Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) csaba951 válasza KubanitoS (#8900) üzenetére


csaba951
veterán

Lol! Shrek kibontja a New Vegas dobozt! :)

>Assassin's Creed Revelations + 2 unlock
>Mindegy, csak a lehető legolcsóbban legyen!

Ha mindegy, akkor legyen a letölthető verzió! Tutira ez a legolcsóbb! :)

Nem lehet Steamen regisztrálni. Le kell tölteni, aktiválni, és már lehet is játszani.

[ Szerkesztve ]

(#8902) KubanitoS válasza csaba951 (#8901) üzenetére


KubanitoS
veterán

Bakker, eredetileg nem is ide akartam írni. Lehet mégis álmos vagyok. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8903) $p@rr0w válasza csaba951 (#8901) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ez ám a fail. :DD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#8904) Hunork válasza KubanitoS (#8900) üzenetére


Hunork
veterán

:D :D íme, az amerikai álom, még a mekis zacsi is beillett a képbe... :DD

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8905) scorpy02 válasza csaba951 (#8901) üzenetére


scorpy02
aktív tag

És amelyiknél ott van, hogy Steam-változat? Vagy azt sem tanácsos, mert kitilthatnak érte?

Például ez: [link]

Mondjuk ez region free, úgyhogy szerintem nem lenne gond beregelni.

Egyébként jól számolom, hogy kb. ~3500 HUF lenne?

[ Szerkesztve ]

(#8906) Youri válasza scorpy02 (#8905) üzenetére


Youri
veterán

Nagyjából. Ruszkiföldön egy új megjelenésű AAA cím nagyjából negyede a nyugati árnak

RTX ON

(#8907) DeFranco válasza scorpy02 (#8905) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Figyelj te is, és mindenki más:

Számtalanszor (de legalább 10-szer) el lett mondva már, hogy ilyen oldalakról nem veszünk kulcsot.

Eset 1:
Simán előfordulhat, hogy lopott a kulcs, mert mondjuk ügyesen kinézték a retail dobozból, majd visszafóliázták.
Következmény1:
A majdani vevő ír a supportnak, mellékeli a fotót, te jó esetben csak a játékot bukod, rossz esetben kapsz egy akkora bant a s*ggedbe, hogy többet a steam közelébe nem mész.

Eset2:
Simán előfordulhat, hogy a kulcsot többször eladják, ebben az esetben be sem tudod regelni a kulcsot, de a pénzed már az életben nem látod viszont.
Következmény2:
Drága móka, nulla eredménnyel, jobban jártál volna, ha eliszod a pénzt.

Eset3:
Simán előfordulhat, hogy a kulcsot épp most a karácsonyi leárazáson vették a steamen keresztül, csak éppen lopott bankkártyák információit felhasználva.
Következmény3:
Ezeket az eseteket mindig felderítik, a játékodtól eköszönhetsz, minősített esetben kiutalják neked az Eset1 banánját pluszban.

Eset4:
Megkapsz mindent, cserébe ők megkapnak rólad pár igen érdekes adatot: bejelentkezési név, login, bankkártya adatok (tudom, ott a paypal, de vajon működik-e?) stb.
Következmény4:
Ha nem generálsz külön login/pass párost (már pedig a statisztika azt mutatja, hogy nagyobb eséllyel nem generálsz) akkor elköszönhetsz akár a fiókodtól is, és ha visszaszerzed, akkor is befigyelhet egy banán ízesítésű VAC, amivel már nem multizol többé. Ha esetleg még külön bankkártyával is vásárolsz, akkor valaki más játékát is te fizeted ki legközelebb.

Összefoglalva nem ez digitális életbiztosítás, ha akarod csináld, de nem reklámozd, és ne is várd, hogy itt valaki megerősítsen egy ilyen hülye ötletet.

(#8908) Niczo válasza DeFranco (#8907) üzenetére


Niczo
senior tag

Szép hosszú tartalmas leírás, de lehet be kéne tenni a steam topik kezdő hsz-ba :DDD

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#8909) Sonja


Sonja
veterán

Jön az új IndieRoyale bundle a héten! :) Előrendelők George & Jonathan chiptune albumot kapnak.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8910) djculture


djculture
félisten

na az 576 oldaláról gyorsan el is tünt a pc-s dead space collectors edition:D

(#8911) DeFranco válasza Sonja (#8909) üzenetére


DeFranco
nagyúr

4 dollár a minimum? Ezek betegek, komolyan mondom. Nem azért, mert nem ér annyit, de ne boloduljunk már meg...

(#8912) KubanitoS válasza DeFranco (#8911) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az Indie Royalnal mindig van egy fix alapár. A töredékét is szokták eladni, mint a humblibumbli.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8913) Youri válasza DeFranco (#8911) üzenetére


Youri
veterán

Meg a preorder 4, amikor indul, 2$-ról indul

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#8914) maross válasza Youri (#8913) üzenetére


maross
veterán

3 dollarrol indult legutobb, az elott volt 2.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8915) csaba951 válasza DeFranco (#8907) üzenetére


csaba951
veterán

Általában igaz amit mondasz, hogy kezeljük fenntartással ezeket az üzleteket.

Viszont konkrét esetben Oroszország egyik legnagyobb online játékboltjáról beszélsz! Nem árulnak lopott dolgokat, vagy adják el többször ugyanazt a kulcsot. Nem élnek vissza a bankkártya adataiddal.

(#8916) Youri válasza maross (#8914) üzenetére


Youri
veterán

A vásárlás is, nem csak az előrendelés?

RTX ON

(#8917) tupacamaru válasza csaba951 (#8915) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én is így tudom. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8918) maross válasza Youri (#8916) üzenetére


maross
veterán

Elorendeles 4 dollar volt, es 3-rol inditottak, most is ez lesz szerintem. Elotte nem tudom mennyi volt az elorendeles, de 2rol indult a vasar.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8919) EyEsOnU válasza scorpy02 (#8905) üzenetére


EyEsOnU
tag

halkan írom, mert itt nem szeretik az orosz/ukrán cd kulcsokat, de vettem eddig 2db mw3-at (2x23$)ami ukrán volt és a mai napig semmi gond nem volt vele, én magam regisztráltam vpn-en keresztül (ingyen volt) és kaptam fotót a cdkulcsról/dobozról, mindennek a tetejébe paypallal fizettem.. próbáltam minimalizálni az átb@szás faktort úgyhogy a direct2play.com oldalt választottam, yuplay-en nem lehetett paypalozni, meg a cirill betűiket nem bírom elviselni.. ha nagyon elővigyázatos vagy akkor regeld esetleg másik steam fiókra, bár én ezt a lépést kihagytam :B

(#8920) Youri válasza maross (#8918) üzenetére


Youri
veterán

Értem, akkor rosszul emlékszem. Annyira mondjuk nem is hagyott bennem mély nyomot a dolog :D

RTX ON

(#8921) DeFranco válasza csaba951 (#8915) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mindegy, mindenki azt csinál amit akar, de én ezt nem tartom sem jó dolognak, sem biztonságos dolognak, de még csak legális dolognak sem. Csináljon mindenki saját felelősségre amit akar, engem nem érdekel, nekem nem fáj, de ellenzem, hogy ez itt ezen a fórumon támogatva legyen. Nem vagyok moderátor, ez a magánvéleményem, de ezt így gondolom.

Szerk: arról nem is beszélve, hogy mivel ez az oldal minden bizonnyal nem hivatalos viszonteladó - legjobb tudomásom szerint - technikailag sem legális ilyen kulcsot árusítani/vásárolni. Éppen ezért sem lenne itt a helye.

[ Szerkesztve ]

(#8922) Szajo válasza DeFranco (#8921) üzenetére


Szajo
őstag

Nem ellened vagyok, de összes haverom BF3at oroszul vette egy oldalon, sőt még egy csomóan PHról és senki nem írt, hogy baja lett volna belőle! Persze ez valami más oldal volt!
Egyik kedves kollega itt PH-n segített ACRevalationst szerezni olcsón Itt! Na most ez mennyire megbízható? Egyébként vásárolt már innen egyik haverom, csak nem tudtam az oldalt, de most végre megvan.

(#8923) DeFranco válasza Szajo (#8922) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#8924) Szajo válasza DeFranco (#8923) üzenetére


Szajo
őstag

Hm érdekes, hát AC Revalations esetében nem kell féltenem a Steamem, viszont a pénzem igen... hát nem tudom.

(#8925) DeFranco válasza Szajo (#8924) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hint: ennyire sürgős volt? A Brotherhoodot egy hónapja 2.400-ért vettem dobozosan, fóliásan, boltból. Egy-két hónapon belül legális forrásból is hozzájutottál volna 5-6k körül.

[ Szerkesztve ]

(#8926) Szajo válasza DeFranco (#8925) üzenetére


Szajo
őstag

Még nem vettem meg :P Csak mondom, hogy féltem azért a pénzem, ha megvenném érted. Hát nem tudom, elég jó multija van, és hogy lentebb megy e 1-2hónapon belül majdnem az ára felére, hát nem hiszem még ha megy is lentebb. BH mikori kiadás? Azért nem 1-2hónapos. Na mindegy majd látom, hogy mit csinálok. Elvégre is itt van egyelőre nekem a BF3, még szerencse, hogy azt nem orosz verziósan vettem meg hanem dobozosan :)

(#8927) scorpy02 válasza DeFranco (#8907) üzenetére


scorpy02
aktív tag

A topikra nemrég találtam rá, így nem volt még időm visszaolvasni a témával kapcsolatban. Köszönöm, hogy felvázoltad az eshetőségeket, bár nem értem miért kellett így nekem esni a mondandód végén. Normális hangnemben kérdeztem valakit egy olyan dologról, amivel kapcsolatban nekem még nincs tapasztalatom. Ráadásul az érintett téma sem tiltott a fórumon. Az egy más kérdés, hogy te ezt elítéled.

(#8928) DeFranco válasza scorpy02 (#8927) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem akartam neked esni, nem neked szólt, hanem a jelenségnek. Ne vedd magadra, nem rád értettem :)

szerk: átolvastam, tényleg úgy látszik, valóban, de akkor sem úgy értettem. Ha kéred moderáltatom.

[ Szerkesztve ]

(#8929) soo277 válasza csaba951 (#8901) üzenetére


soo277
őstag

:) :) :)

BT: wersoo#21211

(#8930) scorpy02 válasza DeFranco (#8928) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Hagyd, nem kell! Megveszed nekem arról a ruszki oldalról az említett játékot, és elfelejtjük a dolgot. :DDD

(#8931) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

576Kbyte akció!
Akkor ez most az év vicce, vagy nekem nem jön be az oldal az akciós árakkal :DDD

(#8932) ittakary válasza ProEvoFan (#8931) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kapcsolódó játékok: Rage?

Mik azok a CNG játékok? :B

Ez egy elb.ott vicc lehet csak

[ Szerkesztve ]

(#8933) djculture


djculture
félisten

9499Ft rage aztán mega akciós:)

CNG HUNGARY Szoftver-kiadó és Kereskedelmi Kft. itthon elég sok kiadónak a játékait ez a cég adja ki. Olyan volumenű mint kint ruszkiba az 1c.

[ Szerkesztve ]

(#8934) gtamate2 válasza ProEvoFan (#8931) üzenetére


gtamate2
veterán

Valaki rá tudna nekem mutatni arra a legendás 1990 Ft-os játékra? mert valahogy nem találom ;]

*Sn0w

(#8935) djculture válasza gtamate2 (#8934) üzenetére


djculture
félisten

Én se de cserébe amilyen árakat kidob azok legendásan dupla és tripla árak a cd galaxishoz képest:D

(#8936) Źşë' válasza KubanitoS (#8900) üzenetére


Źşë'
addikt

azért ezt sem szabad kihagyni!! :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#8937) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Dead Meets Lead mostantól ingyenes. Amolyan Diablo klón, bár úgy hallottam, hogy a szinvonala erősen elmarad tőle.

***

(#8938) Youri válasza ollie (#8937) üzenetére


Youri
veterán

Nem véletlen lett ingyenes:)

RTX ON

(#8939) bijesz válasza ollie (#8937) üzenetére


bijesz
aktív tag

Atya ég volt aki ezért fizetett?

(#8940) Crytek válasza ollie (#8937) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem első blikkre a Bunch of Heroes jut eszembe erről!

Next PC Upgrade: 2022

(#8941) Polllen válasza DeFranco (#8923) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mivel mostanában nem nagyon volt körülöttük botrány, így lassan egy kategória a szimplán régiókóddal trükközők táborával. Mint mikor amazon-nak US címet adsz meg, vagy ph-s kollégától orosz/ukrán kulcsot veszel... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8942) cskamacska válasza djculture (#8933) üzenetére


cskamacska
addikt

És az ugyanennyibe kerülő Brink? :DDD Steamen már 5 euróért nem tudják eladni, ezek meg meg 10000-re akciózzák.
lulz

Egyébként Cenegáék sz@pjanak sünt, vastagon benne vannak az 1C-Bethesda paktumban, miattuk nem kapunk normális New Vegas változatot, és vannak tiltva a Rage/Skyrim játékok számunkra az online boltokban. :W De mondjuk nem ez az első piszkos húzásuk, a javításokkal nem kompatibilis lokalizált játékváltozatok kiadása régi hagyomány náluk. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8943) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Jól látom, hogy a Dead Island jelenleg a GMG-n a legolcsóbb?

Sajnos lecsúsztam a Steames akcióról még karácsony előtt és most mindenhol aranyárban mérik, főleg a gyenge forint miatt, durvák az árak. :O

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#8944) maross válasza adnoctum18 (#8943) üzenetére


maross
veterán

Kerdezz korbe, hatha van valakinel egy folos kupon.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8945) adnoctum18 válasza maross (#8944) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Jó ötlet!:)

Szóval Dead Islandhez keresnék kupont, gyakorlatilag szinte akárhol megveszem ahol Paypallel tudok fizetni (a lentebb említett orosz oldalakon NEM :D ), csak Steamen regisztrálható legyen.
Amazon, GMG, D2D... jöhet bármi.

Várom az ajánlatokat privátban!:)

Köszönöm!

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#8946) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Közben az 576Kbyte javította a bakiját:akció
Amúgy a CDGalaxisban is ugyan ezek az akciók vannak.

[ Szerkesztve ]

(#8947) ollie válasza adnoctum18 (#8945) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én még nem hallottam Dead Island kuponról.

***

(#8948) adnoctum18 válasza ollie (#8947) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Én sem, de mivel a fórumtárs felvetette, készséggel elhittem neki hogy létezik.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#8949) bAtt001 válasza adnoctum18 (#8948) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem van egy 25%-os :DDD lehet jobban jársz ha vársz egy rendes akcióra :)

(#8950) adnoctum18 válasza bAtt001 (#8949) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Én is kezdem így érezni.:)

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.