Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1151) cyberkind


cyberkind
félisten

Ti mennyi pályán találtátok meg a nyuszit? :D Én csak egyszer, pedig szinte mindenhol ott van.

Paranormal Cocktivity

(#1152) Synthwave válasza heavygrip (#1146) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem überkönnyű, de nem annyira vészes; nekem is harmincvalamennyi volt a végén. Mondjuk csak ~60 órám van benne.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1153) Segal válasza heavygrip (#1149) üzenetére


Segal
veterán

A fene akkor nem éri meg kitörölni, csak ugye ott maxra van fejlesztve a karakter és lényegesen egyszerűbb lenne ott a játék eleje mint egy szűz slayerrel belevágni...
Mondjuk előbb-utóbb úgyis belevágok minimum próba szinten max ha elvérzek akkor elnapolom a dolgot. Ja amúgy még 1 kérdés. Ha meghalok, akkor vissza lehet tőlteni a halál előtti mentést?
Nem számoltam meg, de azt nem tudod amúgy összesen mennyi extra életet lehet begyűjteni?

cyberkind: Na azzal nem szórakoztam. Mindent összegyűjtöttem az első slotra, szeretek is barangolni a fortress-ben és csak belehallgatni egy számba vagy csak megnézni a játékfigurákat :DDD
Múltkor beállítottam a cheateket is. Mit össze lehetett állatkodni az Unmaykr fegyverrel :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1154) heavygrip válasza cyberkind (#1150) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Lehet,majd kiderül, bár ez még minimum 2 hónap.

(#1152) Synthwave. Rosszabbra számítotam, élvezetes volt vele játszani,nem szenvedtem sokat,1-4 pálya nehezebb volt mint az utánna lévők, az utolsó négyen meg isten voltam (bár ez mindegyik nehézségi fokozatra igaz). Ott már majdnem maxon van Slayer :)

(#1153)Segal Szerintem megéri, ott van a phobos skin (ami véleményem szerint az eggyik legjobb) meg izgibb mint ha simán elinditanád a játékot. Igaz a new gamenél nem ezt írja,de van különbség "sima"uv illetve extra life uv között ( valamivel agresszívebbek a szörnyek) és ha valaki át menetet akar az uv és a nigthmare fokozat között,annak ez a extra life uv a legjobb döntés.
Amúgy már az elején kapol 3 extra lifeot ingyen, tehát ha ügyes vagy az első pályát 6 extra life al meg lehet tolni, azután meg csak gyűlik, és ha meg halsz egyszer-kétszer a pályákon akkor is marad bőven még.
Eddig vissza lehetett tölteni,de pont tegnap néztem (mert el csesztem a 3 pályát kicsit sok volt a pia, aztán kevés volt a reakció idő :DDD ) ,hogy nincs load cheakpoint, most vehették ki az update2.1- el, bár én nem használtam amúgy sem, escape, mély levegő, aztán pákk. :)
99 a limit, de kampány alatt passz...minden pályán van 3-4 db kb, szerintem 50 körül lehet begyűjteni egyszeri végig játszással.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1155) Segal válasza heavygrip (#1154) üzenetére


Segal
veterán

50 az egész jól hangzik. Lehet elkezdem majd csak előtte meg kéne csinálni a másik acsit. (8 fegyverrel ölni a Slayerrel és a bfg hiányzik még)
A Slayer skinből nálam most meg a Quakecon-os visz mindent :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1156) heavygrip válasza Segal (#1155) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Hu ne is mond, nagyooooon adja :K

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1157) Segal


Segal
veterán

Akkor kérném a szakértők részletes leírását mert egyetlen acsi maradt hátra :DD

Igen az extra life acsi hiányzik.
Külföldi oldalakat olvasva mindenfélét olvasni, de kaphatnék egy pontos leírást hogy pontosan mit is kell hozzá csinálni?
Az ugye egyértelmű hogy a kampány kijátszása után legalább 10 életnek meg kell maradnia.
Viszont olyat is írtak hogy az összes extra életet be kell gyűjteni, ha elfogy és meghalsz az végleges halál, meg még millió dolgot így gondoltam inkább a tutit választom és hozzátok fordulok, mert szeretném az utsó acsit is, de nem szeretnék kapkodásból hülyeséget csinálni.
Akkor az is egyértelmű hogy új sloton lenne értelme elkezdeni és nem beáldozni a kimaxolt slotot. (Érdemes előtte végigtolni a fegyver és karakter upgrade-ek végett a kampányt?)
Végül még egy olyan kérdés hogy célszerűen a legegyszerűbb fokozaton játszva ugyanolyan gyenguszok az ellenfelek vagy itt más játékszabályok vannak?
Köszi előre is a választ :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1158) heavygrip válasza Segal (#1157) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Azigen,grat. :)
Nyitol egy új slotot és extta life üzemmódban kell megcsinálni a kampányt,hogy legalább 10 extra lifeod maradjon.
Milyen nehézségi fokozatban játszottál eddig? Egy kicsivel agresszivabbak az ellenfelek,de nem vészes.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1159) Segal válasza heavygrip (#1158) üzenetére


Segal
veterán

Meg tudtam mar csinalni az elso master level palyat is meg uv-ben is elkezdtem a jatekot tehat attol nem tartok hogy esetleg nem tudom vegigtolni csak azt szeretnem elkerulni hogy sin bratyo eldol en orulok aztan lefagy az arcomrol a mosoly mert kiderul hogy valamiert megsem kapom meg az acsit...
Tehat akkor csak az a lenyeg hogy vegigtoljam es maradjon minimum 10 eletem?
Ha nem sikerul csak siman torlom a slotot es buntetlenul mehet elolrol?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1160) Segal


Segal
veterán

Zárható a topic ;] :P

Na jó viccet félretéve, nekiindultam az extra life küldinek is. Jobban nem is kezdhettem volna rögtön az első pályán egy baromi hülye szituba vesztettem 1 életet...
Egy arachnotron harc közben fogyott el az ammo és ugye még nagyon gyengusz voltam...
Aztán persze menet közben is sikerült összasen talán 5 vagy 6 alkalommal meghalnom plusz 2 életet nem vettem fel, de végül a végső boss előtt megnyugtató extra life-al indultam :DDD

A legtöbb az 44 volt egyszerre és a végén sem taktikáztam hanem csak folyamatosan kapta az "áldást" Sin Úr :DDD
Végül 36 Life maradt, de ez is bőven elég volt :K

Innentől várhatom a dlc-ket majd a játékhoz, de addig is szerintem kijátszom még 2-3 alkalommal meg puffogtatok battlemodban is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1161) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hi!
Nem hagy nyugodni hogy azonos konfiguráción mennyivel rosszabbul fut mint a 2016.
Mire érzékeny a hátég? CPU? GPU? Látszólag megvan a stabil 60 (triple buffering), de ha tömeg van a képernyőn szerintem mikrolaggol meg frame dropok vannak (ilyenkor sem mozdul 60-ról).
Nekem egy i7-4790 gépem van 1070 OC-vel. Köszi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1162) Synthwave válasza Plazmacucci (#1161) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem létezik, hogy azzal a konfiggal 60 fps a vége.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1163) Plazmacucci válasza Synthwave (#1162) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem a vége, oda van korlátozva. De így sem folyamatos az élmény. Azt elfelejtettem leírni, hogy minden mediumon van, kivéve a textures, lightning és shadows high.
Frame cap nélkül 120-160, de akkor még annyira se folyamatos egy 60Hz-es monitoron.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1164) Ragnar_ válasza Plazmacucci (#1161) üzenetére


Ragnar_
addikt

Mondjuk én nem kapcsoltam vsyncet se a 2016-nak se az Eternalnak, csak lekorlátoztam 60FPS-re, és ment szép simán mind a kettő. (Mondjuk én motionblurt szoktam kapcsolni az új Doomoknál, mert nekem úgy folyamatosabbnak érződik) Nagyjából hasonló a konfigunk, szóval neked is mennie kellene ugyanúgy 60Hz-en, mint a 2016.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1165) Synthwave válasza Plazmacucci (#1163) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Több fps ---> kevesebb input lag. Még 60 Hz-en is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1166) Segal válasza Plazmacucci (#1161) üzenetére


Segal
veterán

Nincs tuningolva a géped? Mert az szokott még ilyesmit okozni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1167) Plazmacucci válasza Synthwave (#1165) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na megpróbálom majd még változtatni a beállításokat. Egyébként a motion blur valóban sokat segít, hogy folyamatosnak tűnjön. Még a sceen tearinget sem látni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1168) Segal


Segal
veterán

Így sem jártam még. :N
A legkiegyensúlyozottabb meccs volt az eddigi multis köreim közül. Az első 2 kör még csak-csak az együtt kb 8-9 perc volt, de a harmadik kör az majdnem 19 percig tartott :Y
Hiába gyűrtük le végül a Slayert 3:0-ra baromi jól taktikázott és brutál mód támadot :K
Csak egyszerre nem tudott mindkettőnkkel végezni pechére, de nem győztünk healelni :))
Végül majdnem 28 perc lett a meccs :DDD (pedig csak 1-2 laza körre gondoltam még felugrok lefekvés előtt :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1169) gainwardgs válasza Plazmacucci (#1161) üzenetére


gainwardgs
addikt

Néhol jobban is fut mint a 2016 :K fejlettebb motor miatt
Proci elég, inkább gpu kell neki meg vram bőven :K

[ Szerkesztve ]

(#1170) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha kitolom a játékot, utána van lehetőség visszakolbászolgatni a régebbi pályákra és begyűjteni amiket elhagytam út közben?

Paranormal Cocktivity

(#1171) Plazmacucci válasza cyberkind (#1170) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Közben is lehet. Az egyik konzolról a DOOM fortressben.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1172) Segal válasza cyberkind (#1170) üzenetére


Segal
veterán

Egyedul az extra life modban nem tudsz visszamenni minden mas esetben a fortressben a teleportos helytol levo jobbra monitornal tudsz missiont valasztani hova mennel vissza.
Fontos meg az is hogy nem kell letolnod az egesz palyat, ha megvan a cucc amiert visszamentel kilephetsz a palyarol.
En is meglepodtem utolag mennyi mindent nem szedtem fel elsore...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1173) cyberkind


cyberkind
félisten

Köszi srácok! :)

Paranormal Cocktivity

(#1174) Tense válasza Plazmacucci (#1161) üzenetére


Tense
őstag

Érdekes, nekem ugyan annyi FPS-el fut a 2016 mint az Eternal, mindkettő 100-140 FPS között.

(#1175) Plazmacucci válasza Tense (#1174) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Olvasd el légyszi még egyszer a kommentjeimet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1176) Tense válasza Plazmacucci (#1175) üzenetére


Tense
őstag

Igazad van sorry. már értem, nem olvastam mindet, csak miután írtam. :R
Nekem sem igazán folyamatos a kép, de érdekes csak ha feltöltöm a youtubera, ha a gépen nézem vissza, jobb.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1177) Ragnar_ válasza Tense (#1176) üzenetére


Ragnar_
addikt

Youtube 60Hz-en játssza vissza szerintem, neked viszont 144Hz-s kijelzőn nyilván a magasabb frissítés miatt folyamatosabb 100-140 FPS-en játék közben, bár ha a recording szoftver is 60 FPS-el vesz fel akkor elvileg ugyanúgy 60 FPS lesz, mint Youtubeon..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1178) Tense válasza Ragnar_ (#1177) üzenetére


Tense
őstag

Igazad lehet.
Viszont ahhoz képest, hogy 24 FPS kell a folyamatos képhez, a 60 az több mint duplája, lehetne jobb is a videó szerintem.

(#1179) Ragnar_ válasza Tense (#1178) üzenetére


Ragnar_
addikt

Igen, ez kicsit csalóka, több mindentől függ a végén az eredmény. (Nekem pl. high Motion Blurral folyamatosabbnak tűnik a Doom 2016 és az Eternal is mint anélkül 60Hz-en.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1180) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Anno ugye arról volt szó, hogy akár 1000FPS-t is tud a motor. Valakik összehozták.

[link]

Live-Die-Respawn

(#1181) Tense válasza oriic (#1180) üzenetére


Tense
őstag

Atya ég :D :Y

(#1182) Tense válasza Ragnar_ (#1179) üzenetére


Tense
őstag

Nekem is azon van, viszont ha fel veszem Ultra Nightmare szintre, én nem látok különbséget.

(#1183) Segal


Segal
veterán

Nem elfelejteni. Ma érkezik a trailer. :DD
Nekem sajna meló én csak késő este látom :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1184) Tense válasza Segal (#1183) üzenetére


Tense
őstag

Mi? Hol kell keresni? :)

(#1185) Tense


Tense
őstag

Komoly! Itt a marauder is kettesével jár :D
[Doom Eternal - Taras Nabad Arena Mod by proteh]

[ Szerkesztve ]

(#1186) Plazmacucci válasza Tense (#1185) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Zero Master a legnagyobb tanító.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1187) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Íme a trailer, ha valaki még nem látta volna:
[DOOM Eternal – The Ancient Gods, Part One Official Trailer]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1188) Segal válasza Ragnar_ (#1187) üzenetére


Segal
veterán

Ebből dlc vásárlás lesz :DD
Röhejesen hangzik, de a dlc drágább lesz mint az alapjáték :DDD A simát 50%-os kedvezménybe vettem, de a steam adott még 5 euro kedvezmményt a sale miatt így 25 euro volt (tulajdonképpen 19 mert 6 euro walletem is volt) a dlc meg 30 euro jelenleg :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1189) mg1992mg válasza Ragnar_ (#1187) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Két Marauder egyszerre.. :W
Btw, jó lesz ez :B

(#1190) Segal válasza mg1992mg (#1189) üzenetére


Segal
veterán

Bizony és tutira lesznek még meglepetések amik nem lettek most leleplezve :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1191) Tense válasza Segal (#1188) üzenetére


Tense
őstag

Az tuti :D Én megvettem a deluxe kiadást xbox-ra 32.000ft volt a megjelenés napján, rá 2 hónapra megvettem pc-re is a simát 15.000ft volt, de mivel xbox-on már nem játszok, így DLC vásárlás lesz a pc-re :D

(#1192) Segal válasza Tense (#1191) üzenetére


Segal
veterán

Nálam is tuti vétel lesz és most már az elején, nem pár hónap késéssel.

Vajon lesznek új secretek, acsik stb is? Csak mert ugye jelenleg megvan az összes acsi és fura lenne ha utána megint hiányozna pár. Ugyanakkor az új kihívások is jók lennének plusz újabb játékfigurák gyűjtögetése.
Kérdés hogy bele tudják e integrálni a fortressbe.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1193) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

100% Ultra-Nightmare 2:09:44.62

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1194) Tense válasza Plazmacucci (#1193) üzenetére


Tense
őstag

Brtutális ahogy tolja.
Nem tudom melyik gombra teszik,vagy hogy csinálják, de ez a fegyverváltogatás nem akar nekem összejönni...Főleg a maraudernél, a kutya megharap mire váltok fegyvert :D

[ Szerkesztve ]

(#1195) Plazmacucci válasza Tense (#1194) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én azt ugye az előre beállított Q gombbal váltom, de én csak simán shoti és rail gun között. Ezt a technikát nem is ismertem. Feje felett át a labdát és bele 2x2 tár rocket. :DDD
Amúgy rohadtul irritál ez a maraduer para. Igen elsőre nehéz aztán 10mp alatt kiismered... Youtubeon megy mindig a sírás...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1196) Tense válasza Plazmacucci (#1195) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon sokszor próbáltam már ezt a technikát marauder ellen, de még soha nem jött össze, én először draqu játékában láttam vagy 2 hónappal ezelőtt, azóta próbálgatom :D
Nekem úgy tűnik, mintha ezeknek a gémereknek 3 ujjal több lenne a bal kezükön :D

(#1197) Segal válasza Tense (#1196) üzenetére


Segal
veterán

"Nekem úgy tűnik, mintha ezeknek a gémereknek 3 ujjal több lenne a bal kezükön"

Van az 4-5 is :DDD
Félelmetes 1-1 videó hogyan rohannak végig és írtanak. Az első végigjátszás óta én is fejlődtem és ami akkor félelmetes volt (pl az első marauder találkozás :D ) az mostmár egy sima kill, de én shotival szoktam csak simán ölni és ha épp fogyóban akkor valamelyik másik alkalmas fegyverre váltás amig valami kis dög nem dob ammo-t.
Érdekes lesz ez a 2 marauder csata is mert eléggé aktívak voltak a trailerben plusz ugye azzal a kutyuli is duplázódik :))
A másik szivatós ellenfél a summoner lesz. Ez a démonba költözése végett biztos nem kicsi extra képességet fog tudni adni neki és végre kinyírod a gazdatestet és beleköltözik egy másikba... :C
Valahogy az a "piros angyal" (biztos nem az lesz) elsőre nem tűnt félelmetesnek, de ahogy a vak is mondta majd meglátjuk :K
Remélem azért több órás lesz a "dlc" és nem valami 1-1,5 óra alatt letudható valami :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1198) WATERDACA


WATERDACA
őstag

https://www.pcguru.hu/hirek/doom-eternal-the-ancient-gods-part-one-a-dlc-ugyanolyan-grandiozus-lesz-mint-az-alapjatek/57271

Nagy ígéret, reméljük nem csalódunk :)

Valaki Ultra Nightmaren kitolta már közületek vagy tudtok valakiről esetleg? Én 220 óra játék után utolsó pályáig jutottam, ahol elvéreztem :(

u wanted, i got it \o/

(#1199) cyberkind válasza Plazmacucci (#1193) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a saját játékomban se értem mi történik a legkönnyebb fokozaton sok esetben, itt meg... Nem is tudom, hogy fogok visszaszokni a Red Dead Redemption 2 után/mellett a Doom-ba, ugyanis az egyik rettenetesen lassú játék, ahol nem történik semmi, a másik meg a daráló véglete. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1200) Tense válasza Segal (#1197) üzenetére


Tense
őstag

Ja. kiderül majd :D Nagyon várom..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.