Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64986) arty válasza dejaris (#64964) üzenetére


arty
veterán

Nem látni a levél alját, de én is hivhatom őket (vagy akár emailezhetek is ezen levelükre válaszolva).

Nyilván nem kívántam hétfőig várni... márcsak két dolog miatt se:
1.) impulzusvásárlásba nem fér bele, hogy ne kapjam meg azonnal a vásárolt cuccot (1000+1 helyen működik is, csak ezen a lepratelepen nem)
2.) egyszer már eljátszottuk ezt, akkor azonosítottak telefonon - miért nincs flagelve az accom, hogy okés vagyok? ugyan az maradt minden, ill. a telefonszámom immár töröltem.

Mérhetetlenül irritál a hozzáállásuk. Eljátszuk, hogy verify, miközben levélben pont ugyanugy tudok hazudni, ahogyan az accom is lehet hazugság. Sőt, telefonban is el tudom hazudni, amit levélben.
Értelmetlenség.

Szerencsére van még ezer bolt rajtuk kívül, ill. a vásárlás után fél órában már valóban azt kívántam, h ne vonják le a pénzt - úgyse fogok a megvett cuccokkal játszani. Bánt, de végülis nem vesztettem semmit, sőt.

(#64966) wjbhbdux - el tudnád mondani, mit akar MEGINT(!) ellenőrizgetni a bolt?
szerinted az okés, hogy egy kulcsbolt hivogat egy visszatérő vásárlót?
nem neked gurult el egészen véletlenül? :D

(#64968) bullseye :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.