Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#851) _cHAos_ válasza Segal (#850) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Összesen lesz 2 DLC (15 USD/ DLC), semmivel nem éri meg jobban a Deluxe (90 USD), pont ugyannyiba kerül, mintha megvennéd az alapjátékot és hozzá a két DLC-t.

(#852) Tense válasza Liner (#848) üzenetére


Tense
őstag

Nekem az xbox-on deluxe van, a pc-n meg a sima, nem veszek semmi különbséget észre, csak a DLC lesz majd ingyenes a deluxe verzióra.

(#853) Liner válasza Segal (#850) üzenetére


Liner
aktív tag

Ehh..Abban reménykedtem ajándék pólót meg rózsaszín műjanyag pinky figurát erre minden játékon belül weapon sound pack??? etc. Van 30 rugóm nagyon utálom most az IDt egy pár napig. Értelemszerűen megveszem. Nem lehet átkonvertálni és úgy olcsóbb vagy ilyesmi? 50 rugó azért mégiscsak erős.. Kösz amúgy

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#854) Segal válasza Liner (#853) üzenetére


Segal
veterán

Olcsóbb verzió mindig lesz csak át kell menni a szürke zónába. (kulcsboltok)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#855) heavygrip válasza Tense (#852) üzenetére


heavygrip
aktív tag

A két ingyenes DLC n kívűl lennie kellene neked egy olyannak,hogy lángoló Slayer,illetve Doom 1-2 fegyver hangok a deluxe kiadásban. Egyébként jók lettek a stukkerek hangjai a játékban,de aki tudja milyen volt annó addig lőni míg ki nem fogy az ammo pl. a plazma gunból,az tuti belövi a régi fegyver hangokat :DDD hab a tortán még a klasszikus fegyver póz és mehet a retró :D

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#856) Synthwave válasza heavygrip (#855) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyszerűbb ferakni egy Chocolate Doomot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#857) Tense válasza heavygrip (#855) üzenetére


Tense
őstag

:D :D :D
ui: Meg kaptam hozzá ingyen a doom 3-at :) mármint a deluxe-hoz

[ Szerkesztve ]

(#858) heavygrip válasza Synthwave (#856) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Lehet,de már rongyosra játszottam ezeket a régi Doomokat. Elő veszem azért pár alkalommal, nem arról van szó,de nálam még tart az Eternal hype, pont tegnap vittem ki 9. alkalommal és még nem unom, van pár fusztráló dolog,pl. a kevés lőszer limit, vagy a két rész közötti kitöltetlen űr,de ennek ellenére jó játék lett.

(#857)B_Csaba:na azt hogy? Nekem nincs sehol sem,csak a Doom 64,de az az elő rendelésért járt.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#859) Synthwave válasza heavygrip (#858) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért van "egy-két" WAD.

:))

Scythe/Plutonia Experiment/Sigil megvolt már?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#860) Tense válasza heavygrip (#858) üzenetére


Tense
őstag

Szia, igazad van, összekevertem a dolgokat, a Doom 3-at azt vettem, az Eternal-hoz a Doom 64 járt :R

(#861) Liner válasza Segal (#854) üzenetére


Liner
aktív tag

Köszi jöhet a dilemma.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#862) heavygrip válasza Synthwave (#859) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Nem még,a sigilt és a plutoniát láttam videókon,de elég kemény :)
Igazság szerint a két alap játékot preferálom a legjobban, jók lehetnek az általad felsoroltak is,majd lehet ki fogom próbálni ha megunom az eternalt :D

(#860) B_Csaba: :) te megkaptad amúgy az eternalban a Doom 3 as skint? Mert én nekem igaz steamen,de megvan Doom 1-2, de semmit nem kaptam.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#863) Synthwave válasza heavygrip (#862) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mindenképpen, ha szereted a jóféle DOOM-ot. A nehézséget is felsrófolták egy szinttel.

A legjobb source port szerintem a Crispy Doom (továbbfejlesztett Chocolate Doom, az utolsó release nincs 1 hónapos), esetleg a PrBoom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#864) Tense válasza heavygrip (#862) üzenetére


Tense
őstag

Nem kaptam, csak olyan skinek vannak, amiket az eternal nyitott meg játék közben, vagy csak vak vagyok és nem látom :)

(#865) chatran válasza heavygrip (#862) üzenetére


chatran
őstag

Nekem a Doom2 No Rest for the Living 2010-es kiegje tetszett nagyon. Gyönyörű, logikusan felépített pályák és fokozódó nehézség.
Nem úgy mint a Thy Flesh Consumed az Ultimate Doom-ból, ahol a 3-ik pálya után sokkal könnyebb lett a játék. :)

(#866) Liner


Liner
aktív tag

El akarom kezdeni a második Nightmaret erre itt egy 3 gigás peccs.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#867) Synthwave válasza Liner (#866) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kénytelen leszel 5 percet várni. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#868) Liner


Liner
aktív tag

És igen!!! Itt az UHD map megérte az-az 5 perc :DD
Amúgy még szebb lett a játék. le a kalappal :R

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#869) Tense válasza Liner (#868) üzenetére


Tense
őstag

Szebb lett? Az szuper :R Min tolod Nightmare fokozaton?

(#870) gainwardgs válasza Liner (#868) üzenetére


gainwardgs
addikt

Milyen uhd map? meg szebb játék? hol??? :F :F

(#871) heavygrip válasza Synthwave (#863) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Minden féle képpen ki próbálom őket :) Imádom a régi Doomokat. Egyébként anno kb 20 éve kaptunk egy olyan Doomot aminek Doom Alien volt a neve. A Doom 1 volt át szerkeszteve, de abból is csak az első 3 epizód. Fegyver hangok, szörnyek hangjai, ajtók hangjai mind- mind az Aliens ből lettek kiszedve. Meg ugye a szörnyek is át lettek rajzolva. Az Imp helyett volt az Alien. Nem tudod mi a neve ennek a modnak? Én sehol nem találtam/ találom.

(#864) B_Csaba úgy néz ki mint a régi Doom skin,csak nem zöld,hanem van szürke (Doom 1) sárga (Doom 2) és piros (Doom 3).
Elvileg,a slayer klubban volt,hogyha meg van valamelyik játék akkor megkapod az ahhoz tartozó skint,de nekem semmi...

(#865) chatran na majd meg nézem, biztos jó lesz :)

(#867) Synthwave
:DD :DD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#872) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Amúgy eddig milyenek az empowered démonok? Valaki találkozott velük? Izgulok nagyon, már alig várom hogy szét bombázzam őket :DDD

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#873) Liner válasza Tense (#869) üzenetére


Liner
aktív tag

Igen Nightmeren most ugrok neki másodszorra.
Mármint végigvittem Nightmaren.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#874) Tense válasza Liner (#873) üzenetére


Tense
őstag

Xbox, Pc, Ps?

(#875) Tense válasza heavygrip (#871) üzenetére


Tense
őstag

Piros doom 3 az biztos hogy van..

(#876) Liner válasza gainwardgs (#870) üzenetére


Liner
aktív tag

A video beállításokon belül ha megnézed van egy ilyen, hogy UHD-t ki lehet pipálni alapból nincs. Akinek a képernyője tudja az UHD-t az kipipálja és valahogy élethűbb szebb lesz az egész. Ehhez alapból a tv vagy monitor beállításban is UHD ra kell rakni. Az Uhd állíthatósága lett szebb plusz eddig nem játszhattam olyan helyen UHD ba amit nem ismerek mert tabbot nyomtál és egy nagy sötétség jött a térképp helyett. Halványan lehetettt látni valamit de nagyon halványan. Ezt a hibát peccselték. Keress valami havert akinek van UHD tvje vagy monitora és meglátod. Élethűbb.. Feléled a játék a szörnyeken lévő nyálka is jobban csillog etc. Tudom, hogy ez nem egy grafikára élpülő. Játék de jól megcsinálták azt is. És igenis ezzel a peccsel szebb lett az UHD.
Igaz, ez a szebb szó ide talán nem is annyira illik. Vedd úgy, hogy idézőbe raktam. Ütősebb élethűbb.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#877) Segal válasza Liner (#876) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem te kevered az UHD-t a HDR-el. Utóbbiról volt szó többször is hogy problémás. Előbbi az 1 felbontásméret :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#878) Liner válasza Segal (#877) üzenetére


Liner
aktív tag

ABszolút. :DDD köszi, hogy kisegítettél.. :DD Végig a Hdr ről volt szó :W :))

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#879) Liner


Liner
aktív tag

Mellesleg pont a prohardveren nem kéne szóval bocsánat. AZt hittem sokaknak volt ez problé,ája és sokan örülnek neki. Ergo tudják miről hadoválok. Szóval van Hdren térkép. Mondjuk elismerem nem annyira számít itt egy HDR mint mondjuk odysseynél.
Speciel nálam itt is számít a külcsín fél órákat babráltam.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#880) Tense


Tense
őstag

Tegnap, ezzel találkoztam videó készítés közben a kampányban. Mintha bejött volna egy online játékos..

(#881) Tense válasza Tense (#880) üzenetére


Tense
őstag

Közben kiderült hogy Empowered démon..

(#882) Liner válasza Tense (#880) üzenetére


Liner
aktív tag

Kicsit kísérteties. :O

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#883) Liner


Liner
aktív tag

Amúgy az élet egy komédia aki mindenen karót nyel és nem tud semmin sem röhögni csak szánakozni meg fintorogni az hamar ki fog égni és meg fog öregedni. látom a Velem egy idős embereket és 20 év van közöttünk kinézetre. Emlékszem még régen az zavarta őket, hogy Én mindenen sikítva röhögök.. lehet komolyan venni dolgokat, csak nem érdemes. UHD - HDR :)) Nekem ez kb ennyi és másnak is ennyinek kéne legyen. :C
Szóval legyetek komolyak és kemények, garantálom nem fog sokáig tartani.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#884) Tense válasza Liner (#883) üzenetére


Tense
őstag

Jól beszélsz :D

(#885) Synthwave válasza heavygrip (#871) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Erre gondolsz, netán erre?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#886) Synthwave válasza Tense (#880) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Yes, az ott egy player. Szeretnek hullani. ;]

---------------------------------------------------------

Időközben megvolt a kampány, majdnem 100 százalékra; még két toy kell Taras Nabadban.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#887) oriic válasza Synthwave (#886) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na és hogy tetszett összességében? (És az összekötés a korábbi részekkel?)

Live-Die-Respawn

(#888) Tense válasza Synthwave (#886) üzenetére


Tense
őstag

Az xbox-on meg tudtam nézni, pontosan hány %-nál tartok, az 89%-on van most. Pc-n küzdök jelenleg :) ott hol lehet megnézni hogy mennyi %?
Hogy 100% legyen nem elég a kampány. kell hozzá a battlemod-ból is 1-2 dolog, pl.. hogy ölj meg 200x démon-t vagy slayer-t

[ Szerkesztve ]

(#889) #48613632 válasza Liner (#883) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azért mindenen nem röhöghetsz, különben azt hiszik, hülye vagy ;] :DDD

(#890) Liner válasza #48613632 (#889) üzenetére


Liner
aktív tag

Mindenkinek más volt a fiatalkora többé kevésbé ebben gondolom kiegyezhetünk. Engem annyira extrém és komikus figurák vettek körbe, hogy volt min röhögni bőven. Sokszor van az, hogy lila fejjel vitatkoztok valamin a pároddal vagy akárkivel és ha utána higgadtabban átgondolod az egészet egy kabaré volt. Rengeteg élethelyzet nagyon extrém és komikus aki ezt nem veszi észre csak sajnálni tudom. márpedig ahogy elnézem.. Tisztelet a kivételnek ugye... Persze, hogy nem MINDENEN.
Viszont csomó olyan dolgon kicsattanok amit más észre sem vesz csak esetleg utána esik le neki, hogy nevetséges volt. Vannak akik meg sem tudnak másképp nyilvánulni csak röhejesen..

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#891) Liner


Liner
aktív tag

Viszont csak, hogy feldobjak valami nagyon érdekeset DraQu 3:08 as speed Ultra Nightmere runjában 100/10 nél kap egy jobb egyenest egy Revenanttól Lemegy az élete 50-re ami jogos viszont pillanat tört része alatt mindenféle indok nélkül felugrik 75 re... Ez 20 perc 43 44 másodpercnél történik. Van aki megtudja nekem magyarázni mi huzza ott ki őt a veszélyes tartományból. Mellesleg az első kulcs szerintem jóval nehezebb mint az utolsó. Azt bármikor megtolom halál nélkül az elsőn bizony ritka, hogy nem halok be. az a sok köpködő meg a két lángoló genyó egyszerre jön be a két revenanttal mindenképpen kell egy kis szerencse. Szerintem..

Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy jóval előbb jönnek be neki. Lehet a peccs miatt de nagyon nagy tömegeket kell nyirbálnom, hogy előbújjanak Neki meg kb 20 mp és messze nem öl annyit.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#892) Liner


Liner
aktív tag

Ha 100 lenne a max. hp ja azt mondom berántott egy életet mivel magnet re fejlesztett amit addig nem húzott be max hp miatt...
Milyen jogon ugrik fel 1 tizedmp alatt 50 ről 75 re az élete?
Hülye vagyok 100 on volt az élete és előtte nyomott egy glory killt. a szörnyek akkor is túl hamar jönnek

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#893) Synthwave válasza oriic (#887) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Közben összeszedtem a maradék két toyt is, szóval kempény 100 %.

tl;dr:
Hmmm...az új, eredeti anyagba visszanyúló dizájnok alapvetően (egy-két kivételtéől eltekintve, pl. revenant) jobbak, az egész játék sokkal színesebb. Ez nem tudom, hogy mennyire gyerebe; a [2016] metálabb volt, és a soundtrack tálalása is hangsúlyosabb, jobb volt, csakúgy az intro és outro (amiket még YT-ról is többször visszanéz az ember, mert a tökély egy-egy formája). Az előd sötétségével ellentétben itt a legtöbbször elég jók a fényviszonyok, más alaphangulatot áraszt, néha még valahogy kevés is az árnyék.

A környezet is sokkal változatosabb, ezzel követvén a DOOM II-t; ebben a kontextusban a [2016] valóban az első DOOM iterációja az industrial/hellscape irányvonallal, míg az Eternal a másodiké a nagyobb alapterületekkel, nyílt terek bátrabb használatával, valamint a több map theme okán.

Néhány helyen zavart, hogy nem lehet bizonyos tárgyakra felnyekleni, hogy onnan valahová tovább bucskaszaltózz; sok helyszín egy kissé statikusnak, bedobozoltnak hat. Az ütközéskezelés (collision detection) is valahogy légies, "fojtott", a geometria nem az, aminek látszik, és ez kvéjkerként kicsinál.

A folyamatos map updatemindenlófasznyomonkövethető miatt itt 1 kivételével az összes levelt kimaxolva zártam, kevesebb a felfedezés feeling, mint a [2016]-ban, s bár a pályák jóval nagyobbak és változatosabbak lettek, jóval hangsúlyosabb a vertikalitás, mégis néha mintha kicsit kevesebb lenne az exploring feel, főleg a "secreteknél". Az old school mapos részleteket nyitó, titkos kallantyúkat is hiányoltam.

A gun play gut, bár a szétszecskázott tetemek ottmaradásához kéne az a processzoridő.., a fegyverek és hangjaik is osztósabbak, mint 4 évvel ezelőtt. A dash-sel hamar megbarátkoztam, a legtöbb ugri-bugri elsőre sikerült (miután láttam, hogy mit kell csinálni, szinte biztos) de tudod(?) mit gondolok az UT-s movementről; mé nem lehet inkább a vajsima folyást forszírozni a stop-motion idegzsába helyett?

A sztori. Veri intereszting, fless meg ilyenek, de pls. Én aszittem, Dézi lehalt, oszt Ragnarök.

Biztos elégültek sokat maguknak, mikor a rokokós irodalmi angol reléket buzerálták. )) Mindenesetre a Fortress, mint központi hub, jópofa, bár úgy méginkább az lenne, ha a gameplay nem lenne teljesen szájbarágósan lineáris.

A menüvel sikerült megbarátkozni, pedig első ránézésre elég leterhelő. Amúgy tovább szarakodtam beállításokkal, és 1080p@all nightmare/texture + filtering ultra nightmare, és így is ~120+ fps mindig (jellemzően 140-165, 115-ös FoV-val) a legnagyobb mészárlás közepette is. Az engine oszt, és reszponzív, valamint all lowon is látványos (talán túlságosan is).

A multit még nem próbáltam (csak empowered démonokat gyaktam – vicces is, mikor véletlenül pallossal indítod a barátkozást ;] ), de a klasszikus játékmódok teljes hiánya valami über kiábrándító. Az viszont tény, hogy az első végigjátszás után sokkal felszabadultabban játszod a gőzhenger szerepét.

Hogy megérte-e a 19 pénzt? Úgy, hogy még fizikai lemez sincs a tokban, csak egy papírkorong a seriallal... Hát, ez nyilván nem kevés pénz, de jó cucc, első playthrough alatt az Ultra-violence-en már nem feltétlenül ég tubarózsaként konstans a pofád, mint korábban, de FPS-t/TPS-t amúgy sem játszunk elvből hard alatt (UV-n nincs eltúlozva a kihívás, az én játékomban ez lenne a normal/medium). Mission selectből, mikor már csövön vagy -> 2ez.

Végülis nem bántam meg. Úgyis biztos volt, hogy meg kell venni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#894) Tense válasza Liner (#891) üzenetére


Tense
őstag

Az valami állat az a csávó :) Öröm nézni ahogy játszik, minden ezzel kapcsolatos videóját végig néztem, volt amelyiket többször is. Én biztos hogy nem fogok tudni így játszani soha. Erre születni kell, és gyerek kora óta játszani!

(#895) Tense válasza Synthwave (#893) üzenetére


Tense
őstag

Csak akkor marad a 19 ha nem lesz DLC... :)
Én 32.000Ft vettem a deluxe xbox verziót, meg a pc-re a simát 12.000Ft, és még igy is megérte szerintem, mert még ezen az éven kitart.

[ Szerkesztve ]

(#897) Segal válasza #98320896 (#896) üzenetére


Segal
veterán

:N
Nem normalis

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#899) Liner válasza Tense (#894) üzenetére


Liner
aktív tag

Na ja ez ilyen bruce lee Nunchaku ping pong szint. Na jól van az mégse. De brutál. Aki ért hozzá tényleg érdekes nézni. Haverom nem ért az egészből semmit. A durva, hogy azt hiszem ma jött ki a másik tagnak a 2 óra 46 perces videója. Eddig ez a 3:08 as volt a kedvencem de az, hogy kulcsokkal 2:46... Az első helységnél kb 10 ezrded mp pontosággal tudja mikor engedi tovább. Úgyhogy megint van mit nézned.
Nekem annál a 3:08 asnál az tetszik amikor van az a rész hogy lehullik a zombi a lávába onnan elküld egy robbanótöltet mennyi lehet az?? 100 méter?? :C
Legújabbhoz hozzá is szóltam angolul, hogy műanyagból van e vagy csak sima fém.. :))

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#900) Tense válasza Liner (#899) üzenetére


Tense
őstag

:C :DD :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.