Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#2001) Segal


Segal
veterán

Na ilyennel sem találkoztam még...
Szinezve volt a tag neve.
Hogy lehet egyáltalán ilyen csinálni?
Természetesen rendesen el is picsázott minket...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2002) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Én elkezdtem a Doom 3 BFG-t újra, nosztalgiázok. Ez is olyan mint a HL2, nem öregszik, bármikor öröm elővenni.

Segal: Több ilyen színezettet láttam már, nem tudom mennyire legal, mert elvileg kódot kell írni hozzá, ami a játékba való belepiszkítást jelent. De ez nem biztos.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#2003) Synthwave válasza WATERDACA (#2002) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt most a Plutonia 2 pörög, amit majd a Scythe és Scythe 2 követ. Meg valamikor megveszem az Ancient Godsot is mán.

Kéne valami multi; natúr DM, esetleg kooperatív; lehet megpróbálok összehozni majd egy LAN-t, mert igencsak lenne rá igényem. Meg a Doom Builder 2-t is elő kéne újra venni; 2016 nyarán sikerült összehozni néhány (háromfős) DM-et saját mapon, de a sok FPS-sel töltött óra miatt gyümölcsözőbb lenne a vállt vállnak vetve vs. dögök felállás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2004) chatran válasza Synthwave (#2003) üzenetére


chatran
őstag

A Doom64-et végigvitted már? Mi a véleményed róla?

[ Szerkesztve ]

(#2005) Synthwave válasza chatran (#2004) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ismerem, többféleképpen megvan, játszottam már vele, de nem túl sokat, ellenben egyszer végig lesz nyomva, ha másért nem, a rend kedvéért.

A maga idejében egyértelműen a legjobb konzolport volt, effektíve egy új játék, igen darkos körítéssel és játszható frame rate-tel, s bár meglehetősen hangulatos, az eredeti atmoszféra magasságaiba egyáltalán nem sikerült felkapaszkodnia.

Összességében jó kis FPS, de nem tekintem a szó szoros értelmében DOOM-nak (ahhoz az idnek kellett volna elkövetnie, nem a Midway Gamesnek), inkább csak egy DOOM témájú spin-off/vadhajtás.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2006) Synthwave válasza WATERDACA (#2002) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem csak az AltGr + 3 (^) + 0-9 számkombinációkkal színezed a karaktereket, mint más id Tech engine-es játékokban?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2007) Segal


Segal
veterán

Na kit adtam a booster listámhoz?
Innentől szerintem ömleni fog az XP :DDD

Bár eddig is volt 1 tag aki brutál mód tolja a játékot :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2008) Tense válasza Segal (#1969) üzenetére


Tense
őstag

Hétfőn megyek a székért. Megvette a család :))
Idő előtt megkapom, látták nagyon kéne már.. :D

(#2009) Segal válasza Tense (#2008) üzenetére


Segal
veterán

Helyes :K
Várjuk majd a tapasztalatokat :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2010) zoo8800 válasza Segal (#1974) üzenetére


zoo8800
veterán

46:57 :DD

rip and tear, until it is done

(#2011) WATERDACA válasza zoo8800 (#2010) üzenetére


WATERDACA
őstag

After 2400+ attempts....nincs több kérdésem :D

u wanted, i got it \o/

(#2012) Tense válasza Segal (#2009) üzenetére


Tense
őstag

El is felejtettem válaszolni, hát elképesztő minőség, nagyon komoly, és ez most nem túlzás, bírja jól a 110Kg-os testem :D


(#2013) WATERDACA válasza Tense (#2012) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nagyon jól néz ki, használd egészséggel!

u wanted, i got it \o/

(#2014) Segal válasza Tense (#2012) üzenetére


Segal
veterán

Gratula!
Ennyiért legyen is jó :DDD
Bár lassan inkább valami Apes Legends-eset kéne venned. Nekünk Waterdaca-val meg Cyberpunk-osat ;] :P
Ahogy elnézem az utóbbi 1-2 hetet eléggé kihalt a Doom. :(
Sajna a Battlemod a vérprofi Slayerek homokozója lett ahol kedvükre alázhatják a démonokat (már ha elindul egyáltalán a kör és nem lép ki senki...)
Az alap pályák mostanság már nem vonzanak annyira mert milliószor végigmentem mindegyiken és a legtöbbön már pontosan tudom mi hol merre. Nem látom sok értelmét 1 X+körnek.
A dlc-vel meg szerintem az a legnagyobb gond hogy kb az első 10 méter után belekerülsz a darálóba és nincs fejlődés meg esetleg visszatérés egy régebbi pályára ha megszorulsz extra life-ból hanem csak a túlélés van. Ami a legegyszerűbb fokozaton abszolut nem nehéz, fölötte meg egyre kevésbé szórakoztató mert inkább küszködés lesz mint élvezetes.
És sajna a remény sincs hogy visszamész, mert örülsz hogy tovább jutottál élve az első pályáról :DDD
Kiváncsi leszek mit fog hozni a jövő (mármint a part2-őn kívűl) mert így szerintem rohamos gyorsasággal fogja veszteni a játékostáborát a játék. :((
A skinek édeskevesek lesznek mint új tartalom hosszabb távon...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2015) Tense válasza WATERDACA (#2013) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon köszönöm, drága barátom a jókívánságot. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#2016) Tense válasza Segal (#2014) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen. Apex megy mostanság, mert 1-2 baráttal, bátyámmal, vejkóval, tudunk együtt játszani, közben beszélni, stb.. és nem is megy rosszul, ahhoz képest hogy egy hete játszom. Játszanék a Doom-al, ha majd lesz rendes multi, ha nem akkor marad 4-5 évente a kampány :D

(#2017) Synthwave válasza Tense (#2016) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, rankedezgetsz is?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2018) Segal válasza Tense (#2016) üzenetére


Segal
veterán

Én leragadtam még a PUGB-nál mint battle royal, de 1400 óra játékidő után meguntam...
Viszont haverokkal tényleg fun tud ez a műfaj lenni.

Doom kampányra viszont nem kell 4-5 évet várnod. Jövőre tutira kiadják a dlc második felét (part2) csak kicsit tartok tőle hogy az is hamar kivégezhető tartalom lesz.
Sajna ennél is alig lehet gyűjtögetni extra dolgokat, se új fegyver.
Összeségében tetszett csak messze nem lett benne annyi újrajátszási lehetőség mint az alapjátékban.
Nagyon kéne legalább egy multi felfrissítés, az invasion mod, vagy a horde mod vagy valami újdonság.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2019) Tense válasza Synthwave (#2017) üzenetére


Tense
őstag

Mindent is :)

(#2020) Synthwave válasza Tense (#2019) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen rankban vagy?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2021) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ahogy telnek a napok, egyre inkább csalódott vagyok az Eternal DLC miatt. Nagy volt a hype, ilyen grandiózus lesz meg olyan...3 pálya és szevasz.

UN után kb. 0 motiváció visszamenni. És lassan itt van a Cyberpunk.

u wanted, i got it \o/

(#2022) Segal válasza WATERDACA (#2021) üzenetére


Segal
veterán

Nekem még nincs meg az UN gyere át nosztalgiázni :))
Extra kihívásnak az alapverziót is letolhatod :DD
Amúgy viccet félretéve, kb ugyanígy gondolom a dolgot én is.
Elsőre élmény volt kijátszani a dlc-t, másodjára még mindig tetszett, de baromi szegényes volt a gyűjtögethető tartalom is és harmadjára nem érzem hogy miért is kéne végigtolni.
Elkezdtem UV fokozaton, de az inkább küszködős mintsem élvezetes...
Kicsit tartok a part2-től is mert alapesetben még nehezebbnek kéne lennie mint a part1-nek, legalábbis überelni kéne mégbrutálabb dolgokkal, de az tuti hogy ott sem lesz fejlődés, hanem oda is kapunk 3-4 pályát (legalább part1 nehézségű pályát) és szevasz.
Ha meg nem tartom fitten magam a doomban akkor a part2-t "élvezet" lesz elkezdeni berozsdásodva :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2023) Tense válasza Synthwave (#2020) üzenetére


Tense
őstag

Nem szoktam még ott tolni, néhányat játszottam, az hiszem az alapon vagyok a IV. Gyenge vagyok én oda, majd 1 hónap múlva, talán.. :))

(#2024) Synthwave válasza Tense (#2023) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mármint akkor gondolom Bronze IV, az alap, amiről indulsz.

Utána jön a Silver, aztán a Gold, Platinum, Diamond, Masters és végül az 500 főre korlátozott Apex Predator. Mastersig mindegyiknek 4 szintje van.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2025) Tense válasza Synthwave (#2024) üzenetére


Tense
őstag

Ahogy tetszik mondani. Egy Gold jó lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#2026) Synthwave válasza Tense (#2025) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Platinában kezd kicsit izgalmasabbá válni, de még ott is elő-előfordulnak olyan emberek, hogy el nem tudod képzelni, mit keres ott (nyilván magasabb rankú társak felhúzták odáig). Innentől már célszerű 2, de méginkább 3 stackelni, azaz legalább 1, de inkább 2 spannal pre-made squaddal indulni az idegbetépődést elkerülendő.

Ha Gold felett szólózol, akkor minden szitut érdemes 1v3-ként kezelni, ergo úgy játszani, mintha a csapattársak nem lennének; pontosabban úgy, hogy ne kerülj olyan helyzetbe, hogy rájuk kell számítani. Mondjuk ez az alsóbb rankokra is igaz, de Goldig még nem annyira fontos, mint utána.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2027) Tense válasza Synthwave (#2026) üzenetére


Tense
őstag

Rendben, köszönöm az infókat. :R

(#2028) Tense válasza Synthwave (#2026) üzenetére


Tense
őstag

Na még egy off, ígérem nem több :) Ezzel a Louca-val már összehozott a sors, vagy 2x, és mind a kétszer nyertem, sajnos későn kapcsoltam, és nem vettem fel az egészet, itt meghaltam hamarabb igy őt néztem, hogy játszik, hát, brutális a tag.. az biztos... [Apex Legends - Bcsaba75]

[ Szerkesztve ]

(#2029) Synthwave válasza Tense (#2028) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megnéztem a videót, de nem tudtam eldönteni, hogy mi ezen a brutális. : D

Ez pl. már inkább az. :))

Amúgy a playerek, akiket nézni akarsz és tanulni tőlük:

lyric
aceu
Taisheen
AKA
iiTzTimmy

Kraberrel leginkább talán Mandét. ShivFPS az egyik legjobb szólós, Bangalore main.

Még néhány (very) high skiller név: Ras, Albralelie, dizzy, ImperialHal, Apryze

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2030) Tense válasza Synthwave (#2029) üzenetére


Tense
őstag

Az komoly, köszi! :C :))

(#2031) Tense válasza Synthwave (#2029) üzenetére


Tense
őstag

A tudás itt kezdődik nálam :D Fegyver nélkül is kemény vagyok :D
Bcsaba75 :C

[ Szerkesztve ]

(#2032) Segal válasza Tense (#2031) üzenetére


Segal
veterán

Az ilyesmit nem szabad elkapkodni.
Ki kell élvezni a dolgot :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2033) Synthwave válasza Tense (#2031) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Odébb lesz még az a Gold, de hajrá. :D

Pro tip: Ebben a játékban szinte mindenki (aki egy kicsit is tud puffogtatni) teljesen lehúzza a grafikát (minden low és off, sokaknak még az anti-aliasing is). Esetleg a texture detail mehet egy picit feljebb, de ott sem érdemes elszállni. Többet látsz és sokkal jobb lesz a frame rate + a frame time, ami a kulcsfontosságúnál is kulcsfontosságúbb.

Olyannyira, hogy pl. nálam Ryzen 7 2700 @ 4 GHz + 16 GB DDR4-2933 + Vega 56-tal sem volt már annyira rossz (volt azért anyázás így is, pedig három számjegyű fps fluktuált a jobb felső sarokban), de az 1080 Ti órási ugrást jelentett smoothságban/reszponzivitásban és már le nem ülnék ennél gyengébbel Apexezni, mert csak felbaszna. Persze így is szénné van butítva a grafika.

Ez nem sznobkodás, csak fos az engine (Source alapú, de nagyon kéne neki az optimalizáció) és NAGYON GPU heavy, mindent ki kell belőle préselni, amit csak lehet. Meglátod, hogy jobb lesz úgy vele lőni.

Pro tip 2: Érdemes a movementet nagyon kitanulni, mert nagyon sok múlik rajta, pláne, ha már nem csak lábakon járó krumplikra puffogtatsz. Sokféle speciális technika van, köztük legend specifikusak is. Ez pl. egy jó videó a témában, illetve Mokeynak is jóféle tutorialjai vannak.

Ez kb. az egyetlen ok, amiért eddig beleraktam ~800 órát a cuccba. Ha nem lehetne benne fluid nyekleni, biztos nem töltöttem volna vele ennyi időt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2034) Tense válasza Segal (#2032) üzenetére


Tense
őstag

Hát ez nagyon jó :D

(#2035) Tense válasza Synthwave (#2033) üzenetére


Tense
őstag

Amikor megláttam a regényt, le kellett ülnöm :D
Nagyon köszönöm az értékes infókat :R
Kár hogy az apex fórum se pörög, próbáltam először ott írogatni, de eléggé halott.

(#2036) #48613632 válasza Tense (#2035) üzenetére


#48613632
törölt tag

Vagyunk sokan Apexesek, és van jó közösség is, de DC-n vagyunk többen. Ha gondolod, adok privátban hozzáférést. Kb olyan platig bezárólag van mindenféle emberke, de hogy őszinte legyek, annyira nagyon nincs előtérbe helyezve, hogy ki milyen tudású. Kb mindenki játszik mindenkivel, ha úgy adódik.

(#2037) Tense válasza #48613632 (#2036) üzenetére


Tense
őstag

Oké, köszönöm. :R

(#2038) #48613632 válasza Tense (#2037) üzenetére


#48613632
törölt tag

Semmi probléma. Vagyunk páran öreg rókák, még egy nyugger elfér a klubba ;)

(#2039) Tense válasza Synthwave (#2024) üzenetére


Tense
őstag

Mostmár a Silver rank, alakul... Mi a neved a játékban? Vagy vegyél fel ha gondolod, néha tolhatunk egyet. Bcsaba75

Jó kihallt a doom fórum, mondjuk én sem játszottam vele vagy 3 hete már.

(#2040) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Hát csonka lett ez a DLC, Master Level sincs....

Úgyhogy készülök a CP2077-re, elleszek vele pár évig....

u wanted, i got it \o/

(#2041) Segal válasza WATERDACA (#2040) üzenetére


Segal
veterán

Leszünk :DDD
Nightcity is ON (13 nap múlva :)) )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2042) Synthwave válasza Tense (#2039) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akár, bár lassan egy hónapja pihi van. Ha legközelebb belépek, majd felveszlek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2043) Ferdzsoo válasza Tense (#2039) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én tegnap kezdtem el, most vettem meg az akció keretében.
Azt jól érzem hogy az Ultra Violence itt nehezebbre sikerült mint az előző részben? :U
az első percekben többször is megfeküdtem. :DDD Glorykill ide vagy oda...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#2044) Segal válasza Ferdzsoo (#2043) üzenetére


Segal
veterán

Eleinte többet leszel visszintesbe UV szinten az tuti. De legalább a kampány második felében jönnek a szemetebb enemyk is ;] :P
Jó játékot. Ha elakadsz írj és segítünk :K (megvigasztalunk :DD )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2045) Ragnar_ válasza Ferdzsoo (#2043) üzenetére


Ragnar_
addikt

Igazából ott a megoldás a nehezítésekre a plusz kütyük és mechanikák, de ha nem tudsz gyorsba fegyvert váltani billentyűvel, akkor készülj az időnként 15-20 perces 3x újrakezdős arénákra UV-n. Én is most kezdtem újra nemrég UV-n, aztán lehet, hogy megint HMP lesz belőle.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#2046) Ferdzsoo válasza Ragnar_ (#2045) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Inkább visszavettem HMP-re, így fasza igazán élvezem, így is szorgosan gyűjtögetem az 1 upokat, és el is használom őket. :D Brutál hogy le van optimalizálva ez a játék, úgy fut mint az atom. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#2047) Segal válasza Ferdzsoo (#2046) üzenetére


Segal
veterán

Pedig párat nem árt ha megtartasz az extra életekből mert az utolsó 2 pálya elég brutálra sikerült :DDD
Ha meg a deluxe-ot vetted akkor a dlc rész is kemény lesz mint a kád széle. :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2048) Ferdzsoo válasza Segal (#2047) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hm... rendben, köszi a tippet, igyekszem! :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#2049) Tense válasza Ferdzsoo (#2048) üzenetére


Tense
őstag

:D :D :D

(#2050) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Elkezdődött Steamen az Év Játéka szavazósdi. Nálam egyértelműen az Eternal lett a befutó, az utóbbi 5 év abszolút legjobb FPS-e.

Megérdemli a címet, aki teheti, szavazzon. :R

u wanted, i got it \o/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.