Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1101) heavygrip válasza gainwardgs (#1099) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Na majd kipróbálom, hátha jó lesz.

(#1100) Scarabeus
Nem adnak új master levelt, reménykedtem én is benne.
Akárhányszor végig lehet pörgetni Nigthmaren :)
A multival nem sűrűn játszok,de amikor igen,akkor pár sec és be is tesz. Tehát szerintem tolják jó páran.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1102) Scarabeus válasza heavygrip (#1101) üzenetére


Scarabeus
tag

Oké, hogy akárhányszor végig lehet pörgetni Nightmaren, de sokkal jobb lenne ha egyik sem ugyanaz lenne teljesen mint az előző. Oké, nem ugyanazokat a weapon upgradeket nyomom és stb. de akkor is, az kevés tweak nekem. Lehetne nehezebb is, ehhez a Master Level tökéletes ott aztán tényleg van challenge bőven, csak hát mikor jönnek az újak..

Most végülis az Invasion mód működik már, amikor is a kampányodba random bejön egy player empowered demonként? Mert az tud még dobni a rajta újrajátszás esetén.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1103) heavygrip válasza Scarabeus (#1102) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Én olyat csináltam, hogy nem fejlesztettem ki a másodlagos tüzelést eggyik fegyverhez sem (kivétel a dupla shoti). így elég izgi,vagy pl ne fejleszd a karit, még azért jutalom is jár :)

Az invasion mód majd az első DLC vel jön, most nemrég került bele az Empowered démon. Az update2 vel még több van egy pályán. Persze emeli a kihívást,de engem még eddig egy sem tudott szét zúzni :)

Mert az tud még dobni a rajta újrajátszás esetén.
Kinek hogy. Én Ultra violencén tolom,de van bőven benne kihívás,illetve újra játszhatóság. Most nem rég kezdtem el 16. alkalommal :DDD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1104) Yodamest


Yodamest
addikt

Nem akar valaki a dark soulsok mintájára egy no damage runt csinálni? fall dmg sem fér bele.

(#1105) Synthwave válasza Yodamest (#1104) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az jó, mert nincs fall damage.


:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1106) Yodamest válasza Synthwave (#1105) üzenetére


Yodamest
addikt

na akkor erre legalább nem kell figyelni már

(#1107) Scarabeus


Scarabeus
tag

Még 1 kérdés, jól látom, hogy ha a sima Doom Eternalt megveszem Steamen, akkor a 2 leendő új campaign DLCt külön meg kell majd vásárolnom, amíg a Deluxe editionhoz ezek járnának? Pont ezért szeretném, de a Deluxe meg már 49 EUR a sima 25 EUR helyett :(

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1108) Segal válasza Scarabeus (#1107) üzenetére


Segal
veterán

Jol latod. Csak a deluxe-hoz fognak ezek jarni. Szerintem vedd a simat mert most az van jo arban es majd egy dlc joarasitasnal meg veszed a kiegeszitoket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1109) Scarabeus válasza Segal (#1108) üzenetére


Scarabeus
tag

Én is erre, gondoltam, a muilti is böki a csőrömet annyira, hogy jelenleg a kedvenc játékomért kiadjak 25 EUR-t. Ez lesz az első játék amiért pénzt adok, a Warcraft 3 Reforged kipróbálás nélküli refund után. :P (Sajnos irtó gyenge lett, mielőtt végig ment a folyamat vittem az első 3 pályát de inkább hagyjuk is..)
A 2016osat is kivittem 3x, ezt még csak sajnos időszűkében csak egyszer, viszont a nyáron legalább mégegyszer végig pörgetem. :R

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1110) Liner válasza Scarabeus (#1102) üzenetére


Liner
aktív tag

Szerintem azért elég változatos minden egyes load checkpoint. Bár nekem megvolt 2 Nightmare azt tovább nem erőlködök AZ a baj, hogy Ultrához meg kell jegyezni mindent. Amúgy nekem másodikra nem volt több 6 db empowerednél

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1111) Scarabeus válasza Liner (#1110) üzenetére


Scarabeus
tag

Nem gond, az is több a 0-nál. És kitudja, egyelőre úgy néz ki augusztus lesz belőle mire végre letudok ülni nyugodtan Nightmaren nyomni, addig hátha érkezik még valami update a kampányhoz is. Végülis a sima Eternal lett és a 2016-ot is hozzácsaptam 6 EURért, így összesen 11kt vont le a kártyámról a kettőért, úgy gondolom ennyit megérdemeltek. :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1112) Segal válasza Scarabeus (#1111) üzenetére


Segal
veterán

Én virágboltiban már majdnem végigtoltam, de ott valamiért mocsok nehéz volt az angyal boss-hoz húznom magam a shotival.
Azóta a sale alatt megvettem eredetibe. Itt most lényegesen könnyebb volt. Épp az Icon of skin elleni kőzdelemre készülök, de tegnap késő este jutottam el odáig és mivel most 2 nap meló van így szombatra lett halasztva a megmérkőzés. Utána persze megyek majd gyűjtögetni a secreteket meg hátravannak a slayer gate-ek is szóval lesz még mit csinálni. :K
Meg persze párszor újrajátszani, esetleg belenézni a multiba, bár az nem nagyon vonz :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1113) Scarabeus válasza Segal (#1112) üzenetére


Scarabeus
tag

Ja, Hát én a nyugodtan leülnit úgy szoktam, hogy Nightmare és minden gyűjthető runa, praetor suit, weapon upg, sentinel battery, slayer gate (huh, a 2 Tyrantos az valami veszett nehéz volt, legalább 10x kellett nekimennem, de nagyon élveztem :D ) a kicsi collectibleket amik nem adnak semmi érdemleges pluszt, és csak dísznek van az csak akkor ha épp a közelben van. Tehát ehhez nekem elég sok időre van szükség, főleg hogy még a combat sem tökéletes és jó párszor meghalok egy-egy nehezebb arénában. :B

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1114) Segal


Segal
veterán


Egyik szemem sír hogy vége a kampánynak a másik meg nevet mert ugye még millió kis secret gyűjtögethető, meg jelenleg egyetlen slayer gate sincs még meg, tehát tennivaló az lesz még :K , de akkor is vége :N

Más:
Visszajutottam ugye a Fortress-be ahol elkezdtem költeni a sentinel battery-ket, de próbálom értelmes dolgokra. Kiszabítottam 2 (armor) fejlesztést, a régi és a 2016-os slayer skin-t. Van még valami skin vagy hasonló amit ki lehetne nyitni vagy már "csak" a fegyver upgrade-k illetve a sentinel érmék vannak? Próbáltam körbejárni a kecót minél jobban, de rohadt nagy :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1115) heavygrip válasza Segal (#1114) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Nincs más skin, azok vannak amit felsoroltál,meg ugye az albumok.
Neked amúgy nem lépkedett ki a játék? Nekem mióta megjött az update2 gyakorlatilag szét cseszte a játékot. Nem azt mondom hogy játszhatatlan,de kidob minden hiba nélkül.
Nem is tudom hova tenni,mert lényegében a Cultist basen és az ARC complexen szokott,de inkább az ARC n. Vissza lépek azután át enged,de akkor is zavaró.
Meg a slayer gaténél, amikor megcsinálom és vissza tesz a pályára akkor lép ki,de ott sem mindegyiknél.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1116) Segal válasza heavygrip (#1115) üzenetére


Segal
veterán

Egyetlen marauder harcnál dobott ki a játék az egész végigjátszás alatt.
Számomra az volt a fura hogy jelen esetben mennyire mésképp működik a virágvolti és az eredeti változat...
- A virágboltinál nem nyílt ki másodszorra egy ajtó (elsőre meghaltam) és annyira bebugolt hogy a slot2-ről kellett újrakezdenem. :Y
- A virágboltinál nem jelentkezett a ketreces bug ami A TheVR Pistinél is előjött (amikor nem a ketrecben utazott hanem szó szerint a ketret rácsai között). Meglepő módon most az eredetinél nálam is előjött.
- A virágboltinál az angyal boss shotis láncozása valami lehetetlen nehéz feladat míg az eredetinél sima ügy volt.
- Ja és a virágbolti egyetlen egyszer sem lépett ki :DDD

Most kicsit rápihenek, megnézek pár videót a témában, aztán visszatérek begyűjtögetni az extra tartalmakat mert van még hely a polcon a minifiguráknak, meg az "angyalos bfg" is jól mutatna a karakterem kezében :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1117) Segal


Segal
veterán

Bocsának letelt az idő :B
Ja meg az nem világos még hogy van egy ilyen acsi.
"Purchase all Praetor Suit Perks in a single save slot"
Itt most ha jól veszem ki a dolgokat akkor az összes "kör alakú fejlesztést" kéne megvenni? Ahol a map, a rakéta vagy fagyasztás stb fejleszthető?
Csak mert nekem ott már "csak" a fagyasztósok nincsenek meg de még így is 15 sentinel kristály kéne hozzá és ugyan biztos nem vettem észre 1-2 darabot a végigjátszásnál, meg láttam a fortressben is kiszabadítható ha jól emlékszem 4 darab, de akkor is ha az összes sentinel batteryt erre használnám fel (8 darab) akkor is lenne 4 kristályom. Ha nem vettem észre mondjuk 2-3 darabot akkor legyen 6-7. Hogy a fenébe lehetne még vagy 8 darabot szerezni? Ha egyáltalán ez a feladat :DDD :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1118) heavygrip válasza Segal (#1117) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Értem. Én komolyan az elején (amikor kijött a játék) le voltam döbbenve azon,hogy day 1 kiadnak egy bugmentes, mindenféle meg magyarazhatatlan okokból kilépő mentes közel hibátlan játékot. Voltak benne kisebb elbagatelizálható hibák,pl az a ketrec (18x vittem ki a játékot,folyton a ketrec fölött utaztam,de nem érdekelt mert nem szól bele a játék menetbe.), de ami most az update2 óta van lelombozó. Most küldött egy videót a komám,hogy egyetlen egy darab IMP-be bele engedte a létező összes lőszert és nem döglött meg. Nem hatott rá sem a láncos sem a blood punch....ergo,nem tudott tovább jutni.

Itt most ha jól veszem ki a dolgokat akkor az összes "kör alakú fejlesztést" kéne megvenni? Ahol a map, a rakéta vagy fagyasztás stb fejleszthető?
Igen, pontosan.
de még így is 15 sentinel kristály kéne hozzá és ugyan biztos nem vettem észre 1-2 darabot a....
Megtalálható az összes a pályákon, pont annyi van amennyi kell, ez az "érme" amit a sentinel ad át neked. A kristály az ami életet, pajzsot, lőszert ad, 6 féle képességgel: mágnes, tovább égjenek a nagy dögök.... stb., ebből a kristályból 3 van a fortressben,9 a pályákon elszórva.) Egyébként a pálya végén,vagy a mission selectnél meg tudod nézni hogy mi hiányzik.
Hogy állsz a mostani eventel? Nekem pont tegnap lett mrg a retró dobogó a retró revenantal :DDD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1119) Segal válasza heavygrip (#1118) üzenetére


Segal
veterán

Az eventekkel abszolut nem foglalkozok még.
Ma játszottam végig a kampányt és most kezdtem a secreteket. Belekukkantottam pár videóba és a fortressben lévő 2 secretet ki is szabadítottam plusz csak találtam egy harmadik doom slayer skin-t . Nem tudom mi a neve úgy néz ki mintha gladiátor lenne a slayer :DDD
Közben láttam hogy az is megnézhető, miket nem szedtem össze a pályákon. Egyelőre a secretek meg a slayer gate-ek vannak tervben hogy meglegyenek az albumok a falon, a minifigurák a polcokon, a floppy-k meg persze az extra fegyver. A codexek annyira nem izgatnak, de ha már visszamegyek gyűjtögetni remélhetőleg azokat is begyűjtögetem.
A battlemod sem mozgat, de ha már egyszer lesz rá lehetőség hogy multizzak vele biztos futok majd pár kört :)
Esetleg újrajátszás ;)
Kb ez a haditerv. A lényeg a játék kimaxolása, ha már egyszer megvettem.
Pont evégett vártam vele eddig, mert a saját kliensükbe már megjelenéskor is beszerezhető volt jó áron, de nekem steamre kellett :C
Ha már ott a többi is akkor ne árválkodjon már szegény eternal egy másik kliensben :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1120) heavygrip válasza Segal (#1119) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Ja 3 van igen,azt a skint el is felejtettem :) Egyébként az a sentinel skin.

Event xp t kapol a pályának végig vitelével, tehát ha nem is teljesíted a chalenget úgy is haladol az eventben. Amúgy az elején nekem is így volt, elég volt úgymond a kampánnyal foglalkozni - elég sok minden zúdul azért a friss játékosra - engem sem érdekelt annyira az event.
A battle mod nekem sem fekszik,nagy ritkán amikor az event kívánja tolok annyi meccset amennyi kell, aztán vissza a kampány :D

Meg ugye a bethesda launcherel az a baj,hogy ha el szál a rendszer, akkor oda a mentés... Meg na,jobb a steam,nekem is ott van minden. :)

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1121) Segal


Segal
veterán

Ezzel a 2 képpel jelentkezek be ma este :DDD


A karakter teljesen felfejlesztve, megvan az angyalos fegyver és az összes codex.
Még van hátra jópár játékfigura, album, cheat kód, 3 mastery érme és a fegyverek közül 9 extra tulajdonsága nincs még kész.
Összesen 4 pályán van még tennivaló.
Kis gond hogy 1 pályán már jártam a négyből, de jelenleg elképzelésem sincs hogy 1 játékfigura és 1 album hogy szerezhető meg. Sajna a youtube-os videók sem említették, de majd a másik 3 pálya után rávetem magam.
Szóval van még tennivaló :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1122) Segal


Segal
veterán

:DD

Mint a képen is látszik ráment pár életem, de megvan az összes játékfigura :))
A Pain Elemental figura elhelyezéséért nem voltam büszke a készítőkre... Aki ismeri a helyét az tudja miért, a többiek majd megtudják :DDD
Most már a single gyűjtögetőlistám is egész rövid :K
- 1 cheat kód
- 1 Preator Suit Pont
- Archvile és Doom Hunter megfelelő Glory killezése

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1123) chatran válasza Segal (#1122) üzenetére


chatran
őstag

Mikor leugrasz egy mély csatornába és a cucc a csatorna falában van egy bedeszkázott lyukban? :DDD

(#1124) Segal válasza chatran (#1123) üzenetére


Segal
veterán

:K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1125) Segal


Segal
veterán

Akkor egy összegzés (aztán igérem kicsit csöndben leszek :DDD )




Az albumokat nem láttam hogy egybe gyűjtené valahova, de abból is meglett az összes. Csak a már említett 2 glory kill hiányzik, de arra annyira nem érzem a késztetést mivel csak 2 Sentinel battery járna érte és így is van már 6 fölösleges. (2 Sentinel kristályt nem nyitottam ki a fortress-ben mert nem tudnám mire költeni, viszont ha kinyitnám még akkor is maradna 2 battery...)

Viszont 1 kérdés a nálam okosabbaktól. Ez a 2 single acsi hogy szerezhető meg?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1126) heavygrip válasza Segal (#1125) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Az első "Master of Fasting" bekapcsolod a Famine cheat kódot az egyik pályán és úgy viszed végig,az egyszerűség kedvéért szerintem a sentinel primeon lődd be.
A másik pedig az lenne,hogy az ultra nigthmare alatt van egy olyan hogy extra life mód, kiválasztod a neked szimpatikus fokozatot és végig viszed a játékot úgy,hogy marad 10 extra lifeod. Korábbi kommentemben lefotóztam a díjat amit kaptam érte, érdemes megcsinálni :DD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1127) Segal


Segal
veterán

Tegnap este a multit probaltam meg ki.
Ahhoz kepest hogy semmit sem vartam tole az a 6-8 kor amit lejatszottam egesz szorakoztato volt. Igy szerintem abbol is kiszedem az acsikat.
Mire a vegere erek szerintem meg is unom mert azert korszakalkoto nem lett ez a jatekmod, de ha mar fizettem erte akkor letolok par meccset amig nem erzem unalmasnak. :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1128) Segal


Segal
veterán

Na kipróbáltam a master level opciót is. Hiba volt :DDD
Qrva sok enemy jön benne. Pedig csak a leglazább opcióra mertem kattintani :B
Nem használtam se bfg-t, se crucible-t, de meglett :K

Plusz ökörködtem egyet a 2 régi klasszikussal :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1129) Segal válasza heavygrip (#1091) üzenetére


Segal
veterán

Csak eljutottam odáig is hogy felvegyelek a favorit listámra :K
Már csak a sok segítség végett is megérdemled, de ha esetleg van még helyed akkor itt az én kódom is.
Ha más esetleg felvenne hogy boostoljon, akkor írja be a kódját vagy küldje el privátban és akkor én is felveszem ;)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1130) heavygrip válasza Segal (#1129) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Király,akkor te boostols :) nem tudtam ki az hirtelen, kár hogy azt nem jelzi.
Persze, simán felveszlek, pont most nulláztam le az xp t,volt 50 000 , tovább nem gyűlik :DDD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1131) cyberkind


cyberkind
félisten

Szép napot!

Ahogy a fórumokat olvasom, eléggé gyakori probléma (volt), hogy a steames verziónál ha lőni akar az ember egy képet, akkor kifagy a játék és vége van (legalábbis az átvezetőkben), valakinek van valami tippje erre? Az nem opció, hogy nyomd ki a steam overlayt, tekintve, hogy képeket akarok lőni. :D

Paranormal Cocktivity

(#1132) #48613632 válasza cyberkind (#1131) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ha az adatlapod aktuális, és GTX1060-ad van, akkor Experience-n belül is van képernyőmentésre megoldás. A konkrét kérdésedre sajnos nem tudom a választ, de velem eddig ilyesmi nem fordult elő. (Igaz, nem is emlékszem, hogy akartam volna képet lőni.)

[ Szerkesztve ]

(#1133) cyberkind válasza #48613632 (#1132) üzenetére


cyberkind
félisten

Annál már egy kicsit jobb, de nagyjából ilyesmi. Az a gondom, hogy meg is akarom osztani Steam-en a képeket, úgyhogy az Experience nem jó, meg amúgy se szeretem. :D Konkrétan úgy képzeld el, hogy benyomom a screenshot gombot bárhol és bármikor, fagyi van.

Paranormal Cocktivity

(#1134) Segal válasza cyberkind (#1133) üzenetére


Segal
veterán

A probléma nálad lesz mert én csináltam már vagy 100 képet és egyszer sem fagyott ki. Random módon pár alkalommal már igen, de az egyszer sem a kép készítésnél.

Ha már elő lett véve a téma akkor megemlítem holnap indul az új event :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1135) cyberkind válasza Segal (#1134) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jól hangzik, megpróbálok majd egy driver frissítést, de sajnos most játszom, rettenet jó a játék. :D

Paranormal Cocktivity

(#1136) Segal válasza cyberkind (#1135) üzenetére


Segal
veterán

Én már az acsikra kezdek menni meg a játékon belüli feladatokra.
Jelenleg 31 acsi van meg (33-ból)

A játékon belüli missionokból meg 70 (összesen 80 feladat van)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1137) Synthwave válasza #48613632 (#1132) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy Print Screen, egyesével.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1138) cyberkind válasza Segal (#1136) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem fogok acsizgatni, így is a legkönnyebb fokozaton tolom, és qrva nehéz a játék. :DDD Soulslike stílus ide-vagy oda, bármelyik Fromsoftware játék egy könnyed séta a kertben. :) Mondjuk az is tény, hogy nem szeretem az fps-t (még a kameranézetet se), a gyors játékokat se, ez meg annak a legkeményebb kombója. Az összes részt kitoltam, a régieket a klasszikus ultra violence-en, és nem volt gond, de az összes Doom közül, a legkevésbé Doom, a 3. a kedvencem, ami szerintem abszolút jól is állt ennek a szériának, azért ez nem a Wolfenstein ami abszolút megvan kötve. Szerintem még egy számozott részt elbír ez a stílus, de utána ismét rebootolni kell, vagy talán a 3. rész vonalát folytatni, mert ebben nincs több.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1139) Segal válasza cyberkind (#1138) üzenetére


Segal
veterán

Az első végigjátszásnál tud esetleg picit nehéz lenni és ott is inkább az eleje amíg megszokja a dolgokat az ember. Persze a játék közben is van 2-3 keményebb rész, de ha a végigjátszás után úgy döntesz hogy meg szzeretnéd szerezni a lakásodba az extra dolgokat (meg úgy összeségében minden kiegészítőt) akkor ha visszamész 1-1 pályára azt fogod észrevenni hogy sokkal egyszerűbb mint elsőre.
Ha visszaolvasol a témában láthatod hogy én már mindent összegyűjtöttem és neked is tudom ajánlani mert egyrészt jól mutat, másrészt meg extra játékidőt/szórakozást/kihívást stb. ad.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1140) Apollyon válasza cyberkind (#1138) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A 3. rész nekem is a kedvencem az összes doomból, abból is leginkább a BFG edition. Némi sztorit is raktak bele, meg tetszett, hogy ilyen eldobott PDA-kon kell emaileket olvasni meg hangüzeneteket hallgatni, az ilyesmit minden játékban preferálom.)))

Eternal-nál így megjelenés után már nincs akkora must have késztetés, a 2016-os vonal nekem sokkal jobban bejött, persze ízlés kérdése.
Arra vagyok kíváncsi, vajon mit adnak még hozzá, hogy jövőre fog még-e jönni DLC-ként valami érdekes.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1141) cyberkind válasza Segal (#1139) üzenetére


cyberkind
félisten

Kicsit spoileres az első mondat.

Az éjjel hazavittem Hayden-t, na aki ott jött miniboss a démonkutyával 3x kinyírt easy fokozaton. Szerintem az én problémám ez a gyors, maradj mozgásban játékmenet, ja meg az, ahogy haladunk előre licitál magára a játék, és engedi rám egyszerre a 3 mancubust, pókot, baron of hellt és társait. Jó játék, de ezzel a résszel ez a stílus nekem elég is lesz hosszútávra, egyszerűen valamikor már túl sok, és ez már fejezeteken belül is jönnek. :) A gyűjtögetést megcsinálom a "házba", utána meg kitolom kódozgatva a játékot mint egy terminátor. :D

(#1140) Apollyon
Én áldom az eszemet, hogy nem Deluxe-ot vettem, mert jelenleg semmi kedvem se volna a DLC-hez, ugyanis sok, tömör a játék az ezernyi arénaharccal. A 3-at nemrég toltam ki megint, és még ma is annyira egyben az egész mint az első részek, az árnyékok és az atmoszféra valami félelmetes, imádom. :)

Paranormal Cocktivity

(#1142) Segal válasza cyberkind (#1141) üzenetére


Segal
veterán

Az elso talalkozas a Marauderrel emlekezetes az tuti. En mar rohejesen konnyen kinyirom de elsore en is szoptam vele.
Az utso ket palya lesz a szopo ott azert rendesen tulzasba estek a keszitok.
A masik akit nem.fogsz szeretni az achvile

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1143) Segal


Segal
veterán

Archvile a neve. Bocsi melóból írtam mobilról és véletlen rányomtam a küldésre.
Pont ma lett meg a 100 órám a játékban és megfelelő módon ajándékozott meg a játék. Pont most lehet megszerezni a quakecon slayer skint ami nagyon bejövős. Eddig is volt már jópár skin, de az alap változatot leszámítva nagyon egyik sem jött be. Na ez most végre tetszik és semmit sem kell érte tenni csak belépni as játékba. :K :C

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1144) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Augusztus 27-én DOOM Eternal DLC bemutató \o/

Live-Die-Respawn

(#1145) heavygrip válasza oriic (#1144) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Én nem értem, mért nem a két rész közötti űrt töltik ki?!?! Persze, szép és jó lesz,de engem (meg persze aki a sorozat rajongóit) az érdekli hogy mi történt a 2016 után, miután elküldött Hayden mindket egy ismeretlen helyre,hogyan szereztük meg a Doom fortresst,illetve az új praetor suitot..... mindegy,nagy duzzogva város :D addig is Rip and Tear!!!

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1146) heavygrip válasza Synthwave (#1039) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Nekem is meg volt a nigthmare, tök könnyű volt,maradt 27 extra lifeom,asszem...persze könnyen pofázok 250 játék óra után :DDD :DDD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1148) Segal válasza heavygrip (#1145) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem azért, mert előbb-utóbb jönni fog még új doom játék és arra is hagyni kéne valami eseményt.

Néztem már ezt az extra life-os dolgot is. Ha a slot1-en kezdeném el ami már ki van maxolva, akkor ha törölném hogy újat kezdhessek attól megmaradna a fortress-be minden meg minden karakter és fegyverfejlesztés?
Csak mert ott lényegesen egyszerűbb lenne megcsinálni mint teljesen nulláról indulni, csak nem akarok kockáztatni hogy a teljesen felfejlesztett slot1-em kitörlöm...
Ha esetleg nem a delete résszel kéne indítani új kampányt (extra life-ost) akkor hogyan?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1149) heavygrip válasza Segal (#1148) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Tudom,de annyira jó lenne már ha kitöltenék az űrt, én azért is vártam az Eternalt,egy közvetlen folytatás jön. Meg ugye ott van Hayden..azzal mi lett?csak elképzelések vannak.

Megmaradnak ugye az alap dolgok ( a millestone, skinek stb.), de tök újra kell kezdeni, sőt még a mission select monitor (a Doom fortressben) is fekete lesz, tehát nem lehet vissza menni,felvenni 99extra lifeot és úgy tovább... és a poén az, hogyha ki viszed ebbe a módban csontra a játékot még akkor sem lehet vissza menni a pályákra.....
Ne töröld ki szerintem.nekem úgy van,hogy. Slot 1 uv maxon, slot 2 nigthmare maxon, slot 3 volt az extra lifeos mód, kitöröltem és mindig ott kezdem újra.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1150) cyberkind válasza heavygrip (#1149) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet az is, hogy beintegrálják a Fortress-be, ezen problémák miatt, talán ez volna a legjobb és leglogikusabb is.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.