Erre ezt dobta fel: "Seems this is not the store dedicated to your country. Not available for purchase due to geographical restrictions. This/these items may be available in your store."

Közben kliensből sikerűlt és rájöttem mi baja volt, böngészőben dollárban (USD) volt az ár, de mivel mi EU ország vagyunk így 1:1-ben átszámolta Euroba. És hát nyilván a "kis" eltérést nem szerette volna elengedni az UBI. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#39623) fatal` válasza Komplikato (#39622) üzenetére


fatal`
titán

Nem az eltérést nem engedi, hanem ha USD-ben fizetsz, akkor nem fizetsz ÁFÁ-t (ugyanis az USA ár az mindig nettó). Mivel így nem számolja (mert EU-n belül kezeli csak), lényegében adót csalsz (illetve az UBI, mert neki kéne bevallani és befizetni a vevő szerinti országnak).

Persze ezzel nem nagyon foglalkozik senki, szoftverhiba, előfordul. :DDD

(#39624) bobalazs válasza chatran (#39621) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A Quantic Dream játékok megérik az árat az tuti.

(#39625) TheNewDawn válasza chatran (#39621) üzenetére


TheNewDawn
addikt

És a bundle kapcsán még egy elfeledetttapróság, ugye 25% kedvezményes kupont ad a Detroit Become Humansra. Jelenleg ez a Humblenál akciósan 19.99€, ebből lejön a 25%, és ha valakinek aktív a havi előfizuja, akkor a 20% is, ergo 12€ ért vihető, ami HL ár.

De a 20% nélkül sem rossz amúgy a 15€, sőt, igazából ez azon nagyon nagyon kevés játék egyike, ami simán megérné a teljes árat is.

(#39626) l.skywalker válasza TheNewDawn (#39625) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én emiatt vettem meg a csomagot. De hozzá kell tenni, hogy csak december 17-ig váltható be a kupon:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39627) TESCO-Zsömle válasza KaiotEch (#39595) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

mivanmivanmivan?!!!?! ;] :P :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39628) Anulu79 válasza Maksifül (#39617) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez az ultimate marha jó ár! Legalábbis nekem. :) Be is húztam. Köszi az infót! :)

[ Szerkesztve ]

(#39629) TheNewDawn válasza Anulu79 (#39628) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Mondjuk ha azt vesszük, hogy az ultimate kb nulla plusz tartalmat jelent, nincsenek + DLC K ,akkor szerintem rengeteg érte a + 1600 Ft. 100 Ft ra még azt mondanám hogy oké, 200 meg határeset, de ennél többet nálam nem ér:) De amúgy nem rossz ár tényleg, mondjuk most már 1 hete várok, hátha epicen lejön ebből még -3000 :) De félreértés ne essék, lehet másnak megéri, isten ments hogy kritikának fogd fel, csak a véleményem írtam le:)

(#39630) gyimger válasza TheNewDawn (#39629) üzenetére


gyimger
őstag

Most így fejből nem tudok pontosabbat írni, de voltak kisebb küldetések, amik az alapban nem voltak benne (pl. bankrablás "companion activity")

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39631) Anulu79 válasza TheNewDawn (#39629) üzenetére


Anulu79
addikt

Eszem ágában sincs kritikánakn elfogni. :) Ha kritika is lenne akkor se nagyon izgatna. :D Egyébként cannak extra dolgok hozzá a skineken kivül is. 1600 Ft mert nem sok nekem ezekért. De majd az idő eldönti, hogy megérte-e a plusz költséget. :)

(#39632) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv Srácok!
Múltkorjában érdeklődtem a Far Cry első részének vásárlásáról. Akkor tanácsoltátok, hogy várjak valamilyen akcióra. Most az Ubisofr-nál 3€-ért érhető el a játék. Megvenném ennyiért, viszont arról semmi infót nem találok, hogy ez a patch-elt verzió-e. Szerintetek az lehet?
Köszönöm! :R

BÚÉK!

(#39633) sheep válasza Ukraan (#39632) üzenetére


sheep
addikt

Biztos hogy a peccselt, viszont azt kalkuláld bele hogy sajnos szinte játszhatatlan, pont az utsó peccs miatt. Az ellenfelek átlátnak a falon, és hiába jött ki hozzá egy unofficial update (1.5) ami ezt javítaná, sajnos a pálya feléről ugyanúgy lát az enemy és mindenki téged lő. Lopakodni szinte lehetetlen.
Én sokáig próbáltam utánajárni, de nem találtam megoldást erre.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#39634) huskydog17 válasza Ukraan (#39632) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nyugodtan megveheted, az az 1.4-es verzió, amihez szükség lesz két javítás telepítésére manuálisan. Az egyik az MI bug-ot (wallhack) javítja, a másik a víz tükröződéseket és a Vsync-et.

A GOG az egyetlen verzió, amiben javítva van az MI hiba, mert abba beleintegrálták a fentebb linkelt javítást.

#39633 sheep: Gyorsan és könnyen meg lehet találni a megoldást: lásd pár sorral feljebb. Az extrém túlzás, hogy játszhatatlan, a két linkelt javítással a játék úgy működik, ahogy kell, tökéletesen játszható. Amúgy még azok nélkül is játszható, nem minden pályán vannak sátrak, de a GOG verzió alapból out of the box tartamazza az MI bug javítását.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#39635) Ukraan válasza huskydog17 (#39634) üzenetére


Ukraan
aktív tag

sheep, huskydog17 :
Köszönöm, akkor rápróbálok a játékra. Annyi pénzt megér egy kis nosztalgia... :))

Az első patch-re mutató link sajnos nem működik, de később megpróbálok találni abból is egyet, miután a játékot megvettem.

Köszönöm még egyszer! :R

BÚÉK!

(#39636) sheep válasza huskydog17 (#39634) üzenetére


sheep
addikt

Nekem is a GoG változat van, de nem is toltam végig annyira csal az ai. Nem csak az a gond hogy a sátrakon átlát, hanem hogy észrevesz a pálya széléről. Nagyon illúzióromboló hogy lopakodnál a bokrok között és közben vki rakétavetővel lő a sziget másik végéről :)

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#39637) huskydog17 válasza Ukraan (#39635) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Tökéletesen működik mindkét link, most még egyszer megnéztem, az első a moddb oldalára mutat, ahonnan le tudod szedni.

#39636 sheep: Mindig is ilyen volt az MI a játékban, ettől nem lesz játszhatatlan, sőt, így van benne kihívás, főleg, ha ember bekapcsolja az automata MI-t új játék kezdésénél. Sokan végigvitték így (köztük én is), sőt sokan wallhack mellett tolták végig. Ez egy olyan játék, ami bünteti a rusholást. Itt ésszel, megfontoltan, és türelemmel lehet haladni. Az MI nem annyira hülye, ha észrevesznek és utána bújsz el egy bokorban, akkor persze hogy tudni fogják hol vagy, de amíg nem vettek észre a bokrok és fák fedezéket adnak, néha pedig érdemes a prone (fekvés) funkciót is használni.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#39638) sheep válasza huskydog17 (#39637) üzenetére


sheep
addikt

Én vagy 10x végigvittem az évek alatt, nem kötekedni akarok. Hidd el ismerem minden centijét a játéknak és tudom hogy kell játszani. Légyszi ne menjünk már át megint személyeskedésbe/okoskodásba hogy hogy hogyan kellene játszani /biztos user error. Nem vagyok hülye, tudom hogy le lehet feküdni és előtte kell bemenni a bokorba. Szerintem ez nem egy ovis fórum.
Csak sajnálom hogy így elrontották és hónapokig próbálgattam letölteni mindenhonnan régi változatot ami nincs peccselve, próbálgattam melyikkel működik melyikkel nem. Nagyon sok időt beleöltem de nem lett jobb. Legutóbb kb. 3 hónapja néztem, de az utolsó pályán abbahagytam mert annyira idegesített az ai.
Bocs az admintól, nem akarom teleoffolni a fórumot, csak erre még reagálni akartam.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#39639) huskydog17 válasza sheep (#39638) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nekem eszem ágába se volt személyeskedni/okoskodni, fogalmam sincs honnan veszed ezt. Mivel azt állítottad, hogy "szinte játszhatatlan", azt feltételeztem, hogy talán nem nagyon ismered, esetleg nem játszottál vele korábban és a wallhack bug miatt írod ezt. Így viszont, hogy játszottál vele korábban, még kevésbé értem, hogy miért állítod egy vásárlónak, hogy játszhatatlan, miközben ezek szerint tökéletesen tisztában vagy azzal, hogy nem az.
Az első, a témát érintő kommented alapján úgy gondoltam, hogy a Tent bug miatt tartod játszhatatlannak, ezért javasoltam a patch-et.
Ha korábban 10× végigvitted, akkor nem okozott gondot az MI. Az évek alatt az ember ízlése, bizonyos dolgokhoz való hozzáállása bizony drasztikusan meg tud változni (mindenkinél, nálam is), valószínűleg régen több türelmed volt hozzá, ezért nem okozott gondot.

Mindössze azt szeretném sugallni, hogy szerintem nem korrekt "szinte játszhatatlan" frázisokkal elriasztani egy érdeklődőt, miközben semmi valóságalapja nincs. Én ebben nem látok semmi személyeskedést, épp ellenkezőleg, inkább korrigáltalak.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#39640) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Jól emlékszem, ugye, hogy Battle.net-es játékot gond nélkül vehetek US store-ról, dollárban az EU-s account-omhoz?

(#39641) SenorGrande válasza huskydog17 (#39637) üzenetére


SenorGrande
senior tag

MODDB le volt rohadva tegnap késő du/este, azért nem volt jó a link.

Far Cry biztos jó játék, de engem ott elvesztett, mikor megjelentek a szörnyek, tehát már eléggé az elején. Soha nem is vettem elő újból.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#39643) myckey válasza SenorGrande (#39641) üzenetére


myckey
veterán

Legjobb volt az első rész, többször is nekimentem. Utána engem vesztettek el.
Biztos nagyon fáj nekik, mindkettőnk elvesztése.
Bár, egyik másik részbe, még belenyúltam, kicsit.

:) :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39644) chatran


chatran
őstag

Bocsi az off-ért, csak a jó szándék vezérel. :)
Valaki itt a minap írta, hogy problémája van a Heavy Rain xbox kontroller-es irányításásával. Nekem is problémás volt, de a neten találtam megoldást. Ha az illető magára ismer keressen meg priviben.
Ha mégse olvasná, valaki emlékszik esetleg ki volt az? Megírnám neki a megoldást.

(#39645) Ferke[HUN] válasza chatran (#39644) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Szia! Bepken volt a Steam topikban, de közben meglett a megoldás. Utolsó két hsz az övé. :)

(#39646) Doky1988


Doky1988
senior tag

Diablo 2 Resurrected 40-ről 30 euró -25% battleneten :)

DokY | www.zsolti.hu

(#39647) chatran válasza Ferke[HUN] (#39645) üzenetére


chatran
őstag

Köszi! Rendben, örülök, hogy neki is megoldódott. Törölhetők az offolásaim. :)

(#39648) l.skywalker válasza Doky1988 (#39646) üzenetére


l.skywalker
félisten

És a szerverek mennek már? ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39649) gyantaszuz válasza l.skywalker (#39648) üzenetére


gyantaszuz
tag

Megjelenes ota jatszom, nem tapasztaltam szerverleallast EU-n. 1x talan ledobott, de egybol vissza is tudtam lepni.

(#39650) AtHoS válasza gyantaszuz (#39649) üzenetére


AtHoS
nagyúr

:DDD

D2 topikot látogatod-e? :))

read-only mode on the forum

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.