Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#951) Tense válasza gainwardgs (#947) üzenetére


Tense
őstag

Én feladtam a multi részét, élvezhetetlen, nem akarok mindig nyerni, hisz ahhoz nem vagyok elég jó, de 50-ből 50x kikapok :) sokszor nem tart még 1 percig sem, elkeserítő.

(#952) Liner válasza Tense (#950) üzenetére


Liner
aktív tag

másfél mika volt 200. Nem azért, hogy menőzzek de tegyük a dolgokat a helyére.. :-)
2 éve vettem egy LG oledet most meg egy sonyt.
Ja és ami nagyon fontos!! Nem az adófizetők pénzén... :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#953) Tense válasza Liner (#952) üzenetére


Tense
őstag

És mégis szaggat :D Nice
OBS-en keresztül streammelek twitch-re, 1080p60-ba, most letöltöttem az ott rögzített videót, lejátszottam a másik notebookon, a tv-n, sehol nem szaggat. Lejátszottam chrome-n a twitch weboldalán keresztül, és kitettem a tv-re, nem szaggat.. Elküldtem a bátyámnak, nem szaggat, elküldtem a vejkónak, nem szaggat... Mind1 ez van, már így is sokkal többet foglalkoztam eme kérdéssel, mint kéne :D peace

(#954) Liner


Liner
aktív tag

AZ de nem nekem szaggat hanem neked ha jobban odafigyelsz mikrostatteringed van alig észrevehető de amikor mész előre ugrál a kép kicsiket és gyorsan. AZért veszem észre könyebben mert nekem ekkora a tvm. ugrál a fal ahogy haladsz tény..

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#955) heavygrip válasza Tense (#946) üzenetére


heavygrip
aktív tag

A slayer klubbon keresztül rámentem a Bethesda oldalára. Ott beírtam a Doom Eternalt. Ott van 60 euróért a teljes, aztán 30 euróért a year on pass,ha az utóbbit megveszed akkor meg lesz majd a 2 DLC, bár kérdés hogy mennyi lesz külön külön. Érdemes várni szerintem. Remélem hamarosan jön a DLC :)
Amúgy a deluxot (nekem legalábbis) a fegyver hang miatt volt érdemes megvenni( vagyis azért nem bántam meg).A démon Slayert egyszer sem használtam eddig. A year on pass-t meg majd látjuk,ha nem lesz több 10 000 Ft nál a 2 DLC, akkor tök felesleges megvenni a deluxot. Emiatt ne bánkódj :)

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#956) Tense válasza heavygrip (#955) üzenetére


Tense
őstag

Rendben, Nagyon köszönöm az infót :R
Kívánjuk persze, melyik éri majd meg. :R

(#957) heavygrip válasza Tense (#956) üzenetére


heavygrip
aktív tag

:)
Amúgy engem is a kampány izgat, a multi nekem sem adja,eddig játszottam kb 10 meccset,de csakis a heti chalenge miatt,de hanyagolom mert ez a MC pain,meg a szelfiző archvile kiábrándító, így ha csak 4 et csinálok meg a 8 chalengeből akkor pont nem kapom meg ezeket a hogy is írjam,hmmm felesleges polgár pukkasztó skineket... :DDD
Amúgy frissítés előtt csak démonnal toltam,azzal kb folyton nyertünk. :D

Vissza térve a kampányra, szoktál találkozni empowered démonokkal?

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#958) Liner


Liner
aktív tag

Hdr - el lesz a probléma. Pedig óriási felvételeket csináltam. Nighmare Nekravol part 2 bizonyítom, hogy nem időre megy ez... halálra szopattam az egész brigádot skorpióstól Doom hunterestől főszörnyestől meg a baltás idiótával együtt. :DD Gyönyörűen lehet játszani ha nem siet az ember...
Hihetetlen kombók vannak kettőtt beraksz gloryba lefújod őket feletted lévő genyót kibelezed. stb. Jó ez a játék

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#959) Liner válasza heavygrip (#957) üzenetére


Liner
aktív tag

Én már 3 olyannal találkoztam aminek név volt a feje felett. Az elsőtől úgy megijedtem, hogy két életem ráment.. :)) Ráadásul az egyik az egy pinky volt ….!!

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#960) Tense válasza heavygrip (#957) üzenetére


Tense
őstag

Teljesen egyetértek veled. Démonnal nyertünk már sokszor, de az is csak felidegesített néha :D olyan társam volt akit nem érdekelte hogy még van 10 másodperc és újra ketten leszünk, ment és megölette magát..

Igen szoktam, sőt, nincs olyan mikor ne jönne már 1-2, tegnap 1x játszottam, pont a twitch-re.

(#961) Tense válasza #48613632 (#938) üzenetére


Tense
őstag

Én a Dunakeszi Auchan-be vettem, ha esetleg itt laksz a közelben, érdemes elmenni, van néhány szék összerakva, ki lehet próbálni. Még akkor is ha nem ott veszed majd meg, mert az én székem is 4000ft-al olcsóbb máshol.

(#962) Synthwave válasza heavygrip (#957) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, hát a klasszikus módok nélkül ez elég halál. Nem is értem, hogy miért hagyták ki őket...

Mármint mi oka lehet az embernek szándékosan lábfejen lőni magát? Itt nem fog fizetni a biztosító. Maradnak a mazochista hajlamok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#963) Liner


Liner
aktív tag

Hát jól meg "vagyok lőve".. Esetleg valakinek tippje, hogy az xperience miért csak hangot vesz fel amikor játszom? Amúgy Vlc-n az experience lejátszóján is sötét kp plusz hang. AZt hittem hdr a gond kiszedtem nem jó így se. Az asztalt felveszi. SZóval ha nyomok egy alt tabot vagy kilépek a játékból van kép, Mi lehet ez?

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#964) Tense válasza Liner (#963) üzenetére


Tense
őstag

Gépház - Játék - Felvételek, vagy win+G. Az sem jó?

(#965) Segal válasza Liner (#963) üzenetére


Segal
veterán

Az experience szeret meghülyülni. Nekem pl amikor tisztán volt felrakva az nvidia driverrel együtt akkor működött az elmúlt 5 perc rögzítése funkció is, de amikor csak ráfrissítettem az újabb nvidia drivert a régire akkor pl nem akarta az igazságot :(
Szóval én első körben leszedném kompletten az egész drivert és szépen újraraknám akkor már a legfrissebbet :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#966) Tense válasza Segal (#965) üzenetére


Tense
őstag

Neked is csak max 20 percet enged?
Meg nekem csak a youtubra enged közvetíteni, a twitch-re nem működik..

[ Szerkesztve ]

(#967) Segal válasza Tense (#966) üzenetére


Segal
veterán

Én nem közvetítetni szerettem volna, csak ha történt (főleg pubg-ban) valami érdekes ami nem kill vagy knock volt akkor szerettem lementeni.
Azokat automatikusan mentette mint esemény de ha pl csak haverral borultunk vagy tűzpárbajba keveredtem de egyikőnk sem halt meg benne stb akkor azt ugye nem. Na az ilyen esetekre volt belőve a bill kombináció hogy mentse el az elmúlt 5 percet és utána kivágtam belőle az érdekes részt :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#968) Tense válasza Segal (#967) üzenetére


Tense
őstag

A közvetítést én is csak arra használom, hogy 1-2 havernak meg tudjam mutatni, nem kell nagy fájlokat feltölteni, elküldeni, stb..
Az elmúlt 5 perc az nagyon jó, nem is néztem/tudtam hogy van ilyen. :R

(#969) heavygrip válasza Tense (#960) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Igen,sajna vannak ilyen idióták akik a vesztükbe rohannak, ahelyett hogy addig elbujnának vagy menekülnének...
Én amúgy az első 4 pályán nem találkozok Empowered démonnal ,azután is csak pályánként eggyel.

(#962) Synthwave: Na igen, legalább az alap módokat bele tehették volna. Nekem amúgy nem volt bajom a 2016 os multival, max csiszoltak volna azon is egy két dolgot,de ha már abba a formában bele rakják ,akkor is van egy választási lehetőség,nem pedig csak ez,hogy démon vagy Slayer....
Ezt így hiába akarják rá erőltetni a játékosra - mivel a 8 chalengeből 2-3 multi - nem hinnem hogy sokan játszanának vele( főleg nem a megszerezhető gagyi skinek miatt ...) Bár valakinek bejön, volt hogy az a bugyuta egyszarvú skines slayer jött ellenünk,vagy a hippi archvile... :U

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#970) Segal válasza heavygrip (#969) üzenetére


Segal
veterán

Pont azért erőltetik a challanget a multi részre is hogy játszanak vele...
Én már a pubg-nál sem értettem hogy miért adnak ki az emberek szezononként 10 eurot pusztán skinekre főleg úgy hogy a többség belső nézetből játszotta, tehát még csak nem is látta a drágán vett nadrágját meg felsőjét, de mégis akármikor indult az új szezon máris láttál a kezdőhelyen ilyen cuccokban (meg 10+ euros ládákból szerezhető cuccokban) rohangáló embereket...
Tehát hidd el ha esetleg itt is kitalálnák a szezonokat majd, még azt is vennék az emberek pusztán a skinek miatt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#971) Tense


Tense
őstag

Ultra-Nightmare fokozaton, mind1 hol halsz meg, teljesen elölről kezdi a játékot? Néztem a twitch-en, 6. pályán halt meg, és teljesen visszadobta a játék elejére. :Y

(#972) Segal válasza Tense (#971) üzenetére


Segal
veterán

:K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#973) Tense válasza Segal (#972) üzenetére


Tense
őstag

Nem tudtam, engem ez a fokozat nem érint :D

(#974) heavygrip válasza Segal (#970) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Ez a gond,hogy erőltetik. Rengeteg olyan van,akit hidegen hagy a multi.
Én már a pubg-nál sem értettem hogy miért adnak ki az emberek szezononként 10 eurot pusztán skinekre főleg....
Ott van pl. a Cs go ( vagy mi a fene) ott is egy nyamvadt kés skin több ezer forint???
Egyéni szoc.problem, ha valaki erre pénzt kiad...
Amúgy már a 3. szezon tart,de még nincs fizetős rész ( ne is legyen), tehát hűen tartsák magukat az ígéretükhöz :K
Egyébként nincs bajom a megszerezhető skinekkel ( kivétel a fentebbi kommentemben felsoroltak), de értelme nem sok van. Mért is? A Slayer skinek kivételével egy sem használható a kampányban. Nem azért - mert én kb első végig játszás óta a praetor suital (D-22) tolom - ,de jó lett volna pl az arany fejszés marauderel harcolni,vagy nem rég kaptam meg Slayer klubbos imperial maraudert,azt pl. se multiban se a single ben nem használhatod.
Bár nem lényeges,a menüben ott van,oszt bőven elég :DDD

(#973)B_Csaba. Engem sem,az én fokozatom az Ultra violence :DDD

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#975) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, tegnap elkezdtem a Nightmare-t, most a Cultist Base-nél járok.

Poénból (kíváncsiságból) megnéztem a 75 Hz-es, 32 hüvelykes IPS moncsimmal is, és hááát. Eh. Érezhetően jobb, mint a 60 Hz, kocább játékosnak akár még jó is lehet (tényleg), de a magam részéről inkább no thx. FreeSync-kel csak rosszabb, mint anélkül, de a 32 hüvelyk is böszmemód óriási wtf no thx 2. Irány vissza a jóval kisebb (de a 24 hüvelykjével számomra még mindig túl nagy puffogtatni), 144-es TN-re.

Sírva tudnék a boltba rohanni egy 21,5 vagy 18,5 hüvelykes, 120/144/165/240 Hz-es TN-ért, de ez sajnos egy olyan szűk piaci rés, hogy kb. sose lesz betömve...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#976) Synthwave válasza heavygrip (#974) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Engem sem,az én fokozatom az Ultra violence"

The gentleman's way to play DOOM. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#977) Yodamest válasza Synthwave (#975) üzenetére


Yodamest
addikt

"de a 32 hüvelyk is böszmemód óriási wtf no thx"

Na akkor pont az ellentétem vagy, én egy 43"-os monitort használok és imádom, nem is bírnék már kisebbet nézni. :) Annyira jó nagy minden, olyan mintha imax moziban ülnék, nekem már egy 24-27-es moncsi olyan, mintha egy vastag képkeretet bámulnék amiben kicsi a kép.

(#978) Tense válasza Synthwave (#975) üzenetére


Tense
őstag

Ügyes vagy, az a szint már nagyon komoly, nekem még az se megy, vagyis túl sokszor meghalok ahhoz hogy élvezzem.

Érdekes ez a 60Hz meg a 120 meg 144, 240 stb.. Nekem az xbox one x-hez egy 165 centis tv van ami 4k UHD 60Hz, és még csak nem is igazi 10 bites, hanem 8+frc, és mégis lélegzetelállító amilyen szép a doom rajta, semmi elmosódás, semmi olyan ami arról beszélne hogy kevés ez a 60Hz..

[és akit érdekel DraQu-nak kint az uj videó]

[ Szerkesztve ]

(#979) Synthwave válasza Yodamest (#977) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kicsi képátlóval sokkal könnyebb a kép egészére koncentrálni, mivel a képernyő szélei közelebb vannak a fókuszpontodhoz (értsd a célkereszthez), ezáltal kevesebb dolog történik a perifériáis látómeződben, gyorsabban tudsz reagálni az eseményekre.

Meg nyilván közelebbről is kell nézni, mint a nagyobbakat. Persze melózni, netezni, filmezni én sem vetem meg a nagyobb képátlót, főleg, ha 21:9-es a képarány.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#980) Synthwave válasza Tense (#978) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem csak elmosódás van a világon, hanem input lag is, ami 60/75 Hz-en nem kevés. Egy kis olvasnivaló a témában, ha érdekel: [link], [link]

Játékélmény, reszponzivitás szempontjából ég és föld a 60 vs. 120/144 Hz. Játszani le sem ülnék 120 alatt, FPS-t pláne nem (na jó, láttad, hogy poénból most leültem 75 Hz-cel, de elég is volt belőle az a fél délután, pedig már ez is sokkal jobb, mint a 60 Hz).

Már Windows asztalon is kiveri a szemed a különbség, a folyamatosság, mikor bármit (akár csak egy ablakot vagy az egér pointert) mozogni látsz.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#981) Tense válasza Synthwave (#980) üzenetére


Tense
őstag

xbox-on és tv-n valahogy ez nem jön ki, mármint ezek a problémák, vagy azért mert eleve nincs az a nagy sebesség az xbox irányításban mint pc-n. Szabad szemmel én nem látom ezt a problémát.. monitoron pc-n biztosan szembetűnőbb.

(#982) Synthwave válasza Tense (#981) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze, PS3-mal/PS4-gyel én sem tapasztalok ilyet, mert a konzoljátékokat más irányelvek alapján optimalizálják, de a PC az egészen más tészta.

A régi BRAVIA-val pl. hibátlanul játszottam minden PS címet, beleértve pörgős beat 'em upokat vagy WipeOutot is, de amint rákötöttem a PC-t (just for the lolz), olyan brutális elmosódás és input lag volt Quake Live-ban, hogy egy Niagarát zokogtam a sarokba. Totálisan überjátszhatatlan mocsadékság volt, a negyedik hatványon. :DDD

A reszponzivitást amúgy nem látnod, hanem érezned kell, mikor megmozdítod az egeret.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#983) Tense válasza Synthwave (#982) üzenetére


Tense
őstag

Persze, értem mit mondasz. :R

(#984) Liner válasza Segal (#967) üzenetére


Liner
aktív tag

Érdekes, hogy se Odysseynél se exodusnál nincs ez a probléma.Az Eternál meg úgy megy Ultra Nighmare beállításon HDR en mintha madzagon húznák szóval egyenlőre nem nyúlok még az experincehez sem. Annyira nem fontos, úgysem játszottam ki még a játékot ergo leszek skillesebb és majd felveszem azt. :-) Érdekes mindenesetre...
Most viszem másodszor Nightmaren helyzet, hogy nagyon sokszor végigvihető a játék nincs két egyforma "restart most nekravol 2. n Vagyok de még nem nagyon haltam meg. Az extra életet kikapcsoltam kár, hogy nem lehet teljesen.
Az elején úgy be tudtam pánikolni ha elvesztettem egyet, hogy azonnal elvesztettem még kettőt.. :-) Kikapcsolom nem foglalkozom vele szinte nem is halok.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#985) heavygrip válasza Synthwave (#976) üzenetére


heavygrip
aktív tag

:DDD

Amúgy én minden Doom játékot ezen a szinten játszottam ki,nekem ez fekszik a legjobban. Kellő kihívás nyújt,figyelmet illetve reflexet igényel,de mégis úgy,hogy ne idegesítse fel olyannyira az embert, hogy szét zúzza valamelyik perifériás elemét :D

Én még nem próbáltam az Eternalt nigthmaren, inkább az ultra violencén próbálom a játék menetet izgalmasabbá tenni. Most legutóbb pl. úgy vittem végig,hogy nem vettem fel a vega drónokat. A következő az lesz,hogy extra life módban próbálom meg, szintén a drónok kihagyásával. :)

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#986) _cHAos_ válasza Liner (#984) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Nem hiszem, hogy annyit számítana, hogy milyen megjelenítőn játszol én egy 32" Full HD 60 Hz IPS monitoron toltam ki Nightmare-en, követekezőnek egy 55" hajlított "fejkapkodós" OLED-en fogom kitolni, a peifériákról annyit, hogy Roccat Nyth rágcsáló, + Asus Cerberus Pad és Keyboard, egyik sem Hardcore Gamer eszköz... Sztem a jó Bind-ek és a pályák (xD) , elllenfelek ismerete a két legfontosabb tényező , a harmadik és negyedik a reflexek és az aim. :) Ja, ismerőseim szerint nem tudok játszani. :D

off:
A legvicessebb, hogy tele van a net azzal, hogy nehezek a platformer részek, sztem Hurt Me Plenty nehézségi szint felett csak direkt lehet meghalni az ugrabugriban. :)

[ Szerkesztve ]

(#987) _cHAos_ válasza _cHAos_ (#986) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Szerezni kellene valahonnan egy Intellimouse 4.0-t teflonozva és egy Steelseries 4D-t a régi szép idők emlékére és kipróbálni, hogy úgy mit bírnak a démonok. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#988) Liner


Liner
aktív tag

Úgy felidegesített a játék, hogy azt hittem agyvérzést kapok. Utsó előtti előtti pályán valahogy így ahol le kell nyomni a főszörnyet shoti blood punch comboval, ugye előtte kell időre lenyomni egy láthatatlan pinkyt zombit skorpiót meg blood huntert valahol eltűnt minden extra help bfg kard, nem baj lenyomtam őket utána koponya elfordít és jön egy elég buzogány rész. Megspórolom a kardot ami középen van egy kör alakú lebegő sziklán erre bedob egy harmadik baront.... Komolyan ez most mi? Nem nyílik a kapu mert bemászkálnak mögé ok nembaj. De ez, hogy Nightmaren leritkul a pálya örülsz mint állat, hogy már csak életet kell szedned erre nyakadba ugrik ez a láva szörny Nightmaren…. Menjenek a … oda.... Azonnal megnéztem Zero nak a 2 45 ös videoját szigorúan kettő van és azokat is kardalvágja le mert ritka nehéz a hely. Gondolom ha véletlenül lenyomom kapok egy negyediket...

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#989) Liner


Liner
aktív tag

Nyomok egy pálya resetet szerintem. Úgy is egyre jobban szeretem a játékot de az ilyentől megkímélhetne...

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#990) Synthwave válasza _cHAos_ (#987) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért nem WMO 1.1a/IM 1.1a/IME 3.0-t inkább? Tudom, hogy egy időben sikk volt, de a 4.0-ban nem STMicroelectronics OS MLT 04 szenzor van. :F

-------------------------------------------------

(#986) _cHAos_: A 2000 forintot érő, 17"-os, D-Subos TFT-mmel is végig lehet játszani, érted. Ettől még a 120/144+ Hz nem lesz kevésbé ideális ugyanehhez. Próbáltál már ilyen kijelzőt? Mert nem kicsit más érzés, mint a sub-100 Hz, függetlenül a képátlótól.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#991) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Há, találtam olyan monitort, amin biztos zsírság lenne puffogni! Ezt nézzétek: [link]

17,3 hüvelyk. Hát mekkora királyság lehet ez?

alt="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""""" title="alt="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""" title="alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""""

Persze ASUS ROG, itthon 190 000 pénz, az ideális, tripodos változat nyilván még több (utólag megtudtam; + 30 000...). :W Léteznek kb. féláron kínai márkák gyengébb specekkel (de még mindig magas képfrissítési frekivel!), de itthon nyilván nem kaphatók (és külföldről is baromi körülményes, ahogy néztem, mert el lettek kapkodva), és kevésbé is impozánsak. Már megint olyan dolog került fókuszpontba, amiről tudom, hogy nagyon kéne és imádnám, de egy vagyon... :W

~100-110-ért nem sokat gondolkodnék rajta; mondjuk ennyiért igazán lehetne egy olyan változat, ami "csak" 144 Hz, IPS helyett TN, nincs benne akksi és nincs rajta hangszóró. Insta buy volna...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#992) Segal válasza Synthwave (#991) üzenetére


Segal
veterán

CSak röviden és OFF-ban de azért én ezen szívesebben puffogtatnék :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#993) Synthwave válasza Segal (#992) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meh. Mindent tudnék rajta csinálni, csak FPS-t játszani nem.

Ide azt a 17-es ROG-ot... ( ; ___________ ; )

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#994) Ragnar_ válasza _cHAos_ (#986) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem 2 helyen volt nagyobb gondom az ugrálással első végigjátszáskor de akkor vagy 20 próbálkozás is kellett.. :DDD Másodszorra már nem voltak olyan vészesek ugyanazok a szakaszok.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#995) _cHAos_ válasza Synthwave (#990) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Tényleg!!! 1.1a volt az :) , csak az emlékezetem már nem régi, no nem mostanság volt. :)

#990 nem próbáltam 144 Hz-es megjelenítőt, mondhatni anyagi okok miatt nem vagyok érintett benne (400k-t nem ér egy VGA és egy külön monitor nekem), most is inkább egy hajlított 55" Tv-t vettem. Ha majd a nextgen-ben, ha egy felső középkat VGA is elég lesz Ultra 144 FPS-re, majd akkor. ;)

[ Szerkesztve ]

(#996) Synthwave válasza _cHAos_ (#995) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"nem próbáltam 144 Hz-es megjelenítőt"

Gondoltam ám, hogy ezért bagatellizálod el a kijelzőt. :))

Ha nincs meg a 144 fps-ed, akkor is ég és föld a 60/75 Hz-hez képest a 144 Hz.
De milyen 400k? A legalapabb 144-es moncsik már ilyen 55k környékén kezdődnek, ráadásul boltból (aprón még olcsóbb is lehet). Hozzá a Vega 56 ~65-70k. 140 alatt vígan megvagy.

Ryzen 7 2700-zal (fix all-core 4,1 GHz) 110-200 fps Nightmare beállításokkal (a texture budget és filtering Ultra Nightmare, nincs dynamic resolution scaling se), jellemzően 130-150 fps 1080p-ben.

Csak mondom. ;)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#997) _cHAos_ válasza Synthwave (#996) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Jó, de még mindig "csak" a Doom-ról beszélünk, a mostani gépem is elviszi Nightmare 100+ FPS-el, de kellene az az Ultra 144 FPS minden FPS game-ben nem a legalapabb monitorral, de köszönöm a tippeket. :)
Egyébként is gondolkodom egy moddolt Vega 56-on. (RTX 2080 + monitorra értettem a 400k-t.)
Már csak a monitor lenne kérdéses, ha mégsem várom meg a next gen-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#998) Synthwave válasza _cHAos_ (#997) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor a nem legalapabbat veszed meg 75-80-ért. Még mindig ~150-nél járunk. :))

Ref. V56, V64 BIOS-t rá, aztán hadd szóljon. Itt GPU 1590 MHz@1 V/HBM 1000 MHz@960 mV, szóval kb. ref. V64 szint, de halkabb és kevesebbet fogyaszt (190 watt tops), mint a default V56.

Amúgy nem értem ezt az UN fixációt. Alig van különbség látványban min. és max. beállítások között.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#999) _cHAos_ válasza Synthwave (#996) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

"Ha nincs meg a 144 fps-ed, akkor is ég és föld a 60/75 Hz-hez képest a 144 Hz."
Ez megfontolom. :)
Az Ultra (Nightmare) ilyen tipikus Pc-s beidegződés, lehet az is benne ha az ember pénzt költ rá és elérhető, akkor a legjobbat akarja.

[ Szerkesztve ]

(#1000) Liner


Liner
aktív tag

17 13 mp nél megmondaná valaki, hogy a nyavajába ugrik fel draQu?? Bocs csak néha megkérdőjelezem amit látok.
Közben nekiálltam felkészülni én is ultra nightmarre. Imádom ezt a játékot Mondjuk ez a része nem feltétlenül tetszik annyira de hát ez van. Tulajdonképpen számolás és térben elhelyezkedés megjegyzése erősebb ellenfeleknél mi után mi jön honnan..

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.