Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3586) djculture válasza huskydog17 (#3584) üzenetére


djculture
félisten

Gyémántba a grid van meg diszdoboza van meg kiskönyve.Amúgy ilyen puritán semmi kiadásokat direkt nem veszek,ea dobja ki a régi játékait value néven ilyen egy szál lemez kiadásba,kézikönyv pdf be.

(#7525) djculture válasza ollie (#7523) üzenetére


djculture
félisten

jó isten,,team6 studios? Az a gagyi freddy d féle autós játékokat csinálta...
Downtown Challenge meg a többi baromságot:)

[ Szerkesztve ]

(#7529) djculture válasza bAtt001 (#7528) üzenetére


djculture
félisten

[link] Most nézem hogy már wii re is ez a fejlesztő /brigád:) / portolta a sima flatoutot is:)

(#7569) djculture válasza BigBlue69 (#7561) üzenetére


djculture
félisten

Aha:
Kedves vásárlónk!

Örömmel vettük, hogy az 576 KByte webshopjában vásárol! Felhívjuk figyelmét, hogy az árváltozás jogát fenntartjuk. Az áru kézbesítése előtt kollégánk telefonon keresni fogja önt a végleges ár és a postázási cím egyeztetése céljából.

(#7576) djculture válasza chatran (#7575) üzenetére


djculture
félisten

corába 1500ft volt a multkor sima dvd tokos verzióban...

(#7617) djculture válasza DeFranco (#7616) üzenetére


djculture
félisten

Upgrade to the full-length experience for $14.99 to complete the story.
Ez mindent elmond

(#7655) djculture válasza zseko (#7640) üzenetére


djculture
félisten

Ha nem a kókány sárga borítós kiadás akkor jó ár.

(#7660) djculture válasza zseko (#7657) üzenetére


djculture
félisten

Az jó ha eredeti annyiért ajándék.Különben nemigaz régen a classic játékoknak normális szine volt,ezüst és volt benne kézikönyv minden.Most meg az divat ez a narancs vagy citorsárga rikitó sz r,kézikönyv meg pdf be.10 fillért nem adnék ilyenért.:)

(#7663) djculture válasza zseko (#7661) üzenetére


djculture
félisten

Annyi sose lesz én a nfs eket vettem meg igy régebben de sikeresen felnyomta az ea a classic játékainak árát:"Az Electronic Arts döntése értelmében 2011. április 1-től az EA Classics játékok ajánlott fogyasztói ára 4990 forintra változott." Aztán ebböl néha engednek ha úgy alakul vagy nem.De az avicc a nfs ezer éves játékainak az ára se akar lemenni 990ft ra mint régen.Pedig egy ilyen nfs most wanted meg pro street többet nem ér nekem,pláne ilyen sárga színbe:)
Corába lehet néha kifogni olcsón dobozsérült játékokat.Érdemes beletúrni az ömlesztettbe.Fear2 zsákmányoltam multkor 1500 ért,meg stalker pripjaty 1000 ért.
Tudom steamon olcsók ezek de én a kézikönyves dobozos játékokért adok csak lóvét...

[ Szerkesztve ]

(#7725) djculture válasza Youri (#7724) üzenetére


djculture
félisten

Hát így is a jó régen 5-10 éve az ilyen játékok a számitógépes ujságok cd/dvd-n voltak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#7728) djculture válasza maross (#7726) üzenetére


djculture
félisten

(#7734) djculture válasza maross (#7732) üzenetére


djculture
félisten

5 mega akkoriban elképzelhetetlen adatméret volt.Még a nagyfloppy-t is nehéz volt megtölteni adattal:D
Nem mostanában volt még én is első szakmámat végeztem mikor ezekkel nyomultunk meg a monóchrome monitorokkal. [link]

maross mester ,feltalálod az időgépet és milliárdos csákó leszel:D

[ Szerkesztve ]

(#7739) djculture válasza #65675776 (#7738) üzenetére


djculture
félisten

Kemény így az avatarod :R :C
Na hogy a témához is hozzávakkantsak.Új gamestarba half life 2 a teljes game,de steamon nem lehet beregelni.Érdekes,hogy lehet igy rátelepiteni a javítást?

[ Szerkesztve ]

(#7745) djculture válasza ittakary (#7742) üzenetére


djculture
félisten

Gyere ide és miközben én 10 gépet javitok egyszerre még ügyelhetsz a helyesírásra is. :K

(#7748) djculture válasza TazLeacher (#7746) üzenetére


djculture
félisten

"szólók" Kötözködni én is tudok...Részemről a témát befejeztem, nem ide való.

[ Szerkesztve ]

(#7798) djculture válasza cskamacska (#7797) üzenetére


djculture
félisten

Az szép.

(#7801) djculture válasza KubanitoS (#7800) üzenetére


djculture
félisten

Örülök is hogy nem vettem meg a játékot. 10 dlc-t lesz minimum. Egy vagyont kilehet majd rá fizetni.

(#7804) djculture


djculture
félisten

Serious Sam Double D az egész jó.

(#7830) djculture


djculture
félisten

Aki ezt az új FlatOutot pénzért árulja azt szurokba mártanám:) Én még ilyen szörnyű valamit nem láttam :(

[ Szerkesztve ]

(#7832) djculture válasza ProEvoFan (#7831) üzenetére


djculture
félisten

Az a legkevesebb, de úgy nézki mint valami 2001 es game. Azon kívül minden világít mintha lámpa lenne az út is maga, a karakterek mint valami rajzfilmfigurák. Az év citromdíjas játéka. Így elrontani ezt a jó sorozatot...

(#7922) djculture


djculture
félisten

Ezt a direct drive izét nem ismerem.. Ez megint egy 20-ik féle hálózat? Nagyon unom már hogy hetven helyen van játékom. Mindig belépegetni a saját keretprogramját futtatni...

[ Szerkesztve ]

(#7926) djculture válasza KubanitoS (#7923) üzenetére


djculture
félisten

Kösz az infót, akkor ez csak egy online disztribúciós webshop szerű értem. :R

Steam hálózatot is unom már, illetve nem is azt a dobozos játékok kiadóját. Teljes kavarodás van, egyikhez jár steam regisztrációs kód másikhoz nem hiába steam hálózatos a multiplayere.

[ Szerkesztve ]

(#7939) djculture válasza Crytek (#7937) üzenetére


djculture
félisten

Kettőt fizet egyet /se/ kap? :D

(#7958) djculture


djculture
félisten

Corába 2000ft a dobozos mert volt egy karc a dobozon, igy én is bezsákoltam. Ebbe az ömlesztett mókába mindig lehet találni kincset.

[ Szerkesztve ]

(#7968) djculture válasza Crytek (#7967) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos mert az már pc re ki se jön..

[ Szerkesztve ]

(#7970) djculture válasza Crytek (#7969) üzenetére


djculture
félisten

Majd meglátjuk, mostanában nem egyszer elhintették ezt az Ea-nál hogy a warezolás miatt sok mindent nem fognak kiadni pc re, mert nem éri meg. Amúgy jó kifogás, konzolra olcsóbb játékot késziteni mert mások az igények. Nem kell nagy bejárható terület hanem csőjáték, háromillió szkript meg nyomd meg ezt meg azt gombot háromezerszer és win.
Ha tippelni kell.. ha meg is jelenik a konzolos verzióhoz képest hónapokkal később fog. Ez is gyakori fogás manapság:)

[ Szerkesztve ]

(#7973) djculture válasza KubanitoS (#7972) üzenetére


djculture
félisten

Végül is szerintem kiadnak mindent csak épp miután lerabolták a konzolosokat lóvéval, utána már úgyse kerül semmibe simán átportolni és kiadják. Cserébe még a menü is konzolos lesz. Crysis 2 is igy volt:)

[ Szerkesztve ]

(#7975) djculture válasza KubanitoS (#7974) üzenetére


djculture
félisten

Nagyobb bajom avval van hogy ha konzolport sokszor az opcióban nulla grafikai beállitási lehetőség van. Az adott gépen vagy megy, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#8105) djculture válasza dokken (#8104) üzenetére


djculture
félisten

Ingyen se kéne. Olyan mint az új flatout, köze sincs a régi fear sorozathoz. Remélem az új részt nem egy bivajbnádi csapat csinálja hanem a monolith.

[ Szerkesztve ]

(#8130) djculture


djculture
félisten

Én is kaptam egy 50% os kupont.

(#8135) djculture válasza cannibal (#8133) üzenetére


djculture
félisten

be is halt az egész:)

(#8137) djculture válasza cannibal (#8136) üzenetére


djculture
félisten

Én csak szórakozásból nézegetem, pénzt csak dobozos játékért adok ki.:)

[ Szerkesztve ]

(#8141) djculture válasza cannibal (#8139) üzenetére


djculture
félisten

Nekem is megkéne venni majd mert van egy áprilisig felhasználható kieg kódom. De csak dobozos móka játszik.

[ Szerkesztve ]

(#8160) djculture válasza fpeter07 (#8157) üzenetére


djculture
félisten

Én is kettőt kaptam egy 50%valve meg egy 25% minden.

(#8214) djculture válasza cskamacska (#8212) üzenetére


djculture
félisten

Jóhogy felébredsz ez bármelyik online ilyen rendszerrel megtörténhet, örülj neki hogy egyáltalán ha letöltöd tudod használni az adott terméket. Akármelyikkel megtörténhet ugyanez hogy megveszi másik konzorcium és repül minden amiért lóvézott az ember. Ezért én jómagam nem is adok pénzt ilyen rendszereken lévő cuccokért, nem szeretem ha valami nincs fizikailag nálam és pénzbe kerül nekem.

[ Szerkesztve ]

(#8221) djculture válasza Darth_Revan (#8220) üzenetére


djculture
félisten

1400ft+ ot csak megér a kézikönyv meg a doboz, elég hülye egy ára van anélkül...

(#8258) djculture válasza csaba951 (#8257) üzenetére


djculture
félisten

Én eleve nem értem ezt a kuponos hülyeséget. Bele a teljes játék lemezeit mint régen és avval nem lehet trükközni. De hát muszáj mert 50centtel kevesebb lenne a terméken úgy a haszon.

(#8262) djculture


djculture
félisten

Ilyen felfogással csak legyen a dobozban a kártya és tegyenek bele 6 kupont amit belehet váltani a kártyához járó tartozékokra. Sőt következő szint lehetne az hogy a kártya se legyen benne csak egy kupon. :DD Lehet hogy én vagyok a furcsa ember de nekem az ilyen húzások arra késztetnek hogy nem veszem meg az adott terméket, hanem másikat választok.

[ Szerkesztve ]

(#8266) djculture válasza zseko (#8263) üzenetére


djculture
félisten

Ha azt nézem én azt a pár napot kibírnám a helyedbe, viszont másik oldalról nézve meg ez is egy szintén hülye húzás.Ugyanis nem fér hozzá az ember a saját pénzéhez miközben kapni se kapott érte semmit .
daa-raa
Nem nagyon kevertem össze, sajnos kezd elterjedni az a szokás hogy a dobozon hirdetik hogy ilyen megy olyan átalakitó van a termékhez.Aztán mikor meg kibontja az ember kiderül hogy opcionálisan sehol ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#8269) djculture válasza #65675776 (#8268) üzenetére


djculture
félisten

Ja igazad van. Abba azért remélem egyet értesz velem hogy jobban érzi magát a vásárló ha egy termékhez hozzá adott cuccért, ami hirdetve is van a termék csomagolásán, nem ő neki kell harcolni. Mert ez a kuponos dolog is elég faramuci. Pláne ebben az esetben hogy még bizonygathatja az ember hogy tényleg eredeti a kupon. Teljesen komolytalan az egész cég számomra aki így ad ajándékba bármit a termékéhez.
Példaként megemlitem vettem nemrég x cég termékét és meglepett mert rengeteg korrekt leirás volt hozzá és lemez amit nem nekem kellett letöltögetni meg nyomozgatni hogy honnan kellene. Sőt egy brossúra az összes termékükröl. Innentöl ennek agyártó termékeit ajánlom a kuncsaftoknak is nem a másikat amihez lassan már a csak a doboz van. Igaz jár ahhoz is renegeteg opciós cucc ami gyakorlatilag nincs hozzá, csak külön megvásárolható.

[ Szerkesztve ]

(#8304) djculture


djculture
félisten

Amúgy is 1400ft az Arkham Asylum dobozosan mindenhol.

(#8388) djculture


djculture
félisten

Egy termékhez gondolom csak egy kupont lehet használni?

(#8392) djculture válasza Agyzuzo (#8391) üzenetére


djculture
félisten

Hideg van, szenet gyűjt mindenki :D

[ Szerkesztve ]

(#8419) djculture válasza Niczo (#8414) üzenetére


djculture
félisten

1990ft tescoba meg cd galaxison a race on benne a race07 meg a sorozat többi darabja.

(#8432) djculture


djculture
félisten

hulladék ez a steam... Most az ajándékhoz egy olyan játékba kellene küldetést csinálni ami nálunk nem is elérhető.. A tökömért irja ki ha nem is elérhető ebben a régióban, ennél nagyobb genyaságot még nemláttam:) Kb mintha kilenne irva egy boltban hogy ezért a termékért ajándék jár de nem neked!

[ Szerkesztve ]

(#8483) djculture


djculture
félisten

Végre kaptam egy értelmes cuccot : Holiday Sale 2011 Gift: Deus Ex: Game of the Year Edition :R

[ Szerkesztve ]

(#8486) djculture válasza albert8 (#8484) üzenetére


djculture
félisten

Köszönöm. Megcsináltam ezt a írj ajánlást egy neked meglévő játékhoz és beadta ezt. Meg is lepődtem:) Eddig csak szeneket adott meg két kupont:)

[ Szerkesztve ]

(#8490) djculture válasza ollie (#8487) üzenetére


djculture
félisten

Tisztában vagyok vele. Az a helyzet meg is volt, csak a gamestar féle nem steam rendszeres elb verzió. Kedvencem a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#8507) djculture válasza Cucuska2 (#8504) üzenetére


djculture
félisten

akkor neked is halelujaaah! :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.