Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1051) Synthwave válasza heavygrip (#1050) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy-egy nagyobb arénánál vagy bossnál volt pár halál, amíg fel nem mértem, hogy pontosan mit is művel a game (vagy csak szimplán azért pusztultam le, mert türelmetlen voltam vagy fejben máshol jártam), meg ezekhez a szitukhoz az is hozzátett, hogy átbindoltam más billentyűre két fegyvert a quick switch miatt, és még nincsenek beidegződve az új bindok, szóval akadt melléváltás rendesen. Ilyen clusterfuck szituációk, hogy van egy csomó stukker, weapon mod, ez-az más gombra is lett rakva ---> megzavarodás két fegyverváltás között --> incoming paták --> R.I.P.

Ettől függetlenül nem éreztem embertelennek vagy ilyesmi. Vicces módon egyes szitukat könnyebbnek éltem át, mint első végigjátszáskor UV-n. "He? Le is halt minden? Aww.."



: D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1052) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok! Én a "szuper máriós" ugrálások miatt abbahagytam. (egyszerűen béna vagyok). Jött valami segítség az olyan bénáknak, mint én? :D :D Mintha valami MOD-ot olvastam volna pár napja, ami segít az ugrálós részeknél.

RTX2060 I5-9500

(#1053) Synthwave válasza Dlite (#1052) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

o/

Szerintem a gyakorlásra gondolhattak. :D

Hol adtad fel? Nem inkább az a baj, hogy nem látod át pontosan, hogy adott helyen hogy-merre kéne továbbhaladni? Az Air Control rúna is sokat segít. Bevallom, kicsit nehéz perspektívába rakni a dolgot, mert a bakkecskülés szerintem üdítő színfolt, és nincs túlbonyolítva.

Mondjuk Kvékek után minden létező játékban az első adandó alkalommal vadszökellésbe kezdek (aminek legtöbbször csalódás a vége, mert ugyanolyan tetű lassú maradok; kevés címben van advanced movement).


Anno Fallout 3-ban is kijöttem a kezdő Vaultból, oszt jó bak módjára rögtön a szirtekre vágtam magam; szegény
besugarazott rágcsálók teljesen meg voltak zavarodva a faunába történő hibátlan integrációmat látva.: D


[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1054) Tense válasza Liner (#1049) üzenetére


Tense
őstag

Én lassan 2 hete nem játszottam vele, sajnos, de már nagyon unom, lehet újra végigtolom majd egy nagyobb kihagyás után, de egyelőre elég volt. Nagyon vártam a multi részt, de nem olyan lett, ami számomra élvezetes.

(#1055) Dlite válasza Synthwave (#1053) üzenetére


Dlite
tag

Nem, nem. Ugrani kell. Platformról platformra - közben süllyed le a lávába - értem a mechanizmust is a dus-t mindent. Egyszerűen béna vagyok :D Persze lehet gyakorlással menne, de két gyerek mellet hol van időm nekem erre :D Szomorú az egészbe az, hogy nem szeretem a lövöldözős játékokat, de ez kifejezetten tetszett meg hangulatos vol....és pont egy hülye ugrálás miatt abba kellett hagyni.... :(

RTX2060 I5-9500

(#1056) Synthwave válasza Dlite (#1055) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Értem, tehát a lávatavas kanyonban, ahol az első lezuhanó platformok vannak. Ejj. :D

Talán ez segíthet noclip-pel vagy infinite double jumppal, de szerintem jobb érzés ezt segítség nélkül; ha egyszer sikerül, rájössz, hogy nem egy nagy ördöngösség.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1057) Ragnar_ válasza Dlite (#1055) üzenetére


Ragnar_
addikt

Na igen az a szakasz kb. mikor először kell időre ugrálgatni süllyedő platformról. Nekem huszadikra kb. sikerült. :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1058) heavygrip válasza Synthwave (#1051) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Értem, akkor neked ez a fokozat az ideális :)
Egyébként nekem is van,hogy össze akad az ujjam,1-2 sec re hezitálok hogy most akkor mit,hogy,milyen fegyvert toljak az arcukba,de hozzá kell tenni,hogy közre játszik a fáradtság. Hétvégén klasszisokkal jobban megy a játék, rutinból tépek szakítok :D hozzá kell tenni,hogy 13x nyomtam végig :DDD

(#1054) B_Csaba
de már nagyon unom... :Y oszt az hogy, túl sokat játszottál? Én megjelenés óta tolom,van benne közel 150 órám,de még mindig újnak hat :D

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1059) Tense válasza heavygrip (#1058) üzenetére


Tense
őstag

A megjelenés napján vettem meg, első 2 hónapot xbox-on toltam, amikor csak időm engedte, azóta meg vettem egy notebook-ot, azon játszottam, igaz nem sokat. Lehet hogy az a gond, hogy néztem hogy játszanak a "nagyok" Draqu meg Zero Master, hiba volt, miattuk vettem gamer laptopot, hogy pc-n majd nekem is így fog menni, de sajnos nem, lehet ezért is hanyagolom a játékot, nem megy úgy, ahogy szeretném :D
A játék az tökéletes, fel is rakta a lécet elég magasra, a többi lövöldözős játékkal szemben. Egy ilyen játék után, nehéz lesz játszani bármi mással.. legalábbis nekem..

[ Szerkesztve ]

(#1060) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Jól elkurták a játékot ezzel a peccsel, random kifagyások, beragadó démonok és animációk, a hang az néha random belassul, a víz már kb abszolút nem sebez, marauder is mintha gyengébb lenne..
Multiban ugyanúgy lerakom démonokat és néha csak állnak ott másodpercekig nem csinálnak semmit..
Gratula a fejlesztőknek.. :W

(#1061) heavygrip válasza Tense (#1059) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Szerintem ne törődj azzal, hogy nem úgy megy mint nekik, vér profik, több 1000 játék óra a hátuk mögött... Meg kell találni azt a fokozatot amin simán végig tudod vinni a játékot, aztán azt jól begyakorolni, és ha megy,akkor következő neki futásra feltolod arra a szintre amiben még van a kellő kihívás,de élvezhető is számodra. Aztán ha elkapod a ritmust,nem tudod majd le tenni :) . Sikerülni fog,csak egy kis idő kell hozzá. Nekem is döcögős volt az elején, egyből ultra violencén kezdtem, úgy voltam vele,hogy 400 óra játékidő simán elég lesz a Doom 2016 ból :D

(#1060) gainwardgs. Milyen patch? Tegnap még nem volt semmi frissítés hozzá.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1062) Tense válasza heavygrip (#1061) üzenetére


Tense
őstag

Igazad van, itt UV-n játszottam ha jól emlékszem, de akárhányszor visszanézem, nem tetszik, szervezetlen támadások, nem jó fegyverválasztások, sőt leginkább csak egyet használok. stb.. [link]
Majd megpróbálom újra, kicsit kipihentebb állapotban :D

(#1063) heavygrip válasza Tense (#1062) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Nem vészes :) Lehet eggyel gyengébb a fokozat,mert nem úgy sérűlsz egy egy ütés által,mint Ultra violencén kellene.
A lényeg, és nekem a leg szembetűnőbb - a gyors fegyver váltás hianya mellett - az,hogy harc közben alig használod a dash-t. Elég lassú a kari ( lassabb egy kicsivel mint a 2016 osban),ezt meg 2 féle képpen lehet orvosolni: dash használata folyton (hihetetlen kombókat lehet kihozni belőle ha rá érzel) , a másik meg a glory utáni be gyorsulás(blood fueled rúna ) ezzel a párossal lehet aprítani :D

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1064) Tense válasza heavygrip (#1063) üzenetére


Tense
őstag

Igen, elképzelhető, hogy a leggyengébb szint volt, nem emlékszem már. A többiben igazad van, megpróbálom majd többet használni.. :R
Ez meg xbox, pc-n se megy jobban :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#1065) heavygrip válasza Tense (#1064) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Még ahhoz képest elég jól tolod boxon, de látszik a különmbség , pc-n dinamukusabb volt a mozgásod :) Öcsémnek is van box,egyszer ki próbáltam a 2016 ost,de le aláztak kb :DD

Amúgy meg van az extra life mod,még maradt 50 extra lifom :DDD Viszont azt nem értem,hogy mér nincs mission select,ha már végig vittem nem mindeg?? :U
Egyébként ez a phobos skin tetszetős.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1066) Tense válasza heavygrip (#1065) üzenetére


Tense
őstag

Persze, boxon nehezebb..
50 maradt? Az nem semmi, ügyes vagy, én 1x csináltam végig a box-on, azt hiszem 23 maradt, és soha nem is volt 30 felett :D Mindig az angyal résznél vesztettem a legtöbbet, az a rész box-on is és pc-n is nekem a legnehezebb.

(#1067) Synthwave válasza heavygrip (#1058) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lehet, mert most ELM UV-n csak nézek ki a fejemből, hogy mi ez a tingli-tangli. : D


Ne aggódj, én 10 éve nem voltam kipihent egyszer sem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1068) heavygrip válasza Tense (#1066) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Köszönöm, azért a vége felé kemény volt,asszem egyszer Nekravol 2 kétszer meg Urdakon haltam, annyi volt.
Amúgy igen,az a legszivatósabb rész. :)

(#1067) Synthwave :D na igen, nigthmare után biztos lazább.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1069) gainwardgs válasza heavygrip (#1061) üzenetére


gainwardgs
addikt

A legelső peccs ami kint van már egy ideje :U

(#1070) heavygrip válasza gainwardgs (#1069) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Azért kérdeztem,mert az 1.0 ban, illetve az 1.1 ben nincsenek az általad felsorolt hibák :U

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1071) gainwardgs válasza heavygrip (#1070) üzenetére


gainwardgs
addikt

Biztos steamen is azért panaszkodik mindenki :U

(#1072) Synthwave válasza gainwardgs (#1071) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Három végigjátszás alatt egyszer nem fagyott még ki. Eddig csak a whiplash halálhörgése akadt be kétszer, kb. 2 másodpercre. Meg egyszer beragadtam a falba, de arra rendesen rásegítettem az ominózus verem szájánál végbevitt vadvergődésemmel.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1073) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, ELM UV

Lényegesen könnyebb volt az UV, mint elsőre. Khan Makyr különös kegyetlenséggel lett csikként elnyomva, az empowered démonok mintájára. :DDD

Mondjuk kár, hogy Mission Select nincs ebben a módban. Ha ez előbb feltűnik, akkor minden mapot 100 százalékra csináltam volna, de így, hogy nincs backtracking, brühühü van. Kimaxolom még a Nightmare-es save slotot is, aztán meglátjuk, mi lesz; nem tudom, hogy van-e idegrendszerem az Ultra Nightmare-hez.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1074) heavygrip válasza gainwardgs (#1071) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Huh :U
A denuvo anti cheat miatt húzták le a játékot azért, mert csak a multis részt rontották el vele,ott voltak kifagyások sokak szerint, ezt több gamer oldal is írta,most nem linkelek, de 1 héttel rá kijött az 1.1 amivel ki vették, tehát már rég nem kéne fagynia meg ilyenek.
Nekem csak annyi volt a kampány alatt, hogy ki lépett a játék kb 3 alkalommal a 150 óra játék idő alatt (bagatel), volt hogy beragadt egy két démon hang, illetve egyszer az egyik animáció,de! nem az Update1 óta,hanem mióta megjelent a játék.
Próbáld meg újra telepíteni, hátha segít, a Bethesdának szerintem azért ne írj,mert 2 hét mire válaszolnak :DDD

(#1073) Synthwave

Grat. Úgy látom bejön a zombi slayer skin :DDD
Amúgy ezt én sem vágom,hogy miért nincs mission select,olyankor nem mindegy már,ha végig viszi az ember?

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1075) Liner


Liner
aktív tag

Synth Te mint szakértő. Új egérpad kell. Szerinted melyik razer a legjobb death elite alá? Komolyan kérdezem annyi van mint a tenger. Illetve volt itt egy hlzzászólásod, hogy melyik a legjobb egér szerinted. Na azt nem találom... Végül is nekiugrottál violancen annak amit írtál?
Szdrintem ha már megvan a skill nem érdemes lejjebb menni...
Azon gondolkodtam ma, hogy oltári jó volna egy könyv és oltári sokat is lehetne keresni Vele ha skatchbe cerzzával megrajzolnának minden pályarészt és mi hol jelenik meg, mikor.
Könyvbe kidobni... Egyrészt azonnal megvenném másrészt szerintem mindenki :C

Amúgy nekiálltam "edzeni" de szó szerint. Ami főleg abból áll, hogy a legnehezebb részeknél amit örülsz ha Nightmaren átviszed ott check restart at ugsó szörnyeknél de rengetegszer. Hááát jelentem meg van az eredménye nagyon ellene vagyok, hogy utuber legyek de az lesz a vége. Esküszöm néha gyorsabb vagyok mint zero vagy draq

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1076) Liner


Liner
aktív tag

"check restart" :)) Inkább Load checkpoint.. :D Pedig hányszor megnyomtam...Amúgy pld mesterlövész pusit úgy fejlesztetem itt nem érdekes a nehézség ergo visszatoltam too youngra elkezdetem elölről és csak headshot. Na ezért kellenek a slotok. Kérdeztem már csak nem érkezett vélasz vagy nem láttam, hogy luxus verzióban több a játékkezdő Slot.
Mondjuk holnap légkondi -210 Más sem kell csak az a plusz 20 Jaa nem is 20, 30!!!!! :W :W
Volt itt róla szó, hogy (telefon csörög) elfelejti :W
Csak nem jut eszembe. A múgy a luxus kiadásban a sound packon kívül konkrétan mi van még? Azt láttam, hogy eltérő kezelőfelület. Tisztázzuk Új ruhák főleg pályák nincsenek ugye?

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1077) Synthwave válasza Liner (#1075) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Razer padból csak Goliathust vennék, de az se olyan már mint régen, főleg nem, ha a Mantishoz hasonlítjuk. Vagy ahhoz a padhoz, ahonnan a kígyós cég a fiberteket vette; az Everglide Titanhoz. Azt imádtam.

Amúgy meg Allsop Raindrop XL/PureTrak Talent/Artisan Shidenkai ftw. Itthonról 6 mm vastag SS QcK Masst vagy Heavyt vennék, esetleg valamelyik QcK+ special editiont.

"Illetve volt itt egy hlzzászólásod, hogy melyik a legjobb egér szerinted"

Nem arról szólt, hogy mi a legjobb szerintem, hanem hogy mim van jelenleg.

Amúgy itt ez a top 5:
1. Cooler Master MM710 (white)
2. Logitech MX300
3. Ninox Aurora
4. Razer Salmosa
5. SteelSeries Kinzu v1

Amit szívesen kipróbálnék, az a 60 grammos Razer Viper Mini; a papíron foglaltakat nézve lenne esélye bekerülni, még ha a Synapse-tól herótom is van.

Nálam saját (játszós) használatra a méretük, de méginkább tömegük miatt a következők abszolút kilőve, de ha valakinek nehezebb és kifejezetten jobbkezes egerek kellenek, akkor ezt a top 5-öt mondanám neki:

1. Razer Basilisk V2
2. Logitech G MX518
3. Logitech MX500
4. ASUS ROG Gladius II
5. Microsoft Intellimouse Explorer 3.0

"Végül is nekiugrottál violancen annak amit írtál?"

Már be is fejeztem. Most megint nekikezdtem az ELM-nek, csak ezúttal Nightmare-en.

"Azon gondolkodtam ma, hogy oltári jó volna egy könyv és oltári sokat is lehetne keresni"

Szerintem már az is örömszerű volna, ha visszahozná a nyomtatási+terjesztési költség árát. Gondolom a Zenimax áldása sem ártana mellé, hacsak nem akarjuk még az ük-ükunokáinkat is adósságba verni..

Sokkal egyszerűbb egy flash alapú térképet csinálni. Quake Live duel mapokhoz például volt ilyen; rajta volt az összes spawn pont, és ahogy mozgattad a térképen az egérmutatót, úgy mutatta, hogy az adott helyen állva a sok helyből éppen hol spawnolhat az enemy (szóval egy interaktív spawn forcing guide-ról van szó).

Az online linkek már nem élnek, de az offline verzió még letölthető.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1078) Liner


Liner
aktív tag

Nagyon köszönöm a választ :R
Illően reagálok majd de most épp halálparába vagyok. Ma légkondit szereltek arrébtoltam a hangfalat újraindítottam a wint és láss csodát nincs hang. de sehol... Még az LGTV-videokártya párosítás is meg volt torpedózva. Próbáltam minden felhívtam számtech boltot csávó elmondta mindazt amit már próbáltam. Alaplapiról nyomom ugye annak a honlapja legfrisebb dráver ami nem más mint egy pár mb-os sys. AZtán körülnéztem és valamit leszedtem már azt sem tudom mit. Azt nem lehet megnézni valahol mit töröltem utoljára? Fizetett revoval történt. ugyanis láss csodát piros x eltűnt minden a DAC -ot ír és most jön amiért ezt ide és nem a hangal kapcsolatos fórumokba írtam bár oda is fogom ha ez így megy tovább...Nincs hang a DOOM-on belül Bethesda meg id logo szépen lemegy és utána semmi hang. Kipróbáltam más játékkal ott van hang. Odyssey. Olyan mintha lenne valami némító gomb nincs 5letetek mi lehet ez? Mondom MINDENHOL van hang. Cs ahogy bedob a menübe onnantól nincs :W :W :W

Még van egy mentőövem amit ma este már nem merek meglépni, méghozzá amikor elindul a gépem valami Nahimicot mindig le kell okzni na most nem tettem. Szerintem ez lehet a baj csak nem merek újraindítani mert rettegek, hogy akkor ma már nem tudom használni a gépet mert máshol se lesz hang.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1079) #48613632 válasza Liner (#1078) üzenetére


#48613632
törölt tag

Gyors kuglizás után:
Ez a Nahimic for gamers egyfelől rendelkezik kompatibilitási listával, másfelől van valami rákfenéje a DooM Etrenallal, mert másnál is okozott gondot.
Szerintem csak simán töröld. Ha van Revod, az simán megoldja.

(#1080) Liner válasza #48613632 (#1079) üzenetére


Liner
aktív tag

Isten vagy kösz. !!! :C :R

Hogy lehet ilyen undorítóságot csinálni?? Kajak odavágta 2 napomat.
Összeszedtem magam és nyomtam egy reszartot, megkönyebbülve látom, hogy van hang... Be Doom mondom most már 1000, hogy jó. Siket...
Fájó pocival idejöttem és a hozzászólásod hatására revoval töröltem a maradékot is vissza és láss csodát. Rohadékok. Még egyszer kösz.Szerintem ez így már on topic. Sőt fontos.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1081) #48613632 válasza Liner (#1080) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát Isten nem vagyok, csak nyomtam egy IDDQD-t :DDD De szívesen. örülök, hogy megoldódott a problémád ;)

(#1082) Liner válasza #48613632 (#1081) üzenetére


Liner
aktív tag

Hát még én... :))

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1083) Liner válasza Synthwave (#1077) üzenetére


Liner
aktív tag

Köszi a szokásos szakértő választ. Nekem alapból elég erős csuklóm van főleg az alkarom, ugye az mozgatja az egészet. Ilyen szinten számít, hogy könnyű avagy nehéz az egér? Gyúrósoknak nehéz egér kell. :))
Személy szerint nem vagyok gyúrós még régen az agybeteg szomszéd gyerek "baszogatott", hogy hát ilyen genetikával bűn nem testépítőnek lenni. Rá is vett egy két tornára meg farönkökkel edzettünk ma már röhögök rajta milyen hülyék voltunk aztán ennyi idősen meg be kell vallanom ,hogy igaza volt, tényleg nem ártott volna valami versenysport.
Manapság csak zsákolgatok meg helyreteszek pár cigánygyereket. :D Ma nagyon felidegesítettek. Na de On
Ezzel a basiliskkel szemezgetek... De komolyan... Tetszik, hogy rá tudom rakni a hüvelykujjamat ha jól látom. Attól félek Death adder könnyű Nekem. Bár most mér viaszos az egérpad ha ráraknám egy újra .... Fene tudja padot mindenképp vennem kell mert tapad...

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1084) Liner


Liner
aktív tag

Kiírta,hogy 1736032 xp Gained az első küldi után.... Meg még az avatáromat is oda tette. Végr rájötttem, hogy lehet csontra elhozni az első kulcsot eddig ezért nem indítottam ultrát. Fel kell húzni a plazmát pirosra szerintem chrono strike kötelező egy fűrész adott SOHA ne hátra dashlj illetve menj mert rightich beáll mögéd valami ami mp alatt szétszed. Én is eljutottam oda, hogy 1ö20x1080 - hdr pedig megvan a gép.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#1085) Segal


Segal
veterán

Üdv újra köztetek :DDD
Talán én voltam az első aki előrendelte a játékot rögtön amint erre lehetőség volt, de aztán az elhalasztása után megint csak az elsők közt aki refundolta.
Azóta már ki is játszottam a "demo verziót" de most hogy alapból is kapott egy 50%-os leértékelést és ez még tovább fokozható egy 5 euros kedvezménnyel (persze hozzá kell csapni valamit mert 30 eurotol jár a kedvezmény az eternal meg 29.99...) de a lényeg hogy visszatértem :))
Ja és volt 6.5 euro walletem is, így végül 19 euronál állt meg a számláló :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1086) chatran válasza Segal (#1085) üzenetére


chatran
őstag

Gratula. Én sajnos Bethesda Launcherben vettem meg.
Én egy Doom64-et tettem volna mellé, 1,5 euróért. ;) Csak azért, hogy a témánál maradj.

(#1087) Synthwave válasza Liner (#1084) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kíváncsi vagyok, hogy az 1280 x 720-hoz mikor jutsz el.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1088) Tense válasza Segal (#1085) üzenetére


Tense
őstag

Én is 2019 év elején rendeltem elő, a konzolvilágnál, viszont én a megjelenés napján 32.000ft-ot fizettem a deluxe verzióért.. (xbox) De utána megvettem pc-re is...

(#1089) heavygrip válasza Segal (#1085) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Na akkor most már toljad neki keményen :) :D

Egyébként leírom a kódom és aki akar boostolhat, persze ez oda vissza működik,van még két szabad helyem, szóval aki úgy gondolja le írhatja a kódját és boostolom én is :)

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1090) Segal válasza heavygrip (#1089) üzenetére


Segal
veterán

Tolom, csak automatikusan nyomnám a dash-t meg ezer másik képességet de egyelőre még semmim sincs :DDD
De azért haladok :DD
Mostmár az angyal boss-nál sem fogok megállni mert már van értelme kínlódni vele :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1091) heavygrip válasza Segal (#1090) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Igen, én is akárhányszor kezdem újra folyton dash,meg lángszóró :DDD
Ez a játék megérdemli,hogy ki legyen pörgetve jó párszor :)

Amúgy itt a kódom:

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1092) energy4ever


energy4ever
addikt

Steames learazas miatt behuztam ma en is a Doom Eternal-t. Viszont inditani nem tudom. Hiaba menyeg ra, hogy "jatek", nem tortenik semmi.
Ilyennel talalkozott mar valaki? :F

(#1093) heavygrip válasza energy4ever (#1092) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Üdv. Slayer! :)
Milyen driver van fent? Nekem a megjelenés napján nem akart indulni adrenalin 18.12.1. el. Ugyanez volt, hiába nyomtam rá a játékra semmi. Szerintem minimum ez évi driver kell,de ha letöltöd a 20.3.20 at tuti indul, én azzal tolom.
Win 10? Vagy meg felel a minimum követelményeknek? Hirtelen ennyi jutott eszembe.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1094) energy4ever válasza heavygrip (#1093) üzenetére


energy4ever
addikt

Kozben mar elindult egy sokadik ujrainditast kovetoen. Driverek naprakeszek, win10is frissul, nem tudom mi lehetett vele. :F Most jo, az a lenyeg! :K

(#1095) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Kijött már a második patch? :U

(#1096) heavygrip válasza energy4ever (#1094) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Na király,csapassad neki :)

(#1095) gainwardgs: ki bizony,de az ARC pályán folyton kilép a vége felé, ugyanott... Remélem javítják hamarosan... Neked hogy muzsikál amúgy?

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1097) gainwardgs válasza heavygrip (#1096) üzenetére


gainwardgs
addikt

Jól, haverral nem tudjuk csapatni mert ahogy berak minket meccsbe, őt rögtön kicsapja a játék lobbyból :C egy élmény
....

(#1098) heavygrip válasza gainwardgs (#1097) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Az úgy hivatalos... megint elkapkodták ezt az Updatelést. Remélem orvosolják hamarosan.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#1099) gainwardgs válasza heavygrip (#1098) üzenetére


gainwardgs
addikt

Uninstall javította részemről is meg ismerős részéről is :K

(#1100) Scarabeus


Scarabeus
tag

Hello mindenki! Így hogy Steamen most meglehet kaparintani 26 euró környékén igencsak elgondolkodtam a játék megvásárlásán. Eddig 1x pörgettem ki Nightmaren, valamint az egyedüli elérhető Master Level Cultist Baset nyomtam le, az nagyon tetszett, ilyenből kéne még több, főleg ezért lenne a vásárlás. Az lenne a kérdésem, most ezzel az Update 2vel jött még Master level? Illetve van lehetőség a kampányt újra végig pörgetni Nightmaren (Ultra Nightmare egyátalán nem lehetőség :D és ahhoz mégegyszer ki kell vinni sima Nightmaren? ) , hogy még se legyen ugyanaz az egész?

Multiplayerre van játékos bázis?

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.