Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#51) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

QuakeCon július 25-től 28-ig. Ott lesz a Doom Eternal is, vagyis addig biztosan nem jelenik meg sajnos.

Live-Die-Respawn

(#52) s912 válasza oriic (#51) üzenetére


s912
aktív tag

Stadia-val együtt fog megjelenni, nem? Vagyis nagy a valószínűsége..

(#53) Apollyon válasza oriic (#51) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én úgy vagyok vele, hogy jöjjön inkább később, de mire megjelenik legyen a játék teljesen kész. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#54) oriic válasza s912 (#52) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan annyit tudunk h Stadia iden jon es Doom nyitocim lesz. De maga a jatek meg azert megjelenhetne elotte. :D

Live-Die-Respawn

(#55) s912 válasza oriic (#54) üzenetére


s912
aktív tag

Igazad van. Switch-re is később jelent meg .. :)

(#56) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új concept art

[link]

Live-Die-Respawn

(#57) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Google Stadia ár/játékok bejelentése jön június 6-án. Valszeg megtudjuk így a Doom megjelenési dátumát is (Lévén day 1 jön a Stadia-val)

Live-Die-Respawn

(#58) heavygrip válasza oriic (#57) üzenetére


heavygrip
aktív tag

De jooó. :C
Bízom benne,hogy megjelenik nem sokára és akkor Rip and Tear ;]

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#59) heavygrip válasza heavygrip (#58) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Bár így belegondolva,az id biztos nem engedi, hogy le lőjék a poént előre...

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#60) oriic válasza oriic (#57) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Leak:

[link]

Stadia elvileg novemberben jön, szóval legkésőbb addig megkapjuk DOOM-ot is. Mondjuk az esély még mindig megvan arra, hogy a játék az még november előtt megjelenik.

Live-Die-Respawn

(#61) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Eternal az E3-on. Június 10. 02:30 (Magyar idő szerint)

[link]

Live-Die-Respawn

(#62) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Eternal - November 22.

Trailer

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#64) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Steamen 90 euró a teljes verzió (deluxe edition) preorder... Hát akkor nem lesz preorder.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#65) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Nov22. messzi van még... lesz idő gyűjteni legalább :DDD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#66) Vistaboy válasza Apollyon (#64) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ennyiért tutira nem, ahogy a Collector's Edition sem, hiába lesz benne egy olyan DOOM Marine sisak, amit viselni is lehet, kétlem, hogy ezzel kimennék az utcára. Mondjuk teljes vértezetben, shotival meggondolnám, ellátogatnék a helyi gettóba gyakorolni... ;]

"DOOM Eternal Year One Pass, granting access to two single-player Campaign expansions, set to release within one year of DOOM Eternal’s launch"

Amúgy az pontosan mit is jelent, hogy "Year One Pass"? Ha jól értem, már nem is kapjuk meg egyben a teljes Season Pass-t, hanem csak az első két DLC-t, oszt csókolom, a többit majd vegyük meg - ha lesz -, függetlenül attól, hogy a gyűjtőiért kicsengetjük a nem kevés felárat? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#67) Ghoula válasza oriic (#63) üzenetére


Ghoula
senior tag

Csak nekem tul sok ez az ugribugri? 2016-os ban még fogyasztható mennyiségben volt jelen. Itt lassan már Flappy Bird lesz mire 2 shotizás között átjutok a másik platformra.

(#68) Segal válasza Apollyon (#64) üzenetére


Segal
veterán

Miért nem? :D
Ez egy doooooom az sem érdekelne ha 120 euro lenne :))


Már "csak" ki kell várni a novembert :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#69) Apollyon válasza Segal (#68) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Gratz, nekem ez így ebben a formában max 40 eurót érne meg, ráadásul nincs is benne az összes DLC, mert ahogy (#66) Vistaboy is mondja, csak year one pass. Tehát lesz még valami csicskítás, és pluszban kellene még a 90 eurós áron túl is fizetni. Season pass-vel még instant get lenne 45 euróért is, de így kösznem.

Plusz még az is fura, hogy majdnem fél évvel előbb elkérik a money-t, nem ilyenkor kellene adni a legnagyobb kedvezményt?

Na mindegy, én megvárom inkább amíg meglesz az összes DLC, és akkor megveszem akciósan. :))

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#70) Segal válasza Apollyon (#69) üzenetére


Segal
veterán

Őszinte leszek én is napi szinten beleolvasok a best buy témába a fórumon és ott spórolok ahol csak tudok a játékokon de egyszerűen van pár olyan játék ahol egyszerűen nem érdekel az ár. Az egyik ezek közül a doom :DDD
Egyértelmű hogy a doomra lebontva a nézetünket a tiéd a normális :C Majd a többi játékon visszahozom az árát :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#72) s912 válasza oriic (#71) üzenetére


s912
aktív tag

Az első E3-as videóban SEM és ebben sincs Archi :( Direkt "rejtegetik" :)

(#73) Vistaboy


Vistaboy
veterán

DOOM Eternal Deluxe Edition megvásárolva, most már csak a perceket kell számlálni november 22-ig. :) Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy a Year One Season Pass mellett milyen DLC-k lesznek még később. Én őszintén remélem, hogy kizárólag multis cuccok, mert én úgysem multizok, viszont az egyjátékos rész jó lenne, ha benne lenne a Deluxe kiadásban...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#74) #13056512


#13056512
törölt tag

A Deluxe tartalmazza a kampány kiegészitőket is ! Minden tiszteletem a tiéd ha már délben iszol :DDD :
"Én őszintén remélem, hogy kizárólag multis cuccok, mert én úgysem multizok, viszont az egyjátékos rész jó lenne, ha benne lenne a Deluxe kiadásban..."

Multis cuccokat akarsz ha nem multizol ? Szépen néznénk ki ha a deluxban nem lenne egyjátékos rész. :DDD

Persze megértettem a mondandód! :K
Ha az a Visztaboy vagy akire gondolok akkor imádom a munkásságod, ne hagy fel vele ! :R

[ Szerkesztve ]

(#75) oriic válasza #13056512 (#74) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vistaboybol csak egy van :D

Live-Die-Respawn

(#76) Vistaboy válasza #13056512 (#74) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azt tudom, hogy benne van az első 2 DLC, amire kíváncsi vagyok, hogy ezeken kívül lesz-e később még hozzá ilyen, vagy csak multis pályák jönnek? Ezért mondtam, hogy én remélem, miszerint csak multis cuccok jönnek már a Year One Season Pass után, mert ha lesz Year Two Season Pass is, akkor megint csonka játékot vettünk 90 euróért... és az nem kicsit lenne idegesítő.

Ja, igaza van Oric-nak, belőlem csak egy van... többek szerint már ez is egyel több a kelleténél. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#77) wjbhbdux válasza Vistaboy (#76) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az előző DOOM esetében belátták, hogy hiba volt a multiplayer DLC, idővel ingyenessé kellett hogy tegyék mert a kevés érdeklődőt is felosztotta. Szerintem csak SP DLC lesz, annyi évig van rá igény. Nem csonka játékot veszel, hanem az addig kiadott és közeljövőre beígért tartalmat. A mai játékiparban már szinte nincs kész meg teljes játék, pl. a Borderlands 2 is most kapott egy új single player DLC-t majdnem 7 évvel a megjelenése után.

/s

(#78) Vistaboy válasza wjbhbdux (#77) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet benne valami. Akkor remélem, hogy 30 EUR-ért legalább két színvonalas DLC-t kapunk, ha már nem az összes bővítményt tartalmazza. Mert ennyiért már igazán adhatnák mellé a komplett Season Pass-t, nem csak az első kettőt...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#79) Segal válasza Vistaboy (#78) üzenetére


Segal
veterán

Egyelőre arra sincs semmi garancia hogy lesz egyáltalán season 2 :D
Szerintem csak bebiztosították magukat a névvel hogy ha jól fogy az alapjáték meg a seaseon 1 pass is akkor lehessen folytatni a történetet.
Én is a deluxe verziót vettem de nem bánnám ha jönne még utána is single tartalom :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#80) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Eternal Steelbook art:

Live-Die-Respawn

(#81) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#82) oriic válasza oriic (#81) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#83) #48613632


#48613632
törölt tag

(#84) s912


s912
aktív tag

Most olvasom .. Timi otthagyta az id-t .. Marad(t) még ott bárki az "ős" id-sek közül?

(#85) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#86) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#87) Segal válasza oriic (#86) üzenetére


Segal
veterán

De varom mar:D
Az elorendelok igazan megkaphatnak 3 honappal hamarabb:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#88) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy kis leak, nyilván SPOILERES:

[link]

Live-Die-Respawn

(#89) heavygrip válasza oriic (#88) üzenetére


heavygrip
aktív tag

:C izgi, már csak 2,5 hónap és csapathassuk :D
Mindig eltervezem,hogy nem nézem meg ezekett a spoileres infókat,képeket, videókat,de nem bírom megálni :D
A slayer klubba is van jó pár,elég érdekesek. Valaki van regelve oda?

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#90) l.skywalker válasza heavygrip (#89) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én igen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#91) heavygrip válasza l.skywalker (#90) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Nem tudod véletlen,hogy szinkronban van e a játékkal?
Vagy ez a pontozás hogy működik? Minden eventben rész veszek,de kevés pontot kapok,most van 4200 körül.
A játékon (steames)belül megnyitottam,felregisztráltam, aztán csak játék előtt vagy után szoktam megnézni böngészőn.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#92) l.skywalker válasza heavygrip (#91) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sajnos sejtésem sincs. Regeltem mert volt valami átfedés két játék között, de kvázi meg sem néztem azóta. Majd ha beindul a játék :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#93) heavygrip válasza l.skywalker (#92) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Értem,pedig néha megéri felmenni, én pl tegnap nyertem egy pólót :D

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#94) l.skywalker válasza heavygrip (#93) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, ez is a listámon van - csak hát az időgép még mindig a szervízben van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#95) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

"The skins are part of a new Slayers Club reward and players can earn these skins by linking their Slayers Club account to the recent re-releases of DOOM, DOOM II and DOOM III. The skins are based on the Classic DOOM Marine – Indigo for the first DOOM, Bronze for DOOM II and Red for DOOM III."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#96) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hivatalos. Új megjelenés 2020 március [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#97) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vagyok boldog. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98) l.skywalker válasza oriic (#97) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért döbbenetes, mert az egész Stadia kampány erre volt "főleg" építve. Nagyon rosszul érint engem is. Amúgy meg örülök, mert így legalább nem lesz elkapkodva.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#99) myckey válasza l.skywalker (#96) üzenetére


myckey
veterán

Na baszki....

Ez most szíven ütött.

Pedig már rákészültem.
Na de akkor végigtoljuk az előzőeket..... :D

Esetleg befizetek az új COD-ra. Állítólag jó lesz a kampány menet.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#100) Vistaboy válasza l.skywalker (#96) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, egy hónapom marad így végigtolni, mert április 16-án érkezik a Cyberpunk 2077... Akkor pedig, DOOM ide vagy oda, az fog elsőbbséget élvezni...

A DOOM 64 annyira nem izgat amúgy, a DOOM 3 BFG Edition-nel már megvan az eredeti 1-2. rész, azt semmi nem tudja überelni. Mondjuk ha már ingyen ideadják, akkor belenézek... :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.