Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#3001) heavygrip válasza Segal (#3000) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Igen, a DLC1 fő boss az hagy kívánnivalót maga után, még majdnem feladta a leckét a mocsok(no azért nem sikerült neki leszedni egy extra lifeot sem), igaz már rég toltam le a DLC ket is, szóval egy kicsit ki estem a ritmusból,de már így a DLC 2 végére vissza rázódtam :DDD
Azt vettem észre,hogy piszok sok az empovered démon...sokkal több mint ezelőtt fél éve, van hogy egy pályán 3at is bead. Lehet sok az újonc ;]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#3002) Segal válasza heavygrip (#3001) üzenetére


Segal
veterán

kikapcsolható ha noob vagy :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3003) spleenszuru válasza heavygrip (#3001) üzenetére


spleenszuru
őstag

Utóbbi időkben többször volt 67% akció rajta, még jó, hogy sokan vagyunk újoncok. ;]

Malaka!

(#3004) spleenszuru válasza Segal (#3000) üzenetére


spleenszuru
őstag

Második stagen vagyok a gods 1-ben, első stage olyan hosszú volt, hogy 3 napig azt csináltam, nem volt kedvem befejezni egyszerre.
A spiritet máris nem kedvelem, az biztos. :DDD

Azt viszont élem, hogy itt nincsenek missionos challengek, mint az alap sztoriban.

Amúgy melyik 3 rúnát használjátok sztoriban?
Nálam a nagy távolságos glory kill, a hosszabb stagger idő, és a glory utáni gyorsítás aktív, még csak ki sem próbáltam mást.
A levegőben itt elég hatékony a rúnája nélkül is.

Malaka!

(#3005) Segal válasza spleenszuru (#3004) üzenetére


Segal
veterán

Na igen a 2 marauder után hogy még sz*rásig tölti újra az arénát az fájó tud lenni :DD
A spiritet kifejezetten utáni fogod :C

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3006) heavygrip válasza spleenszuru (#3004) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Amúgy melyik 3 rúnát használjátok sztoriban?

Én a glory utáni gyorsítás, hosszabb stagger idő, és amikor használod a blood punchot adjon életet.
A nagy távolságos gloryt nem aktiváltam sosem (csak a 2016os doomban), mert iszonyat gyors slayer. A dasht meg mindig használom, tehát ott vagyok egyből a glorynál :K

#3002 Segal
Az empovered revenant fel volt tápolva rendesen, már olyan erős volt,hogy 4ballista illetve 4 dupla shoti kelett neki.... szóval elég sok játékosnak megkeserítette a játékban levő "kalandozását ".

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#3007) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Hát, nálam az ancient egyszer végigtolós lesz, az tuti.
Ez nekem már nem szórakozás, hanem idegevés.
Nemtom final boss-e, amit épp ölnék, ha nem halnék meg állandóan, de ez a spiritezés beteges sz*r, nem fun. Hozzá a kaptárból koppintott lézer, csak épp nem kék.
Túlkapták ezt nekem akrobatikával is.

Ezelőtt volt slayer gateben spirit+marauder, ott is azt hittem lehajítom a monitorom a hetedikről.

Szóval igazából alig várom, hogy befejezzem, le is teszem szerintem a gamet. :DDD

Malaka!

(#3008) Segal válasza spleenszuru (#3007) üzenetére


Segal
veterán

En szoptam elore hogy a spirit fog meg kellemetlen perceket okozni csak nem akartam spoilerezni.
Ha megolod a boss-t az utana kovetkezo video vegett ugyis instant kezded a kettes dlc-t... :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3009) spleenszuru válasza Segal (#3008) üzenetére


spleenszuru
őstag

Valóban elkezdtem egyből utána, lol.
Ma már tiszta fejjel nem volt vészes, de azért 1x meghaltam, ami be is adta, hogy hé noob, kell a sentinel armor? :DDD
Na mindegy, nem fogadtam el.

Amúgy ezek az újítások már tényleg kezdenek out of controlok lenni, értem ezalatt az új impet, és baront pl.
Valahogy nem illenek nekem a "környezetbe". :D

Malaka!

(#3010) Segal válasza spleenszuru (#3009) üzenetére


Segal
veterán

Majd az utso boss. Na az fog felcseszni... :(
Nekem a part1 vegen levo csak kicsit volt bosszanto, a part2 viszont egyenesen frusztralo...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3011) heavygrip válasza Segal (#3010) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Nekem fordítva.
Kb ha egy évig nem játszanék vele,akkor is a DLC 2 lenne a könnyebb..
Kinek mi.
Hidd el spleenszuru, jóval kedvezőbb a DLC 2 (direkt nem írtam"könnyebbet").
Nehéz,de nem.... nincs annyi szop*t*s rész mint a DLC 1 ben, gondolom halgattak a többségre...

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#3012) Segal válasza heavygrip (#3011) üzenetére


Segal
veterán

A dlc2 boss egyáltalán nem nehéz, mert ellene életben maradni a világ legegyszerűbb dolga, csak ugye mi már tudjuk hogy miért szívás. Neked nem volt annyira, nekem viszont taknyosra sz*pós feladat volt. A dlc 1 boss meg nem könnyű, de folyamatosan lehet benne fejlődni és mint láthatod végül ő is hamar letolta. Szerintem a ketteskével sz*pni fog, de majd meglátjuk neki mi lesz a véleménye. Van 1 olyan érzésem hogy az enyémhez fog közelebb állni :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3013) spleenszuru válasza Segal (#3012) üzenetére


spleenszuru
őstag

Az fix, hogy egy kifestőben érzem magam lassan.. :D
Francnak kellenek átfestett mobok új képességekkel, ez a zöld gyík is, hát wtf. :DDD

Anno a classic doom grafikáját használva, volt egy mobilos game, még nem android, stb. op.rendszeren, nyomógombos telóra. Abban volt ez, hogy egy féle mobból 5 szín, mindegyiknek más a neve, stb.

Malaka!

(#3014) Segal válasza spleenszuru (#3013) üzenetére


Segal
veterán

Engem az a sárga pajzsos katona b*szott fel anno többször...
Az utolsó pálya viszont mindenért kárpótolni fog. Az brilliánsra sikerült. Ezért is bosszantó utána a boss...
Na sok sikert, ahol jársz már nincs sok hátra :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3015) spleenszuru válasza Segal (#3014) üzenetére


spleenszuru
őstag

Azzal a katonával sztem még nem találkoztam, de akkor így már nem is várom. :DDD

Malaka!

(#3016) heavygrip válasza Segal (#3012) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Igen,anno oda vissza átbeszéltük, meg ugye ahogy írtad is,kinek mi.

Abban viszont egyet értünk ,hogy ha csak a 3-3 pályát nézzük boss nélkül, akkor a DLC 1 nehezebb valamivel.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#3017) WATERDACA válasza heavygrip (#3016) üzenetére


WATERDACA
őstag

A DLC 1 után rengetegen sírtak hogy nehéz lett a játék, később jött egy patch ami könnyítette és ennek mintájára készült a DLC 2 is, ami már eleve könnyebb lett.

u wanted, i got it \o/

(#3018) spleenszuru válasza WATERDACA (#3017) üzenetére


spleenszuru
őstag

Ja, hogy ez már könnyített.. :D
Persze lehet velem van a baj, de én az Eternalt HMP-n játszom, és a gods 1 így is elég feszült volt nekem.
Meghalni igazából csak a fő boss ellen sikerült, de voltak még így is adrenalinban túlcsordult pillanataim.
Lehet nem 30 évesen kellett volna belevágni. :DDD
Ettől függetlenül számomra pl. még így is az eddigi legjobb FPS gamek a 16-tal együtt, amikkel játszom.

Régen a Star Wars Republic Commandoval éreztem hasonló szenvedést egyes pályákon.

Malaka!

(#3019) Segal válasza spleenszuru (#3018) üzenetére


Segal
veterán

Ja hogy ezt eddig nem említettük :B Igen ez már könnyítve van, mert a megjelenéskor keményebb volt. :DDD
Ha igazán szivatni szeretnéd magad akkor ott lesznek a master level pályák :K
Ott mindenből több és nagyobb van (enemyből persze, nálad semmi extra tulajdonság :D ) és az igazi ínyencek választhatnak olyan módot is hogy csak a legegyszerőbb puskával indulsz ellenük és amelyik fegyvert megtalálod a pályán, azzal tudod bővíteni az arzenálod. Ha valamelyik mellett elsétálsz akkor így jártál :C
Na az az igazi kihívás :))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3020) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Légyszi segítsetek abban, ha tudtok, melyik grafikai beállítások azok, amik a legjobban húzzák az FPS-t?
Utolsó stage olyan sűrű, hogy leesik 80-90-re, és sajnos a 144-es monitoron ezt már érezni, zavaró.

Malaka!

(#3021) heavygrip válasza WATERDACA (#3017) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Ja, elég kiábránditó volt az uac atlantica. Bár már vissza frissítették az eredetire.

#3020 spleenszuru szerintem kapcsold ki a sugárkövetést :DDD vagy ha nincs bekapcsolva passz... én teljesen más kategóriába tolom (1080p/75hz).
Korábban még az RX 580 sem főtt meg alatta, csak az átvezetőn - na az b*szó rész amúgy :DDD - így én nem variáltam a beállításokon, vitte ultra nightmaren. Pár alkalommal beesett 60-65 FPS re, de azt "kivédte" a freesync.

Nézd meg a textúrát, hogy le veszed sima nightmare, ha úgy sem jó akkor lentebb. Az szerintem látványban nem lesz vészes.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#3022) #48613632 válasza spleenszuru (#3020) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én úgy vettem észre, hogy a "shadow"-val kapcsolatos beállítások nem annyira lényegesek, és eléggé erőforrásigényesek. Én abból szoktam faragni elsőnek, meg az AA-ból. Bár ez utóbbi manapság szinte már nem is számít semmit, teljesítmény változásban. (régebben ez nem így volt)
De ezt most általánosságban írtam, nem kifejezetten az Eternallal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#3023) Segal


Segal
veterán

Na vajon mi lehet az oka hogy nem jelentkezik a fórumtárs? Kiégés vagy csak elakadás? Esetleg eljutott a boss-ig és ott a frusztráció? :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3024) zoo8800 válasza Segal (#3023) üzenetére


zoo8800
veterán

Kárt tett a PC-ben, nem tud netezni :D

rip and tear, until it is done

(#3025) spleenszuru válasza Segal (#3023) üzenetére


spleenszuru
őstag

Én lennék a kérdés? :D
Szimplán csak nem játszottam a kommentem óta, már nem kívánom minden nap. :DDD

Köszi, kezdek akkor ray tracing és shadowok terén. Tudom a shadow sok helyen erőforrás zabáló, AA meg itt csak parancssorral kapcsolható ki, amit megtettem, igaz kb. semmi különbséget nem vélek felfedezni.

Malaka!

(#3026) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Mondjuk azt nem tudtam/figyeltem eddig, hogy a játék egy ekkora bánat r*hadék, hogy ha checkpointot töltök is be, akkor a checkpoint után elköltött extra lifeokat elveszi, hiába újratöltöm a checket.

Épp rage quitoltam azon a részen, ahol 2 bánat marauder jön, a lila buffokkal tele zombis helyen. Amúgy is útálom azt a mobot, nemhogy kettőt+buff.

2 extra lifem elment, ami nem tért vissza check után sem. :)

Malaka!

(#3027) Segal válasza spleenszuru (#3026) üzenetére


Segal
veterán

Hú de spoilereznék annál a résznél, de meg bírom állni. :C
Nagyon "kedves" pályaszakasz az tény. Főleg ha belelőssz a buffolós mocsokba :DD
Amúgy meg nem kell felbuffolni a maraudereket és problem solved :P
Mindenesetre akkor azért még maradt "élveznivaló" rész a játékban :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3028) spleenszuru válasza Segal (#3027) üzenetére


spleenszuru
őstag

Na megvagyok.

Abban igazad volt, hogy kárpótló az utolsó stage, mégpedig, mert a boss F*SZA volt.
Végre élveztem harcolni valami ellen.
Kiismerhető volt, szóval meg se ölt, persze ez HMP-n.

A sztori vége viszont lohasztó lett, szomorú lettem. :DDD

Malaka!

(#3029) thesound válasza spleenszuru (#3026) üzenetére


thesound
őstag

Hehe, nekem is pontosan ez a rész maradt meg, mint rohadt nehéz rész.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#3030) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Mentem most egy horde modet. Elsőt valaha.
Jól látom, az csak akkor ment, mikor 1 teljesen kész van, igaz? Írta az elején, csak nem volt teljesen egyértelmű.
Plusz ha kihalok pl. az ötödik szintjén, kezdhetem teljesen elölről az adott szintet.

Malaka!

(#3031) Segal válasza spleenszuru (#3030) üzenetére


Segal
veterán

Azt én is keveset játszottam, de az tuti hogy nem a mentéséről híres az a játékmód. Acsi végett érdemes végigtolni, de szerintem nem egy nagy szám :(
Ha sz*pásra vágysz akkor master level pályák :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3032) spleenszuru válasza Segal (#3031) üzenetére


spleenszuru
őstag

Azóta a kommentem óta be se léptem. :D
Sztorik kitolása után elveszítettem az érdeklődésem, úgymond céltalanul nincs kedvem gyilkolászni.
Pedig jó lenne a hordet legalább végigtolni.
Talán kell még pár hét/hónap, hogy újra toljam.

Malaka!

(#3033) Segal válasza spleenszuru (#3032) üzenetére


Segal
veterán

Acsik végett érdemes újrajátszani, de idővel tényleg feledésbe vonul a játék. Pedig nekem kb 350 órám van benne és ennek a nagy része a sztori, mert a multija egy f*s...
Persze azok az acsik is meglettek hogy mégis legyen kifullozva a játék, de már nekem sem kívánja a szervezetem csak azért hogy a +1 alkalommal végigrohangáljak a pályákon... :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3034) spleenszuru válasza Segal (#3033) üzenetére


spleenszuru
őstag

Tegnap kicsit visszatértem, elkezdtem a sztori stageket UV-n.
Fun ez kihagyás után is, de ez a 2 hónap skip máris nagyon lassította a reflexeim. :DDD

Malaka!

(#3035) max56


max56
csendes tag

sziasztok egy kis segítséget kérek DOOM Eternal a steamen 3 féle csomag van DOOM Eternal Year One Pass, Standard Edition, Deluxe Edition, és melyikben mi van ? year one passban The Ancient Gods - Part One, Part Two campaign expansions and BATTLEMODE a Standardban meg Single Player Campaign and BATTLEMODE a single player campaign a the ancient gods part1,2 ? vagy teljesen más ? Deluxeban meg year one pass és Single Player Campaign van meg persze deluxe mindent összesítettek, ez király de semmit nem ír le hogy mit kapsz belebonyolódtam

(#3036) thesound válasza max56 (#3035) üzenetére


thesound
őstag

A Single Player Campaign - az a klasszik sztori mód, 1 személyre
Az Acient Gods part 1 és part 2 pedig a két single player kiegészítő.

Ha az egyjátékos élményt ki akarod maxolni, akkor ez a három kell, ebben a sorrendben.

Tehát kell a standard és a year one pass, ha minden single palyert végig szeretnél tolni. (igen, akarod :DDD )
De jelen pillanatban a delux-szal pár eur-ral jobban jösz ki és még semmire nem használható csecse-becséket is kapsz.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#3037) max56 válasza thesound (#3036) üzenetére


max56
csendes tag

köszi a választ most ki tisztult a fejem, "semmire nem használható csecse-becséket is kapsz" ez jól hangzik :))

(#3038) zoo8800 válasza max56 (#3037) üzenetére


zoo8800
veterán

+1, a Deluxe Edition kell neked.
Kicsit irigyellek, mennyi új szívás vár rád, mi ezen már rég túl vagyunk :))

rip and tear, until it is done

(#3039) Segal válasza zoo8800 (#3038) üzenetére


Segal
veterán

:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3040) I02S3F


I02S3F
őstag

A játék feladja a leckét! Az első Anachron kinyír, de tetszik! Ps-en tolom és nehéz becélozni. Plusz mozognom is kéne játék közben.:U:B

(#3041) Segal válasza I02S3F (#3040) üzenetére


Segal
veterán

Van 1 rossz hirem.
Lesznek annal kemenyebb ellenfelek is :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3042) I02S3F válasza Segal (#3041) üzenetére


I02S3F
őstag

Annyira tetszik! Ki akarok tartani!:DD

(#3043) WATERDACA válasza I02S3F (#3040) üzenetére


WATERDACA
őstag

Folyamatosan mozogni kell, ez a játék alapszabálya.

u wanted, i got it \o/

(#3044) I02S3F válasza WATERDACA (#3043) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi!:B

(#3045) Segal válasza I02S3F (#3042) üzenetére


Segal
veterán

Az eleje szivas kicsit amig esetlenul mozogsz meg semmi fejlesztesed nincs, de ahogy fejlodsz te is meg a Slayer es a fegyverarzenalja is ugy lesz egyre szorakoztatobb :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3046) I02S3F válasza Segal (#3045) üzenetére


I02S3F
őstag

Szuper :)! Pörgős! Már az első percben kiderült számomra! Rock and roll!;]

(#3047) zoo8800 válasza I02S3F (#3040) üzenetére


zoo8800
veterán

Óhhh... Doom Hunter, Arch-vile, Marauder, és a többi cukiság... könnybe lábad majd a szemed a gyönyörtől. :)

rip and tear, until it is done

(#3048) Segal válasza zoo8800 (#3047) üzenetére


Segal
veterán

Addigra o is sokkal ugyesebb lesz, de teny hogy az elso randi veluk felejthetetlen :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3049) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Hely slayerek,nekem már kb 800 órám van benne, és még mindig nem unom. 1000 óránál lövök fényképét 💪💪

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#3050) Segal válasza heavygrip (#3049) üzenetére


Segal
veterán

Nekem olyan 350 körüli lett, de elég is. A multi unalmas, a kampányt meg ezerszer letoltam. Részemről jöhet a folytatás :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.