Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1851) cyberkind válasza Synthwave (#1849) üzenetére


cyberkind
félisten

Bújik, csak sajnos úgy bújik, hogy az újaknak ez már tetszik. Én a csatornájukat szinte a kezdetek óta követtem a streamelés bejelentéséig, de néha visszanéztem oda is, és a kezdetekben oké volt, de utána, meg pláne most ahogy megmondja, hogy ezt meg azt rakják ki mert csak, hatalmas lett a pofa a semmire. Persze leírod akár csak azt is, hogy akik miatt idejutottak, azokat leszarják a stream miatt, akkor jön a harc, pedig tényleg jól indultak, elég visszanézni az előző Doom videókat, totál más.

Paranormal Cocktivity

(#1852) Segal válasza #98320896 (#1850) üzenetére


Segal
veterán

Csak ki kell elemezni a videót. 15 sebzést vitt be a zombi 1 simizéssel tehát HMP szint :K

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1854) Tense válasza cyberkind (#1851) üzenetére


Tense
őstag

Régóta követem én is, és ezek után is, ami érdekel megnézem tőlük, csalódtam egy kicsit, igaz nem leánynevelde ez, senkit nem érdekel, de majd rájönnek, hogy belőlünk élnek, és arra is, hogy hiába a sok követő, de legalább annyian meg nem követik, de ők azzal nem foglalkoznak.. most a doom-al csak lejáratja magát....

(#1855) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Szinte minden újságíró/kritikus negatívumnak hozza föl a DLC nehézségét. Mondjuk ez onnan indult, hogy az alapjátéknál már maga a Marauder is a negatívumok között volt sok helyen.

Bár én nagyon élvezem a játékot, másrészt kicsit aggódva figyelem, hogy erősen rétegjáték lett belőle.

u wanted, i got it \o/

(#1856) Segal válasza WATERDACA (#1855) üzenetére


Segal
veterán

Én is élvezem a második szinten. Viszont a harmadiknál egyelőre jól jönne 1-2 extra élet pluszban, de nem adjuk fel csak gyakorlás kérdése a dolog.
Csak pocsék dolog amikor nem te irányítasz 1 arénában, hanem a csata 1 bizonyos pontján leginkább 1 hiba végett elveszted az irányítást és szó szerint azt sem tudod merre vagy előre...
Na ott szokott bekövetkezni a lepihizés. Persze egyre tovább jutok, de annyian jönnek hogy egyszerűen nem érek a végére és a következő extra life még odébb van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1857) Synthwave válasza WATERDACA (#1855) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Szinte minden újságíró/kritikus negatívumnak hozza föl a DLC nehézségét."

Csak sok a pussy/pályát tévesztett egyén. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1858) cyberkind válasza WATERDACA (#1855) üzenetére


cyberkind
félisten

Az alapjáték is nehéz tud lenni, tényleg az volna a legjobb, ha jönne egy úgynevezett sztori mód nehézség a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1859) Tense válasza Synthwave (#1849) üzenetére


Tense
őstag

Most is olyan játékot közvetít, ami a számomra egy forintot nem ér (és 4300-an nézik), de a Doom DLC-t már lassan 10 napja elkezdte, de még mindig nincs kész..

[ Szerkesztve ]

(#1860) WATERDACA válasza cyberkind (#1858) üzenetére


WATERDACA
őstag

Egyébként az első nehézség az nem ér fel egy sztori móddal? Az is kifog még egy kezdőnek?

Most dobom el az agyam :DD

u wanted, i got it \o/

(#1861) cyberkind válasza WATERDACA (#1860) üzenetére


cyberkind
félisten

Viccelsz, azt a rohadt Maraudert nem tudtam legyőzni sehogy se. Azért ez nem egy standard easy fokozat, ezt felejti el mindenki, játszhattam én bármilyen más játékot ennél sokkal nehezebb fokozaton.

Sokszor így se értettem mi történik a játékban, annyira sok és gyors, ja meg persze tömény.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1862) Segal válasza WATERDACA (#1860) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem az első nehézség még a dlc-ben is könnyű :K
Jelenleg a második ahol még tudom merre vagyok arccal előre és a harmadik a végigjátszhatatlan szin.
Cél továbbra is az UV végigjátszás :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1863) Tense válasza Segal (#1862) üzenetére


Tense
őstag

Én megcsináltam 100%-ra a leggyengébb szinten, és elkezdtem a HMP szinten, [link] azt is 100%-ra akarom, és utána jön a UV szint, és majd meglátjuk hogy lesz e Nightmare folytatás :)

(#1864) cyberkind válasza cyberkind (#1861) üzenetére


cyberkind
félisten

Helyesbítek, lehet az első fokozatot nem is próbáltam, csak arra emlékeztem, hogy a HMP az első fokozat, le is szedem a játékot és ránézek, lehet van még remény számomra! :DD

Paranormal Cocktivity

(#1865) Tense válasza cyberkind (#1864) üzenetére


Tense
őstag

:D :D :D :DD :DD :DD
Nem mind1 azért...

[ Szerkesztve ]

(#1866) Segal válasza Tense (#1863) üzenetére


Segal
veterán

Az első szint az baromi könnyű szerintem, a második az még kijátszható simán 100%-ra (én csak belekukkantottam) a harmadik szint viszont már durva. Ott 1-1 nagyobb aréna nekem még embert próbáló. Nightmare szintbe még bele se néztem. Nem hiányzik a fájdalom :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1867) Tense válasza Segal (#1866) üzenetére


Tense
őstag

Azt nem mondanám hogy baromi könnyű, esetleg nekem meg neked, vagy akik már nem kezdők, van néhány ismerősöm akik szoktak játszani viszonylag sokat(nem FPS) de itt elvéreztek 10 másodperc alatt, a leggyengébb szinten is :)
Nálam az a gond, ha meghalok 2x, már feladom, nincs kedvem 10x nekifutni valaminek, lehet hogy már rég kijátszottam volna a dlc megjelenése óta UV szinten..

[ Szerkesztve ]

(#1868) Segal válasza Tense (#1867) üzenetére


Segal
veterán

Igazad van nekunk :))
Nekem is ez a gondom uv szinten. Az nem szorakoztato hogy imadkozni kell az arena harc masodik feleben hogy had maradjak eletbe :DDD
Ez elsore persze meg felallok a padlorol es kuzdok tovabb de a sokadik probalkozas utan mar inkabb bosszanto.
Foleg hogy semmi sem jar erte.
Nightmare szinten legalabb jarna 3 hatter, ultra nightmare szinten meg a podium es a Slayer skin, de uv szintert semmi.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1869) Ragnar_


Ragnar_
addikt

UN 52 perc alatt..

[Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1 | 100% UN 52:10]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1870) Tense válasza Ragnar_ (#1869) üzenetére


Tense
őstag

Már linkeltem mikor feltöltötte, szerintem ő a legbrutálisabb doom fronton :)

(#1871) Segal válasza Tense (#1870) üzenetére


Segal
veterán

Lesz ez meg jobb is. Szerintem mar novemberben bejonnek 45 perc ala :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1872) Tense


Tense
őstag

Valakinek megvan a 2016-os Doom, megy még a Multi ott?

(#1873) Segal válasza Tense (#1872) üzenetére


Segal
veterán

Nekem megvan. :K
A fene se tudja hogy megy e de megnézhetem
(tulajdonképpen jelenleg csak a 64 nincs meg :DD )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1874) Segal válasza Segal (#1873) üzenetére


Segal
veterán

Működik, de összesen négyen voltunk...

Ha meg szeretnéd venni akkor a sztori végett vedd ne a multi végett. Bár eternal után lehet csalódás lenne, de 2016-ban őrületesen jó volt. :K
Viszont ezt max a témájába folytassuk mert van sima doom téma is :))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1875) Tense válasza Segal (#1874) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm.

(#1876) Synthwave válasza Segal (#1874) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megfér itt. Úgyis messze ez a legaktívabb DOOM totyik.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1877) Tense válasza Segal (#1874) üzenetére


Tense
őstag

Végig játszottam xboxon, van egy haverom (xbox)mindig ő nyer ha játszik ott multiba (nem csoda 2500 óra van benne neki :) ). Játszani akartam ellene, bár abban sem vagyok biztos hogy pc-vel lehet e Xbox ellen.

[ Szerkesztve ]

(#1878) Segal válasza Tense (#1877) üzenetére


Segal
veterán

szerintem nem lehet :(

Viszont egy kis ON is.
Az egyik challange hogy játsz végig 1 küldetést ultra nightmare fokozaton :))
Remélem jövőhéten nem ez lesz mert akkor lehet bukok 140-150k xp-t :DD
Mert ebben az esetben a már megkezdett ultra nightmare játékomat kéne folytatni ami jelenleg instant halált jelentene a második pályán (dlc óta nem is gyakoroltam) és utána megint vergődhetnék az első pályán...
Szóval ez a challange ezen a héten nekem kimarad :K (mondjuk értelme sem lenne amikor hetek óta kész az event...)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1879) cyberkind


cyberkind
félisten

Van ez a Doom Hunter Base nevű pálya, ahol van egy olyan challenge, hogy használd az automap stationt, nos, én használtam amikor először jártam erre, így a cucc le van záródva, viszont a challenge nincs teljesítve, van erre valakinek bármi ötletet? Itt egy videó amiről beszélek.

Van egy érzésem, hogy újra kell majd kezdenem, de nem akarnám. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1880) Segal válasza cyberkind (#1879) üzenetére


Segal
veterán

Előfordulhat a dolog. Mondjuk nem egetrengető a veszteség ha nincs meg, de ha szeretnéd akkor lehet hogy kéne indítanod egy másik kampányt.
Én a hatodik Slayer kapuval jártam így...
Persze hogy az utolsó maradt meg a legvégére, megszerzeztem a lila kulcsot, nyitottam a kaput, legyilkoltam az összes démont.
Ki is írta hogy sikerült és az acsi is felugrott hogy teljesítettem az összeset.
Még a szív is felrobbant már csak fel kellett volna venni a kulcsot és a fortressbe menni feloldani a fegyvert amikor kilépett a játék...
Visszamentem, de természetesen mivel a kulcsot nem vettem még fel ezért nem engedte a fortressbe a feloldást. Nem voltam ideges.... :DDD
Mehettem vissza újra megcsinálni lényegében az egész pályát :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1881) Tense


Tense
őstag

Pénteki kezdésnek.. doom radio - beats to rip/tear to

(#1882) Tense


Tense
őstag

Mikor eljön a péntek este, és 45 évesen a feleséged felveszi, hogy úgy játszol mint egy gyerek, meg egy jóllakott napközis :D [link] :D

(#1883) WATERDACA válasza Tense (#1882) üzenetére


WATERDACA
őstag

Respect a feleségednek :D

Nem tűnsz feszkósnak a videó alapján :D

Szokott szurkolni is neked külön játék közben?

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1884) Tense válasza WATERDACA (#1883) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen, átadom :)

Nem hát, mit idegeskedjek :D Van hogy annyira becsúszok már az asztal alá, hogy nem érem el a billentyűzetet, és csodálkozom hogy nem vagyok gyors :D

Szokott bizony, nagyon jó feleség :D Ma is felhívott, megy vásárolni amikor jön haza, mit kérek mint extra.. :D Mondom a héten nem ittam semmit, hozzon 2 sört meg egy Vilmos Körtét, azt mondja, de ha iszok nem megy jól a Doom, bátorság van, csak koncentráció nincs :D :D :D Mikor csináltam az Extra Life-t, itt volt végig mögöttem és mondta, mennyi extra life van még, valahol jól esett, de valahol meg én is látom gondolat volt bennem :D :D :D :D

(#1885) Synthwave válasza Tense (#1884) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, szerintem érik az a másik gép, hogy tudjatok együtt multizni. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1886) Tense válasza Synthwave (#1885) üzenetére


Tense
őstag

Isten őrizz, maradjon ő a konyhában, és csinálja nekem a nokedlit :D :D

(#1887) Synthwave válasza Tense (#1886) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ejj..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1888) cyberkind válasza Segal (#1880) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez esetben megnyugtattál, és újrakezdem, de most más taktikával. :D Letolok egy pályát, rögtön is megyek vissza megkeresni és megcsinálni mindent, aztán lehet úgy járok mint te, na akkor ennyi is lesz a játéknak. :DDD Viszont valamiért most megy a Steam átfedés, így végre tudok képeket lőni, szóval, ez is egy plusz érv az újrakezdés mellett.

Paranormal Cocktivity

(#1889) Tense


Tense
őstag

Komolyan mondom nem értem.

(#1890) cyberkind válasza Tense (#1889) üzenetére


cyberkind
félisten

Mit nem értesz, a párbalyt? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1891) Tense válasza cyberkind (#1890) üzenetére


Tense
őstag

Csak azt értem. 🤣 Egy pálya? Több pálya? Az egész alap játék? Vagy csak a DLC? Vagy az alapjáték DLC-vel együtt? Hogy mérjük? Ki méri? Fel töltjük youtubra? Mi az a discord? Jó ez a Facebook csoport 🤣🤣

(#1892) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez a DLC egyáltalán nem volt szórakoztató.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1893) cyberkind válasza Tense (#1891) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a full játékot érti, meg mivel egy óra se kell a játékhoz, így mi kihívás van csak egy pályában, max csak glory killel nonstop. :D

Paranormal Cocktivity

(#1894) Segal válasza Tense (#1891) üzenetére


Segal
veterán

A hiba az On keszulekeben van :))
Speedrun
Vegigrohansz minel gyorsabban az egesz jatekon
Mivel nem emliti a dlc szot szerintem az alapjatekra erti.
Discord meg egy csevegoprogram ahol millio mas dolgot is csinalhatsz, de foleg csevegesre hasznaljak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1895) Tense válasza Segal (#1894) üzenetére


Tense
őstag

Értem :D
Mekkora hülyeség, nem véletlenül senki nem szólt hozzá, és lájkolta, pedig 6 órája írta ezt a posztot. :D

Inkább mesélj, hogy áll az Ultra-Violance run? :D

(#1896) Tense válasza Plazmacucci (#1892) üzenetére


Tense
őstag

Mesélj, mi a baj? :U

(#1897) Segal válasza Tense (#1895) üzenetére


Segal
veterán

Van egy bizonyos csoport aki erre gerjed hogy minél gyorsabban végigrohanjon 1 adott játékon. Persze ennek is millió műfaja van pl hogy kihasználod a játék hibáit vagy nem, felveszed e a dolgokat stb.
Doomnál pl már csináltak csak pisztollyal mentek végig kihívást meg millió más hülyeséget.
Ez kívülálló emberneek hülyeség, de ha 2 hasonló gondolkodású ember találkozik akkor nagy az egyetértés. Előbb-utóbb biztos meegtalálja akit keres.
Engem sem szoktak érteni a steam díszitgetéssel a haverok amikor 0 díszitgetéssel is ugyanúgy futnának a játékok...
Az UV meg ugyanúgy áll ahogy az elmúlt pár napban. Most nem is nagyon volt időm játszani az elmúlt pár napban.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1898) Tense válasza Segal (#1897) üzenetére


Tense
őstag

A csoportban szinte semmi esély nincs, hogy talál ilyen embert. Tele a youtube speedrun videókkal, kinéz egyet és ugyanúgy vegigtolta csak hamarabb. Nálam a párbaj azt jelenti, hogy kiderül azonnal mint a kaparós sorsjegynél, és nem kell napokat várni az ellenfélre mire előrukkol egy újabb speedrun videóval.

HMP szinten nem próbálod? UV szinten agyvérzést fogsz kapni :D

[ Szerkesztve ]

(#1900) Tense


Tense
őstag

Synthwave
Venni akarok ma egy gamer billentyűzetet, írtam a bill topikba, tudsz segíteni?
Első sorban ami kapható a 13 kerületi alzába (Róbert Károly körút). Az van közel. :)
Magyar kiosztás
Olyan 30.000ft-ig
Vezetékes
Világítás legyen, nagyon szép :D
Nincsenek hosszú ujjaim, tehát nem biztos hogy a fix csuklótámasz az jó..
Elsődleges szempont, a Doom :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.