Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1751) Tense válasza WATERDACA (#1750) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon ügyes vagy, én büszke vagyok rád, frankón mondom :R :R :R

(#1752) Segal válasza WATERDACA (#1750) üzenetére


Segal
veterán

Baszki...
Gratula
Én ma próbálgattam a szárnyaimat UV fokozaton, már az sem lett egyszerű. Az első pálya második felében is kellemetlen perceket tud okozni :))
Én egyszerűbb fokozatot választottam az extra life küldetéshez mert úgyis ugyanazokat az extrákat adja a játék.
Viszont épp előtted linkeltem a képet hogy egy "átlagos játékos" is megcsinálta már az UN-t (olyan aki számomra nem ismert) és napról napra biztos több embernek lesz, tehát hajrá bontogasd a szárnyaidat és próba cseresznye.
Én nézegettem UN és sima N végigjátszásokat is és egyelőre azért a keményebb játékosok is küszködtek a végén.
Valljuk be piszok nehéz is lett, de ha valaki akkor te biztos le fogod tudni ezt is. Max nem elsőre, de ha az Icon of Sin-nél való bukás után (tizenharmadik pálya) képes voltál felállni a padlóról és ezek után még győzni is akkor előbb vagy utóbb itt is simán meglesz.
Nálam egyelőre az UV a cél. Nightmare fokozatot még nagyon nem látom magam előtt :N
Sajna most a tartalom is sokkal kevesebb volt, hamar ki lehetett játszani az új dolgokat, még a skineket is kifarmoltam már így jobb hijján most megy a gyakorolgatás UV fokozaton, várom a következő eventet a Slayer és Pain elemental skin végett meg hogy hátha bekerül valami frissítés még a játékba.
Akár a Horde mód, új master level (bár itt szerintem az a probléma hogy külön is vehető a dlc így akinek nincs meg az alapjáték ott lehet bekavarna)
Esetleg dm vagy tdm vagy bármelyik hagyományosabb mód.
Sőt mivel lassan el lehetne szerintem a sztoriról is beszélgetni, hisz a kemény mag szerintem már úgyis kijátszotta, akit meg legalább érdeket a dolog az megnézte youtube-on, de max a part2 érkezésével akár az 1v1 mód is érkezhetne (Slayer a Slayer ellen)
Sztoriról meg annyit hogy piszok mód meglepődtem hogy így lett vége. Part2 ügyileg örülök neki mert ez lesz aztán az igazán drámai dlc, de ugyanakkor ha már a Dark Lord ilyan baszó volt akkor a Slayer milyen lesz?
Meg ugye a végkimenetel. Ha legyőzzük akkor gyakorlatilag vége mert a teremtőnél is jobbak vagyunk, de egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy győzelemmel fog végetérni a dolog...
Mindenesetre ezek után part 3-at vagy csak egy folytatásos részt csinálni nagyon nem lesz egyszerű dolog.
Persze ilyen 2 rész közti töltelék részekkel a padlást meg lehetne tölteni mert gyakorlatilag a végtelenségig lehet kreálni a sztorit, de nekem olyan érzésem van hogy ez egy lezárás lesz.
Annak viszont örülök hogy Samuel Hayden él :DDD
Bér ez még okozhat problémákat a part 2-ben :))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1753) Tense


Tense
őstag

Van még mit tanulni/gyakorolni, de az jó jel, hogy szinte végig maxon van az életem, és ez a 2. szintű nehézség. [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#1754) Segal válasza Tense (#1753) üzenetére


Segal
veterán

Nagyon szépen váltogatod a fegyvereket :K
Ahogy elnéztem a nagyoknál is ez a minimumkövetelmény a kemény fokozatokhoz.
Ami még számomra hasznos volt a videóból, hogy a fagyasztás van beállítva nálad. Ez remek ötlet, mert úgyis megsokszorozódtak a nagy dögök... Én meg eddig robbantgattam, de ez sokkal hasznosabbnak tűnik. Ezt a praktikát elkezdem használni én is. Köszi :R
Viszont jó látni hogy nem csak én akadok bele mindig ezekbe a bosszantó plasma falakba :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1755) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A 3. pálya + boss nagyon beteg lett, nincs rá szó. A Rocket Launcher (Lock on) nagyon erős Spirit lények ellen általában, használjátok, használjátok!

u wanted, i got it \o/

(#1756) Tense válasza Segal (#1754) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm, de ha megnézed, amire büszke vagyok :) hogy sokszor először a robbanó gránátot dobom azután a fagyasztót, vagy fordítva, de ugye ezt közben át kell váltani, nem külön két gomb :) Tehát nem fix beállítás a fagyasztó :)

(#1757) Segal válasza WATERDACA (#1755) üzenetére


Segal
veterán

Amikor első végigjátszásnál megláttam a 3 baron of hell-t egyszerre meg utána nem sokkal a minimum 10 pinky-t akkor azért már mondogattam hogy mi a fene lesz még itt...
Aztán be a boss-hoz. Viszonylag egyszerűen kezdtem is legyűrni, mondom itt valami nem kerek ez túl egyszerű...
Aztán második kör, semmi meglepődés. Jön a harmadik. Akkor már a wtf? És ugye még hol volt a vége...
De az igazi áll keresgélés csak utána jött a videótól...
A 2 marauder (egyelőre persze egyszerűbb fokozaton) de nem lett vészes. Azt hittem nehezebb lesz.
A Blood Angel meg hatalmas csalódás volt. Valami baszó boss-t vártam tőle aztán one shot one kill enemy lett... :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1758) Tense válasza WATERDACA (#1755) üzenetére


Tense
őstag

Ne is mond, már egyszer végig toltam az extra life módot, a 2. fokozaton, a végén 10 extra life-l mentem neki a boss-nak, és nem maradt csak 4 annyira belezavarodtam néha, 3x nem tudtam kinyírni a spirit lényt mert elfogyott a plasmabol a cucc :) azt hittem szét verem a monitort,. mind1, elkezdtem újra az extra life-t

(#1759) Segal válasza Tense (#1758) üzenetére


Segal
veterán

Engem is csak az mentett meg hogyx én 14-el érkeztem. Az utolsó körig minden szzép és jó volt, de ott a második spirit ölése közben egy kis oldalazástól megszakadt a kapcsolat a fegyver és a spirit közt és naaná hogy az erősebb démonba tudott visszaköltözni...
Annyira szétestem abban a pillanatban hogy kb fél percen belül vesztettem még 1 életet.
Akkor próbáltam én is lenyugodni és higgadtan folytatni hogy nyugi van még bőven életed és 1 szemét spiritet kell leölnöd és vége :DDD
Viszont ha én is a határon mozogtam volna az életmenyiséggel, akkor lehet bebakizom az extra para miatt.
Néztem Draqu UN videóját és egyszerűen nem hittem a szememnek amikor annyira lesebzi a pain elemental hogy 1hp-ja marad (ugye ha meghal az egész végigtolást veszti) ő meg nagy nyugodtan bemegy a tab menübe állítgatni a rúnákat olyan nyugodtsággal mintha semmi tétje nem lenne a dolognak :Y

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1761) Segal válasza #98320896 (#1760) üzenetére


Segal
veterán

Minden kezdet nehéz, de gyakorlással menni fog. Én eleinte az alapjátékban még a legkönnyebb fokozaton is bénáztam (sok volt az infó a 2016-os verzió után) aztán meg kijátszottam nightmare fokozaton is.
A dlc-nél most azt mondom hogy ez kizárt dolog lesz, de eleinte az alapjátéknál is ezt mondtam. Csak be kell tanulni a pályákat hol mi jön, mi ellen mi a leghatásosabb és gyakorolni. Ha meghalsz akkor meg kiértékelni a halálod okát és másképp nekiállni legközelebb.
Erre tényleg nincs jobb kifejezés mint a tapasztalatot kell gyűjteni. Max valakinek ez könnyebben megy és alapból UV vagy nightmare fokozatot választ, más meg kezdi akár a leggyengébb fokozaton és onnan lépked felfelé :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1764) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szerintem nem lett jó ez a DLC. Azért nehezebb mert olyan faszságok vannak benne mint a köd amiben nem lehet látni, meg az arénák körberakva önrobbanó "hordókkal", vagy a minél több super heavy démon bezsúfolva minél kisebb helyre. Ebben semmi fantázia nincs.
A történet olyan amilyen, a zene meg generic kattogás lett. Kár volt azt a Mick gyereket kirúgi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1765) Tense válasza #98320896 (#1763) üzenetére


Tense
őstag

:D :D

(#1766) Tense válasza Plazmacucci (#1764) üzenetére


Tense
őstag

Az tény hogy adhattak volna ködlámpát, mondjuk a sisakra :D

(#1768) Tense válasza Segal (#1759) üzenetére


Tense
őstag

Haladok a vége felé az extra life-al, remélem most már elég lesz. :))
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#1769) Segal válasza Tense (#1768) üzenetére


Segal
veterán

Helyes.
Kozben latom sikerult. Gratula :))
Johet a tobbi acsi is :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1770) Segal


Segal
veterán

Hoppácska.
Előbányászták a játék file-ok közül a Doom Hunter Base Master Level lehetőséget.
Videó a játékmenetről. Ez legalább már nem csak egy pletyka, hanem valami ami már ott van a gépeinken csak még nincs aktiválva :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1771) Tense válasza Segal (#1770) üzenetére


Tense
őstag

Nekem ez a legszebb, és legjobb pálya. :R

(#1772) Segal válasza Tense (#1771) üzenetére


Segal
veterán

Nekem Urdak tetszik a legjobban kinézetileg és játékmenet szempontjából. Na pont nem a platform részek hanem a harcok végett.
Látszik hogy brutális időt szenteltek (ott is) a pályatervezésre.

Közben rátaláltam már a Hell in Earth és a Super Gor Nest Master level lehetőségre is.
Biztosan apránként adagolják majd a tartalmakat :))
Plusz skineket is találtam még, de max spoilerként osztom meg ;)
[kép]
[kép]
[kép]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1773) zoo8800


zoo8800
veterán

A 2. pályán ez a ködös szivatás nem kellett volna.
Ha a spiritet nem sikerül kinyírnom, átszáll egy másik démonba. Ha azt is kinyírom, és nincs mibe átszálljon, akkor annyi neki, vagy később valahol bevárnak és együtt támadnak le? :D

rip and tear, until it is done

(#1774) Plazmacucci válasza zoo8800 (#1773) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez a csellendzs, érted. Csellendzs.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1775) Ragnar_ válasza zoo8800 (#1773) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én kb. uccsó pályáig úgy játszottam, hogy ott a soul, nem lehet vele mit kezdeni addig enchantolja a démonokat amíg elfogynak, vagy nincs a közelben egy másik démon akibe átszállhat, aztán koppant a tantusz, mikor nem tekertem el a súgót egyik halál után, hogy plasmával ki lehet őket nyírni :D

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1776) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Csodálkozom hogy olyan dolgokon vannak egyes emberek kiakadva mint pl. az állandó szivatások (köd, spirit, totemes Marauder) stb.

Ez még a legjobb játékosokat is megszivathatják rendesen elsőre magasabb fokozaton.

De ha valaki játszott a Doom 1-2 (D64) részekkel, akkor már ismerős lehet hogy ez a játék néha szánt szándékkal szivat és provokál. Valaki ezt a dolgot elfogadja és legyűri - vagy nem.
Ráadásul a régi Doom még jobban szeretett szivatni, soha nem felejtem el hogy vertikálisan mennyi m*cskos dolgot lehetett 1-1 arénában összefabrikálni.

Egyébként a DLC-ről néhány gondolatot (eddig kétszer játszottam végig - Nightmare + Extra Life Nightmare - azóta időm nem volt rá:

- Ahhoz képest hogy milyen grandiózus DLC-ről papoltak, annyira azért nem dobtam hátast tőle. Egy csomó minden kimaradt (amit vártunk?), Master Leveltől kezdve Invasion Mode-on át.

- A 3 pálya véleményem szerint korrekt lett, érdekes a történetszál is (egy Doomban???!!! - igen, ezt is megéltük - és tök jó szerintem).

- Sok helyen elgurult a fejlesztők gyógyszere és ezzel egy probléma van (ami szerintem hatalmas probléma). Ez egy különálló (standalone) játék, elvileg ezzel sok játékost be akartak vonzani a Doom univerzumba. Na most ha én vérpistikét leültetem a DLC elé, szerintem 15 perc után kinyomja. Hogy miért? Mert egyértelműen látszik hogy a base gamere épül (ez igaz a kihívásra is), nincs benne átfogó teljes tutorial, azonnal bele a közepébe stb.
A base gamet is a nehézség miatt hagyták ott páran (és hogy túl komplex), ez még rátesz egy nagy lapáttal.
Szóval én nem igazán értem ezt a koncepciót, de lelkük rajta.

Ami tetszett:

- Dizájn - ezt nem igazán kell ecsetelni szerintem, de minden egyes epizódnál elkápráztatnak. Talán nekem a 3. pálya volt kicsit unalmas, Urdakhoz nagyon hasonló volt, de az első két pálya csillagos ötös.

- Zene - Mick Gordon után is van élet, sőt. Az új zeneszerzőpáros hozta a szintet.

- Az újrajátszhatósága megint adja magát (és több benne a kihívás)

- Az újítások nagy része jól működik (spirit, eye, több totem elhelyezése, +2 extra lives)...

Ami nem tetszett:

- Az újítások egy része nem működik jól (a blood angel nettó csalódás - dizájnilag unalmas, a támadása és sebzése is, az utolsó bossnál ő a legnagyobb fenyegetés).

- Túltolták/következetlen a nehézségi szint (igen, ilyet írok tapasztalt játékosként). Változó nagyon a nehézségi faktor, ráadásul az UV és Nightmare között nagy szakadék van - ezt fórumon olvastam több helyen, és elhiszem - bár UV szinten nem játszom - így nem tudok biztosat írni ez ügyben.

- Az utolsó boss - bár több szintből áll és elsőre változatosnak tűnhet - rendkívül olcsó és bugyuta. A base gameben a bossok mindegyike sokkal élvezetesebb volt). Nincs is tér a pályán, egy szűk teremben kell ugrálnod mint egy idióta.

- A tartalom - fentebb már kifejtettem - mit vártam és mit kaptam.

Összességében nem csalódtam a DLC-ben megjelent tartalmi részben, remek kis 3 pályát kaptunk, minőségi, méltó folytatása a base gamenek. Valamilyen szinten túl is tesz rajta. Elleszünk vele még egy darabig.

u wanted, i got it \o/

(#1777) cyberkind válasza WATERDACA (#1776) üzenetére


cyberkind
félisten

Én toltam az összes régi Doom-ot, és nem emlékszem, hogy az eredeti bármikor az Eternal közelébe ért volna szivatás terén. Na de a 2 kieg, amit nem Carmack csinált, na az játszhatatlan volt magasabb fokozaton, és pár pálya szó szerint a szándékos szopatásra ment, mint pl egy labirintus, amiben csak az egymást felélesztő főpapok voltak, és ha az nem elég, az ajtók úgy nyíltak, hogy átkellett menni egy bizonyos pontján a pályán, hogy a labirintus másik oldalán (valahol) kinyíljon," az ajtó, de közben figyelni kellett, hogy ne nyissunk ki mást, szintén valahol, és ez csak egy pálya a hozzánemértőktől. :DD Ha valakit érekel, megkereshetem ezt videó formájában.

Paranormal Cocktivity

(#1778) zoo8800 válasza Ragnar_ (#1775) üzenetére


zoo8800
veterán

Elvileg ki lehet nyírni... a plazmát átraktam microvawe-re, nyomom a jobbklikket, ammo van, de nem akarja az igazságot. Nem tudom, mit rontok el.

rip and tear, until it is done

(#1779) zoo8800 válasza zoo8800 (#1778) üzenetére


zoo8800
veterán

áhhh... microwave

rip and tear, until it is done

(#1780) Ragnar_ válasza zoo8800 (#1778) üzenetére


Ragnar_
addikt

A siprit addig száll egyik démonból a másikba amíg ki nem nyírod microwave-el, ha jól rémlik, vagy ha nincs kb. '20m'-es körzetben démon amelyikbe beleköltözhet, akkor eltűnik.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1781) kabalababa válasza zoo8800 (#1778) üzenetére


kabalababa
tag

Igen, én is néztem, hogy most mi van, de aztán a bal/jobb gomb egyszerre nyomva már jó volt.

(#1782) Ragnar_ válasza cyberkind (#1777) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én a régi időkben idkfa-val csapattam többnyire és ment a trancsír. :) A 2016 Doom is hozta a feelinget alacsonyabb nehézségi fokozaton még cheat sem kell, csak sima újrajátszás. Az Eternalnál eleinte az ugárómechanika első végigjátszáskor úgy tűnt, hogy másodszorra unalmas lesz, meg nehéz, de totál megcsinálható, 2.szorra már jóval kevesebb próbálkozás kell. Ja meg ugye a régieknél volt save/quicksave nem csak checkpointok. Én inkább azon vetyengek, hogy hová lehet ezt még fokozni. Néha úgy gondolom, hogy egyel többet lépett játékmechanikában a Eternal, mint kellett volna, de majd kiderül.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1783) cyberkind válasza Ragnar_ (#1782) üzenetére


cyberkind
félisten

Számomra annyit lépett előre, hogy le is töröltem, nekem ez túl sok, és már nem Doom, kár ezért, mert a story és a lore, nagyon jó, de ez már nem az én játékom még a legkönnyebb fokozaton se. :N

Paranormal Cocktivity

(#1785) zoo8800 válasza #98320896 (#1784) üzenetére


zoo8800
veterán

Én is a legkönnyebb fokozaton játszok, nekem így még pihentető, nem kell közben vért hugyozni.

rip and tear, until it is done

(#1786) cyberkind válasza zoo8800 (#1785) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a végefelé kellett mindent, mindenezni. Abba is hagytam a vége előtt 1-2 pályával, ez nem egy Dark Souls ahol tudja mit vár az ember és mikor, ott csak a DLC-k voltak nehezek, szarrá fejlesztett karakterrel, de itt, ahogy haladok előre, és olyan ellenek jöttek, egy szopássá vált az egész. Amíg a 2016-os részt a 3. fokozaton kezdtem el, és élveztem szenvedés nélkül, addig itt...

CME

Minimum 1-el, de az se lett volna rossz, ha a nehézség megmarad a 16-os szinten, mert az egészségesen nehéz volt, de ez kb játszhatatlan, ha az ember nem használja kötelezően a dolgokat, de még akkor is nehéz, én amikor nézek egy-két embert ahogy tolja UV-en, azt se tudom mi történik.

Paranormal Cocktivity

(#1788) Synthwave válasza cyberkind (#1777) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Én toltam az összes régi Doom-ot, és nem emlékszem, hogy az eredeti bármikor az Eternal közelébe ért volna szivatás terén"

Akkor gondolom a TNT Evilution, a The Plutonia Experiment és a Romero-féle SIGIL kimaradt. Ja, látom az első kettő nem, de azért a "játszhatatlan" jelző kissé erős; minimum UV-n meg kő csinálni.

A SIGIL-t pont tegnap vettem elő. Jó kis klausztrofób, ultraigényes vergődés, a megszokottnál talán valamivel több vertikalitással. 2-es gamma alatt látni sem lehet kb. semmit. : D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1789) Synthwave válasza #98320896 (#1787) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mármint mi túlzás? A quick switch?

Egy aréna FPS-ben ez alap. Meg végre egy olyan modernkori lövölde, amit nem ebédelés közben, félkézzel hugyozol ketté a maximális nehézségi szinten.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1790) cyberkind válasza Synthwave (#1788) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig azok, olyan szinten ki van cseszve a játékossal a 2 nem ID kiegészítőben, mint egy játékban se, és ez meglátszik ott is, amikor a bónuszpályát nem lehet megcsinálni csalás nélkül, mert a kártya a zárt ajtó mögött, csak pont az a kártya kell ahhoz az ajtóhoz. Nem tudom pontosan melyik rész ez, de kb mindkét kieg ilyen lett, ami nevében Doom, meg nagy átlagban Doom, csak nem olyan minőségben semmilyen téren.
A Sigil új, de ránézek majd arra is, de nem várok sokat így a 2 kieg után, a Doom nekem a régi korszakból főként az Ultimate Doom, meg egy kicsit a 2. rész.

Hogy a Sigil a tavaly kiadott pár pálya, így már értem miért nem foglalkoztam én ezzel. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1791) Synthwave válasza cyberkind (#1790) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan-ugyan; nem kell bemutatni őket. :D

Nehezek, de simán kijátszhatók UV-n.

Sigil: A cuccnak volt díszdobozos kiadása is. Software renderert tessék majd használni, úgy az igazi. Amúgy a TUD nyersanyagaiból építkezik, DOOM II content egyáltalán nincs benne, illetve a soundtrack nagyon ott van, és nem csak MIDI-ben érhető el.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1792) cyberkind válasza Synthwave (#1791) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindkét kieg jóval nehezebb minden fokozaton, mint az eredetiek, amivel nem lenne baj, de vannak olyan pályák, amire nincs ötlete az embernek, én csak ámultam anno, hogy ezt miként képzelték és társai. :D

Mondjuk a sztorihoz hozzátartozik, hogy a 2 kieget eredetiben csak anno próbáltam és nem tetszett, azóta csak a Brutal Doom-ban néztem, ott meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1793) Tense válasza WATERDACA (#1776) üzenetére


Tense
őstag

Szegény Pisti már órák óta szenved a Twitch-en :)

(#1794) cyberkind válasza Tense (#1793) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a lényege annak, ahogy ő játszik. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1795) Segal válasza Tense (#1793) üzenetére


Segal
veterán

Most értem haza melóból, azt sem tudtam hogy most ezzel játszik, de elnézve mit küszködött abban az arénában ahol feladta a dolgot, meg amit már megírtam hogy szerintem baromira felkészületlenül állt neki a lényegesen nehezebb folytatásnak vért fog izzadni mire végigjátsza.
Én azon sem lepődtem volna meg ha egyszerűen nem folytatja. Nem láttam rajta a lelkesedést az első streamnél :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1796) cyberkind válasza Segal (#1795) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy majd beszól egy nézőnek, hogy tegyék már őt ki, ahogy történt a DS2 stream alatt, de nincs baj, szeretni kell őt mert muszáj. :D

Paranormal Cocktivity

(#1798) cyberkind válasza #98320896 (#1797) üzenetére


cyberkind
félisten

Eddig bírta a möster a szönvödést. :DD

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.