Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) M107 válasza Nor- (#14250) üzenetére


M107
addikt

:R

Annyiért nem pénz, főleg hogy jó lemez.

BD fronton várok egy jó minőségű nem túl drága lemezt.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14252) Ottó58 válasza Nor- (#14250) üzenetére


Ottó58
senior tag

Nekem csak az a bajom, hogy amint tesztelek egy típust és beválik, kis idő múlva már nincsen belőle.
Más-más lemezek jelennek meg, ismerős MID-el, talán elhasznált nyomólemezek kerülnek más gyártó birtokába? Nem jó dolog "bukni" 50 vagy 100-as csomagokat, gyenge írásképpel.
Nem csodálkozok azon, hogy aki még szerette a DVD-t, az is inkább más adathordozó irányába tekintget.
Pedig a DVD-t én is szeretem személyessé tenni, felvételeim, adataim nyomtatható formátumú lemezre rögzíteni.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#14253) MájMekk válasza pami5 (#14238) üzenetére


MájMekk
tag

Bocsánat, nem tudtam, hogy csak szlovák webáruház kínálhatja a portékáját itt.

(#14254) speedbor


speedbor
csendes tag

Eljött a vég, már a Verbatim is MBI
[link]

itmedia.sk

(#14255) M107 válasza speedbor (#14254) üzenetére


M107
addikt

:R

Főleg így : (ami javításra szorul)

Fóliás verbatim DVD lemez, garantáltan eredeti VERBATIM.
MID:MBI 01RG40

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14256) jeni válasza M107 (#14255) üzenetére


jeni
félisten

Ami nem más mint vásárlói megtévesztés. :U

[ Szerkesztve ]

(#14257) speedbor válasza M107 (#14255) üzenetére


speedbor
csendes tag

Garantáltan a Verbatim adja a nevét hozzá, a verbatimtól vásárolt közvetlenül. Eddig is gyártott nekik az MBI, ugye az összes made in India verba MBI volt eddig is, csak eddig nem csak a nevét, hanem a gyártóformát is adta. Úgy tűnik az már túl drága.

itmedia.sk

(#14258) M107 válasza speedbor (#14257) üzenetére


M107
addikt

:R

De akkor is micsoda hozzáállás ez a Garan... verba minőség már rég halott, de kinek mi.

Nekem még van egy jó pár Verba UAE henger, na az Verbatim minőség ahhoz lehet a nevet adni.

De ehhez ???

Reméljük a BD fronton még nem sza..ja össze magát ennyire a neves gyártó..... Ott is van MBI de azért nem ennyi....

UI:

Ezek után nem fogom senkinek ajánlani a verbát dvd-ben, inkább akkor valamilyen "CMC mocskot" ami még 1000000000000000X többet ér mint az MBI-s verba.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14259) jeni válasza speedbor (#14257) üzenetére


jeni
félisten

A lemezre írva van,hogy Verbatim az még nem azonos azzal,hogy Verbatim.

(#14260) Ottó58 válasza M107 (#14258) üzenetére


Ottó58
senior tag

A "CMC mocskot" még most is jobban írják némely íróim, mint a +-os Verbát.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#14261) M107 válasza Ottó58 (#14260) üzenetére


M107
addikt

:R

CMC mocskot nem arra írtam, hogy és nem arra értettem csak vannak itt a PH-n olyan fanok akinek a MBI és a CMC egy kutya "mocsok"

DE a kettő közt a CMC még mindig jobb és úgy tudom, a CMC amúgy is a középkat. képviseli a lemezek terén,

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14262) LanyUs


LanyUs
senior tag

Sziasztok!

Fater zenekarának szeretnék segíteni a lemezek írásánál. Vettem egy új írót, amivel 8-szoros sebességgel pörgetném rá az audiót. Véleményetek szerint melyik lemez lenne megfelelőbb választás?

Verbatim CD-R 52x DataLifePlus Wide Print Professional NO ID Cake [link]

JVC CD-R 48x Printable Shrink [link]

Veszek hozzá slim tokot. Majd küzdök tovább a nyomtatással.

(#14263) Ottó58 válasza LanyUs (#14262) üzenetére


Ottó58
senior tag

Már több éve (talán 8-10) ILYEN lemezre írtam (ID, vagy NO ID-s változatra éppen amelyik kapható volt), néha most is az audiót 8x-os sebességgel, adatlemezt 16x-osan és eddig minden lemezem akadásmentesen lejátszható. Minden lemezem nyomtatható típúsú, csak ilyen nyomtatót és lemezt használok.
A JVC-t nem ismerem.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#14264) musli26


musli26
tag

Sziasztok!
Szeretnék rendelni 10db DVD+R lemezt.
Kb. 10éve rendeltem utoljára akkor a Verbatim jónak számított.
Gondolom azóta ez változott mint minden.
Honnan rendeljek?
Milyen fajtát?

Felhasználási szempont:
Néha film kiírása(4.7GB),képek mentése.

Köszönöm

musli26

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#14265) jeni válasza musli26 (#14264) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Az itmedia boltban ami jelenleg ajánlott lemez a Maxell DVD+R. Ha tíz évente veszel 10 lemezt akkor érdemesebb 10-s csomagban venned és nem a 100-s kiadásban.

[ Szerkesztve ]

(#14266) Nor- válasza musli26 (#14264) üzenetére


Nor-
tag

Ha archiválni akarsz, főleg képeket, akkor arra semmiképp se vegyél olcsó lemezt, a már említett TAIYO YUDEN alapanyagú maxell jó választás, de a többi, RITEK/CMC/MBI/stb. alapanyagú sima maxell felejtős, mint ahogy az olcsóbb verbatim lemezek is.

http://itmedia.sk/

(#14267) musli26 válasza Nor- (#14266) üzenetére


musli26
tag

Mennyi ideig lehet archiválni?2-3év?
Az ajánlott lemezzel.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#14268) Nor- válasza musli26 (#14267) üzenetére


Nor-
tag

Normális lemezre, normális íróval a 10 év teljesen biztonsággal állítható.
Nekem vannak már 10 éves lemezeim és még jól mennek, igaz odafigyeltem a tárolásra. (ne érje nap, meleg, fagy, stb.)

http://itmedia.sk/

(#14269) Moonwolf válasza Nor- (#14266) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Azokat a TAIYO YUDEN es lemezeket melyik íróval lehet nagyon szépen írni?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#14270) musli26 válasza Nor- (#14268) üzenetére


musli26
tag

Mennyire számít normális írónak a:SAMSUNG SH-224BB/BEBE
(Nekem ilyen van a gépembe)

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#14271) Ottó58 válasza musli26 (#14270) üzenetére


Ottó58
senior tag

Nekem VOLT ilyen, nem tartottam jó írónak, többféle lemezt hibásan írt, volt hogy be sem fejezte az írást.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#14272) M107 válasza musli26 (#14270) üzenetére


M107
addikt

:R

Hát nem egy SH-222A IDE író ami a maga kategóriájába cukor volt... gyönyörüen írta a prémium lemezeket is.
Erős 4-es a 6-ból,

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14273) M107 válasza Ottó58 (#14271) üzenetére


M107
addikt

:R

Ezt sajnos meg kell cáfoljam egy lemezt sem rontott, gond nélkül megírt mindent.
Lehet, hogy hibás darabot fogtál ki, vagy valami gebasz volt beállítás terén.
Nem vagyok megmondható, de azért jó pár ezer lemezt írtam az íróval mind SB-SH 01-03 közti firmekkel semmi gond nélkül. gyorsan olvasta kezelte saját maga, és több más egység is.

Pio 206-207-209 D SE-208AB usb író, PIO, LG (amik köztudottan elég gyengus lézerrel rendelkeznek) Samsung ,BD-RW (asztali olvasók)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14274) Ottó58 válasza M107 (#14273) üzenetére


Ottó58
senior tag

Mit cáfolsz meg?
Nekem sz@r volt a 224BB, az előtte levő 223Q is,a 203D is össze-vissza dobálta a tálcát, a mostani, dicső 223F is lassú a NEC és a Sonykhoz képest. Ez tény.
Ja, és a 223F is ront olyan lemezt, amit a Sony bármelyik típusa normálisan megír.
Éppen a napokban szerettem volna az alaplapi gyári lemezről telepíteni valamit, és az istennek sem indította el a Samsung, a Sony 7173 azonnal ráállt, pedig van egy jópár év köztük.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#14275) M107 válasza Ottó58 (#14274) üzenetére


M107
addikt

:R

Akkor nekem sikerült kifognom mindig egy jó irót.
Soha nem volt problémám velük , az alaplapi + újság stb mellékletek még a cd olvasoknál is okoztak gondot anno, ez nem újkeletű probléma.
Sony lite on irom is volt azokkal sem volt gondom. persze minden gép más, minden felhasználó más.
Én u.a igy jártam az LG irokkal kivéve a 4163 65 66 67B irokat sorra hibáztak stb stb.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14276) musli26 válasza jeni (#14265) üzenetére


musli26
tag

Maxell helyett más márkákat tudnál javasolni?
Ami ugyan olyan JÓ minőség mint az ajánlott lemez.
Nem baj ha drágább.
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#14277) jeni válasza musli26 (#14276) üzenetére


jeni
félisten

Nem nagyon van listán ami még áron belül jó lehet neked. Az említett Maxell nem felel meg? Verbatim JVC pro ezekből már a 100Ft/db felettiek a jók.
Esetleg ha van LG vagy LG komp. ASUS írod akkor az M-DISC lemez amit meglehet próbálni.

(#14278) pami5 válasza MájMekk (#14253) üzenetére


pami5
aktív tag

Mint a címe is mondja, értelem szerűen ez a "DVD lemez tapasztalatok" fórum, itt senki nem hirdethet, még ők se! :N :Y

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#14279) Skillet


Skillet
addikt

Sziasztok. Régen több 1000 dvd-t írtam, de ma már nem tudom, mire érdemes.
Kellene nekem kb 25db dvd. Lehetőleg mínuszos (a plusz sincs kizárva) és szitázott legyen. Archiválásra kellene, 100ft feletti/db kategória a célpont. Melyiket ajánlanátok hosszú távra?
Köszönöm

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#14280) verybigboy válasza Skillet (#14279) üzenetére


verybigboy
senior tag

Küldtem PÜ-t ezzel kapcsolatosan!

(#14281) M107 válasza verybigboy (#14280) üzenetére


M107
addikt

:R

Az egyik fő mester tiszteletét tette.... :U

Hallgassatok rá, igazán érti a dolgot, persze a többiek is a teljesség igénye nélkül: GG72 PAMI, Kcsabi Flashget Kicsirigó

S jó magam :DDD ;] :C :Y

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14282) pami5


pami5
aktív tag

A "hardverApró"-n jelent meg egy hirdetés hozzászólásaként:
Igazi gagyi lemez, baráti áron.
De az ellenségemnek sem javasolnám pénzt adni érte...

Abban igaza van a hirdető "itmedia" egyik tagjának, hogy nem szép dolog más hirdetését "fikázni". Viszont a "hardverApró"-n időnként ajánl vételt az "itmedia" valamelyik tagja.
Miért? Kevés nekik a weboldal és a saját fórum?
Viszont aki ezt akarja venni... az tegye és vegye ezt. De ne az ajánlás alapján, félrevezetve!!!
Ha annyira jó a lemez, akkor a weboldalon tegyetek mellé tesztet is!!! (néha volt ilyen is!), esetleg még a MID-et is!!
Légyszives hagyd az embereket (de Ti is!!!) hogy azt vegyenek AMIT SZERETNÉNEK, ez nem a dvd lemez tapasztalatok rovat, hanem egy PRIVÁT hirdetés.
Abban is igaza van "Nor-"-nak, hogy ez nem a dvd lemez tapasztalatok rovat, hanem egy PRIVÁT hirdetés.
Ha ezekkel tisztában van az "itmedia", akkor nem értem, hogy miért teszik ezt és rontják itt levegőt.
A "DVD lemez tapasztalatok és a "hardverApró" is valóban a felhasználóknak van, nem kereskedőknek, akiknek saját weboldala és fóruma is van!!!

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#14283) Nor- válasza pami5 (#14282) üzenetére


Nor-
tag

Ha hirdettük volna itt azt a lemezt, jogod lenne kritizálni, de úgy, hogy te is hirdetsz maxell lemezt, maradjunk annyiban hogy álszent vagy.
Részünkről olyan megjegyzések szoktak maximum itt megjelenni, mint "már a verbatim is MBI lett", ami ugye nem reklám hanem FIGYELEMFELHÍVÁS, illetve ha sikerül szereznünk valami elfekvő minőségi lemezből még egy adagot, szoktunk szólni hogy most van, elérhető, mivel sokszor panaszkodtak már hogy "nekem senki se szólt hogy még volt" ...
Kéretik a trollkodást mellőzni a fórumon!

http://itmedia.sk/

(#14284) pami5 válasza Nor- (#14283) üzenetére


pami5
aktív tag

A hsz-t ismételten olvasd el, de ÉRTELMEZD is. A leírtak közted és az egyik hirdető között zajlott le (a sok emberi negatívuma mellett mellesleg egyet is értek vele). Én csak idéztem belőle és hozzá tettem a magán véleményemet is!

Azt írtad: "Légyszives hagyd az embereket, hogy azt vegyenek AMIT SZERETNÉNEK, ez nem a dvd lemez tapasztalatok rovat, hanem egy PRIVÁT hirdetés."
Még csak az kéne, hogy itt is hirdessetek!
Ti miért nem hagyjátok Őket választani? Nektek is hagyni kéne az embereket, hogy azt vegyék, amit szeretnének, nem pedig bevételt emelő (sok esetben - mint most is - gagyi) lemezt ajánlani.

A megjelent hirdetésemet illetően azt, hogy miben maradsz önmagaddal az a Te dolgod, "...de úgy, hogy te is hirdetsz maxell lemezt, maradjunk annyiban hogy álszent vagy" VISSZAUTASÍTOM!.
Privát emberként - mint más is - egyetértésed nélkül azt és annyiért hirdetek, amit jónak látok!

Ha a "hardverApró" egy - általad is elismert - PRIVÁT hirdetés, akkor mi keresni valótok van itt, PROFI eladóknak (akiknek van weboldala és fóruma is, az kevés??!)

[Ha lehet, ne használj olyan kifejezést - főleg internetes szlenget ne - aminek értelmével nem vagy teljesen tisztában! A pontosítás kedvéért:
"A troll az internetes szlengben olyan személy megnevezése, aki provokatív, ingerlő módon, tárgyhoz nem tartozó üzenetekkel bombáz egy online közösséget (például internetes fórum, chat, blog, levelezőlista), vagy személyes hitbeli meggyőződését ellentmondást nem tűrő, pökhendi erőszakossággal sulykolja,
azzal a konkrét szándékkal, hogy más felhasználókból heves reakciókat provokáljon ki, vagy más módon zavarja, lehetetlenítse el a témába vágó eszmecserét.
Fórumokon a troll megnevezést azokra szokták használni, akik szándékosan provokálnak, kötekednek, stb."

A "FIGYELEMFELHÍVÁS" sem való a "DVD tapasztalatok" oldalra, a "FIGYELEMFELHÍVÁS" nem tapasztalat.
Aki nem látogatja a weboldalatokat és panaszkodik, hogy "nekem senki se szólt hogy még volt" ... az magára vessen!

Végezetül, ne hordj össze hetet-havat - mint most is - maradj a hsz témájánál!
OFF

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#14285) Nor- válasza pami5 (#14284) üzenetére


Nor-
tag

Mivel vélt vagy valós problémádat offtopic módon olyan helyre szórod ahol semmi keresnivalója, így kimeríted a trollkodás fogalmát.
Senki sem kiváncsi a flame-elésedre

http://itmedia.sk/

(#14286) M107


M107
addikt

:R

Verbatim UAE lemezt írtam ma épp most. Fontos családi dolgokkal, PIO 206D tökéletes.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#14287) Ottó58 válasza M107 (#14286) üzenetére


Ottó58
senior tag

Én meg ilyet.
Úgy látszik a régi írónak "nem jön be."

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#14288) pami5 válasza Ottó58 (#14287) üzenetére


pami5
aktív tag

Az UME02 MID nem csak a rég/ebb/i - jogosan sokra tartott - íróknak, de az újabb jóknak se "nem jön be".
Nem volt véletlen a két, sokat tapasztalt "írási szakember" közötti mondat:
"Ezen MID-ből relatíve jól megírt eredményt egyetlen fórumon sem láttam ... én is kihagynám!"
Véleményüket teljes mértékben elfogadtam, szerintem Te se próbálkozz vele.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#14289) Ottó58 válasza pami5 (#14288) üzenetére


Ottó58
senior tag

Sajna vettem belőle, próbálkoztam és úgy jártam, mint régebben a +-os Verbával, egyik íróm sem írta "jól".

...csak az a baj, hogy a bevált lemezek eltűnnek, újabbak jönnek, más néven, amik sokkal rosszabbak, így csak próbálkozni lehet, vagy sikerül, vagy nem. Talán az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#14290) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Dual-os DVD lemezből mostanában melyiket ajánlanátok?

(#14291) Nor- válasza Daywalkerke (#14290) üzenetére


Nor-
tag

Verbatim singapore, ha az már nincs akkor verbatim UAE.
Értelemszerűen az olcsó lemezek felejtősek.
Ha nem zavar hogy nincs felirat a tetején, EZ még egy jó lemez, csak ismerje az íród firmware-je az FTI médiakódot. (ha több kell akkor 10-esével és 100-asával is van)

Verbatimnál nagyon figyelj oda hogy sok helyen a LIFE series DL-t árulják, ami az amcsi verzió, és nem MKK mint a normális verbatim DL lemezek, hanem CMC.

http://itmedia.sk/

(#14292) Nor- válasza Ottó58 (#14289) üzenetére


Nor-
tag

Az a furcsak, hogy a PIE ugyan a szabványon felüli magas, viszont a PIF teljesen normális, stabilan 8 alatt marad, ami ugye a szabvány. Ilyen magas PIE mellett ha valóban anyaghiba lenne, a PIF is magas lenne normál esetben, illetve kéne hogy legyen szórás a lemez felületén.
Ezt a tesztet igen ajánlott lenne újracsinálni egy hónap múlva, majd fél év múlva.
Ha a lemez anyaga a hibás, akkor azt már 1 hónap távlatából is látni fogod.

Az UME lemezeivel nekem is voltak hasonló tesztjeim anno amikor kijött a lemezük a cebiten, akkor egy újabb író végül meg tudta írni normálisan.

http://itmedia.sk/

(#14293) pami5 válasza Ottó58 (#14289) üzenetére


pami5
aktív tag

Sajnos ide jutottunk! A jónak mutatkozó lemezeknél - hengeren belül is - darabonként változik a minőség.
Az archív értékeléshez az alábbi táblázat nyújt infót.

Korábban a fórumon megjelent:

"...egy újabb író végül meg tudta írni normálisan." Ma sem tudni melyik volt az?!

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#14294) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyen kérdezem-e, de tud a Windows 7 úgy fájlokat kiírni egy dvd-re, hogy teljesen lezárja a lemezt, azaz többet nem lehet /módosítáni/ráírni semmit? Mert a varázsló segítségével végeztem egy próbát, és a leírás alapján a "Mastered burn" pont ezt kellene, hogy csinálja, de az írás végeztével kipróbáltam, és simán tudtam még fájlokat hozzáadni a lemezhez és újra kiírni.

(#14295) Nor- válasza Mauzes (#14294) üzenetére


Nor-
tag

Nem ismerem amivel írsz, de a multi session lemezek így működnek, hacsak nincs olyan opciód hogy "finalize", ami a végleges lezárását jelenti a lemeznek, ezesetben már nem tudsz többet hozzáírni.
Info itt

http://itmedia.sk/

(#14296) Mauzes válasza Nor- (#14295) üzenetére


Mauzes
őstag

De ez szoftver függő, nem? És melyek azok a szoftverek, amik ezt tutira tudják (mármint lezárni)?

[ Szerkesztve ]

(#14297) pami5 válasza Mauzes (#14296) üzenetére


pami5
aktív tag

Ingyenes program, a fórum jelentős része ezt használja, minden gond nélkül. CD-t, DVD-t és BD is tud írni és a lezárást is tudja !
Ez az ImgBurn.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#14298) Mauzes válasza pami5 (#14297) üzenetére


Mauzes
őstag

Köszi, kipróbáltam, és az alapbeállításokkal is lezárja már a lemezt. Még egy kérdésem lenne: ki lehet ezzel úgy írni egy lemezt, hogy a kiírás dátuma azonosítható legyen? (Egyáltalán azonosítható ez, akár más szoftverrel?) Mert az ImgBurn nekem úgy írta ki, hogy az Explorer/TC a lemezen is az eredeti folder/fájl legutóbbi módosítási dátumát mutatta, még a főkönyvtár esetében is, a kiírás dátuma sehol nem látszott.

[ Szerkesztve ]

(#14299) Nor- válasza Mauzes (#14298) üzenetére


Nor-
tag

Alapból a filerendszer dátumai nem fognak változni, mivel az úgy kell hogy kiírásra kerüljön ahogy a gépeden volt.
Az ISO (CD kép) generálásának az idejét eltárolja a szabvány, azonban ha pl. ISO képet írsz ki lemezre (letöltöd netről a kész képet), az a dátum nem az írás dátumát fogja mutatni hanem azt a pillanatot amikor az ISO-t készítették, amit utána letöltöttél.

Amit szintén nem nagy ügy "hamisítani", mivel csak át kell írni az ISO-ban, vagy át kell állítani a gép óráját amikor generálod a lemez képet (vagy írod ki a file-okat a gépedről közvetlen)

Tehát nincs rá mód hogy megbízhatóan megtudd egy lemez írási idejét.

http://itmedia.sk/

(#14300) pami5 válasza Mauzes (#14298) üzenetére


pami5
aktív tag

A kiírás dátumát úgy tünteti fel, ha a jobbra-fent levő "Haladó" fülre kattintasz, akkor a "Mappa/File dátumok"-nál látható választásnál most az 1. van bejelölve, de a 2.-ikat kell bejelölni (Rendszer dátum és idő használata) és a felírás időpontja kerül fel. Én is ezt használom, így tudom az írás időpontját.

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.