Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11949) kicsirigó7 válasza pami5 (#11948) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

Én pl szeretem a Ritek lemezt, és használom is. De csak a Maxell 16x DVD+R, RitekF16 (Made in Thaiwan)-t.
A saját készletem viszont, már minimum 4 éves beszerzés.

Tehát még abból az időkből amikor még a Verbatim úgy mond még minőségnek számított, és épp elkezdték forgalmazni a TY-s, JVC lemezeket.
Infome MID-es Philips akkoriban kezdett kapható lenni. (Azelőtt a CMC volt a fő beszállító). Persze sok haver jött akkortájt hozzám, mert nem volt hajlandó megírni az írója, vagy épp elrontotta az írást. Persze egy MCSE / fw buherálás megoldotta a kérdést. :) Mert persze a régi írók többsége nem is ismerhette az Infome 16x MID-jeit.

Sajnálatos tény hogy a mostanában kapható (gyártott) Thaiwani RitekF16 Maxell lemez is olyan mint a többi márka (gyártó) lemeze. Kilehet fogni belőle: jót-elfogadhatót, de nagyon rosszat is. Ja és persze selejtet.
Te épp a rosszabb minőségűt fogtad ki. A fórumtársak közül, a legtöbben jót és az elfogadhatót.

Szk:
Én még mindig a 33cw-s Maxell 16x DVD+R (RitekF16) lemezt tartom az egyik legjobbnak, persze a ma kapható lemezek közül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.