Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1351) Plazmacucci válasza WATERDACA (#1349) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehetséges, hogy csak én vagyok a nyomorék és eddig nem vettem észre.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1352) WATERDACA válasza Plazmacucci (#1351) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ezt az Eventben kaptad jutalomért. Írja is jobb oldalt.

u wanted, i got it \o/

(#1353) Plazmacucci válasza WATERDACA (#1352) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De mi mi volt az event? Fogalmam sincs.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1354) Segal válasza Plazmacucci (#1353) üzenetére


Segal
veterán

Nem volt hanem még van :))
A mostani vegas eventen ez a tizedik megszerezhető dolog.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1355) Synthwave válasza WATERDACA (#1349) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van, amikor a kevesebb néha több.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1356) Segal


Segal
veterán

Ha már ennyire csend van, akkor elsőnek a szokásos. Megvan a heti feladat. Ez a nyerj 7 kör multit, de egy gusztustalan feladat... Sokkal jobban tetszett az eddigi játsz 1-2 kört, de valúszínűleg nem csak nekem nem bejövős a multi.
Ahogy megfigyeltem a 2-3 csillagos és még így is minimum 100+os emberkék játsszák és persze Slayerként jönnek. Mindig...

Plusz elkezdtem a nightmare fokozat intenzívebb gyakorlását, mert csak nagyon halkan megemlítve de kitűztem célként a dlc érkezése előtt ezen a szinten való végigjátszást. :Y
Ahogy a vak is mondta majd meglátjuk mi lesz, egyelőre leginkább szerencsétlenkedés van :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1357) Synthwave válasza Segal (#1356) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Minden fegyver külön bindon van? Illetve arra is célszerű figyelni, hogy zömük (a fontosabbak) olyan helyen legyen, ahol kényelmesen tudsz köztük quick switch-elni, akár összetett mozgás közben is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1358) Segal válasza Synthwave (#1357) üzenetére


Segal
veterán

Egyelőre gyakorlási szinten vagyok, főleg most a dupla xp időszak alatt :DDD
Az első 2 pályát tesztelgetem. Fegyverek még nincsenek a wasd köré szervezve, de ez előbb-utóbb elkerülhetetlen lesz, egyelőre a sensi tippeket próbálgattam, meg a robbanó töltetek aktívabb használatát. Előbbinél visszaálltam a videómban is látott értékre csak az egeret próbálom finomabban irányítani, de ha lejjebb veszem egyszerűen "lassulok", utóbbinál látszik már némi előrelépés.
Konkrétan arról van szó hogy az első pályát már meg tudom csinálni halál nélkül, igaz gyorsan hozzá is teszem hogy mivel ez még nem éles rész hanem csak gyakorlás ezért mivel visszatőltöm a pályát aktív már az első 3 fegyver meg a dash és 1 ammo fejlesztés is ezért nem teljesen reális a kép. Viszont ugye nem is az a cél hogy minden pálya halál nélkül legyen meg hisz nem un szinten mennék, hanem csak végig tolnám.
Így szerintem ma még gyakorolgatok aztán slot reset és hajrá mehet élesben szó szerint orrvérzésig :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1359) Synthwave válasza Segal (#1358) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem előbb-utóbb, most. :D Nem is értem, eddig miért nem úgy volt. : >

Görgőre is mehet (nekem pl. az SSG van +mwheeldownon, a felfele görgőre meg másodlagos ugrást bindoltam, úgy könnyebb air controlnál szépen haladni + slope boosthoz is kell, mert több ugrás inputot lehet vele bevinni, mint bármilyen billentyűvel), esetleg oldalgombra.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1360) Segal


Segal
veterán

Ajjaj...
Ennek most örüljünk vagy ne örüljünk?
Szerintem nem hangzik jól :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1361) Plazmacucci válasza Segal (#1360) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A Bethesda egy fostalicska, a Doomokon kívül igényes játékot nem nagyon adott ki az elmúlt években. Ez kb annyit jelent sztem hogy a játékaik PS-re nem, vagy csak később fognak megjelenni. Ja és minden benne lesz az előfizetésben, igy fillérekért lehet majd játszani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1362) Synthwave válasza Plazmacucci (#1361) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem mintha PS-t nem a japán exkluzívokért venne a legtöbb ember, myself included. :D

A Quake-et és a Falloutot (a két all time kedvenc szériámat) már felnégyelték, most jön ez.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1363) Segal válasza Synthwave (#1362) üzenetére


Segal
veterán

Amíg jön a Doom PC-re is addig nekem ez nem probléma. Mondjuk ha steam-re nem jönne az azért fájna. Így is rosszul esett hogy nem tudtam dobozosan venni :(
Azért remélem csütörtökön nem valami Microsoft-os Slayer skin kerül az új eventbe :DDD ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1364) Synthwave válasza Segal (#1363) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyilván. FPS-t ki játszik konzolon? ;]

Van "lemezes" verzió, csak a diszk helyett egy papírkorong :W van benne a seriallal.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1365) Segal válasza Synthwave (#1364) üzenetére


Segal
veterán

Nem steamre lehet beaktiválni... Tehát számomra olyan mintha nem is létezne :DDD
"Kicsit" hasonlóra van belőve a steam profilom mint az avatarképed és amit csak lehet azt próbálok ide beszerezni :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1366) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A Bethesda tényleg egy f*stalicska sajnos évek óta, nagyon félvállról vették ezt a generációt.
De azt azért ne feledjük el hogy az elmúlt 10 év egyik legjobb játékát tették le az asztalra, évekkel előzték meg a videojáték trendeket. Ez pedig a Skyrim.

A Prey is nagyon jó FPS volt 2017-ben, a Doom pedig 2016-ban és idén is Doom volt. (ezeket persze nem is ők fejlesztették, de azért kiadó léptekkel is valami eredmény).

Fallout 4 és főleg Fallout 76. No comment szerintem.

A Bethesda Launcher a legsz*rabb ami elkészült PC-re alkalmazások közül, ha tehetem, csak Steamet használok. :)

Én örülök a Microsoft beolvasztásának, az MS évek óta jobbik arcát mutatja a piacon, természetesen meg is változott a világ, alkalmazkodniuk kell. A Sony is nagyon erős, kell a rivalizálás.

Aki aggódik és félreértelmezi a dolgokat, annak javaslom az alábbi cikk elolvasását:

https://www.gamestar.hu/uzlet/a-microsoft-megvette-a-bethesdat-es-az-egesz-zenimaxot-de-mit-jelent-ez-a-gyakorlatban-284688.html

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1367) Plazmacucci válasza WATERDACA (#1366) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Sztem a Blizzard launcher a leg szarabb :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1368) Synthwave válasza Plazmacucci (#1367) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Have you ever seen Origin?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1369) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Úgy tűnik mindenkinek más a bulls*it, azon nem veszünk akkor össze, hogy a Steam a legösszeszedettebb :)

u wanted, i got it \o/

(#1370) Plazmacucci válasza WATERDACA (#1369) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Volt idejük felnőni. egyébként igen, szerintem is az a legjobb. Nekem ott vannak meg a DOOM-ok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1371) chatran


chatran
őstag

Csak engem emlékeztet a Serious Sam 4 főgonosza, az első Hell Priest-re, Deag Nilox-ra? :DDD

(#1372) WATERDACA válasza Plazmacucci (#1370) üzenetére


WATERDACA
őstag

Szerintem a Valve mindig is az igényességről volt híres. De egyébként volt idejük felnőni az biztos.

u wanted, i got it \o/

(#1373) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Wolfensteinek a TES és a Doomok. Ezek azért hiányoznának, ha PS-en tolnám, és hirtelen konzol exkluzívok lennének, de így valószínűleg Gamepassban jóáron behúzhatóak lesznek PC-re.

"A Bethesda Launcher a legsz*rabb ami elkészült PC-re alkalmazások közül, ha tehetem, csak Steamet használok."

Persze tömjétek csak a Valve buxáját a nagy semmiért ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1374) Synthwave válasza Ragnar_ (#1373) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A DOOM, mint konzol-exkluzív, még viccnek is rossz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1375) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Lesznek PS-re is Wolfensteinek, TES-ek és Doomok. Az MS-nek nem az exkuzív címekkel vannak hatalmas bevételei. Ők ennél sokkal tovább látnak. Ha az MS exkuzív címekben verni akarná a PS-t, eddig is megtehette volna.

Nekik ez csak egy piaci szegmens, sokkal nagyobb "territórium" az övék.

u wanted, i got it \o/

(#1376) Ragnar_ válasza Synthwave (#1374) üzenetére


Ragnar_
addikt

Kontrollerrel én se tudok FPS-t játszani, de jól fogy konzolokra is a Doom.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1377) Synthwave válasza Ragnar_ (#1376) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudom, csak sírni tudnék tőle. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1378) Plazmacucci válasza Synthwave (#1377) üzenetére


Plazmacucci
félisten

gameplay alapján nekem a konzolos DOOM lassabbnak tűnik mint a PC. Placebo vagy tényleg lassabbak a monszterek?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1379) Synthwave válasza Plazmacucci (#1378) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az egész egy nyögvenyelős vergődés. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1380) cyberkind válasza WATERDACA (#1366) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt az ideje visszaszopogatni Dick Gordon Bleu-t is, ahogy Carmack papa be is jelentkezett. :))

Paranormal Cocktivity

(#1381) Segal


Segal
veterán

Linus a 8K-s OLED tévén tolta a doom-ot...
6:31-től van a doom eternal, de a többi része is durva a videónak ezért nem időzítem a kezdést a doomhoz :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1382) WATERDACA válasza Segal (#1381) üzenetére


WATERDACA
őstag

Elképesztő ez a motor amit az id fejlesztett. 8k-n is hatalmas a grafikai különbség, elképesztő részletességek hozhatóak ki belőle. Ráadásul mindezt jó optimalizálás mellett.

Lenne mit tanulni tőlük másoknak!

u wanted, i got it \o/

(#1383) Segal


Segal
veterán

Érdekes lett ez az új Slayer skin...
Fps nézetben nem tűnik rossznak, de a podiumon állva...
Direkt bementem vele battlemod-ba is csak hogy lássák az ellenfelek hogy már megvan. Rögtön jött is a beírás a chatbe hogy "spooky" :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1384) Segal


Segal
veterán

Gyerekek.
Aki földi halandónak született és nem ufónak annak ez a szint már mocsok nehéz...
Az utolsó pálya az nem evilági...
És ugye ez "csak" a nightmare szint ahol azért tudtam kontrolálni a dolgokat extra élettel...
UN szinten így belegondolva talán az első 2-3 pálya lehetne meg. Eszméletlen sok gyakorlással max Urdakig eljuthatnék (szép álom :DDD ), de az a 2 pálya... Brutális.
De most nem ez a lényeg hanem hogy végigtoltam nightmare szinten (is) a játékot :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1385) WATERDACA válasza Segal (#1384) üzenetére


WATERDACA
őstag

UN-ben az első pályák a legnehezebbek ;) Úgyhogy lehet sikerülne is neked a játék UN-en.

u wanted, i got it \o/

(#1386) Segal válasza WATERDACA (#1385) üzenetére


Segal
veterán

Az első pálya az lényegében tökugyanaz nightmare meg ultra nightmare szinten. Mindkettőn rettenet gyenge még a slayer és nagyon streesszelni való sincs hisz nincs vesztenivaló. Ha bukja az ember az első pályát akkor kezdi elölről és kész.
A második pályát még mindig nem tartom rettenet veszélyesnek. Igaz már azon is milliószor megfordultam, ha nem is első alkalommaal, de szerintem menne. A harmadik pályától még mindig azt mondom begyakorlással hogy melyik sarkon pontosan mi jön még esetleg összejöhet a dolog.
X ideig ez működhet is, de legjobb esetben is az angyalos boss meg az utsó pálya az szó szerint rémálom. Az addig megszerzett életeim nagy részét ott vesztettem el. Addig viszonylag tudtam menni taktikusan hogy távcsövessel lelőni a revenant, mancubus, arachnotron elsődleges támadási lehetőségét, de amikor már ott volt a seggemben egyszerre a hellknight, pinky, whiplas meg esetleg a tyrant és baron of hell is akkor végem van.
És nem a menyiséggel van a baj mert most ugye a heti challange-ben ott az Urdak-os feladat amit csak a legegyszerübb nehézséges végigjátszásomon tudtam most megcsinálni mivel az uv törölve lett a nightmare szint végett (és tegnap még nem jártam Urdaknál nightmare végigjátszásnál) ezért ott meglepően könnyen ment minden. Mint egy karmester levezényeltem halál nélkül az egészet. Meg is lepődtem mert eleinte ezen a szinten is voltak problémák nálam. Szóval a fejlődés az látszik most már uv szinten szerintem lehetne esélyem 1 élettel, de a nightmare az 1 teljesen más szint. Ott ha un szinten mennék már csak a stresszes helyzet végett is elvéreznék. :DDD
Ez van ezt be kell látni. Így is annyi skinem van más a slayernek hogy görgetni lehet közte szóval most nem oszt vagy szoroz hogy van e még plusz 1. Persze jó lenne ez tény, de én nem születtem ufonak. Már erre is azt mondom hogy magamhoz viszonyítva szép eredménynek tartom :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1387) Synthwave válasza Segal (#1384) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na látod. Mondtam, hogy nem olyan nagy ördöngösség.

Meg így nyugodtabban is alszol, nem? : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1388) WATERDACA válasza Segal (#1386) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ezt nagyon szépen levezetted. :) Viszont továbbra is úgy gondolom, hogy nem kell UFO-nak lenned ahhoz, hogy UN-en kijátszd. Elvileg pár hónapja volt egy stat, 10.000 játékos kivégezte már. Én és egy magyar társam azóta csatlakozott a listához.

Nagyon sokat vertük az asztalt, de nekem ez volt a kihívás, imádtam minden percét így visszanézve.

Elvileg nehezebb lesz a DLC, nagyon várom ;)

u wanted, i got it \o/

(#1389) Segal válasza WATERDACA (#1388) üzenetére


Segal
veterán

Nem azt mondtam hogy meg sem fogom próbálni, mert nyilván neki fogok futni előbb-utóbb csak tudva hogy neked sem ment elsőre hanem a leírásodból minimum másodjára (bár könnyen elképzelhetőnek tartom hogy nem az első alkalom volt hogy az utsó pályán haltál) sikerült, akkor nekem nagyon sokszor kéne nekifutni.
Viszont pont ezért szerettem volna kijátszani nightmare fokozaton a játékot, mert így minden pályát tudok tesztelni valós enemy sebzéssel hogy mi várhat rám az adott pályán.
A fegyvereket még be tudom szabályozni hogy adott pályán csak az eleve elérhető fegyvereket használom. Persze nyilván a slayer fejleszthetőségét nem tudom visszavenni, de így is sokkal valósabb képet kaphatok az előttem álló kihívásokról mint az eddigi ultra violence végigjátszásommal.
Szóval csak lépésről lépésre haladok. :K
Már az a 2 marauder egyszerre is jól mutatja hogy nehezebb lesz a dlc. Az utolsó 2 pályán már ha 1 jött sem szerettem :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1390) Segal


Segal
veterán

Ezen a képen most kiégtem...
Igaz én nem a megjelenéstől játszom a játékkal, de lassan haladok az 1 csillag felé :DD
Erre bejön battlemodba 1 ilyen tag. Már a marauderből is látszik hogy ez az event is ki van neki maxolva és 6 csillaga van :Y Sőt lassan meglesz neki a hetedik is...
Az már csak apróság hogy több mint 1000 boostere....

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1391) Tense válasza Segal (#1390) üzenetére


Tense
őstag

Biztosan csak ennyi dolga van, hogy játsszon :Y

(#1392) WATERDACA válasza Segal (#1390) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez kb. olyan 1000+ óra játék is, ami brutális valóban. De lehet hogy 1500 felé hajlik inkább.
Én lassan 300 óránál fogok tartani, ennyi időt játékkal nem is foglalkoztam.

Ehhez mondjuk hozzátartozik az is, hogy eddig 2020 igencsak gyengécske évre sikeredett. Talán még a Cyberpunk fog megmozgatni.

Ezzel az alakkal amúgy már én is összefutottam, nem játszik rosszul ;) Bár ennyi játék után nem is csodálom.

Én Hugo Martinnal futottam össze BattleModen - de természetesen fake -
https://www.reddit.com/r/Doom/comments/iz8k15/i_think_i_just_played_battlemode_against_hugo/

u wanted, i got it \o/

(#1393) Tense válasza WATERDACA (#1392) üzenetére


Tense
őstag

Én nem vagyok egy "nagy" játékos, heti 1-2 óra játék amikor van időm. remélem én is a cyberpunk jó lesz, most a serious sam-et vettem meg, 13 ezret megért, el vagyok vele néhány hétig.. [link]

(#1394) Segal válasza WATERDACA (#1392) üzenetére


Segal
veterán

Megnézhető steamen a játékideje :B

Amúgy meg nem tudom hogy játszik mert gondolom a Slayer de kilépett és ugye összeomlott a meccs :(
Pedig megnéztem volna :K
Ha már kilépkedés amúgy a téma. Egy mai gyöngyszem.
Amikor a démon társad az első 10mp-ben kilép... :((

De te eldöntötted hogy lehozod a meccset :DDD

Kűzdöttem mint disznó a jégen, mert nagyon kihasználta a srác hogy egyedül vagyok és mindig távolról próbált lövöldözni, de végül csak lenyomtam :K

B_Csaba: Azért remélem nem fog a doom kárára menni Sam bácsi :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1395) Tense válasza Segal (#1394) üzenetére


Tense
őstag

Körülbelül 2 hete nem játszottam a doom-al, végig vittem UV-n és azóta pihi, most 24.-én megvettem a serious sam 4-et, azzal küzdök, ott is meg lehet halni, normál szinten percenként :D A Doom az örök... míg nem jön az új, addig biztosan végig fogom még játszani néhányszor :) a megjelenés napjától játszom vele, nincs hozzá fogható játék a számomra, de most egyelőre elég volt.
Neked meg gratulálok, ahogy látom egyre jobb vagy benne. :R

[ Szerkesztve ]

(#1396) Segal válasza Tense (#1395) üzenetére


Segal
veterán

Visszavárunk :K
Imádom a Serious Sam sorozatot is. A 3 és a 4 ugyan nincs meg, de a régebbiek közül szinte mindegyik megvan.
Bár itt OFF ezért tettem a hsz nagy részét is abba, de ha van kedvetek röhögjetek egy jót. Dyingsoul haverommal toltuk coopban VR-ban Sam bácsit :DDD
Innentől részemről ON
Amúgy meg már októberben jön az "új" :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1397) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A praetor armor amit felajánl a játék bossoknál, az utána szublimál? Csak arra a harcra vonatkozik?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1398) Segal


Segal
veterán

Szerintem ebben a témakörben ez az utolsó képem, de baz 8 csillagos az ember :C

Erre az utolsó körben képes nekem meghalni... Úgy kellett gyorsban felélesztenem mert én is a végét húztam:))
Majdnem kikaptunk :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1399) WATERDACA válasza Plazmacucci (#1397) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az Sentinel Armor, és igen, csak arra a harcra vonatkozik.
Egy kis segítség, ha nehezen megy 1-1 boss.

u wanted, i got it \o/

(#1400) Plazmacucci válasza WATERDACA (#1399) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig olyan mintha bekapcsolva maradt volna. Nyomom Nightmare-ben és alig sebződök. Már kétszer kiléptem hogy biztos jó mentésből játszok e. Bug?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.