Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126301) _drk válasza Źşë' (#126299) üzenetére


_drk
őstag

De a kiadót miért akarnánk belevonni? Még egy címen is belül vannak különböző stúdiók ahol egyik játék erősebb, másik gyengébb.
Attól hogy az EA olyan amilyen, ne befolyásolja már az Apex-at az, hogy mit csináltak a Bioware-rel és miért lett szar az Anthem, mert ez két külön dolog.
Vagy attól,hogy a Far cry még mindig ugyan az, azért le lehetne húzni a Ubisoft-ot, de Divison 2-höz ennek semmi köze.

(#126302) FollowTheORI válasza Źşë' (#126299) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csakis kézzel... :)
Jelez a bot/report hogy negatív buborék fújódik és akkor közbelépnek, ha kell.

Legalábbis amíg nem lesz elég fejlett AI erre.

Mondjuk az tényleg gáz, hogy pl egy negatív review annyi hogy "f*ck epic store"... pl.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#126303) DrTechnoid válasza FollowTheORI (#126302) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én meg azt várom hogy a Valve mit lép majd arra hogy egyes kiadók a steam látogatottságát kihasználva prepurchase-re kiteszik a gyártmányukat egy Coming Soon megjelenítési dátummal , és a release előtt 2 nappal bejelentik hogy megy Epic Store-ra , mint ahogy a Metro is csinálta. Ha ő megtette , jön még pár ilyen bepróbálkozó cím , mérget vennék rá.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#126304) i2k válasza DrTechnoid (#126303) üzenetére


i2k
senior tag

Reménykedjünk, hogy épp a Metro-eset lesz az elrettentő példa, és a kiadók/fejlesztők nem merik ezt meglépni a jövőben...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126305) FollowTheORI válasza DrTechnoid (#126303) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Semmit... max átgondolják a "vámjukat". :)

Kötve hiszem hogy most ettől nagyon berezeltek volna. :D

(#126304) i2k

Kb annyi, hogy akinek nem tetszik a Steam/Valve... az most már oda se megy majd az új játékával.
Így ilyen szitu nemnagyon lesz már új játékkal. Bár sose tudni ügye... de ez most egy eléggé hirtelen átmeneti időszak volt.

Amúgymeg pénz beszél, simán meglépik ha arról van szó, semmi elrenttentő nem volt ebben.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#126306) cskamacska válasza i2k (#126304) üzenetére


cskamacska
addikt

"Metro-eset"

Ugye nem arról van szó, mikor az Exodus Epic Löncs-őrhöz ráncigálása után a begőzölt Steam fanok(régiesen Hammer Legion Member párt-tolók :K ) földbe pontozták az egyébként remek 2033 és Last Light részeket?

Aminek kivédésére, és természetesen a kiadók gyomorfaláig való felnyalongás okán, bevezetik most a negatív értékelések kivezetését? ;]

Szóval de, ha épp valami kiadó-kidobó féleség az előrendelés feloldása előtt fél órával bejelenti hogy mostantól a játék GameSessions, meg Kartridge exkluzív lesz, DLC-t, kiegészítőt a Steamesek nem látnak, patchek talán érkeznek még vagy két hónapig, akkor a a felhasználók szépen mínuszba pontozzák még a játék tag-társait is, a Volvo pedig szépen alázatosan elnézést és engedélyt kér, majd eldugja az összes negatív visszajelzést a szőnyeg alá. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#126307) echterion


echterion
nagyúr

Watch Dogs 2-ből melyik verziót érdemes megvenni? Most 85%-os akció van ubiéknál és lehet, megvenném. Van egy 20% kuponom is, azt is felhasználhatom ilyenkor? Vagy csak teljes árú cuccokra lehet?

**********

(#126308) cyberkind válasza echterion (#126307) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem annyira tetszett az alapjáték, hogy most már csak a Gold-ot venném még ha nem is sok mindent ad a SP.

Paranormal Cocktivity

(#126309) ZsZso válasza echterion (#126307) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem bántásból, de szerintem keress rá. Az elmúlt időszakban minimum kétszer került elő a téma. Ha nincs kedvet és elég egy kivonat akkor a Gold lesz a nyerő állítólag mert jók a DLCk. ;)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#126310) echterion válasza ZsZso (#126309) üzenetére


echterion
nagyúr

Szánom-bánom lustaságom, büntetésem várom. :O

Köszi a tippet, és igen, a kereső is kidobta, hogy a gold a nyerő.

Kupon működik ilyenkor? Érdemes lekérnem?

[ Szerkesztve ]

**********

(#126311) Executioner válasza echterion (#126310) üzenetére


Executioner
tag

Működik. 12 Euro a vége.

Exec

(#126312) i2k


i2k
senior tag

Nem kell RTX 2xxx a sugárban hányáshoz... --- a videó utolsó kockáira tessék majd jól figyelni. :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126313) _drk


_drk
őstag

A játékosok hozzáállása megnehezíti a BioWare közösségi kommunikációját

Ezen felröhögtem! Hol élnek ezek? :D
Ez már azért tényleg nevetséges, hogy még ők panaszkodnak.
Nem baj! Ti hibátok, hogy nem tudják már fejleszteni se!

(#126314) reelc válasza _drk (#126313) üzenetére


reelc
veterán

Emberek ők is, hadd érezhessék már rosszul magukat ők is, és hadd fejezhessék már ki.
Már tudják, hogy baj van, próbálkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#126315) Crytek


Crytek
veterán

"Sziasztok én is keresek egy játékot. Kisebb koromban játszottam vele, felsőnézetes, Diablo grafikája volt. A főszereplő egy félszerzet volt aki a városából indult. Az introba pedig egy karaván alatt beszakad a föld és kék szörnyek jönnek elő belőle."

Ez vajon melyik game lehet?

Next PC Upgrade: 2022

(#126316) Źşë' válasza _drk (#126301) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor hogy érthető legyen mit miért írtam...... i2k amit bemásolt hír: steam elsősorban metro miatt intézkedik most, azt az eszmefuttatást vittem végig... metro esetében a kiadó húzása volt aljas, ettől függetlenül persze lehet (és van is savazás/) játékra is köpködni ha pl olyan az eset mint az Androméda vagy No Man's Sky
jogtalan a játékaik lehúzása, ez tény - de az se járja hogy így járnak el

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#126317) Aljasvip válasza _drk (#126313) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ha elolvastad volna a fejlesztő válaszát, és urambocsá meg is értetted volna, akkor nem írsz ide ilyen hülyeségeket.
Az a bajuk, hogy - ahhoz hasonlóan ahogy te ide alkottad ezt a tartalmas kommentet - a kritikát megfogalmazó emberekből a szenny ömlik csak, és így nem lehet értelmes kommunikációt kialakítani. Olvassatok bele a cikk kommentjeibe, Veér István (14) mind temetni akarja a BW-t, de miért is? Nincsenek érvek, csak szarmerláttamatszteket'.
Vajon az ott kommentelő emberek látták VRpisti / hasonló megmondók 'tesztjét' vagy tényleg játszottak is a játékkal?

Én játszom vele, van hibája bőven, de nem rossz játék! Részemről inkább egy erős közepes, viszont addiktív vasember szimulátor. A sztori a missziókon és az ME-hez hasonló kódexben van elmesélve, a többi karakterrel is érdekes beszélgetések vannak (pl téged a rég halott gyerekének néző öreg néni, megcsömörlőtt veterán, a társait sorsára hagyó túlélő, kémek románca, stb).
Itt érződik a BW munkája, de koncepcióban túl sokat akartak újítani, és két szék közé estek: saját város (Tarsis) ahol te vagy a hős, szemben a csapatjáték és multiplayer jelleggel.
A grafikát persze könnyű fikázni, ahhoz nem kell órákat játszani, hogy lássuk a mindenkori E3 trailer és a valós játék közti különbséget.
Szerintem a világában benne van egy franchise lehetősége, gazdag lore és kidolgozott történelem került alá, meglátjuk akarnak-e vele kezdeni bármit is.

[ Szerkesztve ]

(#126318) _drk válasza Aljasvip (#126317) üzenetére


_drk
őstag

Én megakartam venni ezt, lehet meg is fogom, ha egyszer összerakják, vagyis tesznek bele valamit.
De így... egyre kevesebb esélyt látok.
Nem olvastam, mert nagyon nem érdekelnek a kifogások, meg, hogy akarják megmagyarázni ezt az egészet.
Azt hogy még ezt se tudják lekezelni, látszik mennyi közük van egy multis játékhoz...
Teljes mértékben megértem, még a hater-eket is mert ha kiadok 20k-t akkor elvárok valamilyen minőségi eredményt a pénzemért. Úgy ahogy tőlem is elvárják az élet minden területén.
Ez kicsiben megússza valaki egy veréssel, nagyban meg jönnek a vevői reklamációk, amiket legtöbb esetben téríteni kell.

Jelen esetben a szórakoztató iparban a visszatérítés elég sz*rul működik. Játékiparban meg sehogy se. Egy ilyen nagyobb online game-ben a 2 órás steam refund-al se érsz semmit.

A legjobban az idegesít, hogy ez lehetett volna jó. A külcsín teljesen eladta az egészet. Bioware? Akkor még fasza sztori is lesz. Kollégákkal már előre le volt beszélve, hogy ezzel csapatni kell majd milyen jó lesz. Erre tessék! Még a Ps-em is megölheti! :D

(#126319) i2k válasza Aljasvip (#126317) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetlen szó jut eszembe a fejlesztői nyilatkozatról: rinya.

Nem utólag kell sírni, hogy (teljesen milyen indokkal) veri az elégedetlen vásárló a kirakat üvegét, és nem a vevő a hibás, ha a boltos romlott árút akar rásózni.

A fejlesztőknek és kiadóknak a mi pénzünkért kell hajlongania, és fényesre nyalni még a talpunkat is.
S nem nekünk, vevőknek kell meghunyászkodva minden szart megvenni tőlük csak azért, hogy méltóztassanak dolgozni is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126320) micafighter válasza i2k (#126319) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1 :K :R

(#126321) gejala válasza i2k (#126319) üzenetére


gejala
őstag

Szerintem csak frusztráltak, mert eljátszották ezt az utolsó esélyüket. Ezzel a buktával Bioware-nek gyakorlatilag annyi, mehetnek HD Remastereket gyártani. Ha Dragon Age is befuccsol, EA tutira feloszlatja az egész helyet. Márpedig erre jó esély van, mivel mostanra kb mindenki kilépett, akinek volt valaha köze jó játékhoz.

(#126322) phenomHUN válasza Crytek (#126315) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Technomage?

(#126323) sagem válasza Aljasvip (#126317) üzenetére


sagem
addikt

Hát, lehet egy fejlesztőt/kiadót a végtelenségig védeni, csak nincs értelme, legalábbis szerintem. Van egy pont, amikor azt kell(ene) mondani, hogy ennyi és ne tovább. A Bw 5 éven át fejlesztette ezt a játékot, amit Te is csak nagy jó indulattal közepesre értékelsz. Az ára viszont nem közepes, hanem teljes ár, az ígéretek pedig az 5 év alatt arról szóltak, hogy ez aztán majd olyan lesz, hogy leteszed tőle a hajad. Aztán kiadták és.. az emberek nem értik, hogy mit fejlesztettek ezen ennyi ideig, mert most is csak félkész és "majd jönnek" a tartalmak. Szerintem jogosan döngölik a földbe a teszterek, ne ez legyen a jövő, hogy negyed/félkész játékokat adnak ki teljes áron, azzal, hogy vedd meg most teljes áron, mert majd egy év múlva milyen jó lesz féláron..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#126324) gejala válasza sagem (#126323) üzenetére


gejala
őstag

Volt az 6+ év is, mert rögtön ME3 után elkezdték. Mások 7 év alatt RDR 2-t csináltak vagy 3,5 év alatt Witcher 3-t. Ezeknek meg még egy Destiny 2 szintet sem sikerült összehozni megjelenéskor. Tiszta röhej visszagondolni, hogy egy időben le akarták állítani SWTOR fejlesztését, hogy onnan is mindent Anthembe tegyenek.
Arról nem is beszélve, hogy közben Ubisoft kihozott két Divisiont is, friss Div 2 keresztbe lenyeli ezt a játékot nulla naposan is.

(#126325) Samus


Samus
addikt

Bocsi, hogy az OFF topikban is OFFolok, de mi történt Crytek-el? A Bundle topikban linkeltek egy másik topikot, amit Ő csinált, erre látom, hogy szürke lett, és 201 nap pihi van még neki.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#126326) ZsZso válasza Samus (#126325) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Hetente van x db hozzászólása, ha azt ellövi akko4 beszürkül. Valami ilyesmi.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#126327) reelc válasza ZsZso (#126326) üzenetére


reelc
veterán

Igen. 365 napról indult a számláló, nyilván megint nem szalonképes dolgokat írt akkoriban, és ezért kapott az eddigieknél hosszabb büntit. Azt hiszem heti 5 hsz-e van.

[ Szerkesztve ]

(#126328) Aljasvip válasza sagem (#126323) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Igaz amit mondasz, és kivételesen i2k véleményével is kicsit egyet tudok érteni.
Autóiparban dolgozom, tudom milyen egy hosszú projekt és mennyi buktatója lehet. Szerintem itt is, ahogy a MEA esetében, volt pár koncepcióváltás fejlesztés közben, aztán ez lett.
Én bizalmat szavaztam nekik, nem volt kötelező.

Az értékelésem amúgy elég szubjektív és azt kell mondjam nem feltétlen összevethető egy másik játékkal. Például az AC Odyssey kiváló játék, mégis meguntam ~40 óra után, ahogy a Watch Dogs 2-t bezártam egyszer és azóta se kapcsoltam be újra (~30 óra után).
Az Anthem-Ben eddig 26 órám van, és még bőven nincs kész a fő story. Még midnig érdekes a világa, ami kiismerhető méretű (pl Just Cause 3-ban az nem tetszett, hogy a pala mérete miatt már nem érdekeltek a részletek, és csak elszomorított mennyi van még hátra belőle).
Lehet ez csak egy közepes játék, viszont nem unalmas (eddig).

(#126329) cskamacska válasza Aljasvip (#126328) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem off ez. :N

Szvsz az van, hogy neked bejött a világ, a cselekmény és a játékmenet, másoknak nem, semmi különösebb nem történt. Maga a játék mint looter-shooter objektíve erős közepes, mint MMO pedig csapnivaló.

EA valamikor az Anthem megjelenése, és a Live Services agyhalál begyűrűzése körül átállíthatta a teljes játékot Anthem-klón módba, ha tetszett a Bioware-nek, ha nem. Vélhetőleg nem, mert The Old Republic óta van MMO tapasztalatuk, ehhez képest olyan bakikat vétettek a kiadott játéknál, ami egyértelmű development hell-re utal. Azt csak saccolni lehet hogy a kiadó a hunyó, mert pl a Mass Effect Andromeda nyavalyája első körben a saját fejlesztőinek volt köszönhető, az EA ott más stúdiókkal épp megmentette a projektet.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#126330) arty válasza cskamacska (#126329) üzenetére


arty
veterán

+1, tutibiztos, hogy a game as a service bullshit áldozata a játék. eleve, totál agyfasz a bioware-től ilyet látni, kizárt dolog, hogy ők tervezték ilyenre, kezdetektől. egyszerűen nem az ő műfajuk.

megérdemelt a bukta (remélem az lesz), csak félek az EA következtetése/reakciója a bioware beszántása lesz és "problem solved".

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#126331) tomsolo


tomsolo
őstag

LOL, második kép

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#126332) i2k válasza tomsolo (#126331) üzenetére


i2k
senior tag

Akad ott még... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126333) tomsolo


tomsolo
őstag

BTW, erről - na jó nem erről - jut eszembe, hogy bár az utóbbi időben nem sok időm volt jáccani, viszont az animék azért pörögtek, és ez bár ez semennyire sem anime, de megnéztem a LOVE DEATH + ROBOTS nevű netflixxes sorozatot és tudom ajánlani, még ha voltak gyengébb részek is, voltak köztük üdítően jól sikerültek.

(Olyasmit képzelj el mint a Szürkületi zóna, csak plusz kb mindegyik rész más tech, van a durva cgi, rajzfilm, mindenféle.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#126334) i2k válasza tomsolo (#126333) üzenetére


i2k
senior tag

Néztem a trailer alatt: majdnem mindenki el van ájulva tőle. :DD

//Én most kodrámázok egy ideje, animét vagy fél-3/4 éve nem néztem.
//Ha kedvelnéd, akkor ajánlanék egy párat (minimum), ha más nem, akkor a feleségednek.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126335) maross válasza tomsolo (#126333) üzenetére


maross
veterán

jo volt, egyseggel vegigneztem, en is tudom ajanlani :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#126336) i2k


i2k
senior tag

Az megvan, hogy:

* Epic Store: "Heavy Rain"
és
* Epic Store: "Detroit: Become Human"?

"Detroit: Become Human"

~~~~~~~~~~~

"Heavy Rain"

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126337) i2k válasza i2k (#126336) üzenetére


i2k
senior tag

"Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls and Heavy Rain are all making their way to PC for the first time in 2019 through the Epic Games Store."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#126338) gyimger válasza i2k (#126337) üzenetére


gyimger
őstag

Azt olvastam, hogy a Quantic Dream el akarja hagyni a PS exkluzivitást, de mindenesetre :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#126339) gyimger


gyimger
őstag

Ez a Google Stadia is, ha a tervek szerint fog működni, nagy változások jönnek.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#126340) maross válasza gyimger (#126339) üzenetére


maross
veterán

oh ujabb forradalom szupi, majd ez is leforr mint a g+ ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#126341) gyimger válasza maross (#126340) üzenetére


gyimger
őstag

Ha tudják teljesíteni, amit ígérnek, lehet a játékos Netflix. A Google-t nem féltem a források hiányától.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#126342) cyberkind válasza i2k (#126336) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár tagadni, ezt sajnos jól csinálták, remélem azért felkerül Steam-re is.

Paranormal Cocktivity

(#126343) maross válasza gyimger (#126341) üzenetére


maross
veterán

en szurkolok mindennek ami guglihoz kotheto, g+ t is sajnaltam, kellett facebooknak egy ellenfel, de lám hiaba volt a sok okos ember es a vegtelen penz, nem sikerult atterelni a nyájat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#126344) micafighter válasza maross (#126340) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez övön aluli volt :DDD :DDD Pont ma jött email a g+tol hogy mentsem le az adataim mert törlik az egészet még az emlekezetekbol is :)) Na nem mint ha használtam volna barmire is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#126345) FunPro válasza cyberkind (#126342) üzenetére


FunPro
senior tag

Gondolom nemvolt nehéz dolguk.

Az tuti, hogy nem az epic 2 szép szeméért adják ki gépre is a játékaikat, hanem alapból tervben volt.

Innentől az epicnek nem volt más dolga, csak lejattolni a szokásos pénzeket és gondolom a portolásban is segítenek. Aztán majd a leportolt játékot átküldik steam-re. Mind a kettő rafkós egy banda! :D

Itt egyedül a sony-t nem értem, hogy miért enged ki a keze közül ekszkluzív címeket, amikor ők meg a nagy stream szolgáltatásukat akarják nyomatni.

Jó, mondjuk nem a naughty dog játékairól beszélünk... ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#126346) gyimger válasza FunPro (#126345) üzenetére


gyimger
őstag

A NetEase megtámogatta a Quanticot, akik nyitni akartak más platformok, akár a mobilpiac felé is. Nekik ez nyilván több eladást is jelent majd. Persze az első évben inkább csak letöltik a népek a játékaikat, aztán kijön Steamre :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#126347) FunPro válasza gyimger (#126346) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk egyébként én könnyen vagyok.

PS4-el a seggem alatt a Detroitot kölcsönkérem havertól, a heavy raint pedig úgy dobják utánam 5 rongyért. :))

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#126348) gyimger válasza FunPro (#126347) üzenetére


gyimger
őstag

5 ezret én az egész konzolért nem adnék. :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#126349) cskamacska válasza i2k (#126337) üzenetére


cskamacska
addikt

Összenő ami összetartozik, NetEase játékok mennek a Tencent boltjába..

mindeközben

Dualshockers - Epic Games Founder Tim Sweeney Fiercely Denies Epic Games Store Sending Data to Chinese Government
Slashgear - Epic Games Store isn’t spying but does scan Steam local cache
ExtremeTech - Tim Sweeney: The Epic Game Store Doesn’t Spy on People

:DDD

más

PH! - Itt a Google felhős játékszolgáltatása!

"A Google még az előző év októberében jelentett be a Project Streamet, amely lényegében a cég felhős játékszolgáltatásának tesztje volt. Ez időközben lezárult, és az eredmények kedvezőek voltak, most pedig a vállalat bejelentette a végleges megoldást, amely a Stadia nevet viseli."

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#126350) FunPro válasza gyimger (#126348) üzenetére


FunPro
senior tag

Ennek még láttam értelmét, és igazából nem bántam meg a vásárlást.

Aki boxot vesz, na azt már én sem tudom megérteni. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.