Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#451) oriic válasza copass (#449) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arch-vile nagy köcsög volt először. Kerestem agyba főbe a totemet, aztán mikor már harmadjára megyek körbe akkor vettem észre, hogy a kis dög buffol mindenkit. :O

(#450) Segal

:R

Live-Die-Respawn

(#452) Sonja


Sonja
veterán

(#453) copass válasza oriic (#451) üzenetére


copass
veterán

dettó. néztem hogy mi történik, mert ugye eddig ha buff volt akkor tepertem hogy megtaláljam minél hamarabb a totemet. amit ugye eldugtak cukin mindig! :D
de így hogy tűzpajzsa van és teleportál + egy komplett csürhe lohol a seggemben, az úgy elég komoly menet volt.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#454) Daelion válasza oriic (#451) üzenetére


Daelion
őstag

Ezt velem is eljátszotta amikor elsőnek találkoztam vele,le föl rohangáltam mire észre vettem hogy az a rohadék csinálja.
Ezek után megláttam egy ilyet,volt hogy inkább 'elpazaroltam' egy BFG-t kicsit távolabbról mintsem hogy ott rontsa a levegőt nekem. :D

Maraudereket általában lassan öltem super shotival vagy mellé céloztam rakétavetővel de volt,hogy nem figyeltem annyira mert így is maradt vagy 20 extra életem a végére,pár buta halál belefért. :B

(#455) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Durva,hogy bethesda deluxe edition kulcsot már kapni a steames alap kiadásnál is olcsóbban :W :W :W Elvileg lehet összekötni a bethesda meg steam accot, akkor se fogja a steam az achievementeket számolni mi? :O :O :O Pöcsívment vadásznék a játékkal és elvileg bethesdanak nincs igy külön csak ami ingame van alapból :/
Ez elég undorito a steam részéről, mert pl Epic store-ból vettem occón ubis játékot és azokat ott is tudom letölteni az uplayen keresztűl és kapom az achievementeket... :((

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#456) olbaidhun válasza olbaidhun (#436) üzenetére


olbaidhun
őstag

Alig várom, hogy újra lőhessem a hatalommániás, korrupt, demokrácia ellenes szenyákat. :DDD Visszakanyarodva a kíváncsiskodók számára ez elég impresszív összehasonlítás:

Character Models Comparison

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#457) hszilard666


hszilard666
veterán

Hogy ez a bethesda launcher mekkora egy híg fos! Pár napja elkezdtem leszedni az Eternal-t a kisgépemre, elment a feléig, majd mennem kellett lecsuktam a gépet, most meg kezdi elölről. A másik meg hogy megmondom neki mekkora sávszélt használhat, erre figyelmen kívül hagyja, Hogy lehet ilyen szar appot piacra dobni 2020 ban?! :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#458) ribizly válasza olbaidhun (#456) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem jobban adják a 2016-os DOOM enemy design-ok. Hiába részltesebbek az újak.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#459) olbaidhun válasza ribizly (#458) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ilyen szempontból a klasszikus 3. rész alfája mind a mai napig etalon számomra is... akkora nextgen élmény már sokáig nem fog érkezni... de ha választani kell, sokadik alkalommal inkább az új címhez nyúlok. Hála a megmaradt id-nek azért ez még egészen ütős hangulatot / élményt tudtak hozni.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#460) cyberkind


cyberkind
félisten

Pici spoiler a sztorihoz.

Tehát gyakorlatilag ez a mostani ID és Bethesda, teljesen elfelejtette a 3. részt, és kitették a kukába? :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#461) oriic válasza cyberkind (#460) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan, nagyon helyesen. A sztori mostantól így alakul sorrendben: DOOM 1-2-64-DOOM 2016-Eternal.

Live-Die-Respawn

(#462) whitezo88 válasza cyberkind (#460) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a 2016-os reboot volt, így az Eternal meg annak a folytatása.

[ Szerkesztve ]

(#463) oriic válasza whitezo88 (#462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mostantól már nem így van. ;) Vagyis nem pontosan így.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#464) hszilard666 válasza whitezo88 (#462) üzenetére


hszilard666
veterán

Egyébként lazán lehet hogy a DOOM 3 is kánon, csak más univerzumban játszódik. Ezt a tézisemet arra építem hogy elvileg a DOOM 2 a földön játszódik. Viszont az Eternalban lévő földnek a mostani az első inváziója. Szóval lehet hogy a Doom Slayer másik univerzumból való konstans, mint ahogy a Makyr jövendölés is említi. És akkor a DOOM 3 as UAC is létezhet, mondjuk Hayden jelenléte nélkül.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#465) whitezo88 válasza hszilard666 (#464) üzenetére


whitezo88
nagyúr

D3-ban ráadásul nem Doom Slayer, meg megjövendőlt valaki, egy régi "népből", hanem egy random tengerészgyalogos. Más a sztori meg az egész. Nem zárja ki egyik a másikat.

Ráadásul a hajódon van kis easter egg, ugyanis pl a Soul Cube ott van az asztalodon kis makettban :)

(#466) Ragnar_ válasza olbaidhun (#459) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Ilyen szempontból a klasszikus 3. rész alfája mind a mai napig etalon számomra is..."
mobilnettel 2 hétig töltöttem, de megérte :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#467) oriic válasza whitezo88 (#465) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"D3-ban ráadásul nem Doom Slayer, meg megjövendőlt valaki, egy régi "népből","

Most sem azok vagyunk. :D Figyelted a sztorit? DOOM 1-2 után játszódik a 64, ezekben sima katonák voltunk a Földről, majd a 64 végén jutottunk el oda, ahol játszódik az Eternalban lévő flashback jelenet, majd Divine Machine--->DOOM Slayer--->Gyilok, elzárás a szarkofágba--->DOOM 2016 sztorija--->időugrás (Remélhetőleg Story DLC kitölti ezt az időt)---->DOOM Eternal sztorija.

Live-Die-Respawn

(#468) olbaidhun válasza Ragnar_ (#466) üzenetére


olbaidhun
őstag

oké, de ott benne volt a "kiszivárgás" élménye, ha jól emlékszem napsteren jött, mai napig megvan valahol egy korongon! Apám hogy akadt az akkori legdurvább hardveren és már a level 1. első csüngő lámpa árnyékán is elámultunk. :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#469) Ragnar_ válasza olbaidhun (#468) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jaja. Asszem nekem felsőkat (nem a csúcs) Nvidiám volt, azon egész korrektül ment, legalábbis az akkor igényekhez mérten. A teljesnél az inp a lost soul és a pinky belépője is elég brutál volt. Meg az a graf. akkoriban nagyon ütős volt. Mai napig itt a polcon a 3CD-s dobozos verzió.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#470) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!

Van egy pici problémám:
Adott a 2014 es razer blade em GTX 870M mel, a játék viszont nem hajlandó elindítani magát, mivel újabb driver kell neki mint amit le tudok tölteni. Át tudom lépni ezt a problémát valahogy?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#471) olbaidhun válasza hszilard666 (#470) üzenetére


olbaidhun
őstag

Elméletileg nem csak a gpu okozhat gondot, de javítsatok ki:

"Make sure your CPU supports SSE 4.1 and 4.2 instructions"

Másik dolog: ma már nem azokban a régi szép időkben élünk, mint a GTA4-nél... win xp sp2-ről egy reg fájl segítségével lehetőség volt sp3-ra ugrani. Ami váratlan FPS növekedést hozott az újabb OS-ekkel szemben :U

Ez alapján mennie kell:
#01 #02

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#472) Daelion válasza Ragnar_ (#469) üzenetére


Daelion
őstag

Ha jól emlékszem nekem egy Sapphire Ati Radeon 9600 pro volt akkoriban,ugyan nem tudom mennyi FPS-el 'akkor még nem is tudtam ilyenről' ment de azzal játszottam végig. :D

Nekem amúgy mindig is Doom 3 volt a fekete bárány a Doomok közt,persze mint külön mellék játék nem rossz meg akkoriban tényleg ütött az a grafika.

(#473) hszilard666 válasza olbaidhun (#471) üzenetére


hszilard666
veterán

A nagygépemen 3. gen i7 van, ott megy hibátlanul. Itt 4. gen i7. A YT video kommentjeiben azt mondják hogy a 442.74 essel megy, viszont az a driver nem megy fel a gépemre. :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#474) bagyulajuve válasza Ragnar_ (#466) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jaj, de félelmetes volt a Doom 3 - fostam rendesen esténként mikor játszottam :DDD

na, 5 óra alatt eljutottam a 3. pályára, a lávába párszor beleestem a 2-on (vagy 20x tutira), ezért is tartott ennyi ideig :W

Resistencia eterna

(#475) olbaidhun válasza hszilard666 (#473) üzenetére


olbaidhun
őstag

Próbálj meg egy DDU-t, remélem az segít.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#476) whitezo88 válasza oriic (#467) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Még csak a 4. pályán tartok, csak ez jött le.

És szégyen nem szégyen de visszavettem a fokozatot, rájöttem már olyan vagyok aki élvezni akarja a játékot és nem 5x megpróbálni ugyanazt a szakaszt, és nagyon idegesít hogy nincs lőszer, folyamatosan szedegetni kell ötösével szinte. Azt veszem észre nincs lőszer semmibe, aztán a rámugró dögök amiket nem tudok megölni ezért, szétkapnak, nagyon durvát sebeznek még HMP-n is... ez továbbra se tetszik. Ha épp nagy dög van, láncfűrészelni se tudom.

(#477) hszilard666 válasza olbaidhun (#475) üzenetére


hszilard666
veterán

Sajnos megvan a megoldás. :O
[link]

Mindegy is, elengedem, marad az Eternal az asztali gépem monopóliuma.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#478) copass válasza whitezo88 (#476) üzenetére


copass
veterán

én normálon hagytam azért, de küzdős volt így is! :D
glorykillezni kell, gránátozni,lángszórózni. akkor dobálja a cuccokat.
meg lehet olyat hogy "jég" gránátra, rányomsz egy lángszórót! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#479) #48613632 válasza whitezo88 (#476) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nekem pont a kihívás jön be. HMP-be kezdtem, de túl egyszerű volt. Szinte minden pályát elsőre megcsináltam, így elkezdtem újra, Ultra-Violencebe. Itt azért többször neki kell ugranom egy-egy harcnak, de pl itt is volt, hogy nem bodogultam vele, kiléptem, másnap meg elsőre megcsináltam.
Bossoktól kicsit félek. Általában nálam ez úgy jön le, hogy ha megtalálom azt a nehézséget, ami kihívás, de nem lehetetlen, akkor a bossoknál elvérzek. Ha lehet menet közben nehézséget állítani, akkor ilyenkor visszaveszem, mert van, hogy napokig nem jutok túl, azt meg nem szeretem. Főleg azért egyébként, mert a bossoknál nem szabad harc van, hanem ritmusjáték. Azt meg annyira nem élvezem.

(#480) whitezo88 válasza #48613632 (#479) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ezert jo, mindenkinek mashogy jon be. Miota levettem teljesen mas lett, elozo resz fele henteles lett. Nekem ez kell nem folyamatos matekozas meg izzadas :D kb harmadara esett vissza a lenyek sebzese. Talan tul kevesre, de mindegy.

(#481) shotika válasza abridabri (#429) üzenetére


shotika
őstag

Hát, ez is egy vélemény. Bár néha kissé ellentétes, amiket mond, mert egyszer zavarja az, hogy ennyi minden újdonság került bele, utána pedig azt találja zavarónak, hogy ezen újdonságok többsége miatt monotonná válna a játék, mikor a 2016-os játék még monotonabbá tudott válni. Szerintem egyszerűen csak többet vagy egészen mást várt, ráadásul ennyi játékévvel a háta mögött kb úgy adja elő a véleményét, mint aki meg lenne sértődve. Ez talán abból tükröződik leginkább, hogy még arra se veszi a fáradtságot, hogy elmondja, miként lehetett volna másként, jobban. A multiplayert is felhozza, mint negatívum, ebben lehet igaza van, mert sose multiztam vele, se a 2016-ossal, se régebbivel. És hát, a Doom 2016 lehet hogy fasza deathmatchekre volt jó, de hányan játszottak vele? Mármint úgy őszintén, globálisan? Szerintem alig pár ezren, s valahol meg is értem, hogy ezúttal nem fókuszáltak erre. A 90-es évek fiataljai pedig kötve hiszem (én is az voltam) hogy csak úgy összeültek elegen LAN-ozni, egy ilyen jellegű szervezés akkoriban macerásabb volt, ami viszont fokozhatta a játékélményt is. Még internete is baromi kevés embernek volt, főleg Magyarországon. Egyébként is, már jó 1 éve tudni lehetett, hogy ugyan lesz benne többjátékos mód, de azt is elmondták, hogy nem ez a fókusz. Még ha jött is videó erről, ki emlékszik ezekre? Ez a srác meg direkt megveszi úgy a fullos csomagot, hogy utána sem néz rendesen, hogy ezért milyen kontentet kap. Könyörgöm, ez a cím meglépte azt, amit az elmúlt években már annyira megutáltunk a játékokban, vagyishogy nem árul/árult zsákbamacskát. Már a 2016-os se, és most ez se.
Mit ígértek? Fasza grafika. Megkaptuk.
Mit ígértek? Kva jó gunfight. Megkaptuk.
Mit ígértek? Kihívás. Megkaptuk.
Mit ígértek? Jól fog kinézni és faszán fog futni. Pipa...

Ellentétesnek hat az is, hogy számon kéri a glory killek "eljelentéktelenédését", ami persze változatosabb lett, de nem érti meg, hogy ami 4 éve újdonság volt, az most már kevésbé hat annak. Régen is faszák voltak ezek, most is azok, csak most már szintet lépett WTF szempontból a játék, emelték a kihívást és a komplexitást a harcok terén, és már a legelejétől kezdve megy a durvulás játékban, ami egyre inkább csak fokozódik és nagyobb őrületbe csap át.
És szerintem erről szól egy vérbeli Doom játék: fasza zenék, baromi jó design, kellemesen elborult környezet, intenzív, fokozó harcok és atom grafika. Hogy mi vagyunk Doom Slayer, aki mindenkinek odabasz. Ráadásul a játék rákényszerít arra, hogy ne az elmúlt 15 év langyi stílusában mi legyünk a terminátorok, akik végigrombolják egy deka érzelem nélkül a pályákat (ezt csak azok hiányolják, akik már a régi részeket is IDDQD-val meg IDKFA-val tolták le - egyébként az most is van, tehát ha kilockolja az ember, akkor mehet az is, ha kaarja), hanem igenis küzdeni kell. Tanulni, fejlődni, ahogy egy igazi harcoshoz illik. AKi ha nem figyel oda, akkor átszúrja a bika. És ki a hibás? Mi vagy a játék? Csak mi, mert nem feleltünk meg ehhez a titulushoz.
Sokszorosan többet adtak el az új részből, mint a régiből adott idő alatt a megjelenéstől számítva, így nem csodálom, hogy megjelentek azok tábora, akik egy ellentétes bázist alkotnak - ezek a bázisok 2016-os Doomban is megvoltak, csaképp akkor Doom 3-hoz mérték a játékot, mert az inkább akció-horror volt.

Végezetül pedig úgy szabja a saját ízlésére és igényeire mindenki a játékot, ahogy akarja. Ha akarod, végigrombolsz mindenen és VRPisti módban átéled, vagy lootolgathatod a mindenféle secretet menet közben. Vagy eltüntetheted a HUD-ot. Átszínezheted! A fegyvermodelleket is kedvedre cserélheted. Beépített teljesítménymérő. Végigjátszhatod ugye végtelen lőszerrel is. Stb. Persze néhány elem már a 2016-osban is benne volt, de ez melllékes.

Itt van végre egy minden ízében tökéletes akciójáték, és azért nem érdemes ennyire ilyen jellegű hisztit levágni (még csak nem is kell értelmezni amit mond, a hanglejtéséből lerí, hogy csalódott, és talán maga se tudja éppen, hogy az, hogy a játék nem olyan, mint amilyennek elképzelte, az nem a játék hibája. A srác pedig, - ritkán mondok ilyet - de a cipész maradjon meg a cipésznél, tehát pakolgassa össze a gépeket, habár a pcx-es videókból is azt szűrtem le, hogy ebben is inkább a szótlan fiatalka társa a jó, én azonnal felvenném munkatársnak...), mert ezt most tényleg odarakták.

És tudjátok mit, az, amit ezek a srácok idén tavasszal leraktak elénk, az nem csak egy kurva jó játék. Ez művészet.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#482) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nvidia/HDR-rel nem tudom esetleg volt-e valakinek gondja, ha esetleg igen, akkor a legfrissebb driver megoldja, már megy.

Viszont a térkép még bugos, ahhoz patch kell majd.

Véleményem szubjektív...

(#483) oriic válasza whitezo88 (#476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Még csak a 4. pályán tartok, csak ez jött le."

Jo hat ezt mondhattad volna. En meg itt spoilerezek neked. :D

Live-Die-Respawn

(#484) Daelion válasza shotika (#481) üzenetére


Daelion
őstag

Kb 100% egyet értek ezzel 'csak én nem tudom így megfogalmazni ezeket'. :R

Én sem értem akik a multi miatt panaszkodnak,lehetett tudni kb bejelentés óta hogy ez lesz meg *szerintem DOOM eleve nem egy multira kiélezett cím. 'arra ott van a Quake ;] '
2016-ba én 1x se játszottam multit mert pont annyira érdekelt de a single részt 2x is átvittem meg rengeteget játszottam újra mapokat Arcade módba és soha nem tudtam megunni.

Az meg,hogy ~kevesebbet ad mint a 2016 Doom hát nem tudom mivel játszottak ezek. :F

(#485) peterson79


peterson79
őstag

Sziasztok,

Tegnapelőtt szereztem be a játékot, érdekes élmény, azt meg kell hagyni. Először ódzkodtam tőle, mert streamen eléggé pörgősnek tűnt és hát a szemem kifolyt néha, meg már nem éreztem magam elég jónak hozzá, hogy ez nekem is menjen, de azért tettem egy próbát, mint Wolfeinstein és Doom veterán. ;)

Elsőre kellett egy kis idő amíg felvettem a ritmust, de tulajdonképpen elég jól adagolja a játék is önmagát, nem rögtön a közepébe csöppenünk, aztán csak lesek, hogy mivan. Mondjuk most pont elakadtam rögtön a második pálya Secret Encounter-jénél, de az mellékes :) Ultra-violence fokozaton elvéreztem vagy 100-szor, visszavettem és úgy már meglett.
De most az foglalkoztat - mert arra már nem figyeltem,- hogy elvileg 4 Weapon pontot kaptam volna..de azt nem néztem meg, hogy ha visszaveszem a szintet, akkor is ugyanannyit kapok vagy így már kevesebbet?

Köszi előre is a választ.

(#486) Ragnar_ válasza shotika (#481) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jó kis Wot lett, ezért nem idézem. :)

Én úgy vagyok a játékkal, hogy nekem is sok lett. Egyszerűen annyi gombot kellene használni egy UV szinthez ami nekem már kényelmetlen. Pl. nehezebb fokozaton már jól jön ha el tudsz dasholni oldalra egyegy támadás elől, de az dupla gomb, plusz még az se lenne hátrány, ha gombbal váltana fegyvert az ember, nem Weponwheelel, de azok megint plusz gombok. Ugye bejött a sima equipmentek mellé a lángszóró, amivel kvázi saját magának szórhat armort a player. A fagyasztóval pedig ugye HP pickupot. Szóval nekem az az egyetlen kontrám, hogy szerintem túl hamar ugrottak túl sokat a játékmenetben. Viszont ezek ellenére maga az élmény az hibátlan, annyit kell tenni, hogy alacsonyabb nehézségre állítani, és ott lehet boldogulni az extrább mozgások nélkül is. (Mondjuk nekem a kitérés jobban kézre állna, ha duplán kelle az adott irányba a billentyűt nyomni, nem pedig shift+irány) Szóval már a második végigjátszást csapatom, és teljesen adja. Az ugrálós szakaszokkal volt ittott gondom első végigjátszásnál de most már gördülékenyebben mennek (bár ha nem lennének nekem nem hiányoznának túlságosan.) Kérdés, hogy mi lesz a következő részben ? Mint sztori, mint játékmenet szinten.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#487) ribizly válasza Daelion (#484) üzenetére


ribizly
veterán

Én azt gondolom, hogy szándékosan nincs benne pl. multi DM, hogy ne legyen házon belül konkurenciája a Quake Champions-nek.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#488) Segal válasza Ragnar_ (#486) üzenetére


Segal
veterán

A következő részben szerintem a repkedő otthonodról lősz egyet a BFG11000-el a problémás bolygóra, max még beleugrasz a portálba ami valami biztonságos helyre visz és jöhet a stáblista :DDD ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#489) #48613632 válasza Ragnar_ (#486) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Egyszerűen annyi gombot kellene használni egy UV szinthez ami nekem már kényelmetlen. "

Roccat Leadr Az egyedüli egér a piacon, ahol elegendő mennyiségű gomb van, és nem erőltették az összeset a hüvelykujjadra. Az ugyanis (számomra) használhatatlan.
(Jó, van még a Tyon is, de annak a softwareja enyhén bugos w10 alatt.)
Mondjuk nem olcsó, cserébe viszont jó nehéz, de hát valamiért valamit. ...

(#490) Segal válasza oriic (#467) üzenetére


Segal
veterán

Azért erről nagyon szivesen olvasnék egy részletes, átfogó leírást egyszer a logouton, mert a nagy semmi angolommal olyanokat megértek a játékokban hogy destroy, kill meg protect stb. de jó lenne egyszer magyarul végigolvasni úgy az eddigi sztorit végigolvasni.
Hatalmas köszönet előre is ha valaki egyszer elkészíti :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#491) Ragnar_ válasza Segal (#488) üzenetére


Ragnar_
addikt

Yepp, vagy a következő Doomban majd valami tengerparton pihenünk, esernyős koktélt iszunk, és sorozatokat nézünk :D ..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#492) Daelion válasza Ragnar_ (#486) üzenetére


Daelion
őstag

Ha jól emlékszem akkor Hurt Me Plentyn is 4-et adott de nem vagyok 100% biztos,annyi fegyver pont volt már végére hogy nem követtem.

(#487) ribizly

Ebben lehet igazság,meg lehet inkább fordították az erőforrásokat meg időt a Single rész csiszolására.

Szerk:
peterson79 -nek ment a válasz csak 1-el félre kattintottam. :D

[ Szerkesztve ]

(#493) peterson79 válasza Daelion (#492) üzenetére


peterson79
őstag

A Secret Encounter-eket mindig meg lehet találni vagy azt keresni kell majd?

Nekem most úgy rémlik nekem kimaradt egy ezen a pályán.

Ezen felül vannak totál rejtett dolgok vagy csak annyi amit a térkép mutat?

(#494) Daelion válasza peterson79 (#493) üzenetére


Daelion
őstag

Én raktam pontot a Suit tabon arra,hogy lássak mindent a mapon és azokat szedegettem/követtem és úgy majdnem mindent sikerült megtalálni első nekifutásra.

Totál rejtett meg passz mert találtam valami easter egg féleséget még játék első felében de nem néztem,hogy mutatott e valamit a mapon.

De az ilyen felszedhető dolgok mint a játék figurák,lemezek,stb azt lehet látni.

(#495) whitezo88 válasza peterson79 (#493) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nincs teljesen titkos, látni jobb fent az encountereket, a mapon meg a rejtett dolgokat. Az exploration perkek nagyon jók hogyne hagyj el semmit és lásd őket.

(#496) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Sziasztok,

Steam-es verzióhoz kell bethesda account? Vagyis össze kell kössem a bethesda accomat a steammel igaz? :B :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#497) McW1


McW1
tag

Nos én lassan haladok, de így az 5-6. pálya környékére azt kell mondjam, rá lehet érezni. Egyet kell értsek azokkal, akik azt mondták, hogy a későbbiekben csak jobb lesz a játék.

Az eleje szenvedős, nehéz, azt se tudod mi van (nekem nem is annyira tetszik grafikailag), de mint kb mindenben, itt is el kell csípni a ritmust.

Szal aki nem adja fel, nem bánja meg :K

[ Szerkesztve ]

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#498) oriic válasza AsakuraDave (#496) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#499) Segal válasza McW1 (#497) üzenetére


Segal
veterán

Csak juss el az angyalos pályáig. Na ott le fogod f*sni a bokád a grafika végett :Y

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#500) whitezo88 válasza Segal (#499) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mindenhol az, amúgy azért lehet "csalni" a nagyon szép, de nagyon sok fps-es grafikával, hogy a pálya eléggé fix, nem rombolható, meg zárt is. (nem mint egy Battefieldnél ugye). De sok játékmotor még így se tud ilyet... Nekem még az bejön hogy mondjuk a bossok, nagyobb dögök húsát hogy szaggatjuk pl sotival szinte csontig.
Nekem ez a low nehézség bejön, így is bele lehet tolni 15 órát simán ha gyűjtögetésre is figyel az ember. Bár talán túl nagy a különbség az easy és normal fokozat között, alig kapok sebzést most, HMP-n meg ha magadhoz engedtél valamit és staggereltek, a többi szétkapott mint a szar. Valahol a kettő közé kellett volna belőni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.