Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98051) tomsolo


tomsolo
őstag

A Crookz játéknál - ha megvan neked, a barátodnak már olcsóbban veheted meg(9,68€)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98052) Hokunda válasza Agyzuzo (#98031) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Nekem is volt már hasonló, a GTA V-el, megjelenés napján a GMGről 32 fontért. :D

Nálam mondjuk egy steam restart megoldotta a dolgot.

(#98053) marcusa válasza Hokunda (#98052) üzenetére


marcusa
addikt

Ez biztos a GTA V volt? Csak mert tudtommal a GMG-n nem árultak Steam-es verziót belőle.

:-)

(#98054) maross válasza Erdei88 (#98040) üzenetére


maross
veterán

Sima vagy gold? Steamen nem lehet simat kapni, de itt nem irtak hogy gold, meg egyebkent se nagyon tudom mi a kulonbseg :DDD.

mas: instant-gaming.com is valami szurkeszájt ugye? brave new worldot eleg regota hajszolom, itt 4.39 euro. Ha valaki vett innen, kernek szemelyit es egyeb okossagokat?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98055) Erdei88 válasza maross (#98054) üzenetére


Erdei88
veterán

Sima, legalábbis a Goldot azt írja megvehetem

(#98056) tomsolo válasza maross (#98054) üzenetére


tomsolo
őstag

én még nem vettem onnan semmit de ismerek arcokat akik igen, de meddig tart kipróbálni? ;)
mondjuk g2an se sokkal van felette

Offworld Trading Company is érdekes áron megy a steameshez képest :U

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98057) Hokunda válasza marcusa (#98053) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Hopp-hopp, igazad van. Javítom magamat, csak a "product code not valid" üzenetre koncentráltam. Szóval ezt dobta nekem is a gmgs kódra a social club, de annak újraindítása megoldotta a gondot egy kis para után. (persze az első 1-2 napban eléggé káosz volt a Rockstar háza táján)

(#98058) maross válasza tomsolo (#98056) üzenetére


maross
veterán

A szemelyi-keres tipikusan utolag derul ki, nem akarok azzal bohockodni, es refundot kerni.offworld nagyon meh-nek tunik, akkor mar inkabb 1-2 euros planetary :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98059) tomsolo válasza maross (#98058) üzenetére


tomsolo
őstag

nem írtam, hogy jónak tartom - marketplace játék fú de érdekes lehet :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98060) eami


eami
addikt

lol, pillars of eternity hubon, hogy kiakadtak páran hogy csak a steam controller kapott "supportot", ami amúgy nem más mint hogy a csapat csinált egy hivatalos konfigot a játékhoz amiben előre bebindelt minden lényegeset :D amúgy egész kényelmesen lehet steam controllerrel is játszani így, pedig maga a játék nem támogat controllert.

[ Szerkesztve ]

(#98061) tomsolo válasza eami (#98060) üzenetére


tomsolo
őstag

elég vegyesek a PoEval kapcsolatban az érzelmeim

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98062) Agyzuzo válasza FollowTheORI (#98039) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A Ctrl+C-Ctrl+V-ben nem hiszem hogy lehet hibát elkövetni. :)
Válaszolt amúgy azóta a support, volt a serial-ban egy 5-ös, ami helyett "R" betűt kellett írni, úgy már OK volt. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#98063) FollowTheORI válasza Agyzuzo (#98062) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor ezek szerint ők követték el a hibát a másoláskor. :D

Örülök azért hogy megoldódott... nem gondoltam hogy vasárnap este nov 1 is dolgoznak. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98064) tomsolo válasza Agyzuzo (#98062) üzenetére


tomsolo
őstag

megugrott az ocr a dobozon :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98065) eami válasza tomsolo (#98061) üzenetére


eami
addikt

őszintén szólva nekem is... előtte gondolkodtam is hogy original sint kellene elkezdeni inkább, az úgy is most lett felpimpelve.

(#98066) tomsolo válasza eami (#98065) üzenetére


tomsolo
őstag

DoS nagyon jó, sima is az volt, epic csaták, sokféle taktika , kellemes kinézet viszont hosszú, 140 órám van benne kb a kétharmadánál járok, de az is lehet hogy a felénél csak.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98067) Heavyrain válasza tomsolo (#98066) üzenetére


Heavyrain
őstag

Az új verzióban még mindig rengeteg inventory management van. :(
Engem nem zavar, sőt kifejezetten szeretem is,de lesz olyan,akinek emiatt fog elmenni a kedve tőle 10 óra után.
A Tactician mód viszont nagyon jó lett, de kezdőknek nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#98068) tomsolo válasza Heavyrain (#98067) üzenetére


tomsolo
őstag

Ja, rengeteg a loot. Lassan mindegyik emberem milliomos lesz, a franc se kószálna ennyi pénzzel.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98069) arty válasza section9 (#98048) üzenetére


arty
veterán

de van - én legalábbis originel kénytelen volta eljátszani :(

(ea levette a náluk, a weboldalon vett játékokat az accomról ... reklamáltam hiába, paypal dispute és jött a zsé)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#98070) eami válasza tomsolo (#98028) üzenetére


eami
addikt

mivel az MKX nagy része már megvolt bundlestarsról, gondoltam a kombat pack megért egy próbát $3-ért /belevittél a rosszba/ :DDD

(#98071) tomsolo válasza eami (#98070) üzenetére


tomsolo
őstag

még pár ilyen és metroval mész mindenhova -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98072) eami


eami
addikt

GMG is visszafizeti a Batman AK árát :)

már úgy is rég volt ez téma ;]

(#98073) maross válasza eami (#98072) üzenetére


maross
veterán

Az ajandek batmanekkel mi lesz? :(. Van még egy originsem, elherdalhatom aproert, vagy aktivaljam?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#98074) Crytek válasza eami (#98072) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs valakinek aktiválatlan Batman AK-ja? Egészen 1500ft-ot is adok érte. :C

Next PC Upgrade: 2022

(#98075) tomsolo válasza Crytek (#98074) üzenetére


tomsolo
őstag

Megveszed, kijátszod, majd visszakéred az árát év végén. :D

Sehol nem írják hogy már megkell lenni a játéknak ehhez:

We are very sorry that many of our customers continue to be unhappy with the PC version of Batman: Arkham Knight. We worked hard to get the game to live up to the standard you deserve but understand that many of you are still experiencing issues.

Until the end of 2015, we will be offering a full refund on Batman: Arkham Knight PC, regardless of how long you have played the product. You can also return the Season Pass along with the main game (but not separately). For those of you that hold onto the game, we are going to continue to address the issues that we can fix and talk to you about the issues that we cannot fix.

Thank you,

Warner Bros Interactive Entertainment

EDIT BY VALVE: For users who were having trouble submitting a refund for the game purchased on Steam, please try your refund submission again. The issue should have now been resolved. [/OFF]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98076) i2k válasza tomsolo (#98075) üzenetére


i2k
senior tag

Röviden: ha nem STEAM-en vettük [én pölö nem olyat kaptam], akkor baffhatjuk...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98077) micafighter válasza tomsolo (#98075) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sajnos nem egészen:

[link]

,,Ez az akció az év végéig tart, és a WB Games minden olyan játékosnak biztosítja a pénzvisszatérítést, akik a játékot még az első elérhetőség idején vették meg. Azok a játékosok, akik már a frissített kiadás megjelenése után vásároltak csak a hagyományos Steam pénzvisszatérítést igényelhetik, tehát ebben a formában a követelés kivizsgálásra kerül."

[ Szerkesztve ]

(#98078) tomsolo válasza i2k (#98076) üzenetére


tomsolo
őstag

Röviden: ha voltál olyan bölcs és szépen kivártál, most ingyen letolhatod, kikártyázhatod majd visszakérheted az árát. ;)

Az élet mindig igazságtalan.

@maross: azt a warneres statementet másoltam be, amire a gmg is hivatkozik. Nincs ilyenről szó benne.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98079) micafighter válasza tomsolo (#98078) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen gondoltam hogy azt másoltad be, én meg itt a PH-n megjelent cikket, azért gondolom a PH sem légből kapta, de nem tudom mi az igazság :)

Én arra tippelek - mivel a kettő nem mond ellent egymásnak - hogy mindkettő igaz. Csak az általad idézett warner statementből kihagyta a warner hogy akkor azokkal mi is lesz akik most veszik meg a frissítés után.

BTW nem maross volt, tudom megtévesztö hogy ugyanaz hasonló a profilképünk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98080) tomsolo válasza micafighter (#98079) üzenetére


tomsolo
őstag

sry, még reggel van :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98081) djculture


djculture
félisten

Ennyit arról hogy milyen f@sza játék ..maga a kiadó ismerte el hogy lesz@rja a pc verziót.

[ Szerkesztve ]

(#98082) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Vicces lenne kapnának refundot páran Steam-en kívül és a játék is megmaradna a fiókjukon... :o
Másik kibaszás, hogy a sefterek első vonala visszakéri a pénzt... a láncban sokadik végső aktiváló tulajtól meg elveszik... ;]

(#98081) djculture

Ettől független még mindig játszható az újrakiadás (ha valakit érdekel)... vannak ennél sokkal rosszabbul futó és nagyobb hw igényű játékok is. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98083) i2k válasza tomsolo (#98078) üzenetére


i2k
senior tag

Mondjuk, telepíteni valóban nem telepítettem még.
2015.06.24-e óta vagyok betmeeeen.

//"Arkham Knight was released worldwide on June 23, 2015"
//Wiki így tudja

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98084) djculture válasza FollowTheORI (#98082) üzenetére


djculture
félisten

Persze csak a látványhoz képest izzad a hardver fölöslegesen mert middleware only konzol efektekkel van tele az egész.. Elsétálsz egy média marktba ha még nem láttad konzolom milyen és azt mondod mi ez a hülyeség pc-n, ps4-en úgy hatvanszor jobban néz ki mint pc-n. Ez ilyen crysis 2 féle megoldás. Ezek után nem mondja senki hogy ez követendő példa mert minimum egy pszichiátriai kezelésre kell utalni.

[ Szerkesztve ]

(#98085) FollowTheORI válasza djculture (#98084) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mit akarsz, jobban fut mint az Unity vagy a Crysis 3... :D

Én a látványt sem mondanám sokkal rosszabbnak... mondjuk a Unity-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98086) i2k válasza tomsolo (#98078) üzenetére


i2k
senior tag

Oké, ez azért vicces...:

//elfelejtettem kiemelni: "Game of the Year"

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98087) djculture válasza FollowTheORI (#98085) üzenetére


djculture
félisten

Igen csak bszott randa a konzoloshoz képest. Televan olyan efekttel ami dx11 alatt pc-n esélytelen hogy normálisan működjön. Ezért volt ez hogy valakinek ment valakinek nem, vagy kikapcsoltak az efektek és megy de akkor randa vagy sz@r mert a konzol only efektek működnek de slideshow-ba szép a játék. Ezért írtam már sokszor senki se hazudott, kár ezen össze veszni. Az se járt jobban akinek megy.
Ez ilyen konzol vásárlás felé terelő játék.. steam-en sornak jólesz, max fél év és pár euro lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

(#98088) Csapoati válasza djculture (#98087) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy WB-bojkott felé terelő. ;] Nekem amúgy sem kedvencem a betmen, szóval maradok a PC-nél. A Fallout 4 mrg a kiszivárgott képek alapján PS4-en lesz ronda.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98089) FollowTheORI válasza i2k (#98086) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Miért? :)

Konzolon "ment/megy" rendesen... ha jól emlékszem a Joystick meg multiplatform (is).
Simán értékelhető a tartalom ettől független, és tényleg jó játék.

(#98087) djculture

Az új patch óta semmi lényegi látványbeli különbség nincs. Igaz kell hozzá egy jobb nVidia GPU.
Ez sem egyedi eset.

De értelek amugy, csak furcsa mindenki pont ennél a játéknál akadt ki, előtte egy tucatnál meg nem. :)
A PC játékok amióta eszemet tudom ilyenek... a FarCry, a Crysis... GTA IV, lehet sorolni napokon át mik voltak amik nem futottak jól az adott kor PC-jén, és várni/venni kellett egy új videókártyát vagy komplett gépet.
Nincs új a nap alatt...

Mondjuk ezzel inkább csak azt érjük el hogy PC semmi nem fog jönni... aztán azért vehetsz konzolt mert PC-n nem lesz az a játék amit szeretnél. Előbb fog megtörténni mint a többi ok... ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98090) tomsolo válasza FollowTheORI (#98089) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98091) kriszpontaz válasza FollowTheORI (#98089) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az a gond hogy az összes mostani játék amibe a ShitWorks valamilyen módon belekerült, mind ilyen teljesítménygondokkal küzdött. Érdekes egy olyan AMD által támogatott játékot nem tudok ami ne futott volna ugyanolyan vagy jobb teljesítményen egy azonos kategóriájú AMD és NV kártyán egyaránt (lsd.: Tomb Raider TressFX stb.).
Az egész tényleg olyan mintha direkt szívatnák a PC-s réteget hogy ha nem akar fél évet várni hogy játszható játékkal rendelkezzen, akkor mindenképp vegyen egy konzolt, és az most mindegy hogy PS4 vagy XBO.
Lassan én is ott tartok hogy venni fogok egyet, csak a játékok irreálisan magas ára, a kontroller (FPS miatt, pl. BF4) és a meglévő ~1000 játékom tántorít el, mellesleg nálam munkaeszköz is a gép, tehát mindig talicskázom bele a pénzt. Így meg felesleges 100+K-t kidobni egy konzolért.

(#98092) Csapoati válasza FollowTheORI (#98089) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az általad említett játékok viszont nem voltak tele middleware-ekkel, azért ez lényeges különbség.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#98093) FollowTheORI válasza Csapoati (#98092) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Teljesen mindegy mi miatt lassú, általában azért mert "nem optimális". Ezen a GW sem változtat, kötve hiszem emiatt olyan amilyen.
Sőt szerintem nem is az a bajok okozója (márcsak azért sem mert nagyrészük kikapcsolható)... ezt csak Abu elhintette itt mert népszerű elmélet. :)
Pont a példád is mutatja, nem kell hozzá GW hogy valami rosszul fusson.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98094) sto1911 válasza FollowTheORI (#98093) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor mi miatt lassu?

(#98095) tomsolo válasza FollowTheORI (#98093) üzenetére


tomsolo
őstag

90 euróért - BK Premium jelenlegi ára - , gyönyörűen skálázható, sima játékélményt kell elvárni.

Ha ez nem teljesül, akkor nincs kompromisszum: az ilyen pénzéhes, lusta ganaj kiadó/fejlesztő pusztuljon a digitális, pécé játékfölde aranyszínű mezsgyéjéről és gonosz kis koboldok hordják megátkozott hamvaikat föld sötét bugyraiba szanaszét, hogy részeg trollok és orkok rápisálhassanak amikor csak kedvük tartja az ítéletnap eljöveteléig.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#98096) FollowTheORI válasza sto1911 (#98094) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Összekevertem a topicokat... folytassuk máshol itt nagyon off. :)

Röviden, ezen játékok nem a PC köré lettek fejlesztve (szoftver architektúra, tervezői és egyéb döntések szintjén sem), és csak összecsapták a PC kódot.
A kiadóknak rá kéne szánni azt a plussz 1 évet (mint pl a GTA V), hogy kihozzák a rendes változatot... csak a többség ezt meg akarja spórolni - és még ekkor is lennének fanyalgók/ahogy vannak is ugye.
Mi sem mutatja ezt jobban, mint hogy általában 1-2 hónap alatt még ígyis utólagos patch-ekkel "játszhatóvá" tudják tenni a katyvaszukat. Gondol el mi lenne ha 1 évig foglalkoznának csak ezzel. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98097) micafighter válasza FollowTheORI (#98096) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezzel az útólagos javítgatásokkal nekem kb olyan érzés hogy kiadták pénzért a béta verziót PC-re. Mármint az első kiadás az alfa volt, a nemrégiben kiadott frissítéssel meg jött a béta.

Egyébként én értem hogy a warnernek túl nagy költség lenne újraírni a kódot PCre amivel szuperül futna. De akkor ezt tükrözze az árcédula is. Ha nem teszik bele a munkát (és a pénzt), akkor ne kérjenek érte ugyanannyit, mint azok a cégek akik beleteszik a munkát és a pénzt. Röviden ennyi a véleményem a témáról :)

Szóval egyet értek (#98095) tomsolo-val.

[ Szerkesztve ]

(#98098) i2k válasza tomsolo (#98095) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#98099) Zamery válasza FollowTheORI (#98096) üzenetére


Zamery
senior tag

Ez az offtopic. Offolhatsz nyugodtan. :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#98100) cskamacska válasza tomsolo (#98035) üzenetére


cskamacska
addikt

Lassan eljutunk oda, hogy nem tudni mi az official. :))

Epicbundli készített Official STEAM resellers listát a Rebellion meg a Bethesda cédékúcsbót morcogása után.
A Nexway csoportban ott figyel a GamesRocket ami masszívan cédékúcsbótnak indult pár éve, és mintha mostanában akarnának erről leszokni, már Blizzard cucc is csak WoW Gamecard van náluk(pont amikor a Blizz már máshol is árulja a játékait, az Amazonon is fent vannak :) ). Ugyanitt figyel a Nuuvem és az épp leszólt Funstock is, akkor most mondd meg melyik a kóser, és melyik a tréfli. ;]

De legalább a Gamesplanet tiszta, ők maguk írják, ni: :DDD

Authorized reseller - Your advantages:
Official licensed keys since 2006
No VPN required to activate or play!
No Russian keys or Steam gifts
No risk at Steam / Origin / Uplay
English support

De hogy biztos ne felejtsük el Hideo Kojima nevét, minden lap alján ott van még:

Advantage Gamesplanet.com
Official licensed reseller since 2006
Buy games legally and secure online
Be part of the community and show off your content
Games for Windows PC, Mac OS and Linux
Secure connections – everything is encrypted

Vajon mennyire kellett a szürkésfekete cédékúcsbótoknak a legálisak fejére nőnie ahhoz, hogy ilyen bohócságra kényszerítsék őket? :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.